آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
شنبه، 16 آذر 1398 - 22:45   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 3007صفحه نخست » خبردوشنبه، 16 آذر 1392 - 15:10
رئیس جمهور در دانشگاه شهید بهشتی:
من که حرفی به دولت قبل نزدم! / دولت به وعده آزادی زندانیان سیاسی پایبند است
من که حرفی به دولت قبل نزدم! / دولت به وعده آزادی زندانیان سیاسی پایبند است دولت بهار: رئیس جمهور گفت: من که حرفی به دولت قبل نزدم فقط دو سه تا آمار داده ام که آن هم آمارهای مرکز آمار و رئیس خزانه است که هیچ کدام از آنها تغییر نکرده‌اند.
  

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، حسن روحانی، رئیس جمهوری، صبح امروز در مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه شهید بهشتی در واکنش به این پرسش دانشجویان که چرا گزارش 100 روزه ی دولت همراه با تخریب دولت بود، گفت: از ابتدا هم قرار بود پس از صد روز به مردم گزارش دهم که چه دولتی را تحویل گرفته‌ام.
وی افزود: من که به دولت قبل حرفی نزدم فقط 2، 3 آمار داده ام که آن هم برای رئیس جمهور دولت قبل نبود، بلکه این آمارها را از مرکز آمار ایران نقل کردم که هنوز عوض نشده است.
رئیس جمهور تصریح کرد: بخشی از آمارهای دولت در گزارشی 100 روزه از رئیس خزانه گرفته شد که رئیس خزانه هم هنوز تغییر نکرده است.
وی ضمن اشاره به این مطلب که رشد اقتصادی کشور منفی 5 درصد است، گفت: آمارها این است که دولت قبل بدهی های بزرگی را برای این دولت به جا گذاشته که بخشی از آن 74 هزار میلیارد تومان بدهی به سیستم بانک و پولی، 55 هزار میلیارد تومان بدهی دولت به پیمانکاران بوده است؛ این تنها بخشی از آمارهای بدهی های دولت است هنوز مابقی بدهی های دولت را نگفتیم.
او ضمن اشاره به این مطلب که دولت باید امسال 7.2 میلیون تن گندم خریداری کند، گفت: می گویی چه کار کنیم. گندم نخریم. به مردم بگوییم نان نخورید.
وی گفت: من به عنوان امین مردم باید مشکلات این کشور را به مردم بگویم.
روحانی ادامه داد: همه ی اینهایی که تند حرف می زنند، قطعا نظرسنجی های مردم را از گزارش 100 روزه‌ی دولت دیده اند.
رئیس جمهور ضمن اشاره به اصلاح بودجه ی دولت گفت: ما بودجه ی کشور را اصلاح کردیم و به مجلس تحویل دادیم، اما؛ با گذشت سه ماه هنوز بودجه به ما برنگشته است.
رئیس قوه ی مجریه ی کشور تصریح کرد: برای نخستین بار می خواهیم طبق قانون بودجه را سر وقت به مجلس تحویل دهیم. اگر 15 آذر جمعه نبود، همان تاریخ بودجه را تقدیم مجلس می کردیم. امروز هم که بودجه را تقدیم مجلس نکردیم به این خاطر است که خود مجلسی ها گفته اند که در نخستین روز کاری مجلس؛ یعنی فردا صبح بودجه به مجلس آورده شود.
او همچنین در واکنش به هیجانات دانشجویان از بابت قانون مداری دولت نیز گفت: نکند اینکه ما بودجه را 15 آذر به مجلس تقدیم می کنیم هم تخریب دولت قبل است.

دولت به وعده خود در آزادی زندانیان سیاسی پایبند است
 رئیس جمهور گفت: ما برای آزادی زندانیان سیاسی به اجماع داخلی نیاز داریم و باید ظرفیت خود را برای تحمل یکدیگر بالا ببریم. حسن روحانی، رئیس‌جمهور کشورمان، صبح امروز در مراسم بزرگداشت روز دانشجو در واکنش به شعارهای تند دانشجویان برای آزادی زندانیان سیاسی و آزادی رهبران جنبش سبز گفت: دولت به همه ی وعده هایی که به مردم داده، پایبند است، اما؛ برای دستیابی به اهداف خود نیاز به اجماع داخلی دارد.
وی افزود: ما به اجماع و همدلی نیاز داریم، برای اینکه باید افکارمان برای دستیابی به آرمان های بلند نزدیک کنیم.
وی خطاب به دانشجویان گفت: باید آستانه ی تحمل برای تحمل یکدیگر بالا ببریم؛ زیرا تنها در سایه ی آرامش و عقلانیت و در چارچوب قانون و با ایجاد اجماع داخلی می توانیم مشکلات را حل کنیم.
او در پاسخ به شعارهای دانشجویان مبنی بر اینکه موسوی و کروبی باید از حصر خانگی آزاد گردند، نیز گفت: در بسیاری از مسائل به بردباری و صبر نیاز داریم و باید از فضای احساسی فاصله بگیریم؛ زیرا همه ی مسائل با عقلانیت و اعتدال قابل حل است.
او در پاسخ به واکنش برخی از دانشجویان که شعار بسیجی واقعی همت بود و باکری نیز گفت: ما شخصیت هایی چون آیت اله طالقانی، مطهری، بهشتی، مهندس بازرگان، دکتر علی شریعی، دکتر مصطفی چمران را که فضای جنبش دانشجویی و حرکت های سیاسی دانشگاه را آنها هدایت می کردند به عنوان پیشتازان حرکت های دانشجویی می شناسیم؛ زیرا آنها برای این حرکت های دانشجویی نه ریالی دریافت می کردند و نه از کسی دستور می گرفتند، به همین دلیل باید پیرو راه این عزیزان باشیم.
وی در عین حال گفت: همت، باکری، شهید صیاد شیرازی نیز همه الگوهای بزرگ ما هستند، اما؛ باید بدانیم که بسیج منحصر به بسیج دانشجویی نیست.

غنی سازی حق مسلم ما است
رئیس جمهور گفت: شعار ما این است سانتریفیوژها باید بچرخد و زندگی مردم و اقتصاد هم باید بچرخد.
حسن روحانی، ضمن اشاره به توافق بزرگ هسته ای ایران در صد روز ابتدایی عمر دولت گفت: دولت در طول این صد روز و اندی یکی از گره های اصلی را که مربوط به 10 سال گذشته بود، گشود و باز کرد.
وی افزود: در این توافق و تفاهم چه کشورهایی که عصبانی و ناراحت شدند و شما دیدید که به رژیم صهیونیسم چه ضربه ای وارد شد.
رئیس جمهور گفت: نمی خواهم این جمله تعبیر خود شیفتگی شود، اما؛ حتی کشورهای بزرگ نیز برای حل مسائل منطقه ناچارند که در معادلات منطقه ای قدرت ایران را مدنظر قرار دهند.
وی تصریح کرد: دولت با رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت های ایشان و البته حمایت قاطع ملت ایران نخستین قدم مؤثر را در 100 روز نخست در زمینه ی ارتباط و تعامل سازنده با جهان برداشت.
وی همچنین گفت: بسیاری از این توافق بزرگ ابراز خوشحالی می کنند، اما؛ برخی از کشورهایی که متأسفانه منافع بلندمدت خود را نمی بینند در کنار رژیم صهیونیستی عصبانی هستند.
روحانی یادآور شد: برای دستیابی به آرمان ها و اصول اساسی خود باید در تاکتیک ها و روش ها که اختلاف داریم به اجماع برسیم.
وی همچنین ضمن تأکید بر این نکته که انرژی هسته ای حق مسلم ماست، گفت: شعار ما این است سانتریفیوژها باید بچرخد و زندگی مردم و اقتصاد هم باید بچرخد.
رئیس جمهور با بیان این نکته که همانطور که انرژی هسته ای حق مسلم ماست، غنی سازی نیز حق مسلم ماست، گفت: پیشرفت، توسعه، بهبود معیشت مردم و رفاه مردم و شکستن ساختمان منحوس تحریم ظالمانه، حق مسلم ما است.

وی از تاسیس صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور اعطای تسهیلات به شرکت های دانش‌بنیان خبر داد و گفت: اگرچه قانون و بودجه ی این صندوق موجود بود اما متاسفانه کلید آن صندوق وجود نداشت اما اکنون کلید این صندوق با هماهنگی و همفکری وزارت علوم و وزارت بهداشت و معاونت فناوری ریاست جمهوری پیدا شده است.
وی ضمن اشاره به اینکه پیش از این به این صندوق 25 میلیارد تومان واریز شده بود اما دولت بودجه ی این صندوق را به 20 برابر افزایش داد ، گفت: این صندوق سال آینده 500 میلیارد تومان بودجه خواهد داشت و به شرکت های دانش بنیان تسهیلات لازم را اعطا می کند.
روحانی در عین‌حال متذکر شد همین شرکت‌های دانش‌بنیان هستند که باید اقتصاد را سامان دهند و با فناوری‌های خود ارزآوری داشته باشند چرا که ارزآوری شرکت‌های دانش‌بنیان از نفت و گاز بیشتر خواهد بود.
او همچنین ضمن اشاره به انتشار مقالات متعدد گفت: باید مقالات در مسیر فن‌آوری و تجاری‌سازی قرار گیرد و این کار دانشگاه است و البته نهادهای دیگر نیز باید در این زمینه به دانشگاه کمک کنند.
وی در ادامه عنوان کرد برای اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان ما فعال شود قوانین بسیار خوبی وضع شده بود اما متاسفانه اختلافات دو نهاد وزارت علوم و معاونت علمی و فناوری رییس جمهور در گذشته موجب شده بود که هیچ یک از مقررات اجرا نشود و تاجایی که هر دو نهاد از همدیگر شکایت می‌کردند.

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 38 نظر (فعال: 33 ، در صف انتشار: 0، غیره: 5)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1392/9/16 - 16:37 |     206     3     |
اگه ادعایی دارین بیایید مناظره وگرنه ...
وقتی اتحاد اصلاح طلبان و اصولگرایان مخالف احمدی نژاد در مورد عدم برگزاری این مناظره و به حاشیه بردنش را میبینم به یاد کامنت اون دوست عزیز میفتم که گفت:
نقل شده پس از نبرد صفین، روزی معاویه به عمروعاص رو کرد و گفت: «من هر گاه تو را می بینم خنده ام می گیرد بطوری که نمی توانم جلو خنده ام را بگیرم!». عمروعاص علت آن را پرسید و معاویه پاسخ داد: «به یاد روزی می افتم که در رویارویی با علی بن ابی طالب بر زمین افتادی و عورت خود را آشکار ساختی! تو باید به سبب عورتت که تو را از مرگ رهانیده، شکرگزار خدا باشی!».
عمروعاص که از این سخن معاویه به خشم آمده بود پاسخ داد: «من از تو بیشتر خنده ام می گیرد؛ زیرا یاد روزی می افتم که علی تو را به مبارزه فراخوانده و تو از ترس رویارویی با او، شش هایت باد کرده بود، زبانت خشک شده بود و بدنت به لرزه افتاده بود».
معاویه گفت: «بهتر است دست از شوخی برداریم و قدری جدی با هم سخن بگوییم، به راستی ترس و فرار از شمشیر علی برای هیچ یک عیب و عار نیست».

ناشناس
| 1392/9/16 - 23:40 |     97     3    
پاسخ: عجیبه روز دانشجو بدلیل شهادت سه دانشجوی دانشگاه تهران است ولی اینکه چرا روحانی در دانشگاه بهشتی سالگرد اینروز رو گرامی داشته جای سواله؟
امیر شوکتی نیکو
| 1392/9/17 - 04:49 |     38     3    
پاسخ: بهر حال باید جایی میرفت وسخنرانی میکرد که قرابت فکری ونظری در زمینه های سکولاریسم دینی ولایئسیته با هم داشته باشند.وکجا بهتر از دانشگاه شهید بهشتی.
اخه دانشگاه شهید بهشتی که باید یکی از چند دانشگاه برتر در زمینه علوم انسانی اسلامی در ایران باشه باید یک عده عالم ودانشمند دینی تحویل جامعه بده اما در کمال تعجب میبینیم که مشتی سکولار ضد دین تولید میکنه. بعد که میری سراغ اساتید وهیئت علمی این دانشگاه میبینی که بابا اینا از خیلی از دشمنان اسلام هم جلوترن.

بهمن
| 1392/9/17 - 18:32 |     1     8    
پاسخ: واقعا تاسف اوره که هنوز عده ای هنوز درک درستی از حجم نابودی کشورمون رو در زمان جناب احمدی نژاد ندارند - ضمنا در کجای دنیا چه ایران جه بقیه کشورها با رییس جمهور مناظره میکنند - این اولین نظر من برای سایت شماست منتظر چاپ یا عدم جاپش میمونم - با سپاس

مهر ماندگار
| 1392/9/16 - 16:51 |     133     3     |
وای خدای من!!! یه دروغ دیگه. تازه حرفی هم نزدی؟ اگه میخواستی حرفی بزنی دیگه چی میگفتی؟

بهمن
| 1392/9/17 - 18:33 |     1     5    
پاسخ: بهتره به احمدی نژاد بگوییم ترمیناتور

ناشناس
| 1392/9/16 - 17:38 |     86     3     |
در جمع دانشجویان گفته شد اگه غنی سازی 20% رو احمدی نژاد انجام نداده بود دولت روحانی چی کار میکرد؟ البته پاسخی داده نشد!!

امیررضا
| 1392/9/16 - 17:48 |     116     2     |
دین خود را مفت و ارزان یک به یک
از پس تهمت به تهمت میدهند
حافظان حق شدند در محکمه
بر دروغ خود شهادت میدهند ...


ناشناس
| 1392/9/16 - 17:56 |     15     3     |
خخخخخخخخخ

سیّد
| 1392/9/16 - 18:10 |     221     5     |
انسان اگر تقوا و حیا نداشت از هیچ چیز ابا نمی کند. آقای روحانی گفتند که دولت قبل تورم 40 درصد داشت. اگر همین الان از سایت بانک مرکزی آمارهای شاخص قیمت را بگیریم خواهیم دید که جداول شاخص کالهای مصرفی که در آن نرخ تورم سال به سال آمده، نشان می دهد که تورم سال نود و یک 30.5 درصد بوده و در 5 ماه ابتدای سال نیز کاهش نسبت به این مقدار موجود بوده. اگر هرجوری حساب و کتاب کنیم تورم 40 درصد نداشته ایم. جز تورم نقطه به نقطه خرداد 92 که آن هم در ماه های دیگر جبران شده و حتما آقای روحانی و دولت تدبیر تورم یک سال را از روی یک ماه حساب نمی کنند دیگر؟ اگر حساب کنند که دیگر میزان تحصیلات تیم اقتصادی دولت زیر سؤال می رود.
ثانیا مگر آقایان موسوی و کروبی زندانی سیاسی بوده اند که آزاد شوند. آن ها محارب نظام بوده اند و قولا و فعلا هم نشان دادند که قانون اساسی را قبول ندارند. حکم آن ها مشخص است و آن هم یک کلمه اعدام. حال اگر سران نظام لطف کرده اند و تا امروز حکم اعدامی برایشان اجرا نکرده اند، باید حدایشان را شاکر باشند. آقای روحانی کم کم برای همه نشان خواهند داد که مجری افکار آقایان هاشمی و خاتمی است و جز این نمی توانستند باشند. ما این حرف ها را شروع نکردیم، بلکه خود ایشان شروع کردند. اما گمان نمی کنم اگر فتنه جدیدی به هر شکلی که شروع شود پایانش مثل 88 باشد که یک عده در روند.
آقای روحانی ابتدا وعده برنامه یک ماهه و سه ماهه یا 100 روزه می دادید، بعد شد برنامه 100 روزه، بعد شد گزارش صد روزه و حالا هم که بند را به آب داده اید می فرمایید؛
از ابتدا هم قرار بود پس از صد روز به مردم گزارش دهم که چه دولتی را تحویل گرفته‌ام.
متأسفم برای کسانی که هنوز هم بهتر از احمدی نژاد را در قامت روحانی یا کسانی که زمینه را برای ایشان فراهم کردند می جویند!

بهمن
| 1392/9/17 - 18:39 |     3     5    
پاسخ: ظاهرا نمیدانم جرا دوستان عزیز نمیخوان قبول کنند که تورم در زمان جناب احمدی نژاد کمر شکن بود - رشد اقتصادی کشور از سال 87 بشدت پایین امد یعنی سه سال قبل از تحریمهای ظالمانه - تولید نفت در 87 به زیر 3 میلیون بشکه رسید در حالی که سال 84 تولید نفت 4300000 بشکه بود
سیّد
| 1392/9/19 - 04:18 |     2     0    
پاسخ: شما می توانید از مراجع بین المللی پیگیر آمارها باشید.
دوست عزیز در دوره آقای احمدی نژاد تولید ناخالص ملی نسبت به دولت اصلاحات سه برابر شده و اقتصاد ما با این حرکت به سمت یک اقتصاد قدرتمند جهانی شدن حرکت کرده.
جالب است بدانید در سال آخر دولت اصلاحات میزان تولید ناخالص داخلی ما به هیچگاه حتی به میزان سال 1366 هم نرسیده و تازه آن زمان جنگ هم بوده. حالا به نظر شما جا ندارد از دولت تدبیر و امید یعنی همان دولت تجمیع به اصطلاح سازندگی و اصلاحات بپرسیم آن روزها که جنگ هم تمام شده بود در اقتصاد مملکت چه اقداماتی انجام می دادند؟
البته نیازی به سؤال نیست و رهبری در همان سخنرانی اول عید حرم رضوی ع 1392 با عنوان آقایان تکنوکرات مختص و مفید دلیل نقص اقتصادی امروز و درواقع گذشته و امروز را فرمودند.
تا هرکسی که اهل معرفت است چه برداشت نماید؟!


هموطن
| 1392/9/16 - 19:29 |     94     2     |
طرف اونقدر از دعوت به مناظره ی احمدی نژاد ترسیده که میگه کی بود کی بود من نبودم! من که چیزی نگفتم! آقای روحانی عزیز صد و بیست دقیقه تون ضبطه به موقعش پخش میشه چشمک

علی
| 1392/9/18 - 03:12 |     2     7    
پاسخ: واقعا طرفداران احمدی نژاد مثل خودش پر رو هستند ، مسلمون تمام مملکت خصوصاً مردم ضعیف را به خاک سیاه نشوندین ، چی از جون ملت میخواین - از سیاست خارجی گرفته تا اختلاس های میلیاردی در بخشهای مختلف و به روز سیاه نشاندن ما کارگران با زمین زدن تولید و ...................................
ناشناس
| 1392/9/19 - 04:10 |     1     0    
پاسخ: علی تویه ...بیچاره ای توچون سیاهی همه چیز را سیاه میبینی چشم های تو قادر نیست احمدی ما را ببیند کور نمی تواند انچه که بینایان میبینند راتوصیف کند
سیّد
| 1392/9/19 - 04:39 |     0     0    
پاسخ: من به شما علاقه مندم علی جان، اما عقیده ام این است؛
علی بن ابیطالب مگر نماز هم می خواند؟!
نمی گویم شما مبدا سخنید، اما این عبارات شما بی شباهت به دوران توطئه سبز و زرد اموی نیست، اما بدانبد که در دوران ما مردم اهل کوفه نشدند. خدا رو شکر می کنیم!
ما در راهی که احمدی نژاد که همان راه رهبری است، انتخاب کرده که راه حسین بن علی-علیهِما الصَّلاة والسّلام- نیز هست قطعه قطعه شویم بهتر از ننگ تواضع در برابر استکبار جهانی است.
الا و ان الدعی بن الدعی قد رکزنی بین اثنتین بین السلة و الذلة و هیهات منا الذلة یا بی الله ذلک لنا و رسوله و المؤمنون و حجور طابت و ...
ما را اگر صحبت مرگ با عزت و نان با ذلت شود پاسخ همان خواهد بود که داده شده.
مسئله ما با آمریکا تحریم و انرژی هسته ای نیست. مسئله، مسئله ادامه راه عزت مندانه ما یا ترک آن است که این راه حیات آمریکا را به خطر انداخته است.


ستارخان
| 1392/9/16 - 19:41 |     120     4     |
شما که حرفی در مورد دولت قبل نزدین.
پس بر پدر اون کسیکه علیه دولت قبل حرف زد لعنت!

ناشناس
| 1392/9/16 - 23:06 |     1     127    
پاسخ: جوش نیار عمو جوونی سکته می کنی!
آروم هم بنویسی همه می خونن!


احمدی نژادی
| 1392/9/16 - 19:49 |     34     3     |
بر سردر کوچه های دل با خط عشق بنوشته اند :
رئیس جمهور دلها فقط احمدی نژاد است و بس


سیّد
| 1392/9/16 - 20:41 |     49     3     |
ضمن عذر خواهی از دوستان. در گزارش 100 روزه منتشره در سایت president.ir عبارت تورم 40 درصد را مشاهده نکردم و بدین وسیله عذرخواهی می کنم.
لذا این بخش از سخنانم را اصلاح کرده و هیچگونه ادعا یا نظری روی آن ندارم.

فرهاد
| 1392/9/16 - 21:20 |     32     3     |
سلام و سپاس : اگه آمار غلطی ندادی پس چرا از روبرو شدن ترس دارید؟

مش قربون
| 1392/9/16 - 23:08 |     37     1     |
عموجان باد به قب قب مندازی که 100 روزه مشکلات رفع کردی کو این حل مشکلات . اگه منظورت از مشکلات مشکلات آقازاده های هاشمی است که واقعاً حل کردی و راست مگی ولی اگه مشکلات مردم منظورته که راست نمگی . خدا را در نظر داشته باش اگه در همین حال ملک الموت جان را بگیرد در آن دنیا چه جوابی داری ؟


بهمن
| 1392/9/17 - 20:04 |     1     5    
پاسخ: غبغب درسته عزیزم - ضمنا انتظار حل مشکلاتی که در 8 سال درست شد در 100 روز میسر نیست عمق خرابی بیش از حد است

عاشق
| 1392/9/16 - 23:11 |     119     2     |
عشق است احمدی نژاد

حسین
| 1392/9/16 - 23:30 |     51     2     |
کی بود کی بود من نبودم!

ستارخان
| 1392/9/17 - 03:08 |     230     2     |
یک نکته مهم.
میدونید چرا روحانی قبل از شانزده آذر که نماد استکبارستیزی دانشجویان است به دانشگاه تهران نرفت؟!
خوب معلومه چون تازه دانشگاه تهران رفته بود. ضرورتی نداشت دوباره بره همون دانشگاه.
حالا باهم دوباره مرور میکنیم از آخر به اول:
16 آذر روز دانشجوست و رسم است که رئیس جمهور در این روز به یکی از دانشگاههای مهم میرود. معمولا به دانشگاه تهران میروند چون سه دانشجویی که در مقابل رئیس جمهور آمریکا قربانی شدند دانشجوی دانشگاه تهران بودند.
آخ آخ اصلا حواسمون نبود و حرف از آمریکا شد ماهم که هنوز جوهر توافقنامه مون خشک نشده. ضمن اینکه نمیشه 16 آذر دانشگاه تهران رفت و در مورد اون سه دانشجوی شهید استکبارستیز حرفی نزد. ضمناً نمیشه در مورد خوی استکبارستیزی آن سه دانشجو صحبت کرد و علیه آمریکا حرفی نزد. از طرفی نمیشه با آمریکا توافقنامه امضاء کرد و بعد علیه آمریکا و خوی استکبارستیزی او هم نطق کرد.
حالا چه کنیم؟!
باید طوری برنامه ریزی نمائیم که روز دانشجو به دانشگاه تهران نرویم و نرفتمان به دانشگاه تهران هم برای کسی سوال برانگیز نباشد.
حال تدبیر چیست؟
بهترین کار اینست ما پیشدستی کنیم و قبل از روز 16 آذر به دانشگاه تهران برویم که مناسبت ضدآمریکایی نباشد و مجبور نشویم درمورد استکبارستیزی دانشجویان و علیه دوستان آمریکایی خود حرفی بزنیم.
روز 16 آذر هم براحتی به یک دانشگاه دیگر میرویم.
خوب خداروشکر که این یکی هم به خیر گذشت.
بریم بررسی کنیم ببینیم برنامه ضدآمریکایی بعدی کی هست؟!

ناشناس
| 1392/9/17 - 04:12 |     154     3    
پاسخ: آفرین. اگر جلیلی ساده لوح نبود روحانی را مجبور می کرد که در 13 آبان حرف بزند.

ناشناس
| 1392/9/17 - 04:20 |     132     2     |
روحانی با اصرار بر اشتباه وحشتاک خود در ارائه سناریوی100روزه که با بال بال زدن رئیس دفترش همراه بود مردم را مطمئن کرد شعار راستگوئی فقط سرپوشی برای ذات دروغگوئی دولت است

star
| 1392/9/17 - 05:09 |     24     2     |
ستار خان !نظر اولی خیلی جالب بود . پس از خواندن آن چند دقیقه خندیدم! ممنون.

امیر از قزوین
| 1392/9/17 - 12:12 |     8     2     |
ما هم می گویم بر پدر دروغگو 1000 بارلعنت الیته سرباز ان امام زمان باید در کوره های تهمت آبدیده شوند دوستان بخدا قسم خدا نمرده است

ستارخان
| 1392/9/18 - 02:06 |     7     1     |
یک اعتراف:
من در کامنت قبلی گفته بودم که نمیشه در مورد آن سه دانشجوی شهید صحبت کرد و علیه آمریکا حرفی نزد.
من اعتراف میکنم که اشتباه کردم.
روحانی در روز 16 آذر اثبات کرد که میشه در مورد آن سه دانشجوی قربانی جلوی پای رئیس جمهور آمریکا، صحبت کرد ولی علیه آمریکا هم حرفی نزد.
باور نمیکنید؟!
برید تمام متن صحبتهای روحانی در دانشگاه شهید بهشتی را بخونید.
ایشان فقط یکجا از آن سه دانشجو شهید یاد کرده اند.
اگه گفتید با چه عنوانی؟
دانشجویان شهید استکبارستیز؟!!!
نخیر عزیزان.
فرمودند:
به سه شهیدی که در 16 آذر جانشان را برای استقلال وطن و مبارزه با اسـتـبداد فدا کردند ادای احترام می‌کنم. به نقل از انتخاب

یک مطلب دیگه:
برخی فکر میکنند دکتر روحانی در 16 آذر، حتی یکبار هم در مورد آمریکا صحبت نکرده!!
والله دروغ میگویند. جناب دکتر روحانی، در روز 16 آذر ، یکبار در مورد آمریکا صحبت کرد البته در مورد آمریکای لاتین!!! به نقل از فارس

ناشناس
| 1392/9/20 - 05:41 |     2     0     |
آقای راستگو لباس به قول خودتان لباس پیغمبری را از تن بیرون کن و هر چه خواستی دروغ بگو اصلا هرکار خواستی بکن تو مرا یاد وزیر در مثنوی معنوی می اندازی


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
 
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
 
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
دکتر احمدی نژاد:  هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
دکتر احمدی نژاد: هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
 
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
 
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
 
اطلاعیه شماره 2 بقایی، جوانفکر و خراسانی/ درخواست از رهبر معظم انقلاب برای مامور نمودن آیت الله شاهرودی جهت رسیدگی به ادعاها و اتهامات
اطلاعیه شماره 2 بقایی، جوانفکر و خراسانی/ درخواست از رهبر معظم انقلاب برای مامور نمودن آیت الله شاهرودی جهت رسیدگی به ادعاها و اتهامات
 
فیلم کامل سخنرانی طوفانی دکتر احمدی نژاد در جمع زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
فیلم کامل سخنرانی طوفانی دکتر احمدی نژاد در جمع زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]com
پشتیبانی توسط: خبرافزار