آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
چهارشنبه، 14 خرداد 1399 - 04:50   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 488672صفحه نخست » خبردوجمعه، 26 اردیبهشت 1399 - 23:53
یادداشت دکتر علی ذبیحی/ انتشار سخنان محفلی خاتمی و به صدا درآمدن زنگ انتخابات ۱۴۰۰
یادداشت دکتر علی ذبیحی/ انتشار سخنان محفلی خاتمی و به صدا درآمدن زنگ انتخابات ۱۴۰۰دولت بهار: جهت گیری مدعیان اصلاح طلبی و اصولگرایی طی سالهای طولانی پس از انقلاب موید آن است که هر یک از آنها برای بالا رفتن از نردبان قدرت به جای اثبات توانمندی و کارامدی خود و ارائه طرح و برنامه اقناع کننده برای اداره کشور، همت خویش را بر تخریب رقیب متمرکز کرده اند. این دو جریان در حالی به سمت انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم خیز برداشته اند که در توافقی نانوشته و با این حدس و گمان که ممکن است دکتر احمدی نژاد نامزد انتخابات شود، تصمیم به استفاده از همه امکانات خود برای تخریب وجهه معتبر و مقبول ایشان نزد مردم گرفته اند و پروژه تخریب رئیس جمهور سابق را از هم اکنون کلید زده اند.
  

دولت بهار/ دکتر علی ذبیحی: مشارکت حداقلی رأی دهندگان در انتخابات مجلس یازدهم، تصویری نمادین از یک همه پرسی رسمی برای نشان دادن نارضایتی اکثریت مردم از اوضاع آشفته فعلی کشور را آشکار کرد.

به طور طبیعی مردم مایل بودند از تریبون های مختلف و بویژه صدا و سیما نظرات موافق و مخالف را بشنوند و به دلایل عدم استقبال اکثریت جامعه از حضور در پای صندوقهای رای پی ببرند، اما اپیدمی ویروس کرونا، این بهانه را در اختیار مسئولان رسانه ملی قرار داد تا سکوت معناداری را در پیش بگیرند و فرصت دانستن حقایق را از مردم سلب کنند.

اکنون سه ماه از شروع بیماری کرونا در ایران سپری شده است و چنین به نظر می رسد که مسئولان کشور و رسانه های تحت انقیاد هر دو جناح سیاسی هیچ تمایلی برای ریشه یابی دلایل مشارکت حداقلی مردم در انتخابات مجلس یازدهم ندارند.

درهمین حال دو جریان سیاسی رسمی کشور که طی دهه های گذشته نشان داده اند، برای مردم فقط در حد رای دادن به آنها ارزش قائلند و جز کسب مناصب قدرت، به چیز دیگری نمی اندیشد، زنگ انتخابات ریاست جمهوری سال آینده را از هم اکنون به صدا در آورده اند !؟

این در حالی است که مردم هر روز بیش از گذشته با مشکلات به هم تنیده زندگی بویژه تورم و گرانی مهار گسیخته دست و پنجه نرم می کنند و دولت روحانی نیز به رغم برخورداری از حمایت هر دو جناح سیاسی کشور، قادر به ارائه هیچ طرح و برنامه ای برای ترسیم چشم اندازی امیدوار کننده از آینده نبوده است.

جهت گیری مدعیان اصلاح طلبی و اصولگرایی طی سالهای طولانی پس از انقلاب موید آن است که هر یک از آنها برای بالا رفتن از نردبان قدرت به جای اثبات توانمندی و کارامدی خود و ارائه طرح و برنامه اقناع کننده برای اداره کشور، همت خویش را بر تخریب رقیب متمرکز کرده اند.

این دو جریان در حالی به سمت انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم خیز برداشته اند که در توافقی نانوشته و با این حدس و گمان که ممکن است دکتر احمدی نژاد نامزد انتخابات شود، تصمیم به استفاده از همه امکانات خود برای تخریب وجهه معتبر و مقبول ایشان نزد مردم گرفته اند و پروژه تخریب رئیس جمهور سابق را از هم اکنون کلید زده اند.

چندی پیش یکی از چهره های شاخص رسانه ای و محفلی گفته است، باید با افزایش حجم تبلیغات، کاری کنیم که فشار ناشی از مطالبه عمومی برای بازگشت دکتر احمدی نژاد به عرصه مدیریت کشور را از روی دوش رهبری برداریم.

از سوی دیگر مدیران مطرح جریان چپ و میانه که نقشی کلیدی در ریاست جمهوری شیخ حسن روحانی و تشکیل دولت وی ایفا کرده و مسئولیت مستقیم و غیرقابل انکاری در بروز مشکلات فراوان مردم در هفت سال گذشته دارند، رندانه درصدد برآمده اند تا از یک سو دامن خود را از این همه ناکارآمدی مبرا جلوه دهند و از سوی دیگر با عوام فریبی لبه دیگر قیچی برای محروم کردن مردم از خواسته به حق خود در بازگشت به دوران طلایی دولت های نهم و دهم باشند.

انتشار بخشی از سخنان محفلی آقای خاتمی در شنبه شب گذشته و اظهار نگرانی ایشان از وضع موجود که نوعی کپی برداری از سخنان مفصل دکتر احمدی نژاد در سالهای اخیر محسوب می شود و همچنین قلم فرسایی اطرافیان ایشان در فضای رسانه ای را می توان سر آغاز ورود جریان چپ به عرصه انتخابات ریاست جمهوری سال آینده قلمداد کرد.

هر دو جریان و بویژه جریان چپ راه گریزی از مسئولیت های خود ندارند و باید در قبال ظلمها، ناکارآمدیها و بدبختیهای فراوانی که دولت فعلی برای کشور، انقلاب و مردم به ارمغان آورده و موجب نابودی و فروپاشی کانون بسیاری از خانواده ها در هفت سال گذشته شده است، خود را به جامعه پاسخگو بدانند!؟

 حنای سیاست ورزی این آقایان برای مردم رنگ باخته است اما رفتار سیاسی آنها به گونه ای است که تصور می کنند هنوز می توانند درب را بر همان پاشنه ای بچرخانند که تا کنون چرخانده اند! تا آنجا که حتی حامیان سابق آنها نظیر آقای صادق زیبا کلام هم نیز سخنانشان را بر نتافته و از سخنان آقای سید محمد خاتمی ابراز ناامیدی کرده اند.

متاسفانه اغلب کسانی که مسبب اصلی وضع موجود کشور هستند، به حاشیه امن خزیده اند و با شارلاتان بازیهای سیاسی همچنان درصدد فریب افکار عمومی و محق جلوه دادن خود هستند!؟

اگر فضای عمومی جامعه برای نقد جریانهای مختلف سیاسی و عملکرد آنها در چهل سال گذشته باز باشد، آنگاه معلوم خواهد شد که چه کسانی بیشترین صدمات را به باورها و اعتقادات مردم، انقلاب، امام و شهدا زده اند و چرا همچنان خود را از مردم طلبکار می دانند!؟

   
  

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 3 نظر (فعال: 3 ، در صف انتشار: 0، غیره: 0)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1399/2/27 - 01:56 |     4     2     |
خدمات آقای احمدی نژاد برهمگان آشکار است .هرچه اوراتخریب کنند نزد مردم عزیزتر خواهد شد همانگونه که هم اکنون این چنین است.اگر کسی کارش باخدا باشد وخلوص نیت داشته باشد وبرای مردم و پیشرفت کشورش قدم بردارد خداوند اورا یاری خواهد کرد.ایشان همان مطالبی را که درقانون اساسی آمده است مانند ایجاد مسکن و اشتغال ورفاه عمومی اجرا نموده است حالا عده ای هم او را برای انحراف افکار عمومی پوپولیسم می نامند. نیت درست باشد هرچه میخواهند بگویند. به قول حضرت امام کیفیت اعداد مهم است نه کثرت آن .

ناشناس
| 1399/3/2 - 06:59 |     0     0     |
مطلب بسیار خوبی است. فقط جناح فشار که حاکمیت را غصب کرده , لیبرال راست است که چپ نمایی میکند.

reza
| 1399/3/8 - 17:36 |     0     0     |
.اصول گرایان واصلاح طلبان دو سر روی یک سکه هستن وب گفته بعضی خودی هستن . ا


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
 
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
 
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
 
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
 
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
 
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
 
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار