تلکس دولت بهار :: هواداران دكتر محمود احمدي نژاد: اخطاريه‌هاي سازمان هواشناسي جدي گرفته شود
چهارشنبه، 17 شهریور 1395 - 02:09     کد خبر: 307091

دولت بهار: رئيس اداره تحقيقات هواشناسي آمل گفت: اخطاريه‌هاي سازمان هواشناسي براي پيشگيري از خسارت‌هاي احتمالي حين وقوع بحران جدي گرفته شود.

به گزارش دولت بهار به نقل از فارس از آمل، هوشنگ بهزادي امشب در نشست اضطراري مديريت بحران اين شهرستان در پي اخطاريه اخير سازمان هواشناسي مبني بر كاهش دماي هوا و پيش‌بيني بارندگي سيل‌آسا، اظهار كرد: بايد اطلاعيه‌ها و اخطاريه‌هاي سازمان هواشناسي براي پيشگيري از خسارت‌هاي احتمالي حين وقوع بحران جدي گرفته شود.

وي افزود: بارش شديد باران و طوفان بامداد جمعه گذشته در مازندران سبب بروز خسارت‌هاي زيادي شد و در شهرستان آمل هم خسارت‌هاي زيادي به بار آورد.

رئيس اداره تحقيقات هواشناسي آمل تصريح كرد: طوفان گذشته 26 متر بر ثانيه و بيش از 95 كيلومتر بر ساعت سرعت داشت همچنين با توجه به وجود مناطق بادخيز بر شدت آن بيشتر از ديگر مناطق افزوده ‌شد.

اين مسؤول با اعلام اينكه احتمال بروز خطر و خسارت جدي در روزهاي آينده وجود دارد، يادآور شد: بايد مردم و مسؤولان اخطارهاي هواشناسي را جدي بگيرند.

بهزادي بيان كرد: اخطاريه جديد سازمان هواشناسي براي امشب تا پايان روز پنج‌شنبه هفته جاري است.

وي ادامه داد: مردم از اسكان در حواشي رودخانه‌ها و مناطقي كه احتمال بروز سيلاب دارند خودداري كنند.

رئيس اداره تحقيقات هواشناسي آمل گفت: احتمال مي‌رود در روزهاي آينده بر شدت حجم آب رودخانه‌ها و سيلاب‌ها افزوده شده بر شدت باد كمتر شود.


برگشت به تلکس خبرها