تلکس دولت بهار :: هواداران دكتر محمود احمدي نژاد: پوشش تصويري ليگ جهاني واليبال با تيم 250 نفره
شنبه، 16 خرداد 1394 - 19:30     کد خبر: 63533

دولت بهار: تهيه‌كننده برنامه «توپ و تور» درباره‌ي تصميم تلويزيون در قبال تغيير شبكه‌هاي پخش‌كننده فوتبال و واليبال و پخش ديدار تيم واليبال كشورمان مقابل لهستان از شبكه يك سيما، اظهار كرد: اين تصميم، تصميم مديران بوده است و اينكه با توجه به تجهيزاتي كه وجود دارد پيش‌بيني شده است مشكلي به لحاظ فني پيش نيايد.

به گزارش دولت بهار، بهزاد كاوياني در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون و راديو ايسنا، درباره‌ي ويژگي پوشش تصويري مسابقات ليگ جهاني واليبال امسال گفت: امسال هم 250 نفر از بخش‌هاي مختلف تلويزيون درگير هستند تا بهترين پوشش تصويري را براي مسابقات واليبال داشته باشيم و مخاطبان راضي باشند. تا آنجا كه مي‌دانم پيش‌بيني شده است امشب كه در شبكه يك سيما اين ديدار پوشش داده خواهد شد، مشكلي پيش نيايد.

اين تهيه‌كننده در ادامه درباره‌ي امكانات فني كه امسال جهت پوشش باز‌ي‌هاي واليبال صورت گرفته است، توضيح داد: امسال با همكاري مديران تلويزيون سعي كرده‌ايم از تكنولوژي بيشتر استفاده كنيم و شرايطي را فراهم كنيم كه كارشناسان برنامه در همان استوديو تحليل فني را با استفاده از ميزهاي لمسي انجام دهند. اين ميز مقابل كارشناس قرار مي‌گيرد و كارشناس مي‌تواند تاكتيك تيم‌ها را روي آن پياده كند.

كاوياني در ادامه گفت: در اين مسابقات همچنين تلاش كرده‌ايم از جوانان گزارشگر بهره بگيريم.

وي همچنين درباره‌ي برنامه‌ريزي‌هايي كه قرار است براي پوشش تصويري شش مسابقه واليبال به ميزباني كشور ما انجام شود، گفت: از نظر بصري و تصويري قرار است نسبت به سال گذشته با كيفيت‌تر باشيم؛ البته صداوسيماي ايران سال گذشته به جهت تعداد بالاي دوربين، جزو بهترين كشورهاي پوشش‌دهنده مسابقات محسوب شد. امسال هم تلاش مي‌كنيم همين طور باشد.

تهيه‌كننده «توپ و تور» همچنين يادآور شد:‌ در اين ديدارها قرار است همچون سال گذشته با 13 دوربين و يا بيشتر بازي‌ها را پوشش دهيم. در حال حاضر نيز با همكاران مستقر در استاديوم محل برگزاري مسابقات در ارتباط هستيم تا خبرهاي آن‌جا را سريع مخابره كنند.

به گزارش ايسنا، بر اساس آخرين تصميم‌گيري درباره پخش زنده دو رويداد بزرگ فوتبال و واليبال كه جمعه اتخاذ شد، پخش ليگ جهاني واليبال از شبكه يك و ورزش و فينال ليگ قهرمانان اروپا از شبكه سه پخش انجام مي‌شود.

تيم ملي واليبال جمهوري اسلامي ايران شنبه از ساعت ۲۲ و 55 دقيقه در ليگ جهاني واليبال دومين مسابقه خود برابر لهستان را برگزار خواهد كرد.


برگشت به تلکس خبرها