آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
سه شنبه، 24 تیر 1399 - 11:29   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 454224صفحه نخست » خبردوچهارشنبه، 15 آذر 1396 - 23:17
در اجتماع پرشور مردم مشهد
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
 دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته استدولت بهار: دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق امروز (چهارشنبه) به مناسبت میلاد با برکت رسول مکرم اسلام (ص) و امام صادق (ع) در اجتماع هزاران تن از مردم مشهد گفت: اکنون شاهد یک همگرایی گسترده در تمام جهان بین انسانها از نژادها، سلیقه ها و گرایشات مختلف به سوی ارزش های مشترک بشری و آرمانهای فطری و الهی هستیم که عمق مطالبه و جان کلام اکثریت قاطع آنان، توحید، آزادی، عدالت، کرامت، محبت، رفاه، صلح و امنیت برای همگان است.
  

به گزارش دولت بهار، متن کامل سخنان دکتر احمدی نژاد به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

– خداوند بزرگ را سپاسگزارم که در ایام ولادت عظیم رسول اعظم و خاتم، بالاترین هدیه خداوند به عالم هستی، حضرت محمد مصطفی(ص) و فرزند برومندش حضرت امام صادق(ع)، توفیق حضور در مشهد، پابوسی فرزند گرامی آن عزیز حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و دیدار با شما مردم مومن را عنایت فرمود.
– این میلاد بزرگ را به شما عزیزان، مردم مشهد و خراسان، ملت ایران، رهبری گرانقدر انقلاب و همه بشریت و عالم هستی تبریک عرض می‌نمایم.
– واقعیت این است که امثال بنده نمی توانیم به حقیقت وجودی پیامبر اکرم(ص) پی ببریم و یا از آن حقیقت سخن بگوییم.
– فقط در حد فهم خودمان و با اتکاء به کلماتی که خداوند در توصیف آن عزیز یگانه فرموده است مطالبی را بازگو می‌کنیم.
– پیامبر، اول خلق عالم، عبد خداوند، عقل کل، انسان کامل، رحمه للعالمین، مظهر کمال مهربانی، دارای خلق عظیم، رسول الهی و امام مردم است.
– او مظهر اکمل اسماء و صفات الهی در عالم هستی و تجلی علم، حکمت، رافت، قدرت، تدبیر، جمال و جلال خداوند است.

برادران و خواهران عزیز؛

– سوال مهم این است که حقیقت رسالت پیامبر اکرم(ص) چه بوده است؟
– آیا پیامبر به دنبال برتری بر مردم بود؟ آیا آمد دیگر حاکمان را کنار بزند و خود جانشین آنان شود؟
– آیا او برقراری عدالت و تحقق ارزش های الهی را از مسیر تحمیل اراده خود بر مردم دنبال می کرد؟ و آیا او به خاطر بر حق بودن و حق طلبی، تحمیل منویات خود بر جامعه را مجاز می دانست؟ و آیا او کسب قدرت و حاکمیت انحصاری شخص خود را لازمه رشد جامعه می دانست؟
– پاسخ روشن است که پیامبر(ص) به دنبال برتری بر مردم نبود. متواضع‌ترین انسان تاریخ، پیامبر گرامی اسلام است. آنقدر ساده زیست و متواضع بود که افراد نا‌آشنا او را در جمع مردم تشخیص نمی دادند. اصولاً او هرگز به دنبال نمایش تمایز بین خود و مردم نبود.
– او هرگز به دنبال تحکم بر مردم نبود. حتی یک مورد از تحکم و تحمیل در عمر او دیده نشده است.
– او نیامد تا اندیشه‌های دیگران را تعطیل، اراده‌ها را تضعیف و شخصیت‌ها را در هم بشکند.

– پیامبر آمد تا عقل ها و اندیشه ها را رشد بدهد و کامل کند و شخصیت ها را محترم شمرده و تکریم نماید. آمد تا همه را عزیز کند.
– او آمد تا اراده ها را مستحکم و گسترده کند و رشد دهد.
– او آمد تا انسانها در سیر کمالی خود، آرمانهای بزرگتری را اراده کنند.
– او آمد تا اساساً راه اراده انسانها را بگشاید و موانع را از سر راه بردارد.
– چراکه ارزش و کمال هر انسان نیازمند رشد و توسعه تعقل، تفکر و تصمیم گیری در راه تعالی و کمال است.
– او آمد تا اخلاق انسانی را کامل کند و رابطه بین انسانها را بر اساس محبت، کرامت و انسانیت برقرار نماید.

– آیا پیامبر آمد تا آزادی ها را محدود کند یا اینکه انسانها را آزاد کند؟
– معلوم است که پیامبر آمد تا حقیقت آزادی را به انسانها هدیه کند. او آمد تا انسانها را از تمام قیود و بندهای جاهلیت، خودپرستی، برتری جویی، ظلم، ستم و تبعیض آزاد کرده و در فضای بی نهایت و ملکوتی آزادی رها کند. وَیَضَعُ عَنهُم إِصرَهُم وَالأَغلَالَ الَتِی کَانَت عَلَیهِم
– پیامبر(ص) آزادی و انتخاب آزاد انسانها را شرط اولیه برای رشد و تکامل و استقرار توحید و ارزش های الهی می‌دانست.
– از نگاه او هر عملی ولو بهترین اعمال و حتی انتخاب و پافشاری بر ارزش های الهی، زمانی مفید و ارزشمند است که با انتخاب آگاهانه و آزادانه انجام شود.
– او علم را اصل می دانست و ارزش آن را با عبادت مرسوم مستحبی قابل قیاس نمی دانست.
– او ارزش یک ساعت تفکر را بیش از 70سال عبادت می دانست.

– به فرمان الهی پیامبر(ص) آمد تا با هدایت و رشد دادن عقول، اندیشه‌ها، ایمان‌ها و اراده‌ها، مردم را دعوت به حرکت و تلاش برای استقرار عدالت نماید.
– او به دنبال استقرار عدالت و کمال انسانها از طریق افزایش معرفت و توسعه دایره انتخاب، تصمیم و اقدام آزاد مردم بود.
– پیامبر(ص) هرگز به دنبال سیطره بر مردم و اقدام به جای آنان نبود.
– فرمان الهی این بود که؛ فَذَکر إِنما أَنتَ مُذَکرٌ لَستَ‌ عَلَیهِم بِمُسَیطِرٍ
– او فقط یادآور و تبیین کننده راه بود. او فطرت ها را بیدار، عقل ها را هوشیار و ایمان ها را مستحکم می کرد و مسئولیت انتخاب و اراده و حرکت را به مردم وا می‌گذاشت.
– او آمد تا مردم بزرگ شوند و حقیقت خلیفه‌اللهی انسانها رشد کند و به منصه ظهور برسد.

– او به دنبال اثبات برتری خود و احیاناً برخورداری از حقوق و امتیازات بیشتر نبود. او به دنبال شکوفا سازی حقیقت و فطرت الهی انسانها و ظهور اسماء الهی در تک تک انسانها بود. او به تک تک انسانها احترام می‌گذاشت.
– او به آراء مردم احترام می گذاشت و همگان را در اظهار نظر و مدیریت مشارکت می داد و تشویق می کرد.
– او در موارد متعدد نظرات مردم را بر نظرات خود بر می گزید.
– او به حق تعیین سرنوشت و آزادی مردم در انتخاب به طور کامل احترام می گذاشت و به آن پایبند بود.
– آن عزیز هرگز در مقابل آراء و خواست مردم صف آرایی نکرد چراکه به دنبال رشد و هدایت مردم بود و این هدف مقدس جز از طریق تصمیم گیری، انتخاب، اعمال اراده و اظهار نظر آزاد آحاد مردم در امور مهم جامعه میسر نمی شود.

– او عاشق حقیقی مردم بود و وجود شریف آن حضرت چیزی جز عشق به انسانها نبود. و ما اَرسلناک الا رحمَهً للعَالَمیِن. ما تو را مبعوث نکردیم مگر اینکه رحمت برای عالمیان باشی.
– خودش را برای هدایت، عزت و کمال انسانها به هلاکت می انداخت و از آسایش و راحت خود می‌گذشت. لَعَلکَ باخِعٌ نَفسَکَ
– پیامبر هرگز مردم را به کاری که نکرده بود امر نمی کرد و از کاری که خودش انجام داده بود نهی نمی کرد.
– پیامبر(ص) امام جامعه بود.
– امام جامعه بود یعنی اینکه خودش در مسیر کمال، قرب الهی، کسب فضائل انسانی و خدمت به مردم پیشگام بود و راه را برای دیگران باز و موانع را بر طرف می کرد.
– او هرگز مانعی برای رشد عقول، اندیشه ها و شخصیت ها نبود بلکه مشوق آن و باز کننده راه در برابر تمام انسانها برای نیل به قله های کمال بود.

– او معتقد بود که ظلم مانع رشد انسانها است و بدین خاطر با تمام وجود با آن مقابله می کرد.
– او معتقد بود که ظلم پایه های مقتدرترین حکومت ها را ویران می کند.
– او ترجمان خواست مردم و برآورنده آمال و آرزوهای فطری انسانها و تلاشگر یگانه در راه رفاه، امنیت و عزت آنان بود.
– هیچ عاملی مانع از ارتباط گسترده او با مردم نبود. او خود به دنبال تماس و رابطه با مردم و پیگیری ماموریت الهی رشد و تکامل انسانها بود.
– هیچ انسان سالم و فطری در کنار او و در برابر اندیشه های او احساس تحمیل نمی کرد. مخاطب او فطرت ها و عقول مردم بود و سخنان او برآمده از عمق جان انسانها و بسیار شیرین بود.
– فقط شیطان و افراد اسیر در امیال شیطانی در برابر سخنان و کلمات او احساس تحمیل می کردند.
– شیطان و شیطانیان او را ساحر و مجنون می خواندند و تلاش می کردند، کلام الهی او به گوشِ جانِ انسانها نرسد.
– زشت ترین رفتارها، توهین ها، افترائات و تحقیرها را در حق او روا داشتند تا رابطه او را با دلها و جان ها قطع کنند. لیکن او همه این بد اخلاقی ها را با حِلم و صبری زیبا و اخلاق خوب و استدلال منطقی و اقناع کننده تحمل می کرد.
– او با اخلاق نیکو و احترام به انسانها در اعماق قلب آنان نفوذ می کرد و در صمیم جان آنان حضور داشت.

عزیزان من؛

– راهی که پیامبران منادی آن بودند و پیامبر خاتم(ص) تمام و کامل آن را ارائه فرمودند، ادامه دارد.
– هنوز اهداف محقق نشده و جامعه جهانی انسانی و الهی و عاری از هر نوع ظلم، تبعیض، فقر، کینه و فساد و سرشار از آزادی، عدالت، ایمان، رفاه و سعادت و عشق و کرامت برپا نشده است.
– امروز شیطان یا همان صهیونیسم بین المللی در چهره مستکبران، طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر سیر کمالی جامعه انسانی صف آرایی کرده‌اند و با همه وجود در برابر تحقق جامعه آرمانی انسانی مانع تراشی می‌کنند.
– آنان با تحریک خودپرستی، خودبرتربینی، فریب، ریا، حسادت و دنیا پرستی و با توسعه تفرقه، کینه، جنگ، تجاوز و چپاول، به دنبال تخریب حقیقت انسانی و ممانعت از ظهور ارزش های فطری، الهی و انسانی در جامعه‌‍اند.
– امروز شیطان و شیطانیان با سنگر گرفتن پشت مطالبات حقیقی انسانها و جامعه جهانی یعنی آزادی، عدالت، کرامت، صلح و رفاه، در عمل علیه این ارزش ها قیام کرده‌اند و تلاش می کنند امیال شوم و ضد بشری خود را بر جهان تحمیل نمایند.
– توسعه زرادخانه‌ها، مسابقه تسلیحاتی، لشگرکشی، جنگ و تجاوز، فشار اقتصادی، تبلیغاتی و سیاسی بر ملت های آزاده، گسترش و تسلط سیستم های چپاول با ظاهری قانونی نظیر نظام پولی و مالی و بانکی جهانی از جمله ساختارها و برنامه های تحمیلی نظام استکبار شیطانی بر ملت ها و جامعه جهانی است.

اما عزیزان؛

– مدیریت های غیر الهی و غیر انسانی به بن بست رسیده اند و محصول مدیریت آنان وضع موجود جهان است. جنگ و نا‌امنی، فقر و فاصله طبقاتی و سرکوب و خفقان فقط بخشی از آثار مدیریت مستکبران و طاغوت ها است.
– جامعه انسانی برای تحقق آرمانهای الهی و انسانی و فطری خود در سراسر گیتی نیازمند رهبرانی از جنس پیامبران الهی است، که با همان منش و تفکر، پیشگام جامعه بشری در نیل به اهداف و آرمانها گردند.
– مبارزان و مجاهدان آزادی خواه، عدالت طلب، خداجو و انسان دوست باید به اولیاء الهی اقتدا کنند.
– به لطف الهی و رهبری انسان کامل، تنها بازمانده از سلسله پیامبران، صالحان و اوصیاء، فرزند رسول گرامی اسلام(ص) امام عصر(عج) حرکت تاریخی جامعه بشری در روندی تکاملی با سرعت روزافزون ادامه داشته و با پیروزی نهایی حق و نابودی سلطه باطل، در بالاترین سطح و با رشد فزاینده ادامه خواهد یافت.
– امروز شاهد یک همگرایی گسترده در تمام جهان بین انسانها از نژادها، سلیقه ها و گرایشات مختلف به سوی ارزش های مشترک بشری و آرمانهای فطری و الهی هستیم.
– امروز عمق مطالبه و جان کلام اکثریت قاطع مردم در سراسر جهان، توحید، آزادی، عدالت، کرامت، محبت، رفاه، صلح و امنیت برای همگان است.

– این همان نوید تحقق وحدت جهانی بشر برای تشکیل حکومت سراسری خلیفه الله با مطالبه همگانی و به دست آحاد انسانی در زمین است.
– رو به سوی آینده روشن و به لطف الهی، با بیداری گسترده جهانی، حرکت جامعه بشری به سوی شناخت و مطالبه انسان کامل، امام عصر(عج) با سرعت روزافزون در حال توسعه است.
– مطالبه آزادی، حق تعیین سرنوشت و مشارکت و دخالت دراداره امور جامعه در مقیاس جهانی، به سرعت رو به گسترش است و این امر در راستای تحقق حاکمیت مستضعفین، پیشوایی امام صالحین و تحقق ارزش های انسانی و الهی در سراسر گیتی، نشانه ای نوید بخش و شورانگیز به حساب می آید.
– به فضل الهی، ملت ایران در معرفت به امام خوبی ها، ارزش های فطری و الهی مشترک بشری و پافشاری بر مطالبه و تحقق آنها پیشگام بوده و انشاءالله خواهد بود.
– جمهوری اسلامی یک فرصت و امکان برای پیگیری همین آرمان و تحقق آن در سرزمین نورانی ایران و سراسر جهان است.

عزیزان؛

– امروز می‌رود تا فضا از عطر وجود یار آکنده شود و طنین صدایِ بهار در گوش جانِ جهانِ در انتظار، سمفونی حماسه پرشکوهِ جهان را در استقبال از خرمی بخشِ زمان و زندگی بخشِ انسان زمزمه کند.
– امروز پافشاری بر ارزش های الهی و انسانی و آرمانهای انقلاب، معرفت افزایی نسبت به حقیقت انسان و انسان کامل و تلاش و مجاهدت در راه اصلاح کشور، لازمه انجام وظیفه انقلابی و تحقق آن هدف مقدس تاریخی و جهانی است.
– امروز باید در برابر همه کژی‌ها و انحرافات از آرمانها و خط اصیل انقلاب، در حداکثر میزان ممکن، حساسیت نشان داد و بر اصلاح امور و استقرار ارزش‌های الهی-انسانی تاکید و ایستادگی کرد.
– بدون تردید آینده از آن ملت بزرگ ایران و ملت‌های آزاده و عدالت خواه جهان و متضمن استقرار امامت انسان کامل یعنی حضرت امام زمان(عج) خواهد بود.
– مستکبران و صهیونیسم بین الملل رو به اضمحلال هستند و در آینده نزدیک جهان جایی نخواهند داشت.

– پیروزی ملت ها و آزادی خواهان و عدالت طلبان جهان نزدیک است و ظلم، استکبار و خودخواهی به زودی از جهان ریشه‌کن خواهد شد.
– سلام و درود خدا بر امام راحل و شهیدان و جانبازان و آزادگان و ایثارگران و خانواده های معظم آنان که این راه نورانی را در برابر بشریت امروز گشودند.
– از همه دست اندرکاران، هیات امنای محترم مسجد، هیات های محترم، جوانان عزیز، شما مومنان و مسئولین شهری و به ویژه از امام رضا(ع) که این فرصت را فراهم کردند، سپاسگزارم.
– ای خدای بزرگ یاور حقیقی مستضعفان، خلیفه الله اعظم، امام زمان(عج) را برسان.
– به خواست و به دست مردم او را بر اوج قله رفیع هدایت و مدیریت جهان بنشان.
– ملت بزرگ ایران را سالم و سربلند و در انجام مسئولیت خطیری که بر عهده دارند موفق بدار.

– دشمنان ملت ایران و ملت های جهان را منکوب کن.
– دشمنان بشریت و عوامل ظلم، تبعیض، استکبار و استبداد را از جهان برچین.
– جوانان ما و همه جوانان جهان را حفظ کن.
– آنان را با عشق و معرفت حقیقی امام زمان(عج) بیش ار پیش آشنا بفرما.
– ملت ما و رهبری گرانقدر انقلاب را در سایه عنایات آن حضرت حفظ بفرما.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
 
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
 
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
 
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
 
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
 
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
 
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار