آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 18:26   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 310151صفحه نخست » دیدگاهپنجشنبه، 25 شهریور 1395 - 03:14
دو قطبی های ساختگی
دو قطبی های ساختگیمریم کربلایی
  

در ادامه ی ترفندهایی که جریانهای سیاسی مخالف با دکتر احمدی نژاد از ابتدای سال نود و پنج علیهِ او به کار بسته اند ( مانند احمدی نژاد هراسی، تکرار کردنِ بحثِ انحراف، نوفرقانیسم و... ) اخیرا ترفندِ دیگری علیهِ او به کار گرفته شده است که با عنوان "دو قطبی کردنِ جامعه " مطرح شده است. ترفندِ امروزِ برخی جریاناتِ سیاسی علیه احمدی نژاد این است که بگویند در صورتِ آمدنِ احتمالی وی به عرصه ی انتخابات ریاست جمهوری سال نود و شش در جامعه و بینِ مردم یک دو قطبی شکل می گیرد که امنیت جامعه را تهدید می کند. پس بهتر است که وی اصلا نیاید. به نظر می رسد القای این مساله که با ورود احمدی نژاد به عرصه انتخابات، دو قطبی بین مردم به وجود می آید همانند بحثِ نوفرقانیسم یک ترفند امنیتی و برای حساس کردن مراکز امنیتی روی احمدی نژاد با هدف حذف او پیش از انتخابات است.
احمدی نژاد بارها گفته است فعلا عزمی بر آمدن به عرصه ی انتخابات ندارد و رویکردِ انتخاباتی به مسائل ندارد، فعلا تکلیفی از این ناحیه احساس نمی کند و تنها تکلیف وی که دغدغه ی حال حاضرش شده است بازخوانی گفتمان انقلاب اسلامی و خط امام است. اما نگاه جریانات مخالف وی به او اینگونه نیست و حتی احتمال حضورش در آینده آنان را نگران کرده ست و بر آن داشته که به هر نحوی راهِ ورودِ احتمالی ش به انتخابات را ببندند و امروز ترفند جدیدشان علیهِ وی القای همین مساله است که با آمدنش فضای جامعه دو قطبی می شود که خطرناک است.
حال باید دید این دو قطبی شدنِ جامعه و مردم تا چه حد واقعیت دارد. آیا با آمدنِ احمدی نژاد به عنوانِ یک فرض در انتخابات سال نود و شش واقعا جامعه دو قطبی می شود؟! اصلا دو قطبی شدنِ جامعه یعنی چه؟ نمونه ی این دو قطبی شدنِ فضا را همه در سالِ هشتاد و هشت پس از انتخابات و در فضای فتنه دیدند. آن زمان چه اتفاقی افتاد که گفته می شود فضای جامعه دو قطبی شد و اساسا چه چیزی باعثِ این دو قطبی بین مردم شد؟
روشن است که شائبه ی تقلب که از سمت یکی از کاندیداها مطرح شده بود باعث این دو قطبی شد. تهمتِ تقلبی که یکی از نامزدهای انتخاباتی زد و کوتاه نیامدنِ وی از این ادعای نادرست، بخشی از آن ها که به وی رأی داده بودند را به صف آرایی در جامعه واداشت و دو قطبی به وجود آورد. اگر آنها ادعای تقلب را باور نمی کردند و چنین ادعایی را نمی پذیرفتند، آیا جامعه دو قطبی می شد؟ به عبارت دیگر آیا اگر چنین ادعایی هرگز مطرح نمی شد دو قطبی رخ می داد؟ پر واضح است که خیر. و مانند هر انتخاباتِ دیگری مردم نتیجه را می پذیرفتند بدون آن که دو قطبی در جامعه پدید بیاید.
حالا شرایط نود و شش چگونه است که امکانِ شکل گیریِ چنین دو قطبی ای بین مردم و جامعه وجود دارد؟ قطعا مسئولیتِ برگزاریِ انتخابات با رئیس جمهور وقت، آقای حسن روحانی ست. با فرض اینکه احمدی نژاد واردِ این عرصه بشود و در معرض انتخاب مردم قرار بگیرد، دو حالت برای نتیجه انتخابات قابل فرض است. یا او پیروزِ انتخابات است یا طرفِ مقابلش رئیس جمهور می شود.
 در حالتِ اول(یعنی اگر احمدی نژاد پیروز شود) و با توجه به اینکه مسئولیت و مدیریت انتخابات در دست دولت آقای روحانی است، آیا کسی می تواند به روحانی تهمتِ تقلب بزند؟  آیا هیچ عاقلی برعلیه خود، تقلب می کند که آقای روحانی چنین کند؟! آیا برگزاریِ انتخابات مانند سال هشتاد و هشت با احمدی نژاد است که به این بهانه بتوانند شائبه تقلب را مطرح کنند و بگویند وی برای خودش آرای مردم را دزدیده و انتخابات سالم برگزار نکرده؟ اصلا چرا روحانی باید به نفعِ رقیبِ خود تقلب کند، خنده دار و مضحک نیست؟! پس در صورتِ پیروزی احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری سال نود و شش، دو قطبی ای بین مردم رخ نخواهد داد. آن هم دو قطبی ای از جنس دو قطبی بعد از فتنه ی هشتاد و هشت.
حال اگر احمدی نژاد پیروزِ انتخابات نباشد و طرفِ مقابل وی، یعنی رقیبش رای آورد، آیا فضای جامعه دو قطبی می شود؟ همه ی موافقان و حتی مخالفان احمدی نژاد می دانند و نمی توانند این مساله را انکار کنند که محال است احمدی نژاد در صورتِ شکست در انتخابات و بازماندن از کرسی ریاست جمهوری، مردم را به خیابان ها برای آشوب و اغتشاش و ایجاد نا امنی فرا بخواند. تجربه ی انتخابات سال نود و دو این را بر همگان اثبات کرده است.

تجربه ی انتخابات سال نود و دو این را بر همگان اثبات کرده است. زمانی که تنها کاندیدای احمدی نژادی، تنها و تنها گزینه ی احمدی نژاد در انتخاباتِ ریاست جمهوریِ آن سال احراز صلاحیت نشد و به گفته ی خودِ احمدی نژاد دولتش تنها دولتی بود که گزینه ای در انتخابات نداشت؛ آیا احمدی نژاد هوادارنش را به خیابان فراخواند؟ آیا آن ها را به آشوب و اغتشاش تشویق کرد؟ یا از برگزاریِ انتخابات خود داری نمود؟
همگان چه موافقانِ وی و چه مخالفانش دیدند که چه انتخاباتِ سالمی برگزار کرد. انتخاباتی که در آن هیچ گزینه ای از سمتِ وی حضور نداشت و البته او برعلیهِ آقای روحانی که برخی معترضانِ به نتایج انتخابات هشتاد و هشت، از او حمایت می کردند هم تقلبی را صورت نداد و او پیروز انتخابات آن سال شد. پس سابقه ی احمدی نژاد در این زمینه بسیار روشن است و کارنامه ی او درخشان تر از اینهاست که کسی بخواهد حتی شک کند ممکن است وی در صورتِ بازماندن از کرسی ریاست جمهوری در سال نود و شش، حتی یک نفر را دعوت به شورش و به خیابان آمدن کند.
فرضِ دو قطبی کردن مردم توسط احمدی نژاد در صورتِ آمدنش به عرصه ی انتخاباتِ ریاست جمهوری نود و شش، رد شد. هیچ دلیلِ منطقی ای وجود ندارد که در صورتِ حضورِ احتمالی او در انتخابات و صحنه ی رقابت های آن سال، بین مردم دو قطبی بوجود بیاید. این یک خلطی ست که صورت گرفته است. آمدنِ احمدی نژاد جامعه را دو قطبی نمی کند و فقط مغلطه ایست برای حساس کردنِ مراکزِ امنیتی روی احمدی نژاد  با هدف رد صلاحیتش و حذف او که توسط جریانات سیاسی مخالفش کلید خورده است.
 
ولی آیا این ترفند و توطئه علیهِ احمدی نژاد، فقط به ضررِ اوست یا برای کلِ کشور ایجاد نا امنی می کند؟ مشخص است که امنیتی کردنِ فضای کشور به هیچ وجه به نفع مردم نیست. آن هم در شرایطی که اوضاعِ منطقه آشفته هست و کشورهای همسایه به ویژه عربستان تبدیل به تهدید علیهِ ایران شده اند. امنیتی کردنِ فضا بخاطر خودخواهی های برخی جریانات سیاسی و انحصار طلبی شان برای کلِ کشور و مردم خطرناک است. این سخنان در شرایطِ مشوش منطقه، داخل را هم ملتهب  میکند در حالیکه کشور به آرامش نیاز دارد. بهتر است این جریانات سیاسی دست از این کینه و بازی قدرتشان بردارند و مردم سالاری را به رسمیت بشناسند. برای جمله ی نابِ میزان رای ملت است ارزش قائل باشند و این آزادی را برای افراد قائل باشند که خود را در معرضِ رای ملت قرار دهند. قطعا ملت با شعور و انقلابی ایران خود صلاح سرنوشت خویش را می دانند و از ارزش های انقلاب و امام خمینی(ره) پاسداری خواهند کرد.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 41 نظر (فعال: 30 ، در صف انتشار: 0، غیره: 11)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1395/6/25 - 11:12 |     25     12     |
دوقطبی واقعی را در جامعه ایران خاتمی سال 76 راه انداخت وپدر خوانده های منتظر فرصت هم در سطوح دیگر با آن دامن زدند ومتاسفانه هنوز ادامه دارد واتفاقا این نیروهای مردمی بی ادعا ومومن ووطن دوست بوده اند که تا کنون مانع از برخوردهای شدید وخطرناک شده اند. گاهی در داخل خانواده ها رگه هایی از خصومت صرفا سیاسی وجود دارد....

ناشناس
| 1395/6/26 - 10:56 |     14     6    
پاسخ: کدام مردم را می گی ؟ نکنه اونهاییکه سخنرانیها را به هم می زنند ؟

وحید
| 1395/6/25 - 11:50 |     26     3     |
بسیار عالی و قابل استفاده بود

ناشناس
| 1395/6/26 - 10:57 |     8     12    
پاسخ: چه استفاده ای ؟ نکنه روزی دوبار می خونیش ؟

فرزین
| 1395/6/25 - 13:39 |     19     4     |
اینها اتهاماتی به سمت احمدی نزاد پرتاب می کنند که منشا و عاملشان خودشان هستند و نیات و کردارشان و پیامدهای آنها را به حساب دکتر می گذارند ودر این راه هم سعی میکنند سخنگویاتشان از اصول گرایان باشد و این فرمول همیشگی کارگزاران دلال اقتصاد است که گاهی پست و دلالی را با هم می خواهند و گاهی بدون پست در پستوها فرمان را می گیرند.

ناشناس
| 1395/6/26 - 10:58 |     6     4    
پاسخ: اتهام گران شدن دلار ....اتهام تورم سونامی مانند ..........مسخره کردن مردم ...اینها اتهامهایی هستند که پرتاب می شن

ناشناس
| 1395/6/25 - 15:31 |     16     7     |
خیر. دو قطبی وجود دارد و انکار آن همان پاک کردن صورت مساله است. این دو قطبی همان دو قطبی اصیل فقر و عنا یا مستضعف و مستکبر یا همان حق و باطل است.
منتهی نباید اجازه دهیم عده ای با دوقطبی های جعلی مثل چپ و راست بتوانند کاری کنند که دو قطبی و درد اصلی فراموش شود.
اما اگر بخواهید از تنش و به هم خوردن آرامش بترسید بهتر است آرمانگرایی را کنار بگذارید و پراگماتیست بشوید.

بالاخره باید به نقطه ای برسیم که نیروهای خالص و وفادار به انقلاب اسلامی بین حفظ انقلاب و حفظ آرامش یکی را باید انتخاب کنند.
مثلا بدیهی است که نباید از اصلاح طلبان و اربابان انگلیسی و آمریکاییشان انتظار داشت دست از توطئه و خیانت بردارند. اما سوال اینجا است که نیروهای انقلابی تا کجا می خواهند برای کسب رضایت اتحادیه اروپایی با سگان دست آموز آنها مماشات کنند؟
باید انتخاب کنیم که وحدت کلمه را می خواهیم یا وحدت ملی را. دقت کنید که امام خمینی هیچ گاه حرفی از مفهوم موهومی مانند وحدت ملی نزد چرا که این همان تفکر قبیله ای عصر جاهلیت است که می گوید ارتباط ملیتی و قبیله ای و خونی و نژادی یک مایه وحدت و تمایز است.با تفکر وحدت ملی همیشه باید به افراد ملیت خودتان نظیر مسعود رجوی بیشتر نزدیک باشید تا به یک خارجی مثل سید حسن نصر الله.
اما وحدت کلمه می گوید همدلی از همزبانی بهتر است.
جان گرگ و جان سگ از هم جداست / متحد جان های مردان خداست.
یعنی اینکه آنچه مهم است وحدت فکری و عقیده است.
کسی که عقیده اش همان تفکرات اومانیستی بعد از عصر رنسانس است با تفکر اسلامی که همه معارف هستی را در قرآن و عترت می بیند و هیچ راه حلی را در عرض قرآن و عترت بر نمی تابد ، بکلی بیگانه هستند.

پس باید مفهوم بیگانه و خودی را تعریف کنیم. اصلاح طلبان هر چند ظاهرا ایرانی هستند اما همانقدر بیگانه و اجنبی هستند که اربابشان آمریکا اجنبی است. در عوض مجاهدان راه خدا اگر سیاهان نیجریه باشد با خودی و همدل و محرم هستند.
پس هم اکنون باید تصمیم تاریخی را گرفت.
اگر به وحدت کلمه بازگردیم تکلیف اصلاح طلبان روشن است. آنها کوچکترین حقی برای حضور در نظامی که از بن به ایدئولوژی آن بی اعتقادند ندارند و اگر هم اراده کنند که با آن در بیفتد باید آنها به عنوان بغات وارد جهاد شویم. یا می کشیمشان یا شهید خواهیم شد.

ناشناس
| 1395/6/25 - 21:46 |     7     6    
پاسخ: داداچ داری اشتباه میخونی
نویسنده میگه: «دو قطبی های ساختگی» چه ربطی داشت اینی که گفتی

مریم
| 1395/6/25 - 22:22 |     6     4    
پاسخ: سلام. همانطور که از تیتر پیداست دو قطبی های ساختگی بنده دو قطبی های غیر اصیل را عرض کردم. تنها دو قطبی اصیل در دنیا دو قطبی حق و باطل است. که این دو قطبی نمی تواند بین توده های مردم رخ دهد. آن چه احمدی نژاد را به آن متهم می کنند ساختن دو قطبی بین مردم است. قطعا این دو قطبی باطل است و نمیتواند مصداق دو قطبی حق و باطل باشد.
اگر بحث آنان و منظورشان از دو قطبی همان دو قطبی حق و باطل بود که مشکلی وجود نداشت و احدی نمی توانست با آن به دکتر حمله کند! آنان دو قطبی و انشقاق بین توده های مردم را میگویند چیزی که در فتنه اتفاق افتاد. با دقت بیشتری مطالعه بفرمایید چون بنده منکر وجود دو قطبی حق و باطل نشدم اصلا و بحثم آن نبود
متشکرم

مریم
| 1395/6/25 - 22:27 |     7     4    
پاسخ: در ضمن درباره سایر صحبت هاتون باید عرض کنم که بنده هیچ اعتقادی به فرمایشات دیگر شما ندارم. نظرتان محترم است ولی بنده چنین اعتقادی ندارم و از آن جایی که تلاش کردم نگاه دکتر احمدی نژاد را تبیین کنم, در نگاه ایشان هم جنین چیزی را ندیدم که اصلاح طلبان را می کشیم و یا شهید می شویم!!! از نظر دکتر احمدی نژاد همانطور که در متن بنده اشاره شد وحدت در اولویت است و او جون از ارزش های فطری انسانی سخن می گوید هر انسانی میتواند با دیگری این وحدت را داشته باشد. ان بحث ظلم هم بحث جدایی ست. کسی با ظلم موافق نیست.
به امید روزی که همه به درک این نکته برسند که با وجود وحدت بین توده های ملت, امام عصر خواهند آمد
یاعلی

ناشناس
| 1395/6/26 - 08:46 |     5     0    
پاسخ: به ناشناس 1395/6/25 - 20:16
همه نگرانی نویسنده متن از ایجاد تنش در جامعه است. جال آنکه دلیل این تنش وجود دو قطبی حقیقی است/

ناشناس
| 1395/6/27 - 10:10 |     5     0    
پاسخ: به مریم
این یک درد است که بدون اقامه هیچ دلیلی می گویید بنده هیچ اعتقادی به فرمایشات دیگر شما ندارم.
این نشان می دهد که هدف شما فهمیدن حقیقت نیست بلکه صرفا برایتان مهم است که از چه چیز خوشتان بیاید!!
خوشما دچار تضاد هستید. اگر دو قطبی واقعی را قبول دارید پس چرا از تنش فرار می کنید؟ تنش حاصل وجود دو قطبی است.
وحدت حق و باطل امری نشدنی است و احمدی نژاد و هر کس دیگریر که خیال کند می تواند هم شعار آرمانگرایانه بدهد و هم وحدت را حفظ کند قطعا دچار خطای استراتژیک شده است.
ما باید وحدت ملی را قربانی وحدت کلمه بکنیم اگر به انقلاب اسلامی اعتقاد داریم.

star
| 1395/6/27 - 22:46 |     1     4    
پاسخ: شما که خود از مفهومی به نام اجنبی صحبت می کنید همان مفهوم وحدت ملی را در نظر دارید. وحدت کلمه هیچ تناقضی با وحدت ملی ندارد. وحدت کلمه نماد بروز وحدت ملی است. وحدت ملی نیز هیچ تناقضی با آرمانگرایی و عدالت خواهی و انترناسیونالیسم انقلابی ندارد.
ناشناس
| 1395/6/28 - 03:24 |     2     2    
پاسخ: به star
متاسفم عزیزم. دارید خودتان را گول می زنید. وحدت ملی معنایی جز این ندارد که بگویید افرادی به صرف داشتن شناسنامه ایرانی برای شما مهمتر و نزدیکتر از مجاهدان حزب الله هستند.
وحدت ملی در تضاد آشکار با انترناسیونالیسم است چرا که بی شک در یک ملت عقاید مختلف ظهور و بروز می کند و وحدت ملی ناگزیر به معنای جامعه چند صدایی و فاقد وحدت کلمه است.

ضمنا اجنبی هم به معنای بیگانه و نامحرم است و ربطی به ملیت ندارد. اجنبی همان نااخلان و نامحرمان هستند که امام خمینی در موردشان هشدار داد.
بخواهید یا نخواهید الان زمان انتخاب فرا رسیده است.
آرمان یا آرامش؟
وحدت کلمه یا وحدت ملی؟


رامین
| 1395/6/25 - 19:23 |     8     1     |
بلحاظ ساختاری یک دو قطبی وجود داره که وجودش همون تداوم انقلابه و انکار اون انقلاب را نابود میکنه و بر میگردونه به دوران قبل انقلاب. این دو قطبی
دو قطبی عدالت طلبی مقابل اشرافیته.
بنا بر این انکار این دو قطبی انکار انقلاب و ارمان های اونه و موجب انباشت نارضایتی میشه. و مرگ انقلاب را رقم میزنه و سطح اشراف حاکم را هم سطح مدیران قبل انقلاب با عمامه و عبا میکنه که نسبت به مدیران قبل انقلاب صورت سخیف تری هم داره. و غیر قابل تحمل تره
اشراف ریشو
انتخابات 92 عینا همین اتفاق افتاد. یک سری اشراف اومدن که در اصل تفاوتی نداشتن و چه کیفی کرد استکبار و ضد انقلاب. سرعت استحاله نظام چند برابر شد .


شیراز
| 1395/6/25 - 21:24 |     11     2     |
بسیار عالی

مجید
| 1395/6/26 - 16:29 |     6     18     |
اگر احمدی نژاد یه جو مردی و جرات داره کاندید میشه !! اما من امروز 26 شهریور 95اعلام می کنم که احمدی نژاد جرات کاندیدشدن را به هزاران دلیل ندارد و یکی از انها معلوم شدن سبد رای واقعی او است!× همان سبد 4میلیونی که در خرداد 92 به جلیلی رای دادند و ....می دونم که این سایت جرات منعکس کردن این نوشته را نداره اما نوشتم تا خرداد 96که دوباره بیام براتون از اثبات حرفم بنویسم احمدی نژاد یه مرده سیاسی بیشتر نیست که برای چند روز دنیا اخرت خودش را هم فروخت

ضد فتنه
| 1395/6/27 - 04:01 |     9     2    
پاسخ: کاندیدا نداشت آقای مجید؟ آخرتش را کسی فروخت که نامه بی سلام به رهبر عزیزمان نوشت و بچه هایش کردند آنچه کردند و تعداد زیادی بسیجی شهید شدند. آمریکا با دمش گردو شکست، اسرائیل به سرنگونی نظام، امیدوار شد. مرده سیاسی، ارباب شماست. ارباب حلقه های استوانه ای و خوابگزار اعظم معبد آمون که بارها خواب دیده ... به نفع کدخدایش. خدا او و کدخدایش را با هم در جایی که حقشان است محشور فرماید. و امیدوارم شما هم تا آن موقع، موفق به توبه شوی و از قلم به مزدی، به شغل شرافتمندانه ای، کوچ کنی. یا علی
یک جانباز
| 1395/6/27 - 09:01 |     9     3    
پاسخ: مجید جان اصلا تو نماز خوندن بلدی که به فکر آخرت دیگرانی ......
بدر
| 1395/6/28 - 04:33 |     3     2    
پاسخ: شما اعلام میکنی ؟؟؟؟هههههه
وات ایز یو

برای تو ...
| 1395/7/9 - 21:05 |     1     0    
پاسخ: سلام مجید جان دلبندم : اونی که جرآت نداره کسیه که جلوی وزیر امور خارجه عربستان زانو میزنه ، نه کسی که در مرز لبنان و اسرائیل سیلی محکمی به اسرائیل میزنه با حضور و سخنان خودش ، مجید جان دلبندم ، اونی که یک جو غیرت نداره اون کسی هست که همه چیز این مرز و بوم رو گره میزنه به ارتباط با امریکا نه فردی که با تمام برخوردهای ناروایی که بهش شد ، یک بار به مردم خودش نگفت برن به جهنم و یا گفته باشه بی سواد و خیلی چیزهای دیگه و این آخرین حرف خنددارشون که در سفر قزوین گفتن چرا مردم از این همه مدیریت دولت شکر گذار نیستند ؟!!!!!
شما خوبی ؟!!!


یک جانباز
| 1395/6/27 - 09:27 |     10     2     |
خانم کربلایی متن بسیار جالب و دقیقی بود ولی مسئله ی دوقطبی و تک قطبی جامعه یک موضوع حاشیه ای است مسئله ی اصلی بر سر نانجیب و بی حیا بودن طرف مقابل یعنی مخالفان احمدی نژاد و نجیب و محفوظ به حیا بودن حامیان احمدی نژاد است، یقین بدانید در صورت رای آوری و رئیس جمهور شدن احمدی نژاد ممکن است در خیابانها بدنبال آتش زدن اتوبوس وسطل زباله ها نباشند اما با کمک شیطان بزرگ همچون سال 90الی 92هرچه که بخواهند بر سر این مملکت خواهند آورد به خصوص اینکه درحال حاضر تمامی گلوگاههای کشوررا دراختیار دارند ،رهبری عزیز هم دست تنهاست ومانند انتخابات سال 92 و به کمک ومساعدت کانونهای قدرت و ثروت چنان نظام و رهبری و مردم را تحت فشار خواهند داد تا بازهم روحانی را در یک انتخابات از قبل طراحی و برنامه ریزی و مهندسی شده رئیس جمهور کنند،

روحی
| 1395/7/5 - 12:52 |     4     3     |
الان که رهبری نظر صریحشون رو گفتن و اعلام نمودن که اومدن این آقا به صلاح نیست و باعث ایجاد دوقطبی در جامعه میشه، الان که ماه از پشت ابر بیرون اومد، باز هم شماها حرفی برای گفتن و توجیه کردن دارید؟

دوست دارم توجیهات جدیدتون رو بشنوم. ببینم این بار دیگه به چی متوصل می شبد و چه توجیه جدیدی میارید؟ ...

ناشناس
| 1395/7/6 - 10:34 |     2     1    
پاسخ: شک نکنید که در غیاب احمد ی نژ اد دو باره اشرافیت کشو ر بر سر نو شت مردم مظلو م با تر فند های گو نا گو ن حاکم و پیرو ز خو اهند شد و در حا ل حا ضر کسی یارای مقابله با این سیاست بازان مکار را ندارد این گو ی و این میذان
و با ادامه حکو مت انان بحران و اقعی بزو د ی میسر خو اهد شد ان زمان دو قطبی که هیچ تک قطبی هم درد ی از کشو ر دو ا نخو اهد کرد
تا کی باید به یک عده سر ما یه دار شاه گو نه با ج داد تا مبا دا به تر یش قبایشان بر بخو رد و مردم همچنان تا و ان ظلم این ها را بدهند !!

برای تو ...
| 1395/7/9 - 19:17 |     1     0    
پاسخ: سلام جناب آقای روحی ، وقت شما و دیگر دوستان ، چه موافقین این گفتگو و چه مخالفین این بحث بخیر و برکت و سلامتی ، من سعی میکنم با اجازه شما از زاویه ای دیگه به ای موضوع نگاه کنم ، با ابراز احترام با دیدگاه نویسنده ، میشه از جوانب دیگر هم به این موضوع نگریست ، خود حضرت آقا هم فرمودند ، منه نه امر کردم و نه دستور دادم ، یک نصیحت دلسوزانه برای برادر مومن و دینی خودم ...!!! و چه هدیه ای از این بالاتر که اماتم جمعله دلسوز آدم باشه در همین یک جمله میتوان وزن جایگاه دکتر احمدی نژاد رو در محضر حضرت آقا فهمید ، اینکه حتی ایشان بیشتر از آقای روحانی آقای احمدی نژاد در هفته ۲ بار و آقای روحانی یک بار که در صورت لزوم به دو جلسه هم شاید برسه در هفته با امام امت ملاقات دارند ، و یا اینکه میفرمایند نصیحت دلسوزانه هم برای ایشان و هم برای دوقطبی نشدن در جامعه !!! ، همه شاید فکر کنند منظور حضرت آقا از دوقطبی شدن ، قطب سازندگی ، اصلاحات ، اعتدالیون با قطب مثلآ فردی به نام احمدی نژاد باشه ، در حالی که پشت پرده تفکری مسموم ، پروژه ای رو کلید زدند و منتقدین افراطی دکتر در صدد بودن تا احمدی نژاد رو مقابل حضرت آقا قرار بدن ، که بحمدالله با ذکاوت و هوشیاری دکتر احمدی نژاد این پژوه در نطفه خفه شد ، از طرفی برگزاری انتخابات در دست دولت حاضر هست و احتمال اون میرفت تا با مهندسی انتخابات وزن آرا جابجا بشه تا طوری جلوه بده که احمدی نژاد از جایگاه و پایگاه مردمی برخوردار نبوده و نیست . رهبری عزیز با اشراف به تمامی ابعاد موضوع این نکات رو فرمودند ، امیدوارم دوستان طوری نظر و متن ارسال کنند تا به انصاف نزدیکتر باشه ، چرا که همه ما روزی باید برای هر کلمه ای که تایپ میکنیم جواب پس بدیم ، العاقبة للمتقین

امین
| 1395/7/5 - 15:30 |     5     4     |
شما بیشتر میدونید یا رهبر نظام خانم...لطفا یکم فکر کنید نسبت به نوشته هاتون.سواد سیاسی خوب دیدنه نه خوب نوشتن

محسن
| 1395/7/6 - 10:13 |     4     7     |
با سلام
فرمایش حضرت آقا این است که با آمدن آقای دکتر احمدی نژاد، دو قطبی شکل میگیرد.
پس این تحلیل ارائه شده باید اصلاح شود.

ناشناس
| 1395/7/8 - 16:41 |     1     6    
پاسخ: لعنت بر کسانی که منفی میدهند.

دوست دار مهندس
| 1395/7/8 - 17:26 |     6     0     |
خانم کربلایی ...
وقتی همه ی احزاب و گروه های زر وزور وتزویر چپ وراست وحزب اللهی وغیر حزب اللهی با رییس جمهور کنونی وحامیان او همپیمان برای حذف دکتر شدند و باهم قرار بده بستون گذاشتند ...آمدن دکتر یعنی به مسلخ بردن خود و حامیان خود...
وچون میدانند رهبر انقلاب حامی دکتره...
حذف دکتر یعنی حذف عملی امام امت ...

مادر
| 1395/7/9 - 07:41 |     4     0     |
حالا چرا این قظب کناربرود اون یکی قطب کنار برود که خبلی به نفع ایران است


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
 
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
 
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
دکتر احمدی نژاد:  هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
دکتر احمدی نژاد: هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
 
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
 
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
 
اطلاعیه شماره 2 بقایی، جوانفکر و خراسانی/ درخواست از رهبر معظم انقلاب برای مامور نمودن آیت الله شاهرودی جهت رسیدگی به ادعاها و اتهامات
اطلاعیه شماره 2 بقایی، جوانفکر و خراسانی/ درخواست از رهبر معظم انقلاب برای مامور نمودن آیت الله شاهرودی جهت رسیدگی به ادعاها و اتهامات
 
فیلم کامل سخنرانی طوفانی دکتر احمدی نژاد در جمع زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
فیلم کامل سخنرانی طوفانی دکتر احمدی نژاد در جمع زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار