آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
چهارشنبه، 25 تیر 1399 - 07:30   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 489192صفحه نخست » خبردویکشنبه، 25 خرداد 1399 - 00:51
توصیه جوانفکر به دشمنان دکتر احمدی‌نژاد/ به خود آیید زیرا راه به جایی نخواهید برد، جز آنکه عرض خود می برید و زحمت مردم می دارید!
توصیه جوانفکر به دشمنان دکتر احمدی‌نژاد/ به خود آیید زیرا راه به جایی نخواهید برد، جز آنکه عرض خود می برید و زحمت مردم می دارید!دولت بهار: علی اکبر جوانفکر نوشت: به آن دسته از کسانی که با استفاده از تریبون های مختلف از جمله صدا و سیما، همچنان سعی در تداوم اقدامات ناجوانمردانه علیه خادم راستین ملت ایران دارند، گوشزد می کنم که به خود آیید زیرا با تداوم منش ها و روش های گذشته، راه به جایی نخواهید برد، جز آنکه عرض خود می برید و زحمت مردم می دارید!
  

دولت بهار/ علی اکبر جوانفکر: تروریست های واقعی فقط آنهایی نیستند که با استفاده از سلاح گرم یا سرد، حق حیات را از یک یا چند بیگناه سلب می کنند، بلکه به مراتب بدتر، کسانی هستند که با استفاده ناجوانمردانه از ابزار رسانه، به وارونه سازی و تحریف حقایق و قلب واقعیت ها می پردازند تا راه را بر پیشرفت، رفاه، امنیت و آسایش یک جامعه و ملت مسدود نمایند.

دکتر احمدی نژاد تنها رئیس جمهور در تمامی ٤١ سال پس از انقلاب بوده است که مستقل از گروهها و جناح های سیاسی و خارج از مدار بسته قدرت و با اتکاء به ظرفیت های ذاتی و خدادادی و توانمندی های اکتسابی خود و با وجود همه مخالفت ها، توانست سکان مدیریت اجرایی کشور را برای یک دوره هشت ساله به دست بگیرد.

او به رغم مواجهه با انواع دسیسه های داخلی و خارجی و کارشکنی های گسترده و بی سابقه از سوی مراکز و نهادهای حکومتی و تلاش های بی وقفه برخی عناصر تمامیت خواه، موفق شد با عملکرد درخشان خود و برداشتن گامهای بلند در مسیر پیشرفت همه جانبه کشور، خدمات ماندگار و شایان توجهی را به انجام برساند، به گونه ای که هم کام مردم همچنان از شهد آن شیرین و گواراست و هم معیاری برای سنجش عملکرد سایر دولت ها و روسای جمهور برجای مانده است.

هدفم از این نوشتار، تاکید و تصریح بر این مهم است که دکتر احمدی نژاد به عنوان تنها رئیس جمهور فارغ التحصیل و استاد مسلم دانشگاه، عالمانه ترین و حساب شده ترین تصمیمات را در دولتش اتخاذ کرد که قاطعانه و در هر زمانی، از تمامی آنها دفاع می کند، اما هر دو جناح سیاسی- رسمی کشور به ترور شخصیت او پرداختند و او را برخلاف واقع، به شتابزدگی، عدم مشورت، خودبزرگ بینی، خود شیفتگی و غرور متهم کردند تا تصمیمات ارزشمندش را زیر سئوال ببرند و به زعم خود، او را در ادامه اقداماتش متزلزل سازند.

از دیگر اقدامات تروریستی که همچنان علیه او به کار گرفته می شود، منحصر دانستن دامنه نفوذ و حوزه ارتباطات وی با اقشار پایین تر از متوسط جامعه است. او با آنکه در قلوب آحاد مردم و بویژه محرومان و مستضعفان، جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است، در گستره وسیعی نیز با نخبگان و افراد فرهیخته جامعه به طور مستمر ارتباط دارد تا آنجا که  امروزه کمتر تحصیلکرده و صاحبنظری را می توان یافت که به عالمانه و هوشمندانه بودن تصمیمات دکتر احمدی نژاد در دوره مسئولیتش إذعان نکرده و بر آنها مهر تایید نزده باشد.

هر دو جریان طالب انحصاری قدرت در کشور که در رسانه های خود، دکتر احمدی نژاد را صرفا نماینده طبقه محروم جامعه معرفی می کنند اولا می خواهند خود را نماینده طبقه فرهیخته و نخبگان جامعه جا بزنند و ثانیا مانع از ارتباط گیری و همکاری های فزاینده این بخش از جامعه با رئیس جمهور سابق شوند.

این در حالی است که عناصر فرهیخته و دانشمند جامعه، در مواجهه با عملکرد غیر قابل دفاع و شرمسار کننده هر دو جناح سیاسی- رسمی کشور، از آنها تبری جسته و هر روز بیش از گذشته از آنها دور مَی شوند تا آنجا که برخی از کارشناسان و صاحبنظران که مدعیان اصلاح طلبی و از جمله دولت روحانی، آنها را حامی خود معرفی می کردند، امروز آشکارا علیه رئیس جمهور فعلی و سیاست هایش زبان به اعتراض و انتقادهای تند گشوده اند.

به آن دسته از کسانی که با استفاده از تریبون های مختلف از جمله صدا و سیما، همچنان سعی در تداوم اقدامات ناجوانمردانه علیه خادم راستین ملت ایران دارند، گوشزد می کنم که به خود آیید زیرا با تداوم منش ها و روش های گذشته، راه به جایی نخواهید برد، جز آنکه عرض خود می برید و زحمت مردم می دارید!

   
  

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 4 نظر (فعال: 4 ، در صف انتشار: 0، غیره: 0)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
یکی
| 1399/3/25 - 04:22 |     9     0     |
درورد براستاد جوانفکرعزیز

عاشق دکتر احمدی نژاد
| 1399/3/25 - 11:46 |     1     0     |
انقلاب انقلاب پابرهنگان ومستضعفین است افتخار وتوصیه امام هم خدمت به محروم نگه داشته شدگان بود حسودان ومغرضان با نشخوار اینکه خدمت به این قشر که به نظرم اکثر جامعه چه فرهیخته چه مردم عادی را در بر میگیره عملی پوپولیستی است سعی در تخریب چهره اقای دکتر که تنها ریس جمهور در طراز انقلاب تا امروز هستند رودارند اقای دکتر عزیز در قلب ما ملت جای داشته ودارند وتخریبها تاثیری بر نظر ما مردم نداره البته اگر بدخواهان .ملت بزرگ ایران رو مردم به حساب اورند اقای احمدی دوستت داریم نه بخاطر اینکه مشکلات فشار اورده وشما حلال مشکلات هستین بلکه بیشتر بخاطر ولایت مداری وخدمت به اسلام دوستت داریم خدا رحمت کنه پدر ومادرتو ودعا میکنیم برای عزت مردم وشادی دل رهبرمون زودتر برگردی

ناشناس
| 1399/3/25 - 23:36 |     0     0     |
آقای جوانفکر عزیز!
دقیقا صحیح میفرمائید که مرم و نخبگان و تحصیل کردگان کشور هر دو جناح سیاسی- رسمی کشور را شناختند و از آنها تبری جستند. اما آیا دکتر احمدی نژاد هم مثل بقیه آحاد ملت به همین نتیجه رسیده اند؟ یا اگر چنانچه بقدرت برسند مثل دو دوره ریاست جمهوری خود از همین دو جناح ورشکسته سیاسی بهره مند خواهمد شد تا مثلا دیگران بگویند که احمدی نژاد فراجناحی عمل کرده است؟

ناشناس
| 1399/3/26 - 16:27 |     0     0     |
واقعا گل گفتی درود بر احمدی نزاد


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
 
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
 
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
 
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
 
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
 
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
 
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار