آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
سه شنبه، 8 بهمن 1398 - 18:17   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 15988صفحه نخست » خبردوشنبه، 1 شهریور 1393 - 21:03
بازخوانی وصیت نامه "اسدالله" در سالروز به خون غلتیدنش
هم، رجایی و باهنر را می‌کُشند و هم به سوگشان می نشینند
هم، رجایی و باهنر را می‌کُشند و هم به سوگشان می نشیننددولت بهار: هم رجایی و باهنر را می‌کُشند و هم به سوگشان می نشینند ، هم با منافقین خلق ، پیوند تشکیلاتی و سپس …! برقرار می کنند، هم آنان را دستگیر می کنند و هم برای آزادیشان و اعطای مقام و مسئولیت بدانان تلاش می کنند.
  
دولت بهار/ سیدالله لاجوردی دادستان اسبق عمومی و انقلاب تهران و رئیس اسبق سازمان زندان‌های کشور بود که روز شنبه اول شهریور سال 1377 در بازار تهران به شهادت رسید.

به مناسبت سالروز شهادت این شهید بزرگوار، وصیت‌نامه وی برای بازخوانی در اختیار خوانندگان قرار می‌گیرد:

بسم الله الرحمن الرحیم اشهد ان لا اله الا الله و اشهد ان محمدً رسول الله و ان علیاً ولی الله وصی رسول الله و الائمه حادی عشر من بعد علی علیه السلام ائمة المسلمین.

بار الها! با تمام وجود می‌گویم: «کم من ثناء جمیل لست اهلا له نشرته». خداوندا! عمری را -که بهترین نعمت بوده- از دست داده‌ام، در حالی که می‌توانست در راه تو و خدمت به انسان‌های مظلوم و مستضعف به کار گرفته شود؛ عمری که می‌توانست تا حدودی در جهت از بین بردن ارزش‌های منفی و ایجاد و احیای ارزش‌های الهی – انسانی مثمر ثمر افتد؛ عمری که می‌توانست در راه تحقق هدف‌های مقدس اسلام و اعتلای کلمه التوحید و تکامل صاحبش سپری گردد؛ عمری که می‌توانست از کمیتش بکاهد و بر کیفیتش بیفزاید و همگام با شهدای خداجوی، جویای راه وصول به تو باشد؛ عمری که با کمیت نسبتا زیاد، کوچک‌ترین توشه‌ای بر نگرفته است.

لذا همین جاست که تمامی امیدش را و تمامی رجایش را، به عفو تو و به اغماض تو و بزرگواری تو و رحمت و فضل تو بسته است. خدایا! باز هم امید و باز هم امید به فضلت! اللهم اغفر لی الذنوب التی تهتِک العصم. خدایا ! خوب می‌دانی آنچه را هم اکنون به قلم می‌آورم مدت‌های مدیدی است در درونم می‌گذرد و بر سر چند راهه‌های حیرت ِ ندانم چیست؟ چه باید کرد؟ امور به کجا می‌انجامد؟ چگونه است که با نام اسلام و در ذی‌اسلامیت شعارهای مردم فریب ِ خالی محتوا، رواج پیدا می‌کند و آنها که مسئولیت جلوگیری از انحراف افکار را دارند ساکت می‌نشینند! و سهل است، بعضاً تایید هم می‌کنند و هزاران سؤال، که هر کدام راهی را ایجاب و خطی را ترسیم می‌کند، قرار گرفته‌ام.

اما خوشبختانه چون مقلد امام عزیز هستم، راه سعادت برایم روشن است و از خدا می‌خواهم اگر عمری بود، توفیق عمل بدان را پیدا کنم. خدایا! با تمام وجودم به این انقلاب عشق می‌ورزم و به همان مقدار که دوستدار انقلابیونم، نسبت به حامیان ضدانقلاب نفرت دارم و با همه اینها، این مسئله را بخوبی دریافته‌ام که هرکس به نفع دشمنان انقلاب و به خیال واهی و بی‌اساس، رضایت ِ به اصطلاح مردم و به خیال خام و پوچ، پایگاه به اصطلاح ملی پیدا کردن، موضعگیری کند، مصداق فرموده گرانقدر معصوم (ع) است که : ” مَن طَلَبَ رضی الناس بِسَخَطِ الله ، فَجَعَلُ الله حامده من الناس ذاماً “. خدایا! تو شاهدی به همان اندازه – بلکه صد چندان – که به امام ِ قاطع و سازش ناپذیرم عشق می‌ورزم، نسبت به سازشکاران و مدافعان عملی ضد انقلاب ( اگر در لفظ و اعتقاد هم مخالف باشند) نفرت دارم. بیم آن دارم حوادث مشروطه مجدداً تکرار شود و یا ایران اسلامی به سرنوشت الجزایر دچار شود.

خداوندا! از تو مصرانه می خواهم دست و قدم، زبان و قلم ِ همه کسانی را که در جهت رهانیدن ضد انقلابیون و مرتدین و محاربین از چنگال عدالت، اعمال قدرت و نفوذ کرده‌اند و همه کسانی که پذیرای این ننگ شده‌اند (تا چند روزی به کام ِ وهم و خیال رسند)، برای همیشه از سرنوشت این مردم شهید پرور و شاهد قطع فرمایی. خدایا! چون عاشق نظام بوده‌ام، از آن ترس داشتم که افشای چهره سازشکاران، لطمه ای ناچیز به نظام وارد آرد، به آنها توصیه می‌کنم که جدای از لفاظی و بازارگرمی‌های صنفی، به قیامت و حسابرسی های دقیق آن روز باور پیدا کنند و مواظب باشند که از آن دسته ای نباشند که قرآن درباره شان فرموده: ” لِمَ تقولونَ ما لا تفعلون . کَبُرَ مَقتاً عند الله ان تقولوا ما لا تفعلون “.

وصیتم به صاحبان قدرت و نفوذ این است که اگر حرکتشان را دوست می‌دارند، به جای شعارهای مردم فریب و سیاستمدارانه، توصیه‌هایی را که تلفنی و شفاهی در جهت استخلاص ضد انقلاب و مَلَأ و مترفین و حرامخواران و حرام اندوزان اعمال می‌دارند، با شهامت و رشادت، برای مردم بازگو کنند و از هر نوع توجیه و ماستمالی کردن‌های حفظ سمت و استمرار موقعیت صدارت! بپرهیزند که خودفریبی و مردم فریبی بالاخره به پایان رسد و سر و کار با «خیرالماکرین» افتد.

باز توصیه‌ام به سردمداران این است که به خدا توکل کنند و قاطعیت و سازش ناپذیری را از امام ِ مردم بیاموزند و شعار نه شرقی و نه غربی را که خواست و حق مردم است و علت موجده این انقلاب بوده فراموش نکنند و مبادا که گذشت روزها و فرو افتادن ، طبیعی شود و انقلاب و مهم‌تر از همه سختی‌های حرکت و فشارهای بین المللی موجب شود تعادلی را که شعار فوق ایجاب می‌کرده و بحمد الله تا حدودی ایجاد گردیده، به هم زنند و بدانند که قدرت مطلق از آن خداست و صرفاً تکیه بر اوست که از هر قدرتی، انسان را و جامعه را بی‌نیاز می‌کند و باز این که بدانند که اگر دچار حسابگری‌های سیاسی جدای از توکل شوند و بر ذهنیت‌های شکل گرفته، رضایت خدا و مردم مسلمان را ملاک قرار ندهند، گور خود و انقلاب را کنده و برای مردم، گورستانی بی‌نام و نشان در پهنه تاریخ ایجاد کرده‌اند و یادشان باشد که علت موجده، علت مُبقیه نیز هست. فراموش نکنند که سیادت و موقعیت‌های اجتماعی آنان ، اهدایی انقلاب اسلامی است و جدای از انقلاب، فردی از چهل میلیون افراد دیگر قبل از انقلاب خواهند بود.
http://www.fardanews.com/files/fa/news/1390/1/27/66934_204.jpeg
خدایا! تو شاهدی چندین بار به عناوین مختلف، خطر منافقین انقلاب را (هم آنان که التقاط، به گونه منافقین خلق سراسر وجودشان را و همه ذهن و باورشان را پر کرده و هم آنان که ریاکارانه برای رسیدن به مقصودشان، دستمال ابریشمی بسیار بزرگ – به بزرگی مجمع الاضداد – به دست گرفته‌اند، هم رجایی و باهنر را می‌کُشند و هم به سوگشان می نشینند ، هم با منافقین خلق، پیوند تشکیلاتی و سپس … ! برقرار می کنند، هم آنان را دستگیر می کنند و هم برای آزادیشان و اعطای مقام و مسئولیت بدانان تلاش می کنند و از افشای ماهیت کثیف آنان سخت بیمناک می شوند، هم در مبارزه علیه آنان و در حقیقت برای جلب رضایت مسئولین و نجات بنیادی آنان خود را در صف منافق کُشان می زنند و هم در حوزه های علمیه به فقه و فقاهت روی می آورند تا مسیر فقه را عوض کنند)، به مسئولین گوشزد کرده ام ولی نمی دانم چرا؟ (گرچه نسبت به بعضی، تا اندازه ای می دانم چرا!) ترتیب اثر نداده اند.

به مسئولین بارها گفته‌ام که خطر اینان به مراتب زیادتر از خطر منافقین خلق است، چرا که علاوه بر همه شیوه‌های منافقانه ی منافقین، سالوسانه در صف حزب اللهیان قرار گرفته و کم کم آنان را در صفوف آخرین و سپس به صف قاعدین و بازنشستگان سوقشان داده و صفوف مقدم را غاصبانه به تصرف خود در آورده‌اند، به گونه‌ای که عملاً عقل و اراده منفصل برخی تصمیم‌گیرندگان قرار گرفتند و در عزل و نصب‌ها و حفظ و ابقاء‌ها دست به تخریب می‌زنند و اعمال قدرت می‌کنند.

اینها همه پوچ است و بی اهمیت! مهم و بسیار مهم این است که هدف غایی از همه این تلاش‌ها، گسترش فکر التقاطی و انحرافی سازمان ضد خدایی‌شان است که جز اندیشه‌های مادیگ‌رایانه و ماتریالیستی، چیز دیگری نیست و با بهره‌گیری از تجربیات مثبت و منفی همپالگی‌های چپ و منافقشان توانسته‌اند متاسفانه به نسبت بسیار زیادی (زیادتر از توفیق منافقان خلق در سال‌های 51 تا 54 ، تعداد کثیری از روحانیون را تحت تاثیر قرار دهند و با لطایف‌الحِیل، بر ذهن و روان آنان اثرات دلخواه‌شان را بگذارند تا بدانجا که بر اعمال جنایتکارانه آنان با دیده اغماض بنگرند و حتی در مواردی نظیر به شهادت رساندن باهنر و رجایی ، به دست روی دست مالیدن‌های مسامحه‌کارانه و مصلحت‌اندیشی‌های پشیمانی آورنده متوسل شوند.) باز مهم‌تر از همه اینکه با کمال تاسف، توانسته‌اند تعداد فراوانی از جوانان مسلمان را جذب کرده منحرف نمایند.

هان ای خانواده عزیزم! بهوش باشید مبادا که فریب تایید و تکریم‌های ریاکارانه این منافقان جدا از دین را بخورید. چه بسا با ظاهری چاکرانه و دلسوزانه به سراغتان بیایند و خود را چنان حزب‌اللهی جا بزنند که مسلمان‌ها و ابوذرها را جرئت لحظه‌ای هم لباسی و همشکلی با آنان نباشد! فرزندانم ! اگر گاهی بر شما سخت می‌گرفته‌ام و این در حالی بوده که برایم امکان فراهم آوردن رفاه بیشتر بوده، از آن جهت بوده است که اعتقادی استوار به کریمه ” ان مع العُسر یسراً ” داشته‌ام و اگر می‌توانستم شما را و خانواده را بیشتر از آنچه تحمل کردید قانع کنم به طور قطع چنان می‌کردم و یقین داشتم که در تکوین شخصیت سالم و رشد یابنده شما مؤثرتر و کارسازتر بود.

به هر صورت، پدرتان که از همه چیز جز انقلاب و اسلام بیشتر دوستتان می‌دارد، خیر و صلاح شما را در رفاه نمی‌دانسته و نمی‌داند و امید دارد در زندگی، رفاه جویی و عافیت طلبی را آگاهانه به دور اندازید و با عزمی آهنین در کام مشکلات روید و توقع نداشته باشید دیگران برای حل مشکلاتتان اقدامی ولو ناچیز کنند. به جای چنین انتظاری در حل مشکلات مردم کوشا باشید و از سختی‌ها نهراسید و به گونه‌ای عمل کنید که هر مصیبتی و هر مشکلی هر قدر عظیم، در پیش اراده و عزم شما سر تسلیم فرود آورد و به جای اینکه بر شما چیره شود و شما را دست و پا بسته بر زمین افکند، بر امواج به ظاهر سهمگینش سوار شوید و مهارش را به دست گیرید و بدان سو هدایتش کنید که می‌خواهید، و اجازه ندهید که بر شما مسلط شود و تعادل شما را برباید.

خانواده عزیز و مهربانم! درست است آنگونه که شایسته مقام والای انسانی شما بود، به خدمتتان کمر نبستم و در این راه، تقصیر‌ها و قصورهای فراوان داشتم، اما درست‌تر آن است که بر من ببخشایید و اجازه ندهید که در پیشگاه خداوند در روز تبلی السرائر و در انظار خلایق، شرمنده و سر افکنده پیش روی تان قرار گیرم.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته.

 http://www.habilian.ir/fa/images/stories/shohada/lajevardi-4.jpg
   
  

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 9 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیره: 0)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1393/6/1 - 21:56 |     159     0     |

با منافقین خلق، پیوند تشکیلاتی و سپس … ! برقرار می کنند، هم آنان را دستگیر می کنند و هم برای آزادیشان و اعطای مقام و مسئولیت بدانان تلاش می کنند و از افشای ماهیت کثیف آنان سخت بیمناک می شوند.

اصل مطلب بیان شد و خوب میدونیم گویای حال چه کسانی است.

احسان
| 1393/6/1 - 22:10 |     9     0     |
شهید والامقام چه دردمندانه از نفاق منافقین انقلاب میگوید و اولین شخصیتی است که این نفاق را از جنس نفاق منافقین خلق اعلام می کند.
اجازه دهید اضافه کنم که هر چند در نفاق این دو گروه شکی وجود ندارد ولی آسیبی که از اوان انقلاب از چنین تسمیه ای دیده ایم غیر قابل تصور است.
بنظر میرسد که خیل عظیمی از ملت بزرگ ایران مصداق منافقین را در سازمانی به همین نام جستجو میکنند و ناخودآگاه بدنبال مصادیق دیگر آن نمیگردند. مصادیقی که موجد بسیاری از آسیب ها به دین و مملکت این ملت بوده.
اطمینان دارم که آن شهید والا مقام وجود و حضور منافقین را محدود به این دو سازمان نمیدانسته و مطابق قرآن کریم مصادیق آنرا در جای جای مملکت اسلامی سراغ داشته است.
ما نیز چنین باشیم.

مهران آزادپی
| 1393/6/2 - 00:45 |     6     0     |
مقام رضای الهی ، مقام مردان حق است که سیره حق دارند و باکی از مصیبت و بلا ندارند ! چرا که درود و رحمت پروردگارشان با ایشان است !

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَلَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْءٍ مِّنَ الْخَوفْ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِّنَ الأَمَوَالِ وَالأنفُسِ وَالثَّمَرَاتِ وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ ﴿۱۵۵﴾

و قطعا شما را به چیزى از قبیل ترس و گرسنگى و کاهشى در اموال و جانها و محصولات مى‏آزماییم و مژده ده شکیبایان را ۱۵۵

الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ ﴿۱۵۶﴾

همان کسانى که چون مصیبتى به آنان برسد مى‏گویند ما از آن خدا هستیم و به سوى او باز مى‏گردیم ۱۵۶

أُولَئِکَ عَلَیْهِمْ صَلَوَاتٌ مِّن رَّبِّهِمْ وَرَحْمَةٌ وَأُولَئِکَ هُمُ الْمُهْتَدُونَ ﴿۱۵۷﴾

بر ایشان درودها و رحمتى از پروردگارشان باد و راه‏یافتگان هم خود ایشانند ۱۵۷

هم اینانند که از پروردگارشان راضیند و پروردگارشان از ایشان راضی ست و وقت رجعتشان فرا رسیده است .

یَا أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ ﴿۲۷﴾

اى نفس مطمئنه ۲۷

ارْجِعِی إِلَى رَبِّکِ رَاضِیَةً مَّرْضِیَّةً ﴿۲۸﴾

خشنود و خداپسند به سوى پروردگارت بازگرد ۲۸

هر که در این دایره نزدیک تر جام بلا بیشترش می دهند !

حق یار!
زنده باد بهار!

ناشناس
| 1393/6/2 - 01:12 |     5     0     |
خداوند به واسطه ی خون پاک این شهدای متعهد به اسلام و کشور، این مملکت رو از شر فریبکاران و زور مداران زر پرست رهایی ببخشد به زودی زود.

فدایی ولایت
| 1393/6/2 - 14:30 |     3     0     |
نفوذ افکار و ایده های استعماری از طریق افراد دنیا طلب و جویندگان قدرت و ثروت

از گذشته های دور جزو سیاست های امپریالیسمی ،مستکبران در راس آنها آمریکا

و انگلیس بوده و هست و وصیت نامه شهید به وضوح به رخنه و نفوذ چنین

افراد سست اراده حتی در لباس روحانیت در پست های حساس و مدیریت

کشور اشاره می کند که اکنون نیز جای پای آنها گسترش یافته و همچون

اقتاپوس بر تصمیم گیریها و انتخاب مدیران اعمال نفوذ نموده و در پی رسیدن

به خواسته های شیطانی و بیگانه پسند خود هستند و این هوشیاری و بیداری

مراکز اطلاعاتی و قضایی را می طلبد که هر موقع ماهی رو از آب بگیری دیر

نیست چه رسد به اکنون که ماهی بزرگ شده و امیال اقتاپوسی پیدا کرده

اللهم عجل لولیک الفرج و....

ناشناس
| 1393/6/2 - 14:40 |     5     0     |

چرا به احمدی نژاد لقب نجات بخش و برگرداننده نظام و انقلاب به مسیر اصلی آن را می دهیم و بر این اصرار می ورزیم. چرا در حالیکه نهادهای تضمین کننده سلامت و صحت انقلاب مثل بسیج و سپاه و حزب الله و مردم بصیر وجود دارند باز ما بر نقش برجسته احمدی نژاد تاکید می گذاریم.
بهمین خاطر. یعنی به این خاطر که به گفته مرد بزرگی که از جان و آبرویش برای انقلاب مایه گذاشت و از نزدیک در جریان امور بود بعضی ها هستند که از منافقین منافق ترند و بدلیل تجاربی که دارند چنان لطیف و ظریف و ماهرانه و در عین حال حساب شده و با نقشه عمل می کنند که همه نهادهای ضمانتی را دور می زنند
و اگر روزی موفق شوند و پرچم هدایت امور را بدست گیرند همه آن نهادها و انقلاب و نظام را به بیراهه میبرند و به همان مسیری می کشانند که خودشان در جلوی آن قرارگیرند بدون اینکه هیچکس متوجه شود ما کجائیم و انقلاب کجا بود و آرمانهای امام چه بود.
چیزی که مانع میشود و بدون اینکه قصد و تلاش بخصوصی در این زمینه داشته باشد بخودی خود آنها را رسوا می کند و مانع دستیابی آنها به اهدافشان می شود وجود فردی است با خصیصه های علی وار. خود این وجود تعارضات را آشکار می سازد . دروغ ها را بر ملا می سازد. روی نفاق ها نورافکن می اندازد و آنها را برجسته می کند. بطوریکه چشمان را می آزارد و تحمل دیدنش را ندارند و مابقی ماجرا
تضمین و ضمانت ، بقاء وجود این وجود و اثرگذاریش در امور است و گرنه بقیه همه نمایش است.


اکبر
| 1393/6/3 - 02:42 |     3     0    
پاسخ: بخاطر این که تو ایران همه میدون قاتل رجائی و باهنر وبقیه کیا بودند ولی سکوت کردند
ولی تنها کسی که فریاد زد وجبهه گرفت و با آنها مبارزه کرد کسی نبو د جز احمدی بت شکن


ناشناس
| 1393/6/2 - 23:27 |     2     0     |
همه این خصوصیاتی که شهید لاجوردی گفته اند مربوط به ... است.

ناشناس
| 1393/6/3 - 18:02 |     4     0     |
سالهاین نخست بعد از انقلاب عصر مسابقه ساده زیستی و دشمنی با امپریالیسم بود بنا بر این شهید رجایی چندان کار مهمی انجام نداده بود. در واقع بنی صدر هم کاخ نشین نبود و شعار دوستی با کشورهای امپریالستی نمی داد.
کار اصلی هنر احمدی نژاد بود که در عصر غلبه گفتمان اشرافیت گرایی و مسابقه برای وابستگی به آمریکا، در خلاف جهت جریان آب شنا کرد و ارزشهای انقلاب را سعی کرد زنده کند. هر چند مرده زنده نمی شود.


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
 
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
 
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
دکتر احمدی نژاد:  هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
دکتر احمدی نژاد: هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
 
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
 
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
 
اطلاعیه شماره 2 بقایی، جوانفکر و خراسانی/ درخواست از رهبر معظم انقلاب برای مامور نمودن آیت الله شاهرودی جهت رسیدگی به ادعاها و اتهامات
اطلاعیه شماره 2 بقایی، جوانفکر و خراسانی/ درخواست از رهبر معظم انقلاب برای مامور نمودن آیت الله شاهرودی جهت رسیدگی به ادعاها و اتهامات
 
فیلم کامل سخنرانی طوفانی دکتر احمدی نژاد در جمع زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
فیلم کامل سخنرانی طوفانی دکتر احمدی نژاد در جمع زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار