تلکس دولت بهار :: هواداران دكتر محمود احمدي نژاد: قاتل آتنا دختر گمشده پارس‌آبادي دستگير شد
دوشنبه، 19 تیر 1396 - 22:38     کد خبر: 409772

دولت بهار: دادستان عمومي و انقلاب مركز استان اردبيل گفت: پس از بازرسي‌هاي انجام يافته قاتل آتنا دختر گمشده پارس‌آبادي دستگير شد.

ناصر عتباتي در گفت‌وگو با خبرنگار تسنيم در اردبيل اظهار داشت: جسد بي‌جان آتنا اصلاني دختر نوجوان پارس آبادي كه حدود 20 روز پيش مفقود شده بود از منزل فردي كه در پنجمين روز مفقودي دستگير شده بود كشف شده و طبق نظريه اوليه پزشكي قانوني استان زمان فوت آتنا اصلاني به روز مفقود شدن او برمي‌گردد.

وي افزود: فرد مظنون به سارق آتنا اصلاني در پنجمين روز مفقودي آتنا بازداشت شده بود كه امروز به قتل اين دختر نوجوان پارس‌آبادي اعتراف كرد و پس از بازرسي‌هاي انجام يافته مشخص شد كه جسد اين كودك به صورت حرفه‌اي مخفي شده و به طور حتم پس از طي مراحل قانوني برخورد قانوني با اين قاتل انجام خواهد شد و به اشد مجازات خواهد رسيد.

دادستان عمومي و انقلاب مركز استان اردبيل گفت: در حدود 20 روز پيش با اعلام مفقود شدن دختر نوجوان پارس‌آبادي ماموران و كارشناسان زبده مركز استان وشهرستان پارس‌آباد تحقيقات فني زير نظر بازپرس مركز استان و پارس‌آباد را آغاز كردند كه متاسفانه در تحقيقات به اين نتيجه رسيديم كه آتنا اصلاني به قتل رسيده است.

عتباتي بيان كرد: انتظار ما از همشهريان و اصحاب قلم و رسانه اين است كه از گمانه‌زني‌ها و جوسازي‌ها تا حد امكان پرهيز شود تا بتوانيم بررسي اين پرونده را با جديت و بدون مشكل در دستور كار قرار داده تا پس از مشخص شدن دليل و انگيزه اصلي قتل آتنا اصلاني اطلاع‌رساني‌هاي لازم در اين زمينه انجام شود.


برگشت به تلکس خبرها