آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
پنجشنبه، 19 تیر 1399 - 13:41   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 378612صفحه نخست » خبردودوشنبه، 14 فروردین 1396 - 01:36
در نشست تبیینی با حضور ایثارگران و جانبازان
حمید بقایی: رجل سیاسی کسی است که در سخت ترین شرایط ولی نعمتش را نفروشد / هر سندی علیه من دارید منتشر کنید / باید پاسخگوی رفتارهای خلاف قانون و شرع خود باشید و طلبکاری نکنید / فتحعلی شاه پس از قرارداد ترکمانچای بسیار خوشحال بود و می گفت پاسکویچ قرار بود تهران را بگیرد، ولی ما نگذاشتیم! / برای نظام سرمایه داری نامی بهتر از «نئوقارونیسم» نمی توانیم پیدا کنیم / به رهبران مردمی و آزادیخواه لقب بی سواد و تندرو می دهند تا به منویات پلیدشان برسند / با خودشان می گویند اگر مردم سیر شوند توقعشان بالا می رود / به زودی به نقطه ای می رسیم که هر ایرانی در خانه خودش زندگی کند / با روی کار آمدن دولتی مردمی، قیمت نفت در جهان واقعی می شود
حمید بقایی: رجل سیاسی کسی است که در سخت ترین شرایط ولی نعمتش را نفروشد / هر سندی علیه من دارید منتشر کنید / باید پاسخگوی رفتارهای خلاف قانون و شرع خود باشید و طلبکاری نکنید / فتحعلی شاه پس از قرارداد ترکمانچای بسیار خوشحال بود و می گفت پاسکویچ قرار بود تهران را بگیرد، ولی ما نگذاشتیم! / برای نظام سرمایه داری نامی بهتر از «نئوقارونیسم» نمی توانیم پیدا کنیم / به رهبران مردمی و آزادیخواه لقب بی سواد و تندرو می دهند تا به منویات پلیدشان برسند / با خودشان می گویند اگر مردم سیر شوند توقعشان بالا می رود / به زودی به نقطه ای می رسیم که هر ایرانی در خانه خودش زندگی کند / با روی کار آمدن دولتی مردمی، قیمت نفت در جهان واقعی می شودکاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: انگلیسی ها رضاخان را آوردند و خودشان هم او را از کشور بیرون کردند. مصدق با رضاخان و پهلوی ها رابطه خوبی نداشت. اما همین مصدق در دادگاهِ نظامی ، می گوید: "من نفت را ملی کردم و انگلیسی ها را از ایران بیرون کردم. رضاخان آدم خوبی نبود و انگلیسی ها او را آوردند و خودشان هم تبعیدش کردند. اما من به تلافی تبعید همین رضاخان، انگلیسی ها را از کشور بیرون کردم تا بفهمند حق ندارند یک ایرانی را از کشور بیرون کنند". این مصدق است و این هم وزیر خارجه فعلی ما! جناب آقای دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور این کشور و منتخب ملت ایران بوده و آن وقت شما او را که هموطن تان و یک ایرانی است، جلوی بیگانگان مسخره می کنید؟
  

به گزارش دولت بهار آنچه در ادامه می خوانید، مهمترین محورهای سخنرانی حمید بقایی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در نشست تبیینی با جمعی از ایثارگران و جانبازان است که در دفتر وی برگزار شد:

* با اینکه من معاون رئیس جمهور بودم اما معتقدم رجل سیاسی بودن به سر و صدا و شلوغ بازیهای سیاسی نیست، رجل سیاسی کسی است که در سخت ترین شرایط دوست و ولی نعمتش را نفروشد و کسی که اینگونه است وطن و دین خود را هم نخواهد فروخت.

* تهدید نکنید و نگوئید فلانی پرونده دارد، محکم می گویم هر سندی علیه  بقایی دارید، از برگه بازجویی گرفته تا  فیلم بازجویی آنها را منتشر کنید، تا سیه روی شود هر که در او غش باشد. من فکر نمی کنم از میان افرادی که گذرش به این آقایان افتاده، کسی یافت شود که جرئت بیان چنین درخواستی را داشته باشد. اتفاقاً شماها باید پاسخگوی رفتارهای خلاف قانون و شرع خود باشید و طلبکاری نکنید.

* چهارسال قبل وزیر امور خارجه کشورمان در یکی از شبکه های اجتماعی خطاب به بیگانگان نوشت، آن مرد که هولکاست را نفی می کرد رفته است. اخیرا در اخبار شنیدم همین آقا خطاب به نتانیاهو که اخیرا با مقامات روسی دیدار داشته، می گوید ما سه بار شما یهودی ها را در تاریخ نجات دادیم. گویا فراموش کرده  که 4 سال قبل برای دلخوشی بیگانگان چه نوشته و چه ها گفته است. این وضعیت خجالت آور است.

* انگلیسی ها رضاخان را آوردند و خودشان هم او را از کشور بیرون کردند. مصدق با رضاخان و پهلوی ها رابطه خوبی نداشت. اما همین مصدق در دادگاهِ نظامی ، می گوید: "من نفت را ملی کردم و انگلیسی ها را از ایران بیرون کردم. رضاخان آدم خوبی نبود و انگلیسی ها او را آوردند و خودشان هم تبعیدش کردند. اما من به تلافی تبعید همین رضاخان، انگلیسی ها را از کشور بیرون کردم تا بفهمند حق ندارند یک ایرانی را از کشور بیرون کنند".  این مصدق است و این هم وزیر خارجه فعلی ما! جناب آقای دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور این کشور و منتخب ملت ایران بوده و آن وقت شما او را که هموطن تان و یک ایرانی است، جلوی بیگانگان مسخره می کنید؟

*  قاجارها بخشهائی از خاک ایران را به باد دادند و تازه مدعی هم بودند. فتحعلی شاه پس از قرارداد ترکمانچای بسیار خوشحال بود و می گفت پاسکویچ قرار بود تهران را بگیرد، ولی ما نگذاشتیم! این مثال تاریخی حال و روز امروز بعضی ها است.

* در دولت هشتم قراردادی بسته شده بود تا بر اساس آن، اشیاء تاریخی موزه ملی ایران در انگلیس و اشیاء تاریخی ایرانی که در موزه بریتانیا نگهداری می شد در موزه ملی کشورمان به نمایش درآید. این قرارداد از طرف ایران به طور کامل انجام شده بود اما طرف انگلیسی به تعهد خود عمل نمی کرد و طفره می رفت. سال 88 صدایشان کردیم و گفتیم شما نمی خواهید به تعهدتان عمل کنید؟! طرف انگلیسی گفت آخر مملکت شما ناامن است! گفتم یعنی چه؟ ایران ناامن است؟  خجالت بکشید! ما در اخبار خود شما خواندیم که هنرپیشه ای را روز روشن در شهر لندن چاقو زده اند! آن وقت مملکت ما ناامن است؟!

* موزه بریتانیا اعلام کرد اگر ما منشور کوروش را به شما دادیم و شما آن را پس ندادید، در این صورت تکلیف چیست؟ باید تعهد محکم بدهید! گفتیم چه تعهدی؟ گفت شخص اول کشورشما تعهد بدهد! گفتم: خواب دیدید! ما امضاء شخص اول مملکتمان را آنقدر مقدس می دانیم که هیچ وقت اجازه نمی دهیم پای برگه شما ثبت شود (تشویق حضار) گفت باشد، لااقل رئیس جمهورتان تعهد بدهد. گفتم: اصلا حرفش را نزنید! گفت خود شما که رئیس سازمان میراث فرهنگی هستی تعهد بده. گفتم ابدا! رئیس موزه ملی کشور ما با رئیس موزه بریتانیا می نشینند و توافقنامه برگزاری نمایشگاه منشور کوروش در ایران را  امضا می کنند و همین اتفاق هم افتاد. اما نکته مهم اینجاست که در دولت هشتم، رئیس سازمان میراث فرهنگی برای ارسال اشیاء تاریخی موزه ملی ایران به انگلیس با رئیس موزه بریتانیا که سطح سیاسی او پائین تر از خودش بود توافقنامه امضاء کرده بود.

* حب الوطن من الایمان، وطن دوستی نشانه ایمان است، کسی که وطنش را دوست نداشته باشد خانواده و خودش را هم دوست ندارد. البته باید به بعضی ها حق بدهیم چون بخشی از منافعشان آن طرف آب است،بنابراین مجبورند به خارجیها که می رسند طوری حرف بزنند که منافعشان به خطر نیافتد. الحمدلله من آن طرف آب منافعی نداریم. البته گمان می کنم جناب آقای مهندس مشایی هم جز در رامسر منافع دیگری نداشته باشند. 

* پس از شکست آلمان در جنگ دوم جهانی، متفقین گفتند آلمان باید  قرارداد تسلیم بی قید و شرط را امضاء کند. ژنرال کایتل رئیس ستاد کل ارتش آلمان برای امضاء قرارداد تسلیم تعیین شد. در مراسم امضاء قرارداد او همه شئونات یک نظامی ارتش آلمان را رعایت می کند، محکم وبا اقتدار می نشیند و می کوشد اقتدار آلمان را حفظ کند. به افسر کناری اش هم که گریه می کند نگاه معنا داری می اندازد که یعنی درست است ما شکست خوردیم و تسلیم شدیم اما خفت نمی کشیم ونباید جلوی روس و انگلیس و آمریکا گریه کرد. اما در این سالها نگاهی داشته باشیم به رفتار بعضی ها که چگونه نیششان تا بناگوش باز بود و چطور با طرف مقابل برخورد می کردند!

* ملت ایران در همه ادوار تاریخ سربلند و شجاع و غیور بوده است. ما ملتی هستیم که مغول را از این کشور بیرون کردیم. سال 59 وقتی هواپیماهای عراقی به شهر کرمانشاه حمله ور شدند ، ابتدا در میان مردم این شایعه پخش شد که آمریکایی ها حمله کرده اند تا اینکه همان شب بنی صدر به تلویزیون آمد و آغاز جنگ را رسماً اطلاع داد. پدر من که امروز یک بازنشسته ارتشی است، تعریف می کرد که در گیلان غرب تانک های ایرانی مستقر بودند اما اجازه حمله نداشتند و فرمان مقابله صادر نمی شد. در میان غیر نظامیانی که از حمله تانکهای عراقی فرار می کردند، پیرزنی آمد و گفت فرمانده تان کیست؟ افسری که فرمانده ما بود جلو رفت و گفت من هستم. به صورتش آب دهان انداخت و گفت تو خجالت نمی کشی؟ شهرما  دست عراقی ها افتاده و تو نشسته ای؟ افسر فرمانده، همه را جمع کرد و درجه هایش را کند و گفت من می خواهم حمله را شروع کنم، هرکس هست بسم الله. حمله را شروع کردیم و عراقی ها که اصلا انتظارش را نداشتند، وحشت زده عقب نشینی کردند. این قدرت ایمان و اراده دفاع از وطن است.

* امروزه در جهان یک اقلیت قارون صفت، بالای سر مردم نشسته اند و پول کلان، رسانه و قدرت را در اختیار گرفته اند و به بقیه مردم هم می گویند پوپول و عوام! به محض اینکه کسی خارج از اصول و چارچوب های ظالمانه آن ها سخنی بگوید، متهم می شود به نقض دمکراسی. آن ها می گویند ما ارباب هستیم و مردم رعیت ما. اما این فضا در حال شکسته شدن است و صدای اعتراض مردم دنیا شنیده می شود. به اعتقاد من برای نظام سرمایه داری نامی بهتر از «نئوقارونیسم» نمی توانیم پیدا کنیم. در حال حاضر اکثر کشورهای جهان و حتی اروپا موج مردم گرایی و دولت رفاه مردم شکل گرفته است. موج مردم گرایی در ایران هم وجود داشته و خودشان می گویند اولین موج مردم گرایی را احمدی نژاد راه انداخت و پس از او چاوز ادامه داد. درمیان این موج مردمگرایی، شبکه های اجتماعی هم بوجود آمده و همه مردم را به هم متصل کرده است.

* حضرت روح الله (ره) مانند مردم حرف می زد، مانند آنها غذا می خورد و شبیه آنها زندگی می کرد و امروز مقام معظم رهبری این گونه هستند. این منش مردمی رهبران ما بزرگترین افتخار برای ماست. جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد از نارمک به پاستور رفت و بعد از اتمام دوره خدمتگزاری به همان نارمک بازگشت. در طول تاریخ استعمار به رهبران مردمی و آزادیخواه جهان لقب پوپول، بی سواد و تندرو داده است تا به منویات پلیدش برسد.

* می گویند مردم نباید برای دریافت یارانه ثبت نام کنند، اما مردم به اندازه رفراندوم جمهوری اسلامی ثبت نام نمودند. عده ای وقیحانه گفتند مردم منفعت طلب هستند و به این خاطر ثبت نام کرده اند. این چه حرفی است؟ مردمی که در جشن نیکوکاری هرچه در توان دارند هدیه می دهند، در ایام محرم و صفر خرج می دهند و در ماه رمضان سفره افطار پهن می کنند، منفعت طلب هستند؟ مردم در حقیقت به راه درست و روش صحیح توزیع ثروت رای دادند.

* در مورد مسکن مهر گویا عده ای دوست دارند مردم کاسه چه کنم چه کنم دستشان بگیرند و به آن ها محتاج باشند. با خودشان می گویند این ها اگر سیر شوند توقعشان بالا می رود. در حالیکه ملت ایران ملتی عزتمنداست و سرزمین ما هرگز فقیر نیست. این کشور چند هزارسال دوام داشته و همواره مردم خود را تامین کرده است. اگر مفاخری چون فردوسی و سعدی و دیگر بزرگان داریم به این دلیل است که ملت ایران از نظر اقتصادی تامین بوده است. زیرا وقتی فقر بیاید همه چیز از بین می رود. در دور آخر سفرهای استانی به همراه جناب آقای دکتر احمدی نژاد به 100 شهر کشور سفر کردیم و با اطلاع دقیق عرض می کنم که ایران بسیار ثروتمند است. ثروت ما فقط نفت نیست، جنگل ها و مراتع و معادن بیشماری داریم که باید به درستی تقسیم شود.

* یکی از علما در سخنرانی اش عنوان کرد که هرگاه خواستید ببینید رابطه یک نفر با خدا چگونه است، بررسی کنید که رابطه او با خلق خدا چگونه است. چون خلق هم متعلق به خداست و هر که آنان را دوست داشت و برای آنان دلسوزی کرد، حتما رابطه خوبی هم با خدا دارد. مردم به دکتر احمدی نژاد احترام می گذارند این محبت مردمی از الطاف الهی است.

* در کشور قانون خوبی به نام قانون شهروندی داریم. البته مدتی قبل از یک منشوری هم با نام منشور شهروندی رونمائی کردند که بیشتر به درد عکس یادگاری می خورد.

*باید جلوی هرگونه ظلم گرفته شود، دغدغه ما فقط اقتصاد نیست، استعدادها را با مدیریت غلط ، رانت و پارتی بازی از بین میرود. در زمان امیرالمومنین (ع) زنی از طایفه بنی حمدان خدمت حضرت رسید. حضرت قصد داشت نمازش را شروع کند اما تا آن زن را دید، نمازش را رها کرد و از او پرسید مشکلت چیست؟ آن زن به حضرت گفت فرمانداری که برای ما فرستادی به ما ظلم کرده و حق ما را پایمال می کند. امیرالمومنین (ع) با حالت گریان به زن گفت که من از ظلم فرماندارم خبر نداشتم. همین زن سال ها بعد نزد معاویه رفت و گلایه فرماندار را به وی کرد. معاویه برخورد تندی با او کرد و زن در حالت گریان بر زمین نشست و گفت که یاد علی (ع) بخیر. معاویه از او پرسید چرا این حرف را می زنی؟ زن در پاسخ گفت که وقتی به علی (ع) از فرماندارش گله کردم، نمازش را رها کرد و به کار من رسیدگی کرد. اما تو این گونه با من برخورد می کنی. معاویه گفت تو همان زن نیستی که در صفین رجز می خواندی؟ زن پاسخ داد آری من بودم و فرزندانم را در راه علی (ع) تقدیم کردم.

* مدتی قبل که به اتفاق جناب آقای دکتر احمدی نژاد به بازار تهران رفته بودیم، فردی به به ایشان گفت خواهش می کنم به وضعیت مسکن مهر رسیدگی کنید. مسکن یک خواست ملی است، مسکن مهر با رفع ایراداتش باید با قدرت ادامه پیدا کند. من معتقدم به زودی به نقطه ای می رسیم که هر ایرانی در خانه خودش زندگی کند. انشالله به نقطه ای برسیم که هر نو عروسی جهیزیه اش را در خانه خود بچیند. حل مشکل مسکن یکی از وظایف ماست.

* با محاسبه ای که انجام دادیم در گام اول می توان یارانه را به  113 هزار و پانصد تومان رساند. در گام دوم هم این عدد را به 200 هزار تومان می رسانیم و انشالله در پایان به عددی که آقای دکتر احمدی نژاد فرمودند، یعنی همان 250 هزار تومان خواهیم رسید.

* در چهارسال گذشته متاسفانه به دلیل غفلت و بی توجهی مشکلات زیادی ایجاد شده است. با دیپلماسی غلط نفتی،  قیمت نفت بسیار پایین آمده است. گرچه تولید بالا رفته، اما به دلیل کاهش قیمت نفت، افزایش میزان فروش تاثیری در افزایش درآمد کشور ندارد. یکی از مباحثی که حتماً روی آن کار خواهیم کرد، بحث قیمت نفت است. امیدوارم با روی کار آمدن دولتی مردمی، قیمت نفت در جهان واقعی شود و این حالت مفت فروشی تمام شود. من امید دارم که این اتفاق بیفتد و در این صورت است که پول نفت به جیب ملت خواهد رفت.

* متاسفانه به سهام عدالت بی توجهی زیادی شده است. طی روزهای اخیر دیدم که رسانه های خارجی به تمسخر می گویند مردم باید 500 هزار تومان بدهند و 507 هزار تومان سود سهام بگیرند. سهام عدالت برای ملت است و من حتما آن را به سرانجام خواهم رساند.

* بحث دیگر، بیمه بازنشستگی زنان خانه دار است. زنانی که شاغل نیستند باید برای آینده خود بیمه بازنشستگی داشته باشند که این مورد را هم انشاءلله انجام خواهیم داد.

* من دولت را به ملت برمی گردانم. بسیاری از مردم معتقدندکه در حال حاضر دولت بفکر  ملت نیست زیرا اگر بفکر ملت بود و برای ملت بود این رفتارها با مردم انجام نمی شد. اگر درد ملت فهمیده می شد، با یارانه ها  اینطور برخورد نمی شد، نکته مهم اینجاست که  رسانه های خارجی هم در این جور موارد برایشان رپورتاژ آگهی می روند و می گویند یارانه چیز بدی است! چندی پیش برای یارانه در سوئیس همه پرسی برگزار کردند و مردم اعلام کردند که یارانه نقدی نمی خواهند. برخی از رسانه های داخلی روی این موضوع سر و صدا کردند اما نگفتند استدلال مردم سوئیس برای صرفنظر کردن از دریافت یارانه چه بود. شنیدم مردم سوئیس عنوان کرده بودند ما به دولت و مسئولانمان اعتماد داریم، این پول حیف و میل نمی شود و دولت آن را درست خرج می کند لذا آن را دریافت نمی کنیم.

* ما همه ایرانی هستیم، مسلمان یا غیر مسلمان همه هموطن هستیم. ایران پایدار است و آن چیزی که در طول تاریخ به اثبات رسیده همین وحدت و پایداری است. همه قومیت ها محترمند و همه ایرانی هستیم. ایران سرزمین بزرگی است.

* یونانیان ایران را 70 سال اشغال کرده بودند و توسط اشکانیان بیرون رانده شدند. در سلسله اشکانیان مجلس وجود داشت و زنان نیز بسیار مورد احترام بودند. در جنگ حران که میان ایران و روم بود، فرستاده ایران با یک تن از سرداران روم گفت و گو می کرد. سردار رومی به او گفت که ادامه مذاکرات ما در سلوکیه پایتخت ایران! فرستاده ایران به او گفت اگر در کف دستم مو می بینی سلوکیه را هم خواهی دید. دست آخر سورنا سردار ایرانی، شکست سختی را به رومیان تحمیل کرد. صدام حسین نیز در میان کنفرانس خبری که در ابتدای حمله به ایران برگزار کرده بود، به یکباره بلند شد و خواست جلسه را ترک کند. خبرنگاران از او پرسیدند که کجا می روی؟ گفت ادامه مصاحبه را در تهران انجام خواهم داد. فرزندان همان سرزمینی که اجازه تجاوز به رومیان را ندادند، دو هزار سال بعد چنان درسی به صدام حسین دادند که آرزوی اشغال یک وجب از خاک ما را با خود به گور برد.

* ایرانی باید در همه امور بویژه پیشرفت علمی سرآمد باشد. استعدادهای فراوانی در میان جوانان ما وجود دارد. انشالله نه تنها در بحث علم و فن آوری هسته ای، بلکه در تمامی حوزه های علم وفناوری باید به پیشرفت های فراوانی دست پیدا کنیم. رشد علمی ما به هیچ وجه نباید افت کند و به دانشگاه ها که مرکز تولید علم هستند باید نگاه ویژه ای شود. در زمان دولت دکتر احمدی نژاد اینترنت توسعه پیدا کرد و قیمت آن نیز ارزان شد. بسیاری از پروژه ها که الآن افتتاح می کنند، عملیات اصلی آن در زمان دولت قبل صورت گرفته است. برنامه مفصلی برای اشتغال دارم که انشالله آن را اعلام خواهم کرد. ریشه اصلی بیکاری در رکود است که باید فکری اساسی برای آن کرد.

* تصوری که من از انتخابات سال آینده دارم این است که این رقابت، میان مردم و جماعتی سیاسی خواهد بود.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 83 نظر (فعال: 49 ، در صف انتشار: 0، غیره: 34)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
....
| 1396/1/14 - 02:21 |     18     28     |
بقایی جان مشایی را رد صلاحیت کردند احمدی نژاد را تحمل کردند و اگرکاندید می شد قطعا تایید نمی کردند شما را هم غیر ممکنه بذارند بیایی . من که بعید می دونم احراز صلاحیت بشی .

یوم الله
| 1396/1/20 - 19:19 |     0     1    
پاسخ: هدف صرفا نشستن بر کرسی ریاست نیست. هر چند این اتفاق بعید نیست

ناشناس
| 1396/1/14 - 02:35 |     577     23     |
خیلی جالب بود اصولگرایان حتما بخوانند و توبه کنند که به توصیه های هاشمی عمل کردن و احمدی نژاد و دوستان ایشان را انحراقی دانستند بقایی بقایی تو نور چشم مایی احمدی دلاور پیرو خط رهبر

حقی
| 1396/1/14 - 11:42 |     35     12    
پاسخ: اصولگرا ها غلام حلقه به گوش شبکه تحت ریاست هاشمی بوده و هستند این اداهای نیم بند ضد هاشمی شون هم فقط برای رنگ کردن آدمهای ساده است
محمد
| 1396/1/14 - 12:51 |     29     9    
پاسخ: چالش بزرگ آقای بقائی ثروت اندوزانی هستند که در دوران سازندگی و پس از آن بی حساب به اموال ملی دستبرد زدند و سالها بعد در زمان دکتر احمدی نژاد سد راه او شدند و باعث نوسانات زمین و مسکن و در آخر ارز شدند آنهم در حاشیه امن و بدون ترس از بازداشت و استرداد اموال نامشروعشان به بیت المال. آیا جناب بقائی به راه حلی در اینزمینه رسیده اند تا در مقابل توطئه مشابه با آن مقابله کنند؟

شیری
| 1396/1/14 - 02:46 |     383     15     |
سخنان اصولی و مواضع ضد سرمایه داری جناب حمید بقایی حکایت از آن دارد که انقلاب شکوهمند مردم ایران در سال 1357 هنوز با تئوری ترمیدوری انقلابها فاصله زیادی دارد.
تئوری ترمیدور انقلابها را به دوره های پر تب و تاب انقلاب، سکون و سپس، بتدریج استحاله و میل به احیای نظام پیشین تقسیم می کند.
برای آقای بقایی، نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران پایداری و موفقیت آرزو می کنم.

برنطین بهشت رودان
| 1396/1/14 - 02:54 |     188     14     |
برای توسعه و پیشرفت و عزت و اقتدار ایران اسلامی آماده خدمت هستیم. یک یا حسین دیگر

مهنی اسفندقه جیرفت
| 1396/1/14 - 12:12 |     30     9    
پاسخ: همه ایران پشتیبان بقایی

برنطین بهشت رودان
| 1396/1/14 - 02:57 |     185     13     |
دولت مردمی و غمخوار مردم و میهن پرست و ولایتمدار یعنی احمدی نژاد و بقایی؛دو فرزند ملت رشید ایران

برنطین بهشت رودان
| 1396/1/14 - 03:04 |     12     7     |
اگر ایران اسلامی دولت مردمی شکل می گرفت بیش از صد سال از همه جهات و در همه زمینه ها جلو می رفت و پیشرفت می کرد. انقلاب ما باید زمینه ظهور حجت خدا فراهم کند تا حکومت عدل جهانی برقرار گردد. هدف انقلاب ما فقط همین مساله بود که انسان کامل درست شود.بهشت دنیوی یعنی ظهور امام عصر علیه السلام

ناشناس
| 1396/1/14 - 03:18 |     14     6     |
بقایی تو پیروز هستی، چون هدف و آرمان بلندت جلب رضایت خدا و مخلوقات خداست. هر ملت و مملکتی به داشتن چنین فرزندانی افتخار می کند و برخود می بالد. تو برای همیشه در تاریخ و تقویم انقلاب اسلامی ثبت و جاودانه خواهی شد.
من بقایی را نه به عنوان یک کاندید بلکه به عنوان یک شخص غیرتمند و دلسوز و پرتلاش و وطن پرست او را می ستایم و دوستش دارم.

برنطین بهشت رودان
| 1396/1/14 - 03:24 |     12     5     |
خدا به هر کس که عزت دهد هیچ مخلوقی نتواند او را ذلت و خفت دهد. نور خدا هرگز خاموش نخواهد شد.

برنطین بهشت رودان
| 1396/1/14 - 03:27 |     11     4     |
مردان واقعی خدا همیشه در قلب و جان مردم زنده اند. هیچ گاه شکست برای آنان مفهومی ندارد. آنان همیشه پیروز هر میدانی هستند.

اسفندیار
| 1396/1/14 - 03:39 |     15     7     |
به قول جناب مهندس مشایی
«محبت آن روی سکه معرفت است»
هر چه که بیشتر با افکار و مواضع مهندس بقایی آشنا میشویم
محبت قلبی ما نیز نسبت به ایشان افزایش پیدا می کندآرای باطله پیروز است!
ایضا بقایی

مردمی نژاد
| 1396/1/14 - 03:42 |     15     3     |
انصافا شروع طوفانی دارند آقای بقایی

تنها فردی که داره قبل از بلبشای سیاسی برنامه دقیق ارایه میده ایشون هستند. کاش همه توجه کنند

ناشناس
| 1396/1/14 - 04:01 |     13     2     |
واقعا که رهروی احمدی نژادی

ناشناس
| 1396/1/14 - 04:38 |     7     1     |
باش تا صبح دولتت بدمد

ناشناس
| 1396/1/14 - 04:42 |     6     16     |
از ظریف بدگویی کردی؟؟ دنبال جوانان اصلاحطلب می گردی؟؟

امیرحسن
| 1396/1/14 - 05:59 |     12     5     |
تا کر شود هرکه نتوان شنید.

ناشناس
| 1396/1/14 - 07:31 |     10     2     |
حامی مستضعفان سر باز رهبری احمدی نژاد رای من بقایی یک کلام به امید پیروزی خدا کند اقایی احمدی نژاد جواب نان را به نرخ روز مخورن بده ای عشق احمدی نژاد

حقی
| 1396/1/14 - 11:44 |     18     4     |
درود به شرفت مرد
درد و بلات تو سر ام.. فر

ایرج
| 1396/1/14 - 11:46 |     23     10     |
رای 30 میلیونی ملت در انتظار توست

ذاکری
| 1396/1/14 - 12:30 |     10     4     |
این سخنان و فرضیات است که قلبها را تسخیر می کند و قابلیتها و شایستگیها را نشان می دهد اری قصه گوییهای حسن روحانی و دروغ پردازیهای او دیگر مجالی برای خود نمایی و فریب ندارد بزودی نفرت عملی مردم را از عملکرد او ووزیر خارجه و وزرای دو تابعیتی وی با نتیجه انتخابات خواهند دید

فتح
| 1396/1/14 - 12:54 |     16     3     |
شاه ملعون قاجار کلی زمین را داد ویک توپ قراضه گرفت وکلی خندید وخوشحالی کرد
که الان در موزه است بازهم شاه قاجار که یک توپ قراضه گرفت اینها هرچه بود در حقیقت ایران را دادند و چند تا خنده و چشم روشنی نوه گرفتند
ای غرب زده ها اگر الان قدرت داشته باشید وجلوی افتضاح فروش ایران را بگیرید شما که
همیشه نیستید بعد از شما می نویسند وای از قبر شما که باید مخفی باشد که روی آن بی ادبی نکنند


یک جانباز عاشق ولایت
| 1396/1/14 - 13:25 |     13     2     |
با این مصاحبه و مصاحبه های قبلی به یقین رسیدم شاگرد خلف و هم راستا با منویات مقام معظم رهبری و ادامه دهنده برگرداننده ی انقلاب به ریل اصلی دکتر احمدی نژاد می باشی ، حال چه بگذارند بیایی و چه نگذارند بیایی رای ما سر صندوق انتخابات سال 96 فقط مهندس حمید بقایی به عشق محمود احمدی نژاد است وبس .والسلام .

ی
| 1396/1/14 - 13:28 |     10     3     |
در طول انقلاب اسلامی یعنی حدود 37سال بعد از انقلاب ، هرگاه یعنی هشت سال دوره مدیریت احمدی نژاد مدیریت انقلابی، فعال و پر تحرک داشتیم، کارها پیش رفته است و هر جا مدیریتهای ضعیف، بی‌حال، ناامید، غیر انقلابی و بی‌تحرک یعنی شانزده سال دوره هاشمی و خاتمی به انضمام چهارسال روحانی داشتیم، کارها متوقف یا منحرف شده است، بنابراین باید مدیران، افرادی با انگیزه‌تر و کارآمدتر یعنی احمدی نژاد باشند و تلاش بیشتری یعنی دوره احمدی نژاد انجام دهند و بحول و قوه الهی اینگونه نیز خواهد شد.

امیرفدایی محمود
| 1396/1/14 - 13:38 |     17     3     |
قابل توجه جبهه تازه تاسیس یاهمان دوستان دیروزدکترودشمنان امروز:
بدانیداین خلاف شرع است که از اموال بیت المال ازجمله مجموعه شهرآفتاب برای رسیدن به قدرت استفاده میکنید.درحالیکه همین شماهستیدکه خودتان راپاکترین انسانهای روی زمین میدانیدوبعضا درقامت مومن وانقلابی به رییس دولت نهم ودهم حمله ورمیشوید.اما یادتان باشدشمادیگردردولت آینده دکتراحمدی نژاد-بقایی جایی نخواهیدداشت وپشیمانی ازآن شماست.

کامل
| 1396/1/14 - 14:12 |     12     5     |
ما رییس جمهور شجاع وولایتمدار وعدالتخواه مثل احمدی نزاد وبقایی می خواهیم

علی
| 1396/1/14 - 16:37 |     6     13     |
جالب است اقای بقایی تاریخ را خوب بلد هستن ولی ان طرف قضیه که اقای دکترشان 8 سال مملکت را به روز سیاه نشاندن را از یاد برده اند .

سعید
| 1396/1/15 - 03:14 |     4     0    
پاسخ: جواب به علی....اتفاقا نکته مهم تاریخ همین جاست.کسانی مملکت را به روز سیاه نشاندند که با دشمن همدست شدند.علت یرکناری و قتل امیرکبیر چه بود؟؟علت سقوط دولت ملی دکتر محمد مصدق چه بود؟؟؟مگر همین اصلاح طلب ها با کمال بی شرمی برای حفظ منافع خود چندین بار دست در دست دشمن نگذاشتند؟؟؟مگر سران اصلاح طلب بعد فتنه 88 به غرب نامه فدایت شوم نزدن که ما رو نجات بده؟؟؟مگر در جلسات درونی خودشان چندین بار اعلام نکردند باید تلاش کنیم دولت احمدی نژاد سقوط کند؟؟؟
ناشناس
| 1396/1/15 - 15:01 |     3     0    
پاسخ: جالب تر فراموشی این 4 سال است که در مقابل تاریکی آن شب آفتاب تابان است

روستازاده
| 1396/1/14 - 16:52 |     11     4     |
به این می گویند مدیر انقلابی.

اردشیر
| 1396/1/14 - 16:54 |     14     4     |
اوه اوه چه آغازی!
کولاکه!
احساس میکنم ابرمرد ایرانزمین بیدار شده
به آینده امیدوار شدم

ناشناس
| 1396/1/14 - 16:57 |     14     2     |
سلام اقای دکتر احمدی نژاد ،اقای مهندس رحیم مشایی واقای بقایی نامزد انتخابات شوند.
اگر افراد تند رو می گویند مردم اینها را قبول ندارند پس چرا اینقدر فحاشی می کنید بگذارید مردم تصمیم بگیرند.مگر قانون نمی گوید هر ایرانی می تواند نامزد شود.حلقه انتخاب را برای مردم محدود نکنید.

ناشناس
| 1396/1/15 - 17:27 |     0     0    
پاسخ: دیگ به دیگ میگه روت سیاه اصلاح طلبا و آمریکا دکتر احمدی نژاد و طرفداراش رو تندرو می دونن اون وقت شما دیگران رو به تند روی متهم میکنن و از روش غلط مستکبرین استفاده میکنید چه اشتراکی

مرتضی
| 1396/1/14 - 17:22 |     10     6     |
اقای بقایی عزیز جوون مادرت الان یکم اروم تر باش تا ان شاالله تایید صلاحیت که شدی اون وقت بکوب دشمنانتو .منتظرتیم دلاور

امیرفدایی محمود
| 1396/1/14 - 19:15 |     9     3    
پاسخ: اتفاقابهترین دفاع حمله هست برادر.

سلیمان فاتح
| 1396/1/14 - 18:54 |     6     3     |
قای احمدی نژاد سلام ،متاسفانه زمانه طوری شده که ناسپاسی به عنوان یک ارزش در آمده است .دارو دسته روحانی موسوم به اصلاح طلبان که در حال اصلاح وپاکسازی جاده آمریکا به سوی ایران هستند هر آنچه را که خرج می کنند از جیب احمدی نژاد است و با برگهای برنده احمدی نژاد روی میز بازی می نشینند .اما چه سوذ که چون باریگران خوبی نیستند برگهای برنده را سوزاندند وبه حیثیت کشور واسلام وملت چوب حراج زدند وحاصل سی سال مبارزه را به هیچ فروختند .یعنی عزت واستقلال را دادند تا بخش ناچیزی از پولهای خودمان را بگیریم که البته همان مقدار ماچیز هم قبل از رسیدن به خزانه ملت صرف خرید هواپیماها ی فرسوده شد.آقای احمدی نژاذ ..

سر از خواب بردار وایران ببین //که بی تو خرابست ایران زمین .

الف ر
| 1396/1/14 - 19:24 |     6     3     |
حالاهم جانشینانش کل کشور را گرفتند مگه بدون اجازه شون میتونیم کاری کنیم حتی یک نقد کوچک از شون را حق نداریم بکنیم از زمان شاه طهماسب تاکنون روسها از ما باج گرفتند حالا هم میکیرند از رژیم حقوقی خزر و دور کردن ایران در رقابت گازی با اروپا و انداختن هواپیماهای بی کیفیت و آزمایش آن با جان و مال ایرانی ها و الانه هم قرار داد فروش باصطلاح سوپر جت و .....

ناشناس
| 1396/1/14 - 22:27 |     7     3     |
اگر شخص آقای احمدی نژاد کاندیدا نشود ممکن است آقای بقایی را رد صلاحیت کنند . لطفا خود آقای احمدی نژاد هم شخصا کاندیدا شود و گرنه ممکن است عده ای نامزد ایشان را رد صلاحیت کنند.

سعید
| 1396/1/15 - 03:20 |     3     0     |
منم به تاریخ کشورم علاقه دارم همه آحاد ملت باید تاریخ بخوانند.سخنان آقای بقایی نیز در مورد تاریخ زیبا و دلنشین است.احسنت احسنت احسنت .بهره بردم.بسیار زیبا.

ناشناس
| 1396/1/15 - 04:15 |     0     2     |
آرزو بر جوانان عیب نیست.
تو خواب ببینید پاستور رو
برید صحبت های قوه قضاییه رو بشنوید.
رد شد رفت. دلتون رو صابون نزنید.
مردند و تمام شدند

دوست
| 1396/1/15 - 06:01 |     2     2     |
مقایسه برجام با ترمنچای مغلطه کاری و اشتباه است
برجام اگر نبود حتی حقوق کارمندان و یارانه نبود
برای پیروزی به حرفهای دروغ و باطل متوسل نشوید
بگویید آخوندی وزیر مسکن روحانی گفته ساخت مسکن وظیفه دولت نیست و از این نگرش انتقاد کنید
بگویید اگر یارانه تورم زاست چرا حقوق کارمندن تورم زا نیست
تشکر

ناشناس
| 1396/1/16 - 15:37 |     2     0    
پاسخ: قطعا مقایسه برجام با ترکمنچای اشتباه است .برجام روی ترکمنچای را سفید کرد همانطور که حسن روحانی اصولگرا روی فتحعلیشاه را.
برجام اگر نبود حد اقل پرتقال های عید آب داشتند .


ناشناس
| 1396/1/15 - 12:30 |     0     7     |
تاسفم به حال مدیر این سایته که فکر می کنه با سانسور نظرهای مخالف و انتشار دست چین شده نظرات می تونه مردم رو فریب بده اما در حقیقت فقط خودتونو فریب می دین ۸ سال مدیریت شما را دیدیم که چه بر سر ملک و ملت آورد . حالا با علم کردن یک شخص بی تخصص و بی تعهد و پرونده دار دوباره هوس تورهای نیویورک و حقوق های چند صد میلیونی را کرده اید و مملکت را هم نابود کنید چه باک ؟ مگر ۸۰۰ میلیارد دلار درآمد نفتی را به باد دادید و خوردید کسی به شما گفت بالای چشمتان ابروست ؟ تازه خستنه نباشید هم به شما گفتند و متهم و مقصر را هم در مجمع تشخیص مصلحت گذاشتند.مگر سد گتوند را با هزاران میلیارد تومان از پول مملکت و بدون مطالعه ساختید که حالا خودش به یک مشکل برای کشور تبدیل شده کسی به شما گفت چرا این کار اشتباه را انجام دادید؟ مگر با علم کردن یارانه ها صدها برابرش از جیب مردم کشیدید بیرون کسی به شما چیزی گفت؟ مگر دلار ۱۰۰۰ تومانی را ۴۰۰۰ تومان تحویل دادید مقصر شناخته شدید؟ مگر بنزین ۸۰ تومانی را ۴۰۰ تومانی کردید مواخذه شدید؟ مگر با سخنرانی های پوچ و بی محتوی در تریبون های مهم کلی هزینه برای کشور درست کردید و تحریم پشت تحریم برای کشور درست کردید کسی چیزی گفت؟ مگر با ۸۰۰ میلیارد دلار ثروت مملکت تولید داخلی را نابود کردید و دسته بیل و الاغ وارد کردید کسی چیزی گفت؟ مگر میراث فرهنگی و آثار باستانی را همین آقای بقایی به نابودی کشاند و کلنگ ساخت سدی که آثار باستانی را به زیر آب ببرد زد کسی چیزی به شما گفت؟ و ..... هیچکس چیزی به شما نگفت چون دستتان همه در جیب ملت بود اما مردم آنقدر هم کند ذهن و فراموش کار نیستند تا با حقه بازی و شیادی دوباره فریبشان بدهند. این نظر را سانسور کن اما می دانم خودتان که می خوانید پس بدانید مردم ابله نیستند.

امیرفدایی محمود
| 1396/1/15 - 22:37 |     7     1    
پاسخ: شما بریدکاسه لیس امریکاباشیدهمون حقتونه.
مردم همچون گذشته باحمایت ازاحمدی نژادسیلی محکمی بر دشمنانش خواهندزد.

ناشناس
| 1396/1/20 - 09:51 |     0     0    
پاسخ: پس این نظر کیه که تایید شده ؟ ضایع شدی ؟

ناشناس
| 1396/1/20 - 09:50 |     0     0     |
صلاحیتش تایید نمیشه . کاملا مشخصه

قاسم نصیری
| 1396/1/20 - 16:59 |     0     0     |
بنده معتقدم طرفداران احمدی نژاد باید از مردم بخواهند به بقایی رآی دهند حتی اگر ایشان را رد صلاحیت نمایند . در این صورت مطمئناً آرای باطله بیشتر از آرای صحیح می شود .
و وزن واقعی جناح راست و چپ معلوم می گردد .


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
 
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
 
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
 
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
 
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
 
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
 
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار