آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
چهارشنبه، 7 خرداد 1399 - 01:46   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 476854صفحه نخست » خبردویکشنبه، 5 فروردین 1397 - 16:21
پیام تصویری دکتر احمدی نژاد درباره تخلفات دستگاه قضایی از قانون/ ظلم عاقبت ندارد
پیام تصویری دکتر احمدی نژاد درباره تخلفات دستگاه قضایی از قانون/ ظلم عاقبت ندارددولت بهار: پیام تصویری دکتر احمدی نژاد درباره تخلفات دستگاه قضایی از قانون منتشر شد.
  

به گزارش دولت بهار، متن پیام تصویری دکتر احمدی نژاد به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیة والنصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه

سلام و درود خداوند بر ملت عزیز ایران و همه موحدان و آزادیخواهان و عدالت طلبان جهان. یک بار دیگر نوروز و بهار را به همه تبریک عرض می کنم.

عزیزان؛ می دانید که عدالت پایه رشد، حرکت، پیشرفت و امنیت است. از آرمان های اصلی انقلاب ما عدالت بوده است. همه باید تلاش کنیم تا عدالت برپا شود. اگر عدالت برپا نشود به هیچ کجا نخواهیم رسید. این ستون فقرات هر بنای مستحکم و درخشانی ست که باید و می خواهیم که برپا کنیم.

متاسفانه امروز در کشور ما عدالت مهجور است. گرچه بعد از انقلاب در کشور ما تلاش های فراوانی شده است اما امروز در شرایط خوبی به سر نمی بریم. دستگاه قضایی که باید محور و پایه گذار عدالت باشد به طور کامل از این مسیر خارج شده است. کاَنه یک دستگاهی ست در خدمت خواست و منافع مقامات او.

امروز صدها مرد و زن و جوان فقط بخاطر اعتراض به شرایط اداره و نحوه مدیریت کشور، شرایط بد اقتصادی و در اعتراض به رفتار دستگاه قضایی، تحت تعقیب قرار گرفته اند، بسیاری از آنها در زندان هستند، از حقوق اولیه برخوردار نیستند، قوانین را درباره آنها رعایت نمی کنند و آنها را تحت عناوین دیگری تحت تعقیب قرار می دهند. یک جوانی که اعتراض کرده و مطلبی را در فضای مجازی منتشر کرده و یا حتی جوانی که رفته پیگیر کار دوستان بازداشت شده خودش بوده، با این ها برخورد و دستگیر کرده اند و تحت عنوان اقدام علیه امنیت ملی، تبلیغ علیه نظام و با یک عناوین کلی با آنها برخورد می کنند! این کار درستی نیست.

دو مورد مشخص، آقایان بقایی و مشایی هستند. در مورد آقای بقایی، مردم در جریان هستند. یک مرد پاک و مومن، خدمتگزار و انقلابی که البته با مقامات کشور درباره نحوه اداره کشور اختلاف نظر دارد، او جور دیگری به صحنه نگاه می کند. او مردم را حاکم و مالک می داند و همه چیز را متعلق به مردم می داند.

در یک برخورد کاملا سیاسی ایشان را گرفتند و بردند و هفت ماه و نیم در انفرادی نگه داشتند، فشار آوردند که یک اتهام جاسوسی را به ایشان بچسبانند و بعد بیایند سراغ بقیه دوستان ایشان. خب سند و مدرکی وجود نداشت.

آقای بقایی هم به نمایندگی از طرف کل ملت جانانه و قهرمانانه ایستاد و سختی های هفت و نیم ماه انفرادی را تحمل کرد. وقتی شکست خوردند آمدند و با عجله یک مشت کاغذ و یکسری ادعا را جمع آوری کردند به عنوان اتهامات اقتصادی. که حتی یک سند وجود ندارد، یک امضای آقای بقایی به عنوان اینکه بگویند این امضاء خلاف قانون بوده، وجود ندارد. حتی ایشان در هیچکدام از آنها هیچ گونه مسئولیتی نداشته است.

اینها را گرفتند و در یک دادگاه غیرعلنی و برخلاف اصل 165، برخلاف اصرار آقای بقایی بردند و در یک جایی حرفهایی زدند و در نهایت احکامی صادر کردند با 62 سال زندان، 40 و چند میلیارد تومان جریمه که ده ها برابر کل موجودی زندگی آقای بقایی هست!

ظالمانه او را محکوم کردند. اصل حرف بحث سیاسی بود. اختلاف نظر بود. یکی از وکلایش را 2 سال و نیم به حبس محکوم کردند، یکی دیگر را تهدید کردند، به یکی فرصت ندادند که برود اسناد را فراهم و دفاع بکند. با عجله شب عید در حالی که آن دادگاه زندانی داشت یعنی پرونده هایی داشت که طرف آن پرونده در زندان بود و طبق قانون او در اولولیت بود و باید آن را رسیدگی می کردند اما با سرعت رسیدگی کردند و یک حکم از قبل تعیین شده را علیه آقای بقایی صادر کردند و حاضر نشدند اسناد آن را منتشر کنند. یک برگ سند وجود ندارد، یک دلیل قانونی وجود ندارد، فقط ادعاهاست.

اجازه بدهید من یک گوش اش را برایتان باز کنم. بعد از اینکه ایشان را زندانی کردند، قوه قضائیه فیلم پخش می کند، این افتضاح است! در هیچ کجای دنیا وجود ندارد. آقای دستگاه قضایی اگر سند داری علنی برگزار کن، سند منتشر کن.

سال 90 که می خواستند با ما و آقای بقایی و دوستان ما برخورد کنند، یک تعداد از کارمندان بیچاره را دستگیر کردند با چند ماه انفرادی. آنها را تحت فشار قرار دادند که شما علیه آقای بقایی حرف بزنید. نوشتند و گذاشتند جلوی آنها. آنها هم به ناچار خواندند. وقتی که آزاد شدند آمدند پیش ما. نامه نوشتند و حلالیت طلبیدند، گفتند که اینها وجود خارجی ندارد، اینها القائات دستگاه های امنیتی است، تحت فشار به ما گفتند که اگر ندهید اجازه نمی دهیم بروید بیرون.

این ها را امضاء کردند و به ما دادند و ما یک نسخه اش را برای رهبری فرستادیم. یک نسخه اش در پرونده هست. بعد فیلم آن را برمی دارند و پخش می کنند! جالب است که همان را هم آنقدر افتضاح بوده که نتوانستند جزو محکومیت آقای بقایی بیاورند!

کجای دنیا دستگاه قضایی اینگونه است که سند ندارد و محکوم می کند!؟ آقا برخورد سیاسی است. ما با این نحوه اداره کشور و با این سیستم قضایی و این وضعیت اقتصادی مخالفیم.

آقای مشایی یک مرد پاک، مومن، خدوم، انقلابی و بهاری که آزارش به مورچه هم نرسیده است اما به رفتار دستگاه قضایی معترض است. فقط بخاطر اعتراض به دستگاه قضایی در خیابان یکدفعه ریختند و دستگیرش کردند، اتهام؟ اقدام علیه امنیت ملی!

پس چه باید کرد؟ چه راهی هست برای اعتراض به تخلفات و سوء استفاده ها، اعتراض به غلط کاری ها و سیاست های غلط، اعتراض به وضع موجود کشور، اعتراض به مدیریت های نادرست؟

کوچکترین حرفی که بزنیم بلافاصله یک اتهام بدون سند میزنند! خب شجاعت داشته باشید علنی برگزار کنید. اینهمه جوان و مرد و زن الان در زندان و راهها هم بسته! من امیدوارم خودشان را اصلاح کنند و دست بردارند از این کارها. آقای بقایی امروز در اعتصاب غذا بسر می برد، در اعتراض به این رفتار ظالمانه. گوش شنوایی هست؟

البته این وضع عوض خواهد شد. من شک ندارم، وضع به نفع ملت ایران عوض خواهد شد، خیلی زود اما تبعات این نحو اداره کشور و این رفتار قضایی به عهده کسانی است که دارند این کار را انجام می دهند یا سکوت می کنند یا تبلیغ و توجیه می کنند. من تردید ندارم که شرایط اصلاح خواهد شد.

بهار در راه است. امیدوارم که آنها هم توبه کنند و به دامان ملت برگردند و رفتار خودشان را اصلاح کنند و اینقدر ظلم نکنند و اینقدر حقوق ملت را تضییع نکنند.

 

   
  

فايل ها الصاقي:

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
 
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
 
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
 
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
 
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
 
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
 
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار