آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
چهارشنبه، 7 خرداد 1399 - 01:59   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 2545صفحه نخست » خبردویکشنبه، 3 آذر 1392 - 21:07
آقای شریعتمداری لطفا بخوانید
توافقنامه هسته‌ای مبارک باد/ اصولگرایان مچکریم!
توافقنامه هسته‌ای مبارک باد/ اصولگرایان مچکریم!دولت بهار: در تاریخ یکشنبه نهم مهرماه سال 91 حسین شریعتمداری در واکنش به سخنان رئیس جمهور در خصوص مذاکره مستقیم با آمریکا در سرمقاله خود نوشت: ... کاش رئیس جمهور محترم کشورمان به این نکته بدیهی توجه داشتند و بیرون از حوزه اختیارات قانونی خود، وعده ای نمی دادند که خدشه ای ناخواسته بر جایگاه قابل احترام ریاست جمهوری باشد..
  
محمد جوادی/ سخن به درازا گفتن حوصله می‌خواهد، ولی خیلی خلاصه به موارد ذیل دقت کنید:
در تاریخ یکشنبه نهم مهرماه سال 91 حسین شریعتمداری در واکنش به سخنان رئیس جمهور در خصوص مذاکره مستقیم با آمریکا در سرمقاله خود نوشت:
... کاش رئیس جمهور محترم کشورمان به این نکته بدیهی توجه داشتند و بیرون از حوزه اختیارات قانونی خود، وعده ای نمی دادند که خدشه ای ناخواسته بر جایگاه قابل احترام ریاست جمهوری باشد و کاش در میان یکصد و چند ده نفر از همراهان خود در سفر نیویورک، جایی نیز برای حضور چند تن از حقوقدانان و کارشناسان برجسته سیاسی باز می کردند تا در مصاحبه ها و اظهارنظرها به ایشان مشاوره بدهند. هرچند نام افرادی از این دست در میان هیئت همراه رئیس جمهور محترم دیده می شود ولی معلوم نیست که آیا از آنها درخواست مشاوره شده و آنان مشاوره غیرکارشناسی داده اند؟ یا از آنها مشاوره ای خواسته نشده و یا این که جرات و جسارت لازم برای ارائه نظری متفاوت با رئیس جمهور محترم را نداشته اند؟!...
در تاریخ دهم خردادماه سال 92 آمریکا به تنهایی تحریم زیر را اعمال کرد:
هشت شرکت پتروشیمی تحت تحریم های آمریکا قرار گرفتند. این نخستین بار است که واشنگتن صنعت پتروشیمی ایران را تحریم می کند و منبع گسترده ای از درآمدهای خارجی ایران پس از نفت را هدف قرار داده است.
دیروز در تاریخ دوم آذر ماه 92 ایران تعهدات زیر را در مقابل لغو تحریم شرکتهای پتروشیمی، طلا و عدم تصویب تحریمهای جدید قبول کرد:
ایران متعهد شده است که غنی‌سازی بالاتر از 5 درصد را متوقف کند و ارتباطات فنی لازم برای غنی‌سازی بالای 5 درصد را برچیند.

ایران تعهد کرده است که همه‌ ذخایر اورانیوم غنی شده تا نزدیکی 20 درصد خود را پیش از به پایان رسیدن فاز اولیه به زیر 5 درصد تضعیف کند و یا به شکلی تبدیل کند که برای غنی‌سازی بیشتر مناسب نیست.

ایران متعهد شده است که پیشرفت توانایی غنی‌سازی‌اش را متوقف کند.

هیچ‌گونه سانتریفیوژ نسل بعدی برای غنی‌سازی اورانیوم نصب نکند یا از آن‌ها استفاده نکند.

تقریبا نیمی از سانتریفیوژهای نصب شده در نطنز و سه چهارم سانتریفیوژهای نصب شده در فردو را به کار نیندازد؛ طوری که نتوان از آن‌ها برای غنی‌سازی اورانیوم استفاده کرد.

تولید سانتریفیوژش را به تعدادی که برای تعویض ماشین‌های خراب شده لازم است محدود کند؛ طوری که ایران نتواند از این شش ماه برای جمع‌آوری سانتریفیوژها استفاده کند.

ایران متعهد شده است که ذخایر اورانیوم با غنای پایین 35 درصد خود را افزایش ندهد، طوری که میزان آن در پایان شش ماه نسبت به آن‌چه در آغاز این مدت زمانی داریم بیشتر نشود و هرگونه اورانیوم غنی شده‌ی 35 درصدی که به تازگی غنی‌سازی شده به اکسید تبدیل شود.

ایران متعهد شده است که فعالیت‌هایش در اراک را بیشتر از این پیش نبرد و پیشرفت در زمینه‌ مسیر پلوتونیوم را متوقف کند.

ایران متعهد شده است که رآکتور اراک را راه‌اندازی و سوخت‌گذاری نکند و تولید سوخت برای رآکتور اراک را متوقف کند. سوخت رآکتور اراک را بیشتر از این آزمایش نکند. هیچ‌یک از قطعات اضافی رآکتور در اراک را نصب نکند. سوخت و آب سنگین را به سایت رآکتور منتقل نکند. تاسیساتی که قابلیت بازفرآوری داشته باشد، نسازد.

ایران بدون بازفرآوری نمی‌تواند پلوتونیوم را از سوخت مصرف شده جدا کند.

ایران متعهد شده است که:

دسترسی روزانه به نطنز و فردو را در اختیار بازرسان آژانس قرار دهد. این دسترسی روزانه به بازرسان اجازه می‌دهد که تصاویر دوربین‌های امنیتی را بررسی کنند تا از نظارت جامع مطمئن شوند. این دسترسی اجازه‌ شفافیت بیشتر در زمینه‌ غنی‌سازی را در این سایت‌ها می‌دهد و زمان تشخیص هرگونه خودداری از پایبندی نسبت به تعهدات کوتاه‌تر می‌کند.

دسترسی به تاسیسات مجموعه سانتریفیوژها را برای آژانس فراهم کند.

دسترسی به تاسیسات تولید و انبار قطعات گرداننده‌ی سانتریفیوژها را برای آژانس فراهم کند.

دسترسی به معادن و کارخانه‌های تولید اورانیوم را برای آژانس فراهم کند.

دسترسی به اطلاعات طراحی رآکتور اراک را که از مدت‌ها پیش خواستار آن بودیم فراهم کند. این اقدام، اطلاعاتی بسیار مهم را درباره‌ این رآکتور که پیش از این در دسترس قرار نداشت، ارایه می‌کند.

دسترسی بیشتری به رآکتور اراک را برای بازرسان فراهم کند.

برخی داده‌ها و اطلاعات کلیدی که در پروتکل الحاقی توافقنامه‌ پادمانی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و کد اصلاح شده‌ 31 به آن اشاره شده است، ارایه کند.

از آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خواسته می‌شود که بسیاری از این گام‌های راستی‌آزمایی را که در راستای نقش این سازمان در زمینه‌ بازرسی‌ها در ایران است، انجام دهد. علاوه بر آن گروه 15 و ایران نسبت به برقراری یک کمیسیون مشترک برای همکاری با آژانس به منظور نظارت بر اجرا و حل مسائلی که ممکن است پیش آید متعهد شده‌اند.

این کمیسیون مشترک علاوه بر آن با آژانس برای تسهیل رفع نگرانی‌های حال و گذشته در زمینه‌ برنامه‌ هسته‌یی ایران از جمله گام نظامی احتمالی برنامه هسته‌یی ایران و فعالیت‌های ایران در پارچین، کار می‌کند.
به نظر شما خوانندگان محترم، بهتر نبود ما سال 91 پای میز مذاکره با آمریکا می‌رفتیم و مانع تصویب تحریم شرکتهای پتروشیمی می‌شدیم و امروز برای لغو این تحریم اینهمه امتیاز نمی‌دادیم؟
آقای شریعتمداری! چه کسی با بصیرت است؟ شما یا دکتر منحرف ما؟
حالا همه به جای روحانی مچکریم بگوییم اصولگرایان مچکریم!
   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 43 نظر (فعال: 36 ، در صف انتشار: 0، غیره: 7)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
بچه تهرون
| 1392/9/3 - 21:38 |     276     10     |
امیدوارم سیاست پسته ای به پایان برسه تا ما را از هسته ای شدند باز ندارد.
زیباست برای شکست تبریک به هم می گویند و بشکن می زنند و ...
درود بر بزرگ مرد ایران زمین دکتر محمود احمدی نژاد
نفرین بر انانی که باز هم در بالمان قفل زدند و کلیدش را دادند دست دشمنانمان .
مصباحیون خوش باشند که به مقصود رسیدند.
اللهم عجّل لولیک الفرج

ناشناس
| 1392/9/4 - 02:01 |     5     168    
پاسخ: مگر شما ایرانی نیستید؟ چرا بر خلاف تمام ملت که خوشحالند شما دارید دق مرگ میشید چرا؟ ولی این مطلب را به منحرفین واقعی اعلام می دارم شما هرگز نخواهید توانست مسیر رو به جلو ملت که از عقل و خرد واقعی متاثر است به انحراف بکشید انشاالله منبعد خودی و غیر خودی نداریم همه تحت زعامت ولی امر مسلمین با عقل و تدبیر بن بست ها را خواهیم شکست و وحدت جایگزین تفرقه خواهد شد. این پیروزی ملت را به سایت دولت بهار تبریک می گویم.
بهرام پ
| 1392/9/4 - 03:58 |     143     4    
پاسخ: میدونی از چی ناراحت هستیم از اینکه حماقت بعضی افراد را می بینیم که تنها در ازای آزادسازی 4 میلیارد دلار ارز که مطمئنا به مردم نمی رسد خوشحالند. از این ناراحت هستیم که مردم را والبته تو را بازیچه خود قرار دادند.
مهر ماندگار
| 1392/9/4 - 07:20 |     180     2    
پاسخ: اولا ملت نه، یه عده خوشحالن آخه هنوز گرمن نفهمیدن چه کلاهی سرشون رفته. متوجه که بشن از خوشحالی خودشون تعجب میکنن
ناشناس
| 1392/9/4 - 15:20 |     49     1    
پاسخ: کی گفته طرفدارهای احمدی نژاد ناراحتن؟! ما از این وعدهای رنگین و قراراد های ننگین !!!! خیلی هم خوشحالیم. چون کم کم باعث خواهد شد که جماعت خواب زده بیدار بشن
سیّد
| 1392/9/5 - 00:02 |     1     0    
پاسخ: ما از تزویر به هر حال ناراحتیم و سختی که به یک ملت وارد می شود، همواره قلب خادمان آن را به درد می آورد.
اما دوستان احمدی نژاد می گفت زبان زور را از بالای سر ملت بردارند، خودم با آن ها مذاکره می کنم.
ما این راه را می پسندیم. آقای شریعتمداری و کیهان دیگر در جریان اصولگرایی علی السّویه است که بنویسند یا نه، چرا که رهبر معظم مد فرمودند که بصیرت یعنی کار به موقع انجام دادن. بیان حقایق از سوی ایشان اگرچه بهتر از هیچ است، اما واقعیت این است که دیگر مردم و حتی بیشتر اصولگراها هم از ایشان قبول نمی کنند و نمی شنوند و بیان حقیقت تنها مایه سبکتر شدن بار اشتبهات ایشان در آخرت است که این نیز از توصیه های آخر امام خامنه ای مد ظله به اعضای دولت احمدی نژاد در 23 تیر امسال بود.
آبرو را، اعتماد از سمت ملت را و چهره حق خواه از خود را ذره ذره می توان ساخت ولی یکباره است که این ها از بین می روند و تقریبا دیگر غیر قابل برگشت است. خصوصا در سیاست. و برخی اصولگرایان امروز به این وضع دچار شده اند. چرا؟
چون ظلم کرده اند!


بهرام پ
| 1392/9/3 - 21:38 |     357     6     |
تشکر ویژه از حضرات ذیل الذکر : شریعتمداری علم الهدی ارضی حدادیان طایب احمد خاتمی سرلشگر فیروز آبادی برادران ...و آبدارچی محترم توافقات هسته‌ای که نامش را نمیدونم و تشکر ویژه از حاج آقا جنتی به خاطر تایید صلاحیت شیخ حسن راستگو. جنتی با تایید صلاحیت حسن جان نقش با ارزش واساسی در این پیروزی قرن! دارند ودر آخر از خانواده شهدای هسته ای به خاطر بازی با عواطف آنان در این چند وقت اخیر از طرف دوستان فوق الذکر عذرخواهی می‌نمایم. چراکه غنی سازی 5 درصد یک دستاورد بزرگ بوده و انشاالله در مذاکرات بعدی آن را به منفی 5 ارتقاء خواهیم داد.

ناشناس
| 1392/9/4 - 02:07 |     1     249    
پاسخ: بهرام پ یادت است دکتر می گفت آب بریز اونجا... ضمنا تو در حدی نیستی که بخوای از این بزرگواران انتقاد کنی. برو بچه رد کارت.
بهرام پ
| 1392/9/4 - 04:05 |     163     0    
پاسخ: اول جرات داشته باش اسم تو بنویس ثانیا پول مفت خوب بهت ساخته اگه منم بودم خودم واسه چند نفر نان به نرخ روز خور می کشتم. متاسفم برای که بزرگان کشورش اینا هستند مواظب باش فردا خودت و هم واسه محرمت نا محرم نکنند منم روزی مثل تو بودم ولی به لطف خدا و دکتر احمدی نژاد و مهندس مشایی آدم شدم.
ناشناس
| 1392/9/4 - 05:04 |     0     247    
پاسخ: بهرام کامنت گذار اجاره ای فکر می کنی آدم شده ای ولی خیر هنوز هم آدم نشدی اگر آدم شده بودی کاری به محرم و نامحرم نداشتی. ضمنا خدا نکند که ما روزی مثل تو بشویم. ما از گذشته خود یک ذره نادم و پشیمان نیستیم ما همیشه بر صراط مستقیم بودیم و هرگز راه انحراف نرفتیم و فقط رهرو خمینی کبیر و خامنه ای عزیز بوده و خواهیم بود.و برای همیشه گوش به فرمان ولی امر خود هستیم.
بهار
| 1392/9/4 - 12:20 |     298     0    
پاسخ: آقای بی‌نام! چرا فکر میکنی ما در حدی نیستیم که از آقایان انتقاد کنیم؟ وقتی می‌بینیم دکتر احمدی نژاد هر چه می‌گوید این اصولگرایان نه تنها آن گفته را رد بلکه به او تهمت و افترا هم میزنند و بعد از یک مدت حضرت آقا آن را تایید میکنه نباید انتقاد کنیم؟ البته ما از این قضیه می‌سوزیم و واقعا سوختن داره! یادته دکتر گفت جمعیت ایران باید زیاد بشه همه مسخره کردند حضرت آقا بعد از یک مدت خودشون وارد شدند و تایید کردند. پارسال هم احمدی‌نژاد گفت باید با آمریکا وارد مذاکره بشیم! شما این مطلبو بخون دقت کن ببین این همه امتیازی که دادیم در مقابلش فقط تحریمهایی که از همان پارسال تا امسال اعمال شده بخشیده میشه! این یعنی چی؟ فکر کن! مغزتو بکار بگیر! واقعا من یکی چند روزه آب را دارم می‌ریزم اونجایی که سوخته! سوختن نداره؟ دکتر احمدی‌نژاد همه چیزو زودتر می‌فهمه مسخرش می‌کنن بعد از یک مدت می‌فهمند همون روش درسته! خدا این اصولگراها برای آمریکا و غرب نگه‌داره که خوب خدمت می‌کنند! به نظر شما اگر سال 88 تا 92 همینطوری که از دکتر روحانی الان حمایت میشه اگر از احمدی نژاد حمایت می‌شد الان وضعیت ما توی جهان اینطوری بود که الان هست؟
ناشناس
| 1392/9/4 - 14:44 |     22     0    
پاسخ: ناشناس جون شب درازه. فعلا شاد باش ولی شک نکن روزی به ساده لوحی خودت خواهی خندید البته اگه جاره ای نباشی

ناشناس
| 1392/9/3 - 23:50 |     194     1     |
آخ آخ آخ دلم خنک شد!
کو حالا تا این برادران اصولگرای افراطی بدونن احمدی نژاد کی بود!
100 روزه زحمات 10 ساله کشور که ملت بابتش انقدر هزینه داده بودن و سختی کشیدن بر باد رفت.
پیشنهاد میکنم رسانه ملی که تو این 100 روز از شادی غش کرده و دیگه سیل و زلزله و گرانی و آلودگی هوا و گاف وزرا را نمیبینه این آهنگ هارا زیاد پخش کنه:
همه چی آرومه ما چقدر خوشحالیم ...
بر طبل شاهانه بکوب . پیروز مردانه بکوب. برخیز برچم را ببر بر سر در خانه بکوب..
مرگ بر فرانسه ...مرگ بر عربستان...خخخخخخخخخخخ

ناشناس
| 1392/9/4 - 00:08 |     180     0     |


سلام بر سردار انحراف یاب عزیز ، آقای شریعتمداری !!!! چه زیبا انحراف دکترمان را بر همگان آشکار کردید و هم اکنون ما آرامش و عزت !!!! خودمان را مدیون روشنگری های شما از جریان انحرافی هستیم ، همان جریان ضد ولایت فقیهی که با رد صلاحیتش گفت ولایت فقیه فصل الخطاب است !!!!! چه انحراف بزرگی ....

کنون دیگر نه وقت انتقام است. که کار گله و چوپان، تمام است......

لطفا با پیغام های خود کیهان را بمباران کنید

مسلم
| 1392/9/4 - 00:21 |     145     0     |
یادش بخیر شعار انرژی هسته ای حق مسلم ماست

هادی
| 1392/9/4 - 00:51 |     39     0     |
ترکمنچای 3 ...

ناشناس
| 1392/9/4 - 01:00 |     286     0     |
قرار دادهای نگین . محاکمه امیر کبیر زمان محمود احمدی نژاد.
تاریخ در حال تکرار است.
حالا آقایون بیان واسه ما از وادادگی شاه در برابر ابر قدرت ها بگن.


بهاری
| 1392/9/4 - 01:46 |     195     1     |
شعار جدید توقف هسته ای حق مسلم ماست

امیر
| 1392/9/5 - 17:48 |     0     0    
پاسخ: سلام دوست عزیز.انرژی هسته ای روبرای هیچی هم که نمیخواستیم حداقل حرفی واسه ی گفتن تودنیاداشتیم.الان دیگه چی برامون مونده؟؟؟؟؟؟؟؟

ناشناس
| 1392/9/4 - 02:14 |     2     233     |
برادر عزیز من یک کارشناس هسته ای هستم انتقاد شما به دکتر بجاست اما هیچگاه از خودت پرسیدی ما این همه تاسیسات هسته ای برای چه می خواستیم و چرا این همه سرمایه گرانبهای کشور را صرف آن کردیم؟ آنچه که جهان را بر علیه ما شوراند جواب این سوال است. بی شک مردم ما سرنوشت کره شمالی را نمی خواهند.

آرش
| 1392/9/4 - 14:17 |     183     0    
پاسخ: دوست عزیز انرژی هسته ای که ارث دکتر احمدی نژاد برای ملت بود جهان رو علیه ما نشوراند چون جهان فقط 6 کشور نیست و نزدیک به 200 کشور است که موافق با این کار ایران بودند. جهت اطلاع شما قبل از میراث دکتر احمدی نژاد در زمان خاتمی سیاستی وجود داشت که نظر شما رو ارضاء میکرد ولی جهان شما یعنی همون 6 کشور در آن زمان هر چقدر پس گردنمان و توی سرمان میزدند دولتمردان ما با خفت و زبونی اسم این کار را تنش زدایی و گفتگوی تمدن ها و مفاهمه میگذاشتند. بعدش هم مدال افتخار محور شرارت را بر گردن ایران انداختند! البته بعدا جرج بوش به خاتمی ویزای نامحدود آمریکا رو داد تا در مقابل این خوش رقصی ها تقدیر کرده باشه. الان هم اگه میراث 8 سال خدمتگزاری دکتر نبود حسن روحانی رو جهان شما تحویل نمیگرفت و مجبور بود مثل خاتمی عزت و شرف ایران رو بیشتر هزینه کنه تا کدخدا ازش راضی باشه.
بله مردم ما سرنوشت کره شمالی رو نمیخواهند ولی سرنوشت عراق و افغانستان رو اصلا نمیخواهند!

امیررضا
| 1392/9/4 - 17:21 |     180     0    
پاسخ: آقای کارشناسی که ایران و ایرانی را با کره شمالی مقایسه میکنی و در ترسی بزرگ به سر میبری ... باور کن تو هنوز نه ایران را می شناسی و نه ایرانی را !!!
ضمن اینکه اگر اینهمه تاسیسات فایده ای ندارد ، پس غربیها لابد مغز خر خورده اند و آن کشورهای گنده تر از ایران که برای الفبای هسته ای هنوز له له میزنند و حتی خوابش را هم نمیتوانند ببینند به اندازه شما و شیخ حسن نمیدانند .... درسته ؟؟!!


بهاری
| 1392/9/4 - 16:26 |     205     0     |
این صدا و سیما با وقاحت داره قرار داد ننگین ژنو رو به اسم پیروزی معرفی میکنه.دولت دروغگویان کلید به دست حتی از خانواده شهدای هسته ای هم داره سوء استفاده می کنه!؟آخه مگه عقب نشینی و تعلیق هم نیاز به تدبیر داره که بهم تبریک میگند!؟یعنی دکتر احمدی نژاد بلد نبود تعلیق کنه!؟همه تدبیر دولت کلید در مورد تعامل با جهان همین بود!؟بهار لطفا اطلاع رسانی کن که دکتر فردا میره یا نه؟من که نظرم اینه که نره چون این ...

ناشناس
| 1392/9/4 - 17:20 |     83     4     |
متن نویسنده از بیخ غلط است چون همان ادعای شریعتمداری را تکرار کرده است. احمدی نژاد هرگز هرگز هرگز تقاضای مذاکره با آمریکا را نکرد. فقط گفت چماق را کنار ببرید خودم مذاکره می کنم. شریعتمداری هم با کمال بیشرمی بخش اول این جمله را سانسور کرد. چرا دولت بهار بر این سانسورگری صحه می گذارد؟

بهاری در زمستان
| 1392/9/4 - 19:23 |     205     2    
پاسخ: نویسنده گفته: صحبتهای رئیس جمهور در خصوص مذاکره با آمریکا
این کجاش غلطه؟
امریکا پارسال آماده مذاکره بود مثل امسال
چماق را هم برداشته بود. اگر میبینی امسال دوباره چماق دست گرفته بخاطر اینکه دکتر رئیس جمهور نیست

مذاکره با آمریکا
| 1392/9/4 - 21:14 |     2     140    
پاسخ: این جمله دکتر که گفت چماق را بردارید خودم مذاکره می کنم مربوط به 22 بهمن پارسال است. از زمان روی کار آمدن اوباما چندین بار شرایط مذاکره فراهم شد و چند بار آقای احمدی نژاد هم ابراز تمایل به مذاکره کرد اما هر بار از زمین و هوا مورد هجوم به اصطلاح انقلابی ها قرار گرفت و این موضوع از حدود اختیارات وی خارج خوانده شد. در یک مورد رهبری شخصا به رئیس جمهور تذکر داد و صراحتا فرمود تا زمانی که آمریکا تغییر نکند با او مذاکره نمی کنیم و البته ایشان شعار تغییر اوباما را هم دست چدنی در دستکش مخملی می دانستند و تلویحا کسانی که از روی کار آمدن او خوشحال بودند و احتمالا نامه تبریک فرستاده بودند خام می دانستند. واکنش کیهان تنها یک نمونه از این واکنش هاست. فرمانده محترم نیروهای مسلح و بسیاری دیگر از افراد به وضوح مذاکره با آمریکا را فقط در حوزه اختیارات رهبری دانسته و به شدت از آقای احمدی نژاد انتقاد کردند و رهبری نیز در آخرین مورد از این موارد که شرایط برای مذاکره مهیا می شد باز به صراحت اعلام فرمودند که من انقلابی هستم و نه دیپلمات و مذاکره را رد فرمودند.
ناشناس
| 1392/9/4 - 21:17 |     192     1    
پاسخ: دیگر لطیفه در ماه محرم نگویید. پس ببخشید احمدی نژاد داشت با دیوار صحبت می کرد و می گوفت چماق را از سر ملت ایران دور کنید و دست از تهدید کردن بردارید!
کی داشت دایم تهدید به حمله و جنگ و تحریم و.. می کرد؟ آمریکا چماقش دستش بود. یک دانشجوی آمریکایی از احمدی نژاد پرسیده بود که چرا با آمریکا گفتگو نمی کنید که احمدی نژاد پاسخ داد :ما اهل گفتگو هستیم و آماده ایم با همه گفتگو کنیم اما در شرایط برابر و با احترام متقابل.
حالا شما بیایید زیر فشار گفتکو کنید یعنی چه؟ یعنی اینکه تسلیم شده اید. یعنی اینکه تحریمها موثر واقع شده است. احمدی نژاد هم مطلقا چنین گفتکویی را نمی خواست. او مناظره علنی و جلوی چشم همه مردم دنیا را می خواست. او دعوت به فطرت و انبیا را می خواست. نه چند میایارد دلار پول.

آبهتر نیست به جای باور کردن دروغهای دشمنان احمدی نژاد حرفهای خود او را بخوانیم؟
ضمنا این پست عالی وبلاگ لیلان هم پاسخ شما:
http://leylan.blogfa.com/post-1284.aspx

بهار
| 1392/9/5 - 12:39 |     1     1    
پاسخ: بنظر من شما اشتباه می‌کنید. احمدی‌نژاد گفت مناظره تا باب مذاکره باز بشه. وقتی گفت مناظره آن تهمتها و تخریبها را برعلیهش انجام دادند. برای احمدی نژاد هیچ چیز از آسایش و راحتی ملت بالاتر نبوده و نیست. او همون موقع که صحبت از تحریم بانک مرکزی و نفت شد برای اینکه قیمت دلار بالا نره و این بساط امروزی پیش نیاد، نظرش این بود که کمی نرمش لازم است. شما به صحبتهای ایشان در ماه آخر مسئولیتشان دقت کنید که گفتند مذاکرات هسته‌ای با هماهنگی ایشان انجام نمی‌شده! و یا صحبتهای خود آقای جلیلی در تبلیغات انتخاباتی. که خود را خط مقاومت و جریان انحرافی ساخته افکار خود را جریان سازش نامیدند . اینها همه به این معنی است که دکتر معتقد بوده ما پس از یک مقاومت شش ساله لازم بود به موقع کمی بایستیم یا حتی عقب‌نشینی کنیم. اینها همه از تاکتیکهای جنگی است که یک طرف آن یک کشور مظلوم و طرف دیگر چند قدرت زورگو هستند. ببینید این همه امتیاز دادیم هنوز به نقطه دو سال پیش در خصوص تحریمها نرسیده‌ایم. رئیس جمهوری که نرخ ارز را با همه فشارهای داخلی و خارجی شش سال ثابت نگه داشت مگر می‌شود نسبت به دو سال آخر ریاست جمهوری حساسیتش در این خصوص را از دست داده باشد؟ آنها خود مدیریت کردند تا در انتخابات پیروز شوند و اگر نشدند تقصیرها را بندازند گردن احمدی نژاد که دیدید همین کار را کردند.
شاهد دیگر مدعا اینکه چند بار در این دو سال ایشان در سخنرانیهایشان دلیل تورم را تحریمها اعلام کردند. اگر نظر شما درست بود که این گفته دکتر دیگه عذر بدتر از گناه بود.
با احترام کامل برای نظرتان ولی نظرتان اصلا درست نیست!

ناشناس
| 1392/9/6 - 08:15 |     1     0    
پاسخ: به کی قسم بخورم که یاد بگیرید گول نخورید؟
خیلی ببخشید، به نظر می رسد راه را اشتباهی آمده اید. آن احمدی نژادی که شما تحریف کرده اید همین روحانی است!

احمدی نژاد پیرو امام حسین علیه السلام است که حتی تا آخرین لحظه نه برای خودش و نه برای طفلش تقاضای آب نکرد. این را برخی حضرات تحریف کننده در آوردند.
احمدی نژاد تحت هیچ شرایطی التماس و تقاضای مذاکره نکرد. او گفت چماق را کنار ببرید خودم مذاکره می کنم. او در پاسخ آن دانشجوی آمریکایی که پرسید
چرا با دولت ما مذاکره نمی کنید گفت ما آمده ایم برای مذاکره با همه اما به شرط احترام متقابل و دور از فضای تهدید...
اما چه کردند؟ شریعتمداری رذل برای کوبیدن احمدی نژاد چه کرد فقط این تکه را منعکس کردند من خودم مذاکره می کنم!

چرا ؟ اصلاحاتیها برای اینکه قبح مذاکره را بشکنند و شریعتمداری برای آنکه جریان انحرافی را بشکند!
احمدی نژاد هرگز جز به راه فطرت و انبیا دعوت نکرد. هرگز زیر بار التماس محرمانه به غربیها نرفت. او مرد بود که خواهان مناظره علنی با بوش و اوباما بود. او مرد بود که بی هراس نامه می نوشت و پیامبر وار کافر را به دین خدا و فطرت دعوت می کرد و نگران تمسخرها نبود.

البته که با وجود چنین شیریآمریکا با ایران مذاکره نمی کند. چون گرگ از شیر می ترسد. فقط وقتی که میش باشیم آب از لب و لوچه گرگ های متمدن جاری می شود.
http://leylan.blogfa.com/post-1284.aspx


اما عزیزمن ! اگر احمدی نژاد به جلیلی انتقاد می کند به خاطر ایستادگکی های جلیلی نبود! به خاطر عقب نشینی های جلیلی بود!

بله. احمدی نژاد زیر بار محدود کردن خود به 6 کشور پررو و زورگو نمی رفت. احمدی نژاد می دانست که آمریکا زیر بار پذیرش حق غنی سازی نمی رود. برای همین در شرایطی که ایران هنوز موفق به غنی سازی 20 درصد نشده بود قرارداد مبادله سوخت 5 درصد با 20 درصد را با ترکیه و برزیل امضا کرد. قراردادی که به صراحت حق ایران را به رسمیت شناخته بود. برای همین هم آمریکا زیرش زد و احمدی نژاد به همه دنیا نشان داد که آمریکا مشکلش با اورانیوم غنی شده نیست با حق ایران است. هزینه سنگین را به آمریکا تحمیل کرد.
اما جلیلی چه کرد؟ آمد و خود را محدود کرد به 6 کشور زورگو. این خلاف بود. این پذیرش سیادت آنها بود.

احمدی نژاد باید می گفت دلیل تورم ها سوء تدبیر خودم است؟ اینکه زیر سوال بردن خودش بود. بیاید می گفت کارشکنی مجلس و همراهانش است؟ اینکه همان فتنه گری محسوب می شد؟ فقط به قسمت تحریمها اشاره کرد. بله تحریمها اثر داشت.
امگر احمدی نژاد بارها و بارها نگفت اگر می گذاشتند دولت تدبیر می کرد تحریمها ها را بی مشکل پشت سر می گذاشتیم؟ مگر در صحن مجلس نگفت آهای نماینده ها اگر نکذارید هدفمندی را اجرا کنیم نمی توانیم بیش از مقاومت کنیم؟

من برای شما متاسفم. شما احمدی نژاد را از روی نوشته های شرق و کیهان شناخته اید. من از روی حرفهای خودش.
اگر احمدی نژادی را دوست دارید که بعد از 6 سال به فکر عقب نشینی بوده، باور کنید همان روحانی شرف داشته بر این احمدی نژاد که از اول می دانسته ما زورمان به غرب نخواهد رسید!!

متن صریح می گویم، آنچه شما نوشتید با آنچه عمارها می گویند پشت و روی یک سکه اند. فقط شما اینطرفید و دیگری آن طرف.


امیررضا
| 1392/9/4 - 17:31 |     121     0     |
بی خیال دوستان .... اینا هنوز سرشون داغه و هر چی بگین تازه متهم به خیانت و کارشکنی هم خواهیم شد ... بگذارید مدت کوتاهی بگذرد ... صدای این طبل رسوایی و عزت و اقتدار فروشی گوشهای مبارک ایشان را هم بی نصیب نخواهد گذاشت!
فقط اگر واقعاً ادعای وطن دوستی دارند لحظه ای به این فکر کنند که چرا غربیها از این به اصطلاح تفاهم نامه تا این حد خوشحال و شادمان هستند ؟!


رضا
| 1392/9/4 - 18:19 |     94     1     |
دوستان بهاری ام :گاه کلمات هرگز نمی توانند عمق تاسف و تاثر انسان را بیان کنند،حالا که حاصل هشت سال تلاش و کوشش مقاومت ملت ما از میان رفته و خون شهدای هسته ای امان پایمال شده است دیگر برای ما راهی باقی نمانده ...اصولگرایان با تضعیف دولت احمدی نژاد اشتباه تاریخی بزرگی کردند،ای کاش قدری به عواقب حذف احمدی نژاد فکر می کردند

بهار
| 1392/9/4 - 18:37 |     199     0     |
آقای ظریف گفتند بازی برد برد انجام شد واقعا تعبیر زیبا و بجایی بود
چون ایران ده امتیاز مهم داد و یک امتیاز گرفت
یعنی میشه 10-1 به نفع غرب
ولی از اونجایی که بازی مذاکرات در زمین حریف انجام شده گل زده در زمین حریف ده برابر حساب میشه در مذاکرات هسته‌ای بجای دوبرابر ده برابر حساب میشه
پس حساب میشه 10-10
این یعنی بازی برد برد

دوست مرد خدا
| 1392/9/4 - 18:43 |     235     1     |
واقعاً مردم فکر میکنند این قرارداد ننگین به نفع کشور پس چرا آمریکا و انگلیس و...اینقدر خوشحالند مگه شما نمیگید ما گوش به فرامین رهبریم پس چرا این فرمایش رهبرو که کفتند به خنده هاولبخند هاى دشمنان اعتماد نکنیدو توجهى بهش نمیکنید یا اینکه جواب نامه بى سلام آقا رو به روحانى نفهمیدید از سر چیه خواهشاً کمى بیشتر دقت کنید براى اینکه دودش فقط تو چش ما نمیره همه ملت دچار خسران میشن...

فاطمه
| 1392/9/6 - 04:05 |     2     0     |
دوستان جومونگ دوباره داره پخش میشه حتما ببینید،بویو به نحسی افتاده طلسم شده چون به خادمان واقعیش پشت کرد،بر ایرانم همین اتفاق میفته وایسین ببینینالبته متاسفانه


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
 
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
 
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
 
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
 
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
 
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
 
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار