آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
یکشنبه، 29 دی 1398 - 04:47   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 485482صفحه نخست » خبردوپنجشنبه، 13 تیر 1398 - 20:00
حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر
حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویردولت بهار: دکتر محمود احمدی نژاد روز پنجشنبه 13 تیر 1398 ضمن حضور و سخنرانی در مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) درحسینیه حضرت علی اصغر(ع) محله صادقیه شهر تهران، در جمع پرشور و انقلابی مردم طی سخنانی ضمن اشاره به انتقال تاریخی ماموریت پیگیری رسالت پیامبر خاتم(ص) به ملت بزرگ ایران، با بیان این موضوع که حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) نقش مهمی در این دریافت تاریخی ملت ایران داشته اند و تأکید بر این نکته که در تحلیل تهدیدهای نظام سلطه، ملت ایران را به دلیل برخورداری از فرهنگ انسانی و جهانی و سابقه مدیریت جهانی در صدر تهدیدات برای سیطره خود و تنها جایگزین می دانند ؛ با بیان این موضوع که دشمن صرفاً از ضعف های ما به ویژه ضعف های مدیریتی استفاده می‌کند ؛ گفتند: «باید ثروت کشور بین مردم توزیع شود و فرصت اعمال اراده در تمام امور کشور توسط آحاد مردم به رسمیت شناخته شود وتا کشور پیشرفت کند، مردم در رفاه باشند و امنیت کشور تهدیدناپذیر شود.»
  

متن کامل سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع مردم انقلابی محله صادقیه تهران به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه

-      عید میلاد حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و روز دختر را به شما عزیزان ، ملت ایران و عالم بشریت تبریک عرض می نمایم.

-      خداوند بزرگ را سپاسگزارم که توفیق حضور در این جشن پرشکوه و زیارت چهره های مومن ، انقلابی و وفادار را عنایت فرمود.

-      به مناسبت مولود عزیز امروز و نقش بزرگ و تاریخی او در بازیابی هویت توحیدی ، کمال‌جو و تحول آفرین ملت ایران ، می‌خواهم یک تحلیل تاریخی کوتاه خدمت شما عرض کنم.

عزیزان من ؛

-      می دانید که یک اندیشه و مکتب برای ماندگاری نیازمند سه عنصر مهم و ضروری است.

اول : بهره از حقیقت و جامعیت

دوم: قابلیت عرضه عمومی ، فهم عمومی و تحول آفرینی

سوم: پذیرش ، حمایت و سرمایه‌گذاری یک ملت فرهیخته و فداکار

-      یک مکتب باید از حقیقت بهره برده باشد. آن مکتبی که عاری از حقیقت است در واقع وهم است و واقعیت خارجی ندارد و نمی تواند توجه و اراده انسانها را به خود جلب نماید.

-      اگر باطل به طور خالص عرضه شود نوع انسانها آن را پس می‌زنند و هیچ فرصتی در محیط انسانی و اجتماعی نخواهد داشت.

-      تنها اندیشه و مکتبی قابلیت عرضه دارد که به نسبتی از حقیقت برخوردار باشد و به نسبت دوری از حقیقت ، امکان ماندگاری‌اش کم می‌شود.

-      چه بسا مکاتبی که بهره ای از حقیقت داشته‌اند و به نسبت آن در دوره‌ای اثرگذاری داشته و سپس به تاریخ پیوسته اند.

-      تنها حقیقت محض و کامل، جاویدان است و نه تنها مرگی ندارد بلکه به موازات رشد و کمال جامعه انسانی پرفروغ‌تر و کامل‌تر در اندیشه و عمل جامعه انسانی حضور و نمود می‌یابد.

-      یک مکتب باید قابلیت عرضه و فهم عمومی داشته باشد و بتواند به سوالات و نیازهای طبیعی و فطری انسانها پاسخ روشن و اثرگذار بدهد. در غیر این صورت امکان ماندگاری ندارد.

-      چه بسیار مکاتبی که از دو شرط اول برخوردار بوده اند لیکن نتوانسته اند در حد و اندازه خود در محیط انسانی اثرگذار باشند.

-      شرط اصلی برای ماندگاری و اثرگذاری یک مکتب، پذیرش آن توسط یک قوم و یا ملت فرهیخته و سرمایه‌گذاری آن قوم و ملت در سیر تبیین و ترویج و عملیاتی کردن آن مکتب است.

-      پیام پیامبران الهی برای رشد و کمال انسانها و ظهور ارزشها و استعدادهای انسانی در همگان بوده است.

-      پیام آنان عین حقیقت، بسیار ساده و قابل فهم همگانی و خطاب به همه مردم بوده است.

-      پیام پیامبر خاتم(ص)، جامع همه انبیاء الهی و مکتب کامل و حیات‌بخش و تنها راه تحقق همه آرزوهای تاریخی و فطری بشریت برای رسیدن به آزادی، عدالت، کرامت، رفاه و امنیت پایدار است.

-      همه انسانها به طور فطری به دنبال رسیدن به اوج خلیفه‌اللهی هستند و نوع اراده ها، تلاش ها و تمایلات آنان در این سمت و سو است.

-      پیامبر خاتم حضرت محمد ابن عبدالله (ص) عرضه کننده کامل‌ترین مکتب و روشن ترین راه و آسان‌ترین روش برای رسیدن انسانها به قله کمال و سعادت است.

-      پیامبر(ص) آمد و پیام را در سخت ترین و متصلب ترین محیط اجتماعی عرضه کرد.

-      عده ای صادقانه گرویدند و در راه نشر و استقرار مکتب فداکاری کردند لیکن خیلی زود بسیاری دیگر با احیاء ارزش‌های جاهلی ، تلاش کردند اصل پیام را در خاستگاه آن به تاریخ بسپرند.

-      بازیابی مناسبات قدرت و ثروت توسط عده ای که حتی مدعی پیروی و یاری انحصاری از پیامبر خاتم(ص) بودند به سرعت اتفاق افتاد.

-      اگر همان مسیر امویان و عباسیان ادامه می یافت اثری از مکتب پیامبر خاتم(ص) در جامعه انسانی باقی نمی ماند.

اما عزیزان من؛

-      از سوی دیگر یک ملت بزرگ و فرهیخته که سابقه تمدنی او بر همه جوامع اشکار و پذیرفته بود، با پذیرش مکتب پیامبر خاتم(ص) همه موجودیت خود را در خدمت تبیین ، ترویج و جاری کردن آن در جامعه انسانی به کار گرفت.

-      همه می دانند که ملت بزرگ ایران ، ملتی کمال‌جو ، حق طلب و در تاریخ پرافتخار خود ، همواره موحد و به دنبال ارزش های الهی و انسانی بوده است.

-      آزادی خواهی، عدالت طلبی، مهرورزی و پرستش پروردگار یگانه و انتظار رسیدن به جامعه موعود و انسان کامل در جای جایِ آداب و سنن و مناسبات و نهضت های اجتماعی ملت ایران قابل رهگیری است.

-      نقل است که بزرگان ملت ایران به دنبال رسیدن و پیروی از پیامبران اولوالعزم بوده و عده ای به استقبال ولادت حضرت عیسی(ع) و سپس به استقبال ولادت ختم رُسُل و اشرف مخلوقات حضرت محمد مصطفی(ص) رفته‌اند.

-      همه می دانند که ملت بزرگ ایران با پشت کردن به حکومت به انحطاط کشیده شده ساسانی از مکتب پیامبر خاتم(ص) استقبال کرد.

-      ملت جستجوگر حقیقت ایران که عمری در مسیر رسیدن به مکتب رهایی بخش و کامل الهی تلاش و مجاهدت کرده بود، حقیقت را در چهره نورانی پیامبر خاتم (ص) و اهل بیت(ع) او دید و گمشده تاریخی خود را در آن یافت.

-      همه می دانند که ملت ایران بسیار متمدن‌تر، مقتدرتر و پیشرفته‌تر از کسانی بود که او را به اسلام دعوت کردند و ملت ایران در واقع خود حقیقت اسلام را انتخاب کرد. در غیر این صورت هیچ قدرتی نمی‌توانست آن را تحمیل کند.

-      در ابتدا تصور این بود که قوم دعوت کننده به پیامبر(ص) ویژگی های لازم برای تبیین و ترویج و جاری کردن مکتب در متن جامعه انسانی را دارد.

-      لیکن ملت هوشمند ایران خیلی زود دریافت که جریان اموی و عباسی در نقطه مقابل آرمان پیامبر(ص) قرار دارد و نه تنها فاقد ظرفیت لازم برای استمرار راه است بلکه در صورت ادامه موجب شکست و محو مکتب خواهد بود.

-      یک ملت فرهیخته باید مسئولیت را می پذیرفت و ملت بزرگ ایران این مسئولیت تاریخی را به انتخاب خود پذیرفت و تا امروز با همه وجود پای آن ایستاده است.

-      علمای بزرگ، اندیشمندان و دانشمندان سترگ در دامان ملت ایران رشد یافتند و حقیقت مکتب را تبیین و ترویج و به نسل‌های متوالی منتقل کردند. همه می دانند که اگر فداکاری ملت ایران نبود اثری از مکتب نبود.

-      حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) نقش مهمی در این دریافت تاریخی ملت ایران داشته اند.

-      حضرت امام رضا(ع) در آن سفر اجباری تاریخ ساز، تقریباً تمام مراکز جمعیتی ایران را طی فرمود و از نزدیک با مردم ملاقات و بذر وجه سیاسی اندیشه نبوی را در جان و دل تشنه حقیقت ایران مستقر فرمود.

-      آن سفر بسیار مهم از یک سو در بازیابی هویت حقیقت طلب ، کمال‌جو و موحد ملت ایران و از سوی دیگر در بازیابی احساس مسئولیت تاریخی این ملت نقشی تعیین کننده داشته است.

-      به علاوه آن امام(ع) با ظرافت و البته در نهایت خفقان سیاسی و ریاکاری مامون با ابتکار و خلاقیت توانست انحراف عظیم منش عباسیان از مکتب ناب نبوی را در برابر چشم ایرانیان قرار دهد.

-      در فاصله اندکی شخصیت‌های بزرگی از ایران به بازیابی هویت ایرانی و تبیین مکتب ناب از حکومت طاغوتی و استکباری مدعی جانشینی پیامبر(ص) پرداختند.

-      رودکی بزرگ پایه‌گذار زبان فارسی به عنوان فقرات هویت و سپس فردوسی حکیم معرف هویت اصیل توحیدی ایران و ماموریت تاریخی او در پیشبرد مکتب پیامبر خاتم(ص) شدند.

-      بعد از آن و پس از احساس مسئولیت عمومی ملت ایران، بزرگانی یکی پس از دیگری آمدند و از حریم مکتب پاسداری کردند.

-      حضرت فاطمه معصومه(ص)، که انسانی فرهیخته، سخنور، شجاع و انقلابی بود، برای یاری برادر حرکت کرد.

-      مامون به تصور خود امام(ع) را در چنبره دربار و مجموعه حکومتی محدود و محصور کرده بود و رسیدن خواهر به برادر را به نوعی شکستن این حصار و توسعه دایره ارتباطات و پیام رسانی امام(ع) می‌دانست.

-      او و شبکه غاصب مدعی جانشینی پیامبر(ع) دست به جنایتی دیگر زدند و این شخصیت بزرگ را در میانه راه به شهادت رساندند.

-      آنان غافل بودند که این عزیز با نورافشانی الهی از مرقد مطهرش در قم ماموریت خود و طرح عظیم امام رضا(ع) را در بستر زمان تکمیل خواهد کرد.

-      امروز در حالیکه او همچنان دلهای مشتاق را هدایت و راه حقیقت را معرفی و انسانهای بزرگ را در دامان پر مهرش تربیت می‌کند، اثری و ردی از طاغوتهای آن زمان وجود ندارد. آنان رفته اند و ایشان مانده است.

-      سلام و درود خداوند بر انبیاء و اولیاء و به ویژه پیامبر خاتم(ص) و اما رضا(ع) و حضرت معصومه سلام الله علیها و اهل بیت پیامبر(ص) و ملت عزیز ایران و امام راحل و همه شهیدان و ایثارگران.

عزیزان من؛

-      اجازه دهید 2 نکته دیگر را خدمتتان عرض کنم.

اول: شاهد تاریخی بحث

-      آیه 54 سوره مائده شاهد انتقال تاریخی ماموریت پیگیری رسالت پیامبر خاتم(ص) به ملت بزرگ ایران است.

-     آیه این است: «یَا أَیهَا الذِینَ آمَنُوا مَن یَرتَد مِنکُم عَن دِینِهِ فَسَوفَ یَأتِی اللهُ بِقَومٍ یُحِبهُم وَیُحِبونَهُ أَذِلةٍ عَلَى المُؤمِنِینَ أَعِزةٍ عَلَى الکَافِرِینَ یُجَاهِدُونَ فِی سَبِیلِ اللهِ وَلاَ یَخَافُونَ لَومَةَ لآئِمٍ ذَلِکَ فَضلُ اللهِ یُؤتِیهِ مَن یَشَاءُ وَاللهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ؛ »

-      «ای کسانی که ایمان آورده اید، اگر از دینتان برگردید خداوند به زودی قومی را می آورد و جایگزین می کند که آنان را دوست دارد و آنان نیز او را دوست دارند. در برابر مومنان خاضع و در برابر کافران و سرکشان عزیز و سربلند هستند. در راه خدا مجاهده و فداکاری می کنند و از ملامتِ ملامت کنندگان نمی هراسند. این فضل خدا است که به هر کس بخواهد عطا می کند و خداوند وسعت دهنده آگاه است.»

-      وقتی آیه نازل شد اصحاب سوال کردند منظور از این قوم جانشین کدام است؟ پیامبر خاتم(ص) با اشاره به جناب سلمان فارسی فرمودند؛ منظور قوم این مرد یعنی ملت بزرگ ایران است.

-      خداوند را سپاسگزاریم که ملت ایران را شایسته این مسئولیت قرار داد و در مسیر ربوبیت رحمانی خود او را ساخته و پرداخته فرمود و توفیق انجام این رسالت را به او هدیه نمود.

نکته دوم: دشمنی مستکبران با ملت ایران

-      همه باید متوجه باشیم که دشمنی سلطه‌گران با ملت ایران ریشه تاریخی دارد.

-      آنان در تحلیل تهدیدهای نظام سلطه، ملت ایران را به دلیل برخورداری از فرهنگ انسانی و جهانی و سابقه مدیریت جهانی در صدر تهدیدات برای سیطره خود و تنها جایگزین می دانند.

-      انقلاب اسلامی صرفاً این دشمنی را آشکار و برجسته کرده است.

-      تنها راه عبور از این شرایط و رسیدن به شرایط آرمانی، تکیه بر توانمندی‌های ذاتی ملت ایران و بهره برداری درست از نعمت های طبیعی و خدادادی و نیروی عظیم انسانی ملت است.

-      دشمن صرفاً از ضعف های ما به ویژه ضعف های مدیریتی استفاده می‌کند.

-      با این همه ثروت، حق ملت نیست که برای اولیه خود در فشار باشد و دشمن بتواند با استفاده از ضعف ها، زندگی او را در شرایط نامناسب قرار دهد.

-      در نامه‌ای به رییس جمهور آمریکا او را از عاقبت ادامه فشار و یا درگیری و تحمیل به ملت ایران آگاه ساختم و امیدوارم که بیدار شود و راه اصلاح و همکاری سازنده و عادلانه را در پیش گیرد.

-      امروز هم برای چندمین بار اعلام می کنم که اگر فقط طرح مسکن مهر، تکمیل هدفمندی یارانه ها، بنگاه‌های کوچک زود بازده و توسعه کشاورزی و باغداری و استفاده از زمین اجرا شود تمام مشکلات به سرعت برطرف و زمینه های تهدید و فشار دشمن از بین می رود.

-      اگر ملت قوی باشد کشور قوی خواهد بود. باید ثروت کشور بین مردم توزیع شود و فرصت اعمال اراده در تمام امور کشور توسط آحاد مردم به رسمیت شناخته شود وتا کشور پیشرفت کند، مردم در رفاه باشند و امنیت کشور تهدیدناپذیر شود.

-      ما باید بر اساس رسالت تاریخی و مکتبی و هویت اصیل ایرانی همیشه منادی آزادی، عدالت، کرامت، رفاه و امنیت و صلح برای همگان باشیم. باید همه خوبی ها را برای همه بخواهیم و برای هیچ‌کس طلب بدی نکنیم.

-      تردید ندارم که به فضل الهی و به برکت وحدت و همت ملت شرایط موجود به نفع ملت تغییر خواهد کرد.

-      از مسئولان حسینیه و برگزارکنندگان مراسم سپاسگزارم.

چند دعا؛

-      ای خدای بزرگ امام زمان(عج) ما را برسان.

-      ما را از یاران و فداکاران در راهش قرار بده.

-      او را به خواست و به دست مردم بر بام مدیریت جهان بنشان.

-      ملت ما، رهبر ما و جوانان ما را حفظ کن.

-      بدخواهان و دشمنان را منکوب بفرما.

-      باران رحمتت را بر ملت ایران ببار.

عزیز و سربلند باشید

 

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

حضور و سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جشن میلاد حضرت معصومه(س) + تصاویر

   
  

اضافه نمودن به:          

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
 
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
 
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
دکتر احمدی نژاد:  هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
دکتر احمدی نژاد: هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
 
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
 
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
 
اطلاعیه شماره 2 بقایی، جوانفکر و خراسانی/ درخواست از رهبر معظم انقلاب برای مامور نمودن آیت الله شاهرودی جهت رسیدگی به ادعاها و اتهامات
اطلاعیه شماره 2 بقایی، جوانفکر و خراسانی/ درخواست از رهبر معظم انقلاب برای مامور نمودن آیت الله شاهرودی جهت رسیدگی به ادعاها و اتهامات
 
فیلم کامل سخنرانی طوفانی دکتر احمدی نژاد در جمع زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
فیلم کامل سخنرانی طوفانی دکتر احمدی نژاد در جمع زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار