تلکس دولت بهار :: هواداران دكتر محمود احمدي نژاد: رفع توقيف كتاب «هاشمي در سال 88»
سه شنبه، 26 فروردین 1393 - 17:10     کد خبر: 8928

كتاب «هاشمي در سال 88» پس از دو سال و نيم توقيف، منتشر شد و در نمايشگاه كتاب امسال رونمايي مي‌شود.

كتاب «هاشمي در سال 88» با عناويني نظير "طرح دولت وحدت ملي"، "علت نگارش نامه به مقام معظم رهبري"، "راهكارهاي وي براي حوادث پس از انتخابات"، "امتناع از اقامه نمازجمعه تهران" و "عدم حضور در مراسم تنفيذ و تحليف احمدي‌نژاد"، پس از دو سال و نيم توقيف، در نمايشگاه كتاب سال 93 رونمايي مي‌شود.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني آيت‌الله هاشمي رفسنجاني، انتشارات سلمان فارسي در همين ارتباط اعلام كرد:

كتاب «هاشمي در سال 88» گزارشي جامع از مواضع آيت‌الله هاشمي رفسنجاني از ابتداي فروردين 1388 تا پايان اسفندماه اين سال است.

اين كتاب كه به قلم حجت‌الاسلام رضا صنعتي نگاشته شده در خردادماه 1390 براي اخذ مجوز نشر به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي قم تحويل شد. اما متأسفانه دولت دهم به آن مجوز انتشار نداد ولي با روي كار آمدن دولت تدبير و اميد مجوز اين كتاب در اسفندماه 92 صادر شد. كتاب مذكور هم‌اكنون چاپ شده و آماده رونمايي در نمايشگاه بين‌المللي كتاب است.

كتاب «هاشمي در سال 88» در پنج بخش تنظيم شده است. بخش اول به گزارش مواضع هاشمي در مرزبندي با دشمن و نفي اقدامات ساختارشكنانه اختصاص يافته است. بخش دوم به تبيين مواضع وي در برابر يك جريان از مجموعه جريان‌هاي اصول‌گرا اختصاص يافته است. در بخش سوم به هشدارهاي هاشمي در سال 88 پرداخته شده است. بخش چهارم، راهكارهاي وي براي برون‌رفت از وضعيت نامطلوب اين سال را گزارش كرده است. فصل پنجم نيز به گزارش چند چالش مرتبط با ايشان (از جمله طرح دولت وحدت ملي، علت نگارش نامه به مقام معظم رهبري، كارگرداني مبارزات انتخاباتي رقباي دكتر احمدي‌نژاد، امتناع از اقامه نمازجمعه تهران، صحنه‌گرداني حوادث پس از انتخابات، عدم حضور در مراسم تنفيذ و تحليف رئيس‌جمهور، مسائل مرتبط با خانواده هاشمي و...) اختصاص يافته است.

كتاب «هاشمي در سال 88» در 464 صفحه وزيري با قيمت 18500 تومان توسط انتشارات سلمان فارسي منتشر شده كه براي اولين‌بار در نمايشگاه بين‌المللي كتاب رونمايي و در غرفه انتشارات دفتر نشر معارف انقلاب عرضه خواهد شد.»


برگشت به تلکس خبرها