تلکس دولت بهار :: هواداران دكتر محمود احمدي نژاد: اجل مهلت مي داد؛ بيتو جهان را شگفت زده مي كرد
چهارشنبه، 4 شهریور 1394 - 15:57     کد خبر: 139792

برنا نوشت»:

 علي تبريزي بدنسازكار پرافتخار كشورمان كه يكي از اصلي ترين رقبا و رفقاي بيت الله عباسپور بود؛ درباره درگذشت بيتو و خاطراتش با اين ورزشكار تازه از دست رفته با خبرنگار برنا صحبت كرد.

وي ابتدا راجع به آخرين روزهاي بيماري عباسپور و همچنين فوت او اظهار داشت: ديشب حدود ساعت 11:20 شب اين اتفاق ناخوشايند رخ داد و بيت الله عباسپور از بين ما رفت. ديروز اولين مرحله دياليز او انجام شد و ابتداي كار هم شرايط خوب پيش مي رفت اما به دليل از كار افتادن شش و كبد او وضعيت حاد شد و بيت الله به كما رفت و در نهايت ديشب دار فاني را وداع گفت و اين فاجعه بزرگ براي جامعه ورزش علي الخصوص جامعه پرورش اندام رخ داد.

تبريزي در ادامه راجع به مراسم خاكسپاري بيت الله عباسپور خاطرنشان كرد: مراسم تشييع پيكر بيتو فردا رأس ساعت 8:30 از شهرك ماهدشت كرج برگزار مي شود.

سرمربي تيم ملي بدنسازي ايران درباره رقابتش با بيت الله عباسپور در سال هاي اخير اذعان كرد: در همه جاي دنيا بين ورزشكاراني كه نزديك به هم كار مي كنند رقابت وجود دارد اما همه اين ها گذرا است و رفاقت هاست كه اولويت پيدا مي كند. من زياد با بيت الله عباسپور رقابت رو در رو نداشتم و تنها دو بار در سال هاي 2008 و 2013 اين اتفاق رخ داد. وقتي كه نظرسنجي مبني بر انتخاب بهترين بدنسازكار قرن كشور برگزار شد در آن نشست خبري درباره همه سوء تفاهمات به وجود آمده با بيت الله صحبت كردم و همه مسايل به دست فراموشي سپرده شد. هميشه بايد رفتار ما به گونه اي باشد كه آينده را ببينيم اگر اينگونه فكر نمي كردم در حال حاضر خودم را نمي بخشيدم ولي من جزو اولين كساني بودم كه به عيادت بيت الله رفتم و هر كاري كه از دستم بر آمدم براي  او انجام دادم.
 

اگر اجل مهلت مي داد؛ بيتو جهان را شگفت زده مي كرد
 

تبريزي در ادامه درباره علت كم نام و نشان بودن بيت الله عباسپور عليرغم افتخارآفريني زيادي كه براي كشور انجام داده بود، گفت: كلا ورزش پرورش اندام و بدنسازي ورزش مظلومي است و مطبوعات و رسانه ها زياد به آن نمي پردازند. از طرفي مردم ما متاسفانه تا وقتي قهرمانانشان زنده هستند قدر آن ها را نمي دانند و بعد از مرگ تازه به ياد او مي افتند.

وي درمورد شانس بيت الله عباسپور جهت كسب مدال در مسابقات مستر المپيا كه بزرگترين مسابقات بدنسازي جهان است؛ در صورت عدم به وجود آمدن آن بيماري مهلك تصريح كرد: ايشان در يك سال اخير تا قبل از بيماري كه برايش به وجود بيايد پيشرفت هاي زيادي در بدنسازي جهان داشت و واقعا بدنش نسبت به سال هاي گذشته متمايز شده بود. مطمئنم اگر او در اين رقابت ها شركت مي كرد مي توانست جهان بدنسازي را شگفت زده كند اما متاسفانه قسمت نشد.

تبريزي درباره آخرين خاطره اي كه از بيت الله عباسپور به ياد او مانده، اظهار داشت: بعد از نظرسنجي بهترين بدنسازكار قرن و پس از اينكه بيت الله شكست خورد صحبت جالبي را بر زبان آورد؛ او گفت «سال هاي زيادي با تبريزي رقابت كردم اما پيش از آن با او برادر هستم». اين يكي از شيرين ترين خاطرات من از بيت الله است.

قهرمان بدنسازي ايران در انتها گفت: جاي بيت الله هميشه در قلب ما خواهد بود و عدم حضور فيزيكي او باعث نمي شود كه ياد و خاطره اش از ياد ما برود.


برگشت به تلکس خبرها