آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 16:07   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 14656صفحه نخست » خبردوجمعه، 10 مرداد 1393 - 17:51
نامه دفتر رئیس‌جمهور سابق به رئیس بانک مرکزی
نام بانک های پرداخت کننده، تاریخ و مبلغ وام های کلان احمدی نژاد و اطرافیانش را منتشر کنید
نام بانک های پرداخت کننده، تاریخ و مبلغ وام های کلان احمدی نژاد و اطرافیانش را منتشر کنیددولت بهار: دفتر احمدی‌نژاد در نامه‌ای به رئیس کل بانک مرکزی خواستار انتشار عمومی نام بانک یا بانک‌های پرداخت کننده و نیز تاریخ و مبلغ وام‌های کلان به تفکیک اسامی اطرافیان رئیس‌جمهور دوره نهم و دهم شد.
  

دولت بهار/ دفتر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق کشور در نامه‌ای به ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی خواستار انتشار عمومی نام بانک یا بانک‌های پرداخت کننده و نیز تاریخ و مبلغ وامهای کلان به تفکیک اسامی اطرافیان رئیس‌جمهور دوره نهم و دهم شد. متن این نامه در ادامه آمده است:

رییس کل محترم بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

با سلام

احتراماً، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات جنابعالی، به استحضار می‌رساند:

مدتی است توسط شماری از فعالان سیاسی و رسانه‌ای و معدودی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در رسانه‌های مختلف داخلی و خارجی، ادعا و اتهامی مبنی بر قرار داشتن نام اطرافیان دکتر احمدی‌نژاد در فهرستی با استناد به «لیست محرمانه کمیته وصول مطالبات بانک مرکزی» مطرح و ارقامی در حد هزاران میلیارد تومان در این زمینه اعلام گردیده است؛ لکن تاکنون از سوی هیچ مرجع رسمی و ذیربط در این زمینه موضع‌گیری و اطلاع‌رسانی خاصی انجام نگرفته و همین عدم شفافیت بر شبهات و هم چنین سوء استفاده‌هایی در فضای سیاسی و رسانه‌ای کشور افزوده است.

این در حالی است که در مواردی، حتی از یکی از نمایندگان مطرح کننده این اتهام درخواست شده که «چنانچه در بیان اظهار نظر کذب خود مُصِر هستند نسبت به انتشار عمومی نام بانک یا بانک‌های پرداخت کننده و نیز تاریخ و مبلغ این وامهای کلان به تفکیک اسامی اطرافیان آقای احمدی نژاد اقدام نمایند» که متأسفانه این درخواست تاکنون بدون پاسخ مانده است.

با عنایت به آن چه ذکر شده و هم چنین سیستم مکانیزه و تخصصی نظارت‌های مالی در بانک مرکزی و با خواست و تأکید آقای دکتر احمدی‌نژاد و البته برای تنویر افکار عمومی، تقاضا دارد نسبت به اعلام انتشار رسمی و عمومی تمامی اطلاعات در خصوص هر نوع درخواست، مبلغ، تاریخ و بانک‌های مرتبط در پرداخت هر گونه تسهیلات به آقای دکتر احمدی‌نژاد و اطرافیان ایشان، دستور لازم صادر و اقدام مناسب معمول فرمایید.

دفتر رییس جمهور دوره نهم و دهم

 

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 67 نظر (فعال: 62 ، در صف انتشار: 0، غیره: 5)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
میثم دیانی
| 1393/5/10 - 21:36 |     329     10     |
سلام
آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است
کم کم داره همه چیز روشن میشود. انشاالله.
خدا پشت و پناهت باشه دکتر جان.

یا زهرا س

رضا
| 1393/5/10 - 22:11 |     20     883    
پاسخ: سلام زیاد هم حساب دکترتون صاف و پاک نیست:دکتر حسن روحانی و سایر کارشناسان و دلسوزان انقلاب اسلانی به کرات اعلام کرده اند که در ۸ سال گذشته دولت احمدی نژاد مجموع ۶۰۰ میلیارد دلار، تنها از بابت فروش نفت و گاز درآمد داشت. دولت ۸ سال گذشته ، پول دارترین دولت بود و متاسفانه بدهکارترین دولت بود. پس این پول ها کجا هزینه شده است و چرا در ان مقطع زمانی در سفره های مردم احساس نشد؟
۱ـ پرونده نفت اردبیل
بر اساس اظهارات منتقدان، برخی از یاران احمدی نژاد به همراه خود وی درگیر این پرونده بوده‌اند. این پرونده ظاهراً مربوط به دوران حضور احمدی‌نژاد در استان اردبیل و در ارتباط با سوآپ نفت بوده است. وزیر اطلاعات خاتمی به خاطر همین پرونده از تایید صلاحیت احمدی‌نژاد خودداری کرده است ، اما آن زمان با مذاکرات برخی و چند نفر دیگر نهایتاً مساله حل می‌شود.محمود احمدی‌نژاد تاکنون هیچ توضیحی درباره این پرونده نداده است. این پرونده در چهار سال گذشته بارها توسط دلسوزان انقلاب اسلامی دولت و رسانه‌ها مورد اشاره قرار گرفته، اما تیم احمدی نژاد توضیح کامل، دقیق و شفافی درباره آن نداده است.
2- پرونده ۳۰۰ میلیاردی شهرداری تهران
این پرونده نیز نظیر موضوع اردبیل طی چهار سال و اندی گذشته بارها به رسانه‌ها کشیده شده و در مقاطعی حتی به شدت جنجال برانگیز بوده است. این پرونده برای نخستین بار با اظهارات چمران رئیس شورای شهر تهران درباره وجود ۳۰۰ میلیارد تومان هزینه فاقد سند در دوران شهرداری محمود احمدی‌نژاد وارد فاز تازه‌ای شد و پای مجلس و دستگاه‌های نظارتی را به میان کشید.
منتقدان احمدی نژاد از جمله نمایندگان مجلس طی چند سال گذشته حملات تندی را درباره این مساله مطرح کرده و تاکید کرده‌اند که افراد بانفوذ حامی احمدی‌نژاد مانع تحقیق و تفحص و بررسی درباره این پرونده هم می‌شوند. محمد باقر قالیباف شهردار تهران نیز در ابتدای انتصاب مسایلی را در این زمینه مطرح کرد، احمدی‌نژاد این مساله را هم رد کرده و گفته است اگر سندی در این زمینه دارید، نشان بدهید.
3- پرونده سازمان تربیت بدنی
این پرونده مربوط به سازمان تربیت بدنی استان تهران است؛ یعنی جایی که ع-م و از اقوام یاران احمدی نژاد ریاست آن را بر عهده داشته است.


تفاوت مهم این پرونده این است که چند متهم این پرونده با اهتمام و ورود مقتدرانه دستگاه قضایی بازداشت شدند و دستگاه قضایی نیز کلیت مساله را تایید کرده است؛ بنابراین دولت احمدی نژاد و حامیان احمدی‌نژاد نمی‌توانند آن را تکذیب کنند.
4- وام ۴۰ میلیاردی به یار نزدیک با دستور احمدی‌نژاد
البته رسانه‌های منتقد احمدی نژاد در این رابطه نیز قبلاً بدون اشاره به نام ص-م ، از چنین وامی سخن گفته بودند. احمدی‌نژاد این مساله را تکذیب کرد.
5- پرونده پول‌های گم‌شده
مبالغ مطرح شده در این پرونده‌ها بسیار سنگین و مطمئناً بیشتر از تمام پرونده‌های احمدی نژاد است.
منبع و مستند اصلی این پرونده، گزارشات دیوان محاسبات کشور به عنوان یکی از مهم‌ترین دستگاه‌های نظارتی درباره تفریغ بودجه‌های سال ۸۵ و ۸۶ است. این گزارش‌ها تاکید می‌کند که سرنوشت بخشی از درآمدهای نفتی در سال‌های ۸۵ و ۸۶ نامعلوم است و در یک مورد از رقمی حدود یک میلیارد دلار هزار میلیارد تومان و در یک مورد دیگر نیز از رقمی حدود ۲٫۲ میلیارد دلار دو هزار و دویست میلیارد تومان یا ۲۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال نام می‌برد که به خزانه ریخته نشده‌اند. محمود احمدی‌نژاد تاکنون دوبار تاکید کرده که این مساله ناشی از اختلاف حساب و اشتباه دیوان محاسبات است، اما این دیوان هر دو بار با صدور بیانیه‌ای اظهارات رئیس دولت نهم و دهم را رد کرده و تاکید کرده که این پرونده را تا آخر پیگیری خواهد کرد.
7 – فعالیت‌های اقتصادی پسر احمدی‌نژاد
طی چهار سال اخیر مطالب جسته و گریخته‌ای درباره فعالیت‌های اقتصادی فرزند م-ع مطرح شده؛ اما درباره پسر آقای احمدی‌نژاد هیچ گونه مساله مطرح نبوده است تا آن که غلامحسین کرباسچی وارد میدان شد. کرباسچی در گفتگو با یک سایت اینترنتی و در واکنش به اتهامات تند رئیس دولت نه و دهم به خانواده آیت الله هاشمی و ناطق نوری؛ خواستار بررسی «حضور پسر آقای احمدی‌نژاد در شستا و معاملات اقتصادی‌شان» شد. وی هیچ گونه توضیحی بیشتری در این زمینه ارایه نکرد.
8– پرونده بزرگ بهزیست بنیاد
موضوع اختلاس در شرکت بهزیست بنیاد وابسته به سازمان بهزیستی به زمانی باز می‌گردد که «ر.آ.» یکی از اعضای شاخص رایحه خوش خدمت که به ادعای منتقدان دولت؛ یکی از منابع مالی تبلیغات انتخاباتی جناح رایحه خوش در انتخابات شوراها بوده در راس این شرکت حضور داشته است. دو نفر دیگری که در این پرونده درگیرند نیز وضعیتی مشابه داشته‌اند. این پرونده توسط رئیس وقت ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز فاش شد که به جای آن که تشویق شود، توسط محمود احمدی‌نژاد برکنار شد!
سایر اتهامات
همزمان با تلاش‌های فرصت‌طلبانه آقای احمدی‌نژاد برای بازگشت به قدرت و تبدیل به «مخالفان رانت‌خواری»» و تلاش وی برای سوار شدن بر این موج که تبعات منفی بسیاری را علیه نظام و کشور در پی داشته است؛ رسانه‌های منتقد احمدی نژاد اتهامات و مسایل دیگری را نیز علاوه بر ۱۰ موضوع فوق مطرح کرده‌اند. با این حال در این گزارش تلاش شده اتهاماتی مورد «بازخوانی» قرار گیرد که یا در مطبوعات رسمی کشور مطرح شده یا دستگاه قضایی رسماً در حال رسیدگی به آن‌ها است.

ناشناس
| 1393/5/11 - 00:09 |     313     9    
پاسخ: دولت گذشته به فرض که پول دارترین بوده که نبوده و میزان درآمد دولت قبل با درآمد دولت خاتمی یکی بوده منبع :سایت خبرآنلاین مگه پول ها را گذاشتن تو جیب خودشون ؟
این همه کارهای عمرانی تو کل کشور انجام دادن پول ها صرف ساخت زیرساخت های کشور شده .
نه مثل الان که برای پایین آوردن تورم تمام کارهای عمرانی تعطیل شدن و فکر نکنم تا 3 سال آینده هم هیچ پروژه ای اجرا بشه .

ناشناس
| 1393/5/11 - 00:33 |     6     513    
پاسخ: اکنون در این وضعیت پیش آمده در خاور میانه و جهان اسلام که همچون انباری پر از باروت شده وامید ملت های مظلوم و زجر کشیده در غزه و سوریه و عراق همه بسوی ایران معطوف است و نگاه این مظلومان به ایران اسلامی است ، مسئولین نظام و دولتمردان توجه داشته باشند مسائل تفرقه انگیزی که از سوی بعضی از افراد خواسته یا ناخواسته مطرح میشود و ممکن است سبب تفرقه در صفوف متحد ملت ولایتمدارشود و همچنین سبب ناامیدی ملت های مظلوم منطقه شود، با تدبیرآن مسائل تفرقه انگیزانه را خنثی کنند، و انتظار بر این است که از هر گونه پاسخ و جبهه گیری در مقابل این اقدامات تفرقه انگیز جدا خودداری شود. ضمنا آقای احمدی نژاد الان وقت طرح این مسائل تفرقه انگیزانه نیست دیگر بس است بگذار تا با استعانت از ایزدمنان و دعای خیر مهدی زهرا عج و تدبیر و روشنگری رهبری عزیز، دولتمردان در این لحظات حساس به رتق و فتق امور داخلی و خارجی بپردازند تا بتوانند چشمه ای از مشکلات گذشته را حل کنند.
علی
| 1393/5/11 - 00:59 |     19     2    
پاسخ: آقا رضا همه حرفاتو مستند کردی به رسانه ها
همه مشکل ما هم با همین رسانه هاست
اگه سند داری رو کن برادر من

ناشناس
| 1393/5/11 - 01:09 |     14     3    
پاسخ: آقای احمدی نژاد تا امروز در برابر دروغپردازیهای دولت یازدهم سکوت کرد نتیجه چه شد جز این که هر روز از روز قبل پرروتر شدند وتا الان که هیچ غلطی نکردند جز این که اشتباهات خود را به گردن دولت قبل بیندازند از این به بعد هم هیچ غلطی نخواهند کرد و هیچ مشکلی حل نخواهد شد؛ پس همان بهتر که این بساط فرافکنیهای دولت یازهم که ناشی از بی عرضگی آنان در حل مشکلاتی است که البته حامیان دولت یازدهم نقش بسزایی در ایجاد آنان داشته اند، هر چه زودتر جمع شود و بیش از این فضای سیاسی جامعه مسموم نشود.
ضمنا مهدی زهرا بزند به کمر آدم دروغگو

ناشناس
| 1393/5/11 - 01:16 |     125     2    
پاسخ: آقا رضا خودت را به آقایان هاشمی،روحانی و دستگاه قضائی معرفی کن تا از اطلاعات شما استفاده کنند.حیف است با این همه اطلاعات دقیق،اجازه دهید همچون فردی آزاد در مملکت بگردد و دوستان بالادستی شما بی اطلاع بوده و کاری عیه وی نکنند!!!!!!!!!!!
مهدی
| 1393/5/11 - 01:36 |     486     2    
پاسخ: سلام جناب اقارضا عزیزم این تهمت هایی که شماگفتی سالهاتوسط دیگرون تکرارشده بدون اینکه هیچکدوم ثابت شه امااینکه دراخربه احمدی‌نژاد گفتی فرصت طلب فرصت طلب ایشونه یابرخی هاکه ازهرراهی واسه تخریب ایشون استفاده کردندتاایشونوخراب کنند عزیزم رهبربطورعلنی فرمودندنظرات من به ایشون نزدیکتره خدایی اگه بخواییم منصفانه ببینیم معلومه امثال تواز چی دلخورین شمارای مردم که واستون مهم نیست بگوعزیزم بازم ازاین تهمت هابگواگه اقایون راست میگن چراسندرونمیکنن وروهواحرف میزنن
سیّد
| 1393/5/11 - 01:52 |     218     1    
پاسخ: آقا رضا شما اصل قضیه را اشتباه متوجه شده اید. در این نامه عنوان شده که اگر چنین بدهی هایی وجود دارد اسناد آن را برای عموم انتشار دهید.

یعنی در سیستم بانک مرکزی دولت تدبیر و امید یک اعلام ساده ی خشک و خالی اسناد چند وام چند سال طول می کشد؟ با این سیستم می شود کشور را مدیریت کرد؟ اگر هم طول نمی کشد که نگرانی وجود ندارد.

ضمنا شما هم اگر سندی در ارتباط با اتهامات وارده دارید ارائه دهید و حتی شکایت کنید و اگر هم ندارید که اساسا حقی برای اتهام زنی و انتشار اکاذیب ندارید.

متشکر

جواب رضا
| 1393/5/11 - 02:04 |     110     1    
پاسخ: حداقل درمورد پول های گم شده مورد 5 که دیوان محاسبات اعلام کرد که اشتباه محاسباتی خودش بوده. البته این دروغ دقیقا در ایام انتخابات سال 88 مطرح شد. و بعد از انتخابات دیوان محاسبات اعلام کرد اشتباه شده... مستند ... نشست خبری رئیس جمهور با اصحاب رسانه.. که در آن جلسه این مسئله طرح شد... در مورد اردبیل هم که احمدی نژاد استاندار نمونه دولت هاشمی بود و فراموش نکنید آن موقع در دولت هاشمی ایشان به گمانم سه سال پی در پی استاندار نمونه کشور شدند. دیگه بس...
بیدار
| 1393/5/11 - 04:14 |     300     2    
پاسخ: پاسخ امثال شما را رهبری در آخرین دیدار با دولن دهم اینکونه داده اند:
یک کاری انجام شده، روی زمین هست جلوی چشم است ولی برخی نمیبینند یا نمی خواهند ببینند.

علی
| 1393/5/11 - 04:34 |     140     1    
پاسخ: اگر الان وقتش نیست چرا زمان احمدی نژاد بود؟...چرا زمان احمدی نژاد باید بحث دروغین تقلب به میان کشیده شود و مملکت را به هم بریزند....ولی الان از گفتن حقایق هراس دارید و نباید این مسایل مطرح شود....اگر خیلی نگران فلسطین هستید...چرا روز قدس،آقای روحانی سخنرانی نکردند؟...ترسیدند دوباره در مذاکرات ضربه فنی شوند؟....ضمنا جلوی قاضی و محلق بازی....اومدی به احمدی نژاد می گی سکوت کن چون مظلومان به ما امید دارند.....مثل اینکه یادت رفته نماد ضد صهیونیست آقای احمدی نژاد می باشد...مثل اینکه یادتون رفته زمان احمدی نژاد،خواب بر اسراییل حرام شده بود....یادتون رفته احمدی نژاد نفسشون را بریده بود....از خواب زمستانی بلند شوید....درود بر مردی که بر قلب ها حکومت می کند....نه بر زبان ها
درود بر احمدی نژاد

راز ملت
| 1393/5/11 - 04:36 |     188     1    
پاسخ: یعنی میخواهید از سیاست بزن و درروی غرب تبعیت کنید تهمت می زنید آدم باشید جوابش را هم بگیرید
پاسخ به رضا
| 1393/5/11 - 11:50 |     221     2    
پاسخ: سلام
چرا خودت رو اذیت میکنی و رو هوا اتهام میزنی دکترمون همین رو خواسته و سند و مدرک این حرفهای کذب رو از امثال شما خواسته. اگر بنا به نقل از منتقد باشه و کیلویی حرف زدن پس شما هم دزد هستید درسته؟
راستی 6 میلیارد دلار فروش نفت در دوره خاتمی که به خزانه واریز نشده بود و گم شد و سر از بنیاد باران درآورده است رو نظری دربارش نداری؟
کرسنت چی؟
و........

یا علی ع

ناشناس
| 1393/5/11 - 13:09 |     218     2    
پاسخ: رضا خان به اطلاع جناب عالی می رساند شرکت بنیاد ....دردوره آقای احمدی نژاد به خاطر کثافت کاری هایش منحل گردید برای تنویر افکار شما وهم فکرانتان باید گفته شود خود این شرکت دست پخت اصلاح طلبان می باشد
ناشناس
| 1393/5/11 - 13:52 |     83     1    
پاسخ: جالبه اون وریا هر چی دوست دارن می تونن بگن و هر تهمتی که دوست دارن می تون بزنن و شما ساده لوح عزیز اسمش رو تفرقه نمیذاری که هیچ عین وحدت می دونی اما هینکه یکی میاد از اطرافیانش و نه خودش دفاع کنه انگ تفرقه انداز می زنین دولت به رتق و فتق کدوم امور داخلی و خخارجی مشغوله همه پروژه های عمرانی خوابیده و معلوم نیست بودجه 93 داره کجا خرج میشه از اون ورم تیم وزیر خارجه میره با کری عکس میگیره و اصلا به فکر امور خارجی و داعش و فلسطین نیست
ناشناس
| 1393/5/11 - 15:28 |     7     1    
پاسخ: روحانی و دلسوزان انقلاب اسلامی لطف کنند میزان داراییهای خود را اعلام کنند و برای مردم توضیح دهند که این اموال را چگونه و در چه شرایطی بدست آورده اند تا مردم خودشان قضاوت کنند حساب چه کسی پاک و حساب چه کسی ناپاک است.

ضمنا از روباه پرسیدند شاهدت کیست گفت دمم؛ شاهد باید عادل باشد نه آدم ...مثل غلامحسین کرباسچی که سوابق و ...برای همه شناخته شده است. در جلسه رسیدگی به اتهاماتش منکر تمام اتهامات شد اما بعدا در نامه درخواست عفو به رهبری تمام اتهامات خود را پذیرفت.

آدمی که خودش ...است به راحتی به دیگران اتهام فساد میزند؛ نمونه آن غلامحسین کرباسچی ...معروف.

وارد شدن این اتهام سنگین و آشکار از سوی حامیان دولت فعلی به مسئولین پاکدست دولت قبلی متاسفانه بیانگر آن است که در یک سال گذشته افراد فاسد و مفسد قدرت گرفته اند؛ نمونه بارز آن هم افراد دخیل در کرسنت که حالا بر اریکه قدرتی قرار گرفته اند که البته به خوبی میدانند که ناپایدار است و به زودی به زیر کشیده میشوند و لذا رو به این اقدامات مذبوحانه برای جلوگیری از شکستهای سنگین تر آورده اند.

ناشناس
| 1393/5/11 - 19:12 |     16     1    
پاسخ: آقا رضا، شما بگو تو این یکسال با نفت ۱۰۵ دلاری و دوبرابر شدن صادرات نفتی و آزاد شدن پولهای نفتی بلوکه شده دولت قبل در این دولت، چه گلی به سر ملت زدید و چه طرحهایی رو با این درآمد افسانه ای در طول این یکسال شروع یا تمام کردید؟!

اورانیوم رو اکسید کردید، حتی تحریم قطعات هواپیما رو نتونستید لغو کنید، بهتون بجاش دو تا کتاب فنی دادند!!!


آقا رضا، محض اطلاع شما میانگین قیمت هر بشکه نفت در سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۴، سال روی کار آمدن آقای روحانی و بعد از اون:

Yearly Basket Price Average prices for OPEC crude oil from 2005 to 2013 in U.S. dollars per barrel

2014 .......... 105.35
2013 .......... 105.87
2012 .......... 109.45
2011 .......... 107.46
2010 .......... 77.45
2009 .......... 61.06
2008 .......... 94.45
2007 .......... 69.08
2006.......... 61.08
2005 .......... 50.64

http://www.opec.org/opec_web/en/data_graphs/40.htm

دوست عزیز، یه چیزی رو، تا یه حدی میشه به خورد مردم داد. نمیشه که شیر نفت توی تمام ۲۷ سال قبل از احمدی نژاد و درست به محض رفتن احمدی نژاد ، بسته بشه، اما در دوران احمدی نژاد باز باشه! نمیشه تحریمها در دوران دکتر احمدی نژاد بی تأثیر باشه، و همه تون بگید سوء مدیریت بوده، اما به محض رسیدن به قدرت بگید همه چی تقصیر تحریمهاست. چطوری هستش که توی مرداد ماه پارسال صنوق بین المللی پول اعلام میکنه، بورس ایران در شش ماهه اول سال در دنیا اول شده، اما خبرش در ستون چپ روزنامه ها درج میشه؟ چطوری هستش که اقتصاد ما در دوران همین تحریمهای سخت، در آخرین سال دولت دهم، بیست و یکمین اقتصاد دنیا شد؟
در همین شش ماه آخردولت احمدی نژاد، با وجود تمام مخالفتها، هفته ای نبود که چندین طرح مسکن مهر و طرحهای صنعتی افتتاح نشن. یارانه های همه رو هم داد.

دوستان شما میگن، در آمد نفت افسانه ای بوده، اما نمیگن در زمان خودشون هم قیمت کالاهای وارداتی هم بطرز افسانه ای پایین بوده.

ناشناس
| 1393/5/11 - 23:39 |     13     1    
پاسخ: رضا خان اگه حتی یک درصد تکرار میکنم فقط یک درصد از این اتهاماتی که سالها در رسانه های مخالف عدالتخواهی میزدند درست بود تا حالا دکتر احمدی نژاد و همه اطرافیانش را قبض روح کرده بودند
احمدرضا
| 1393/5/11 - 23:42 |     10     2    
پاسخ: آقا رضا این حرفهای از روی بخار معده به درد سایتهای مخالفی میخورد که نویسندگانش در زمان تقسیم عقل در آخر صف بوده اند.
ناشناس
| 1393/5/13 - 16:04 |     1     1    
پاسخ: پاسخ به آقا رضا
این کاری که شما میکنی ارائه نظر نیست این پادو کاری اعمال نظرات سیاست بازان است. دستی در کار دولتی نداشتی یک حرفی میزنی. برای هر کس که شش ماه در مسئولیت شهردار و استاندار و وزیر و این جور پستها باشد به دلیل اختلاف نظرات مدیریتی و بالاتر از آن می شود هزار تا خلاف و اتهام ردیف کرد. بخصوص اگر کشور اشرافی نداشته باشد و بشود هر اتهامی را زد و اجازه ای هم به روشن شدن ان نداد. یا بهتر گفته شود حساب و کتاب درست و وجدان مسئولی در کار نباشد. آمارها هم صحت ندارد. زمان رژیم سابق یک آقائی در وزارت اقتصاد مسئول بود میگفتند آماری بدهید که 7 درصد رشد اقتصادی را نشان دهد همان آمار و ارقام را تهیه می کردند و ارائه می دادند. اینطوری انیجا توفیق نشان دهید همین کار را می کردند . در واقع مسئولیت بعضی ها در دستگاه ها و حسن وجود و مطلوبیت وجودشان نه برای ارائه آمار درست کسب مالیات درست و ارائه طرح و برنامه درست بلکه برای جا انداختن یک مقدار دروغ به نام آمار و حساب دخل و خرج و طرح های خالی بندی و این جور چیزهاست که امثال شما ها را گول بزند و خادم را خائن و خائن را خادم جلوه گر سازد. حتی یک حسابدار معمولی هم این چیزها سرش می شود. حساب همه روشن است . به این فهرست ها و آمارها نیاز ندارد. ملت از این اشتباهات نمی کند . از اوضاع درک درستی دارد. هوشمند است . به عکس پادوهای سیاسی آنها خدمت و توانمندی را از نمایش ظاهری خدمت وتوانمندی تشخیص می دهند. همین هم هست که علیرغم همه مهندسی ها می بینید وقتی پای صندوق می آیند به حرف امثال شما پادوها و حتی به حرف اربابان سیاست باز و مهندسان سیاسی هم توجه نمی کنند و آن رایی را که باید می دهند. حالا هزار تا از این جعلیات سرهم کنید. مردم بهتر می فهمند که پس حق کجا نشسته است. اگر قرار بود مردم به این چرندیات توجه کنند که از شماها بهترش و کینه ورزانه ترش را بی بی سی و ویس او شیطان و من و تو رسانه های صهیونیستی میزنند و دنبال میکنند.
اما نشانه کار این دولت که ما می گوئیم کارش ایراد دارد در چیست آیا ما هم از روی حب و بغض الکی می گوئیم. قرار بوده است که اقتصاد اتوماتیک باشد. حالا به زور ـ به کیفیت فیزیکی و دستوری ـ گفته اند که نرخ بهره بالا نرود. باید اصل بهره را از سیستم بانکی حذف کنند اصلا توی این فکر نیستند. قیمت ها باید در اثر ایجاد شرایط رقابت و بر اساس مکانیسم بازار پائین می آمد دارند بزور دولت جلو افزایش قیمت اتومبیل را می گیرند. همین از اتوماتیک انداختن از عملکرد بازار خارج کردن و در بازار و در اقتصاد دستوری مداخله کردن سوپر شاخ عملکرد غلط اقتصادی دولت است. برای کاهش مصرف سوخت و حامل ها باید راه حل مدبرانه ای پیش می گرفتند که اینگونه سرسام آور بالا نرود همه چیز را به حال خود رها کرده اند و دارند باج می دهند. باید در بودجه اعلام یک کسری بزرگ بودجه میکردند و از مجلس تقاضای تصویب یک بودجه با کسری 500 هزار میلیارد تومانی می کردند چون واقعیت قضییه اینست. درآمد ندارند و مخارج زیاد است و پروژه ها مانده است و بدهکاری ها مانده است. هی آدرس غلط می دهند که این بدهکاریها مربوط به گذشته است و خلاصه ریاکاری جای صداقت و روراستی با مردم را گرفته است شما هم که حتما برای خاطر خدا برای این ریاکاران سنگ بسینه میزنی.


حسین
| 1393/5/10 - 22:00 |     299     3     |
دولت راستگویان کیش و مات

مهر ماندگار
| 1393/5/11 - 01:37 |     412     1    
پاسخ: خدایا حرف دلمو به کی بگم؟
همینجور یه عده دارن هر چی دلشون میخواد میگن!
دکتر عزیز ما سکوت کردند و هر روز یه عده که عرضه رفع مشکلات کشور رو ندارن، دارن یه تهمتی رو میچسبونن به دولت دکتر عزیز من!
وقتی خبرها رو مرور میکنم، وقتی این دروغا رو میخونم، وقتی میبینم تریبونی عمومی به یاران دکتر عزیزم هم نمیدن که بیان و حقایق رو به مردم بگن، آتیش میگیرم!
الهی بمیرم واسه مظلومیتت دکتر جان..
دلم میخواست توانایی داشتم خودم میرفتم جواب همشونو میدادم..
ولی غصه نخور مهر ماندگار، تا خدا رو داری غم نخور، دست خدا بالاتر است. همه حقایق رو آشکار میکنه..
خدا بهترین مدافع دکتر عزیزه..

ناشناس
| 1393/5/11 - 19:56 |     4     9    
پاسخ: مهر ماندگار اولا ، دست به مرده زدن کفاره داره. ثانیا ،عزیزان اصولگرا که مدتهاست با احمدی نژاد دیگه ارتباطی ندارند واو را از گردونه اصولگرایی خارج کردند واصلاح طلبان هم هرگز با او کاری نداشتد ولی بعضی وقتها تخلفات او را یاد آوری می کنند که صد البته هدف اصلاح طلبان هم اینه که میخواهند عملکرد منفی احمدی نژاد را به رخ اصولگرایان بکشند و مثلا بگن که این بود دستپخت شما .درهرصورت احمدی نژاد اگرسکوت کند ویا جیغ بکشد فرقی نداره. هاشمی و خاتمی هم 8 سال رئیس جمهور بودند و تمام شد و رفتند پی کارشون ، این محمود هم بهتره بره پی کارش. اصرار به ماندن، خودشو کوچک و کوچکتر می کنه زیرا برگشتی برای او وجود ندارد. البته اگر بداند.


مهر ماندگار
| 1393/5/12 - 06:50 |     4     2    
پاسخ: برات خیلی متاسفم که دکتر احمدی نژاد رو همردیف هاشمی و خاتمی میدونی و این سطح از تفکرات رو داری!!!
دکتر عزیز ما سکوتش بلندترین فریاد عدالتخواهی ست..
دکتر عزیز ما هیچگاه تمام شدنی و رفتنی نیست، چراکه اصولا خوبان عالم رفتنی و تمام شدنی نیستند..
درود بر مرد عدالت، دکتر احمدی نژاد، عزیز دل همه احمدی نژادیا..

ناشناس
| 1393/5/12 - 14:09 |     1     0    
پاسخ: به نظر من هم احمدی نژاد رو نباید با تنبلها و ...هایی مثل خاتمی و هاشمی مقایسه کرد.
حسین
| 1393/5/17 - 20:20 |     0     0    
پاسخ: خدایش کاری که احمدی نزاد با روحیه ارزو های مردم کرد قوم مغول نکرد پس نباید مقایسه شون کرد

بهروزپورعلی
| 1393/5/10 - 22:02 |     163     1     |
اگر بعضی افراد که از بغض و کینه دکتر محمود احمدی نژاد به خودزنی روی آورده اند رویشان بشود از بدو خلقت تا کنون هر جنایت و خیانتی شده را به دولت نهم و دهم نسبت میدهند و باید به این افراد این آیه شریفه را خواند قل موتوا بغیضکم ان الله علیم بذات الصدور. امروزه هر ننه من غریبه ای برای کم کاری و بی عرضگی خود دیوار کوتاه تر از دولت نهم و دهم پیدا نمیکنند و هرچه لایق خودش است را به دولت عدالت محور نسبت میدهدالبته این از نجابت و دوراندیشی و حلم دکتر سرچشمه میگیرد که در این وانفسا که دشمنان قسم خورده اسلام منطقه رابه سوی جنایت و جنگ سوق داده اند است نمیخواهد منافع ملی را بر منافع خودش مقدم بداند که مردم این سکوت را نه از سر استیصال بلکه از سر درایت و عقلانیت تلقی میکنند و.

سیاوش
| 1393/5/10 - 22:13 |     174     1     |
هر زمستون پیش از اینکه ریشه پابندت کنه
شاختو بردارو تمرین تبر کن با خودت
یا بسازو دونه دونه مرگ برگ هاتو ببین
یا بسوزو جنگلی را شعله ور کن با خودت

خیلی میخوامت دکی محمود

دزدگیر
| 1393/5/11 - 15:09 |     0     7    
پاسخ: ترانه ی سیاوش رو آلوده نفرما.

hamid
| 1393/5/10 - 22:19 |     6     203     |
دکتر جان اسامی رو نوشتن روی کاغذ گذاشتن توی جیبشون!!!!
مثل شما که ۸ سال لیست رو تو جیبت گذاشتی!!!

مهدی
| 1393/5/11 - 01:41 |     185     1    
پاسخ: بشین جات بچه جون همون شب مناظره بااون خائن پته ی همتونوریخت رواب کافیتون نیست واقعاخیلی بی شرمی
سیّد
| 1393/5/11 - 01:54 |     176     1    
پاسخ: شما انتشار بدید حمید جان چون دکتر اسامی را برای قوه ی قضائیه فرستادند و دوستان ظاهرا انتشار نداده اند.

شما انتشار بدید، شما که شیله پیله ای ندارید؟ انتشار بدید!

بیدار
| 1393/5/11 - 04:22 |     139     1    
پاسخ: ما که نشنیدیم یکی از اونایی که تو اون هشت سال توسط دکتر متهم شد خواستار اعلام عمومی موارد اتهامی بشه. اون یکبار هم که این اتفاق افتاد دکتر .... مشتی نمونه خروار.
ناشناس
| 1393/5/11 - 11:06 |     232     2    
پاسخ: ای دشمن ...

باز هم پاسخت را در این لینک سایت دلخواهت بخوان و بمیر.

http://fararu.com/fa/news/137245/

ناشناس
| 1393/5/11 - 13:55 |     5     1    
پاسخ: حمید خان لیست دکتر سه بار به قوه قضائیه ارسال شد و در نهایت ... نامه آخر که در اون شماره نامه های قبلی به پیرو اومده بود توسد خبرگزاری ایسنا منتشر شد در ضمن همین لیست بدهکاران که دولت بی تدبیر داد بلافاصله اژه ای گفت اسم بعضیا تو لیست نیست یعنی ما یه لیست از قبل داشتیم درسته دروغگو کم حافظه است اما شما هم باید باهوش باشی و سریع از همین حرف اژه ای بفهمی چه خبره
ناشناس
| 1393/5/11 - 19:50 |     3     1    
پاسخ: انتقاد از دولت بهار
چرا لینکی را که در پاسخ به آن دشمن خدا گذاشتم نصفه منتشر کردید؟
این هم لینک مجدد
http://fararu.com/fa/news/137245/انتشار-تصویر-دو-نامه-دولت-درباره-مفسدان-اقتصادی


دخترِ ایرآنی !
| 1393/5/10 - 22:42 |     626     4     |
آخه دولتِ بهآر این بدبخت ـآ نمی دونن چی کآر کنن !
هر تهمت و دورغی کِ می بندن ب احمدی نژآد ، آخرش همه تو خآلی و هوچی گری از آب در می آد !
کدوم یک از دروغ هآیی کِ ب احمدی نژآد و دولتش بستن درست از آب دراومد کِ این یکی در بیاد ؟!
این ـآ نمی دونن چی کآر کنن کِ احمدی نژآد فرآموش شه .... نمی دونن چی کآر کنن کِ احمدی نژآد رو برآی همیشه بیرون کنن ... این ـآ از احمدی نژآد وحشت دآرن ... این ـآ از بودنش و بآزگشتش وحشت دآرن ! برآی همین هر روز یک دروغ ... یک تهمت ... یک بآمبول ... یک سیآه نمآیی ... یک بآزی !

این ـآ کِ این همه هر روز دنبآلِ یک برنآمه علیه احمدی نژآدن و کلی هم تو بوق و کرنآ می کنن تآ ب دلیلِ جرمِ نکرده و خطآی مرتکب نشده ، محآکمه ش کنن ، آیآ در بآب دآدگآه آقآزآده هآ کِ مثلن یکی ـش همین فردآس اینقده اهتمآم و جدیت دآرن ؟!!!!!

امآ هیهآت ! احمدی نژآد رو هیچ کسی نتوآنسته و نمی توآند زمین بزند !

درود بر احمدی نژآد و احمدی نژآدی ـسم !
سلـآم دولتِ بهآر !

محمد ج
| 1393/5/11 - 01:26 |     5     1     |
وقتی چنین اتهامات کثیفی از سوی اذناب مزدور مدعیان راستگویی نثار مردان عدالت میشود، آنقدر ادعاها پوچ و بی اساس است که با یک پاسخ ساده و هوشمندانه نقاب از چهره زشت و پلیدشان بر داشته می شود.
کجا آنها و اربابان تمامیت خواهشان می توانند چنین ادعایی کنند که نام تمام اطرافیان و منصوبانی که وام های میلیاردی گرفته اند منتشر کنید. یکی شان نمی تواند چنین ادعایی کند. بعد یک سری ساده لوح و یا مزدور مثل آن دوستی که در بالا نظر گذاشته و به خیال خودش طوماری از سوء استفاده های دولت عدالت را منتشر کرده چنین منطق روشنی را نمی توانند بپذیرند.

علیرضا رضایی
| 1393/5/11 - 01:44 |     3     2     |
بنام خدا
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و...
با سلام بنده حرف نمایندگان و همه مسئولان نظام را قبول دارم آری جناب آقای دکتر احمدی نژادو یاران باوفایش در دولتهای نهم و دهم نسبت به این کار اقدام کرده اند چرا که حق ریئس جمهور و دولت هست که وام بدهد به کسی ربطی ندارد . در ضمن اقای خاتمی و هاشمی و سایر مسئولان نظام مگه تخلف نکرده اند عیب کار جناب آقای دکتر در این است که در معرض دید بود ولی روسای جمهور سابق و سایر اطلاعاتیا کارشون پشت پرده بوده و کسی متوجه نشده در دولتهای قبلی استخدامهای بی رویه انجام دادند و ان افراد خائن و خان سالار سر کار اوردند و در زمان دولت نهم و دهم آنها در ادارات و سازمانها و حتی در مسئولیتهای کلان نظام با برنامه های دولت نهم و دهم مخالفت کردند و جناب آقای دکتر احمدی ناد تخلفی نکرد که هیچ حتی استخدام هم نتوانست در سازمانها انجام بدهد چرا که همه مسئولان اعم از اصولگرا و غیر اون هم علیهشون قیام و سدی برپا کردند که نگو و نپرس . و جناب آقای دکتر احمدی نژاد وامهای به مردم مظلوم این انقلابی که صاحب اصلیشون فقرا و مستضعفان هستند اعطا کرد و حالا من خودم می گویم کار پسندیده دولت نهم و دهم همین وامهای کم بهره بود که اعطا کرد و مردم مستضعف و مظلوم را حداقل کمکی کرد یکی خود من که با آن وام دانشجوی دکترا شدم و خودم را مدیون نظام میدانم و انقلاب . فرمایش رئیس جمهور قلبها را عرض میکنم که در جلسه ای فرمودند که کار برای خدا ماندنیست هرچند که این راه پستی و بلندی دارد . کار رئیس جمهور قلبها ماندنیست و در قلبها خواهد ماند . احسنت به رئیس جمهوری که خیلی ها را که خودشان را 30 سال صاحب .... کرده بودند پوزشون را به خاک مالید و به گریشون انداخت. زنده باد بهار و مردان بهاری. زنده باد جناب آقای دکتر احمدی نژاد و زنده بادجناب آقایان مهندس مشایی و مهندس بقایی مهندس موسوی دکتر جوانفکر دکتر الهام دکتر خلیلیان دکتر فقیه دکتر داوری و....


مهر ماندگار
| 1393/5/11 - 02:01 |     331     0     |
آخه یکی نیست به اینایی که هر روز میشینن فک میکنن تا یه نسبت دروغ بدن به پاکترین دولت تاریخ ایران بگه حرف حسابتون چیه!؟
خوب بابا جون اگه حرفی دارید، اگه جراتشو دارید و از چیزی نمیترسید بیایید رو در رو حرفاتونو بزنید. چرا درخواست مناظره دکتر عزیز ما رو قبول نکردید!؟ چرا تریبونی عمومی به یاران دکتر نمیدید تا مناظره ای با اونا انجام بدید؟
بذارید مردم قضاوت کنن دیگه!
شماها که ادعاهاتون آدمو کشته و به خودتون اطمینان دارید بیایید اینجوری حرفاتونو بزنید!
نه اینکه هر روز یه اتهام جدید بدون سند و مدرک!
یه مرد پیدا میشه بینتون که حاضر بشه حرف طرف مقابلشم بشنوه؟
اجازه بدید بقیه هم حرف بزنن دیگه!


حسین
| 1393/5/11 - 03:20 |     1     10     |
واقعا اگه نزدیکان احمدی نژاد پول بیت المال را بالا کشیده اند خوب اسامی شون باید اعلام بشه من اصلا کاری به نامه احمدی نژاد ندارم اگه واقعا در دولت قبل دزدی شده باید برخورد بشه.بیت المال که خزانه آقایون نیست که هر کی هر چی بخواهد ببرد بعد به خاطر منافع سیاسی بیاییم بگیم دزدی کردند بدون هیچ سندی و برگشت یک ریال از این پولها.احمدی نژاد با همین اتهام زنی ها به قدرت رسید و حالا دارند به همین روش حذفش می کنند.این چه ... که هر دولت میاد می گه دولت قبل دزدی کرده بدون این که هیچ کسی پاسخ گو باشه مردم هم که هر روز بدبخت تر میشن و دم نمی زنند.یعنی سیاست مدارا وجدان ندارند ما مردم در فقر بدبختی بی پولی غرقیم اون وقت شما میلیارد میلیارد دارید می دزدید ای خدا همتون را لعنت کنه.

ناشناس
| 1393/5/11 - 16:07 |     8     0    
پاسخ: احمدی نژاد واسه همه حرفاش مدرک داشت. خوب اینا هم اگه مدرک دارن رو کنن
سعید
| 1393/5/11 - 23:21 |     5     0    
پاسخ: حسین جان دلبندم احمدی نژاد اگر اتهام میزد اسم کسی را نمی آورد میگفت یک کسی فلان کار را کرده اما مرجع ضمیر خودش را لو میداد!
اگر هم احمدی نژاد اتهام میزد یک پرونده قطور کنارش میگذاشت. بگم بگم ها یادت رفته؟!
سعی کن ایراد میگیری یه مقدار با مطالعه باشه نه روی هوا.


امیر ناصری
| 1393/5/11 - 03:59 |     21     1     |
دکتر ما به اندازه وزن حسن ....داره...

مسعود ت
| 1393/5/11 - 14:51 |     3     4    
پاسخ: مواظب باش نظری ندی دولت بهار بره هوا امیر جون

ناشناس
| 1393/5/11 - 04:56 |     214     0     |
این اخبار از طرف کسانی که در سال اول به قدرت رسیدن رانت 650 میلیون یورویی را که به اندازه اختلاس معروف 3000میلیاردی است را داشته اند منتشر کرده اند ساده لوحان باور کنند اما اگر راست میگویند اجازه بدن دکتر احمدی تژاد دفاع کنه اینا از نشان دادن تصاویر دکتر در تلویزیون میترسند وجدانهای آزاده قضاوت می کنند

ناشناس
| 1393/5/11 - 04:56 |     95     2     |
ضربه مهلک احمدی نژاد به پایه های لرزان ....

این مطلب را منتشر کنید تا همه بفهمند احمدی نژاد هل من مبارز طلبیده

و او همیشه پیروز خواهد بود

من
| 1393/5/11 - 05:35 |     217     1     |
جای تاسفه که ....پاک ترین رییس جمهور و دولتش را متهم میکنند!! این دستاوردهای ....؟ بدون سند و مدرک فقط اتهام بزنیم؟

سیاوشان
| 1393/5/11 - 12:53 |     119     0     |
سلام.
حضرت فردوسی پیشگوی بزرگ در مورد شخصت محمود! در شاهنامه می فرمایند.
ببار آورد شاخ دین و خرد.
گمانش به دانش خرد پرورد.
به اندیش از بی گزندان بود .
همیشه پناهش به یزدان بود.
ز دشمن ستاند ببخشد به دوست!
خداوند پیروزگر یار اوست.!
که در بزم گیتی! بدو روشن است.!
برزم اندون کوه در جوشن است.
جهاندار محمود.................!!!!


عاشقان بهار...!
| 1393/5/11 - 20:59 |     2     1    
پاسخ: سلام آقای سیاوشان
شما واقعا تفسیرتون از نام جهاندار محمود در شاهنامه جناب دکتر احمدی نژاد هستن؟
میخواهید بگید که حضرت فردوسی هزار سال پیش اشاره به منجی عالم دکتر احمدی نژاد داشتند؟

سیاوشان
| 1393/5/12 - 14:11 |     4     1    
پاسخ: سلام .
عاشقان بهار...!
دقیقا درست متوجه شدید آفرین دارید.حضرت فردوسی ابتدای کتاب بعداز ستایش خداوند و خرد و جهان هستی در گفتار اندر فراهم آمدن شاهنامه میفرمایند.
تو این را دروغ و فسانه مدان
به رنگ فسون و بهانه مدان
ازو هر چه اندر خورد با خرد
دگر ؛ بر ره رمز ؛ معنی برد. !
که از ابتدا تا انتهای کتاب آمدن سلطان محمود یا منجی را سروش میدهند.!!
واینکه ایرانیان هوشمند گفته اند شاهنامه آخرش خوشه ما در زمان پیدایش و آمدن محمود!! هستیم.!
چو این نامور نامه آمد به بن .
زمن روی کشور شود پر سخن.
چو سال اندار آمد به هفتاد و یک.
همی زیر بیت اندرارم فلک
همی گاه محمود آباد باد.
سرش سبز باد و دلش شاد باد .
چنانش ستایم که اندر جهان .
سخن باشد از آشکار و نهان.!
البته من حدود سه ساله که شاهنامه میخوانم ولی اشخاص بزرگی چون دکتر فریدون جنیدی هستند که سی سال تحقیق کرده اند و روی سال و ماه و روز قطعا تحقیق داشته اند.!
پیشنهاد میشود دولت بهار از این بزرگان دعوت نمایند تا همگان بیشتر با این کتاب جاودانه آگاه شوند.
اللهم عجل لولیک الفرج.
درود فراوان به ایران و ایرانی....


علی
| 1393/5/11 - 13:34 |     96     2     |
آقای رضا چرا چرت وپرت میگی یکم منطقی باش .خب اگه هست بانک مرکزی منتشرکنه دیگه حرف الکی وشایع پراکنی واسه چیه؟

گل یخ
| 1393/5/11 - 14:05 |     267     0     |
اتهاماتی را به دروغ به شخص ایشان واردوبه اذهان عمومی القا میکنند تا بلکه ثبات این مرد مقتدر ومومن مجاهد خستگی ناپذیر را بر سکوتی کهشرافتمندانه اختیار کرده است بشکنند .اما زهی خیال باطل!

ناشناس
| 1393/5/11 - 15:56 |     3     0     |
آقا رضا این رسانه گفت اون رسانه گفت ، دولت گذشته انحراف داشت، دیوان محاسبات گفت. این گفتنیا زیاده خیلی زیاد. اما احمدی نژاد کارهای عمرانی در این مملکت کرد که هیچکس نتونس انجام بده. اگه نبود 8 سال عمرانی و ساخت زیر ساختهای لین مملکت الان باید با یه فاجعه روبرو میشدیم. ولی من از منظر دیگه خدمت شما پاسخ میدم اگر احمدی نژاد خلاف کرده باید محاکمه بشه چون همه ما معتقد به قانون هستیم و قانون شکن باید محاکمه بشه که البته اتهامات شما و همفکرانتون و دولت تدبیر و امید نه مستدل بلکه بیشتر برای انتقام و خرید آبرو برای آقای هاشمی و خاتمی هست. در ضمن اگه قرار باشه محاکمه ای صورت بگیره این اصحاب فتنه موسوی،کروبی، خاتمی و هاشمی هستند که با عدله محکم و متقن و اثبات شده برای مردم باید به پای میز محاکمه بیان. دوست عزیز آقا رضا جوش نزن با هوچی گری و تشویش اذهان مردم هیچوقت نمیشه حقایق رو پنهان کرد.

ح م
| 1393/5/11 - 17:04 |     9     0     |
جریان رانت خواری 650 میلیون دلاری و اصرار بیش از حد آقای توکلی و نامه ای که به آقای روحانی داده است و تکذیب نوبخت درین مورد و افشاگری های شبکه های ماهواره ای درمورد این وارد کننده غلات و بعضا اقلام دیگر

بدجور دولت رو تحت فشار قرار داده البته دولت آقای روحانی !!!! که یکی از

راه های برون رفت ازین فشار و هجمه بر دولت حتی در مسائل دیگر رجوع

تاکتیکی به دکتر احمدی نژاد و در گیری افکار عمومی با این شرایط است

که اینبار هم دقیقا دنبال این فضا سازی ها هستند تا شرایط 650 میلیون

دلاری و واردات اقلام سبد کالا با هزار داستان جذابش در افکار عمومی محو شود !!!!

اما انگار مردم بیدار تر ازین حرف ها هستند بیدارتر !!!

شک ندارم کسانی که این جو سازی ها را ایجاد میکنند در خلوت

خودشان بر صداقت و پاکی دکتر محمود احمدی نژاد قسم میخورند چه

کنیم که سیاست چهرهای بسیار زشتی دارد .............

دکتر احمدی نژاد عزیز : همه مظلومان و حق طلبان می دانند مردی که برای

یارانه رساندن به تمام اقشار مظلوم جامعه از جان هم می گذشت هیچ گاه

بفکر رانت و ازین دست حرف ها نبود و نیست ....

این را هم روشنفکران هم مخالفان قسم خورده شما خوب می دانند که

پاکی شما مثل روز روشن است اما چه می شود کرد در شب ماندن خاصیت

جغد ها و خفاش هاست ..................... !!!!


علی
| 1393/5/11 - 19:25 |     7     1     |
تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد...

لیلا
| 1393/5/12 - 05:40 |     9     1     |
چرا نمیزارن تو تی وی حرف بزنه؟مگه الان دکتر کم کسیه؟مگه به کم شخصیتی توهین و تهمت میزنن..هر چند اجرو پاداشی که خدا در مقابل صبرشون میده رو خودشون نمیتونن بدست بیارن...مثل همیشه محکم باش حاج محمود.

آفتاب
| 1393/5/12 - 23:43 |     6     0     |
«پاکی شما مثل روز روشن است اما چه می شود کرد در شب ماندن خاصیت جغد ها و خفاش هاست »

متشکرم ازت ح م

عباس کاشفی
| 1393/5/17 - 01:23 |     1     0     |
آقای روحانی پس از آن همه تهمت زدن به احمدی نژاد با رندی از مناظره و پاسخگویی به تهمتهایت فرار کردی که البته هیچ کس از پاسخگو یی قیامت فرار نتوان کرد و لی مرد باش این دفعه به میدان بیا و پس از آن همه تهمتهای ...زدن به احمدی نژاد و اطرافیانش و حالا که احمدی نژاد درخواست اینچنینی کرده است شما هم طی نامه رسمی به بانک مرکزی و ثبت املاک و ثبت شرکتها اعلام کنید اموال خود و اطرافیانتان را هر چه داری از قبیل حساب بانکی - وامهای ماخوذه از بانک چه با واسطه چه بدون واسطه - املاک چه با واسطه چه بدون واسطه - شرکت هایتان را اعلام کنند ولی آقای روحانی از الان من طبق تجارب یکساله اعلام میکنم نشان دادی ...مطمعن باش دقیقا مثل خاتمی فقط میتوانی تا مدت محدود سوار بر حرف حرف حرف وعده وعده وعده شوی و به زودی مردم دستت را خوانده و طردت می کنند - مردم مردی مثل احمدی نژاد را می خواهند که به جای حرف شهامت ورود به میدان و عمل کردن را داشته باشد

ناشناس
| 1393/11/20 - 17:46 |     0     0     |
وای بر شما که کور و کرید!

اللل
| 1394/3/5 - 12:49 |     0     0     |
خیلی ...


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
 
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
 
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
دکتر احمدی نژاد:  هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
دکتر احمدی نژاد: هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
 
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
 
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
 
اطلاعیه شماره 2 بقایی، جوانفکر و خراسانی/ درخواست از رهبر معظم انقلاب برای مامور نمودن آیت الله شاهرودی جهت رسیدگی به ادعاها و اتهامات
اطلاعیه شماره 2 بقایی، جوانفکر و خراسانی/ درخواست از رهبر معظم انقلاب برای مامور نمودن آیت الله شاهرودی جهت رسیدگی به ادعاها و اتهامات
 
فیلم کامل سخنرانی طوفانی دکتر احمدی نژاد در جمع زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
فیلم کامل سخنرانی طوفانی دکتر احمدی نژاد در جمع زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار