آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
شنبه، 16 آذر 1398 - 23:27   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 16297صفحه نخست » خبردوچهارشنبه، 5 شهریور 1393 - 18:25
تکمیل مسکن مهر به طور جدی پیگیری شود
انتقاد رهبر معظم انقلاب از اظهارنظرهای مبالغه آمیز و غیرمنصفانه درباره دولت های گذشته
انتقاد رهبر معظم انقلاب از اظهارنظرهای مبالغه آمیز و غیرمنصفانه درباره دولت های گذشته دولت بهار: حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: همواره دولتها نسبت به دوره های گذشته خود منتقد بوده اند که ایرادی هم ندارد اما این انتقاد نباید حالت اغراق آمیز و تخریب پیدا کند زیرا در روحیه مردم تأثیر بد می گذارد و آنان را نسبت به آینده نیز نامطمئن می کند. ایشان با اشاره به برخی اظهارنظرهای مبالغه آمیز و غیرمنصفانه درخصوص دولت های گذشته افزودند: اگر در این اظهار نظرها بی انصافی شود، قطعاً در آینده نیز نسبت به عملکرد ما هم بی انصافی خواهد شد. اگر برخی سیاست ها یا عملکردهای دوره گذشته را قبول نداریم، بهترین شیوه، اصلاح آن در عمل است و این روش، بهتر از اظهار نظر است.
  

دولت بهار/ حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت، ایجاد آرامش روحی و روانی در جامعه، کنترل تورم، تثبیت قیمت ارز و اجرای طرح نظام سلامت را از اقدامات با ارزش و خوب دولت یازدهم در یکسال گذشته برشمردند و همه دولتمردان را به حفظ و تقویت جهت گیری و روحیه انقلابی، تکیه بر ظرفیت ها و تولید داخلی، اجرای دقیق سیاستهای اقتصاد مقاومتی، توجه ویژه به بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی در روستاها، جدی گرفتن ادامه رشد علمی و تقویت شرکتهای دانش بنیان، موضع گیری صریح در قبال مسائل منطقه و جهانی بویژه دخالتهای امریکا، حفظ انسجام درونی دولت، رعایت خطوط قرمز و فاصله گذاریها بویژه در موضوع فتنه سال 88، و سعه صدر و آرامش در قبال انتقادهای منصفانه، توصیه کردند.

در این دیدار که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، حضرت آیت الله خامنه ای با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، جهت گیری و روحیه انقلابی و طلب رضای الهی را از مهمترین ویژگیهای این دو شهید بزرگوار دانستند و افزودند: باید همه ما به عنوان مسئولان نظام همواره جهت گیری و روحیه انقلابی را حفظ کنیم و هدف نیز کسب رضای الهی باشد.
رهبر انقلاب اسلامی با قدردانی از گزارش رئیس جمهور از عملکرد یکساله دولت یازدهم، گفتند: گزارش عملکرد دولت باید به افکار عمومی ارائه شود تا مردم ضمن اطلاع از اقدامات انجام گرفته، از کارها و برنامه های آینده نیز مطلع شوند.
حضرت آیت الله العظمی خامنه ای خاطرنشان کردند: ارائه گزارش عملکرد، موجب امیدواری مردم به آینده خواهد شد. البته باید دقت شود که در این گزارش ها، آمارها دقیق و بدور از اغراق باشند.
ایشان با تأکید بر اینکه یکی از برکات تغییر دولتها و روی کار آمدن دولتها با شعارهای جدید، ایجاد امید در مردم است، افزودند: باید این امید را در مردم حفظ و تقویت کرد که یکی از راههای تقویت آن، اطلاع افکار عمومی از کارهای انجام گرفته، است.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: البته امید مردم فقط با ارائه گزارش، تقویت نخواهد شد بلکه مردم به دنبال عمل، و نتیجه عملی، صحبت ها هستند.
حضرت آیت الله خامنه ای در ادامه چند توصیه مهم به دولت داشتند که «کار و فعالیت و خدمت مستمر به مردم» و «پرهیز از حاشیه سازی ها» اولین توصیه به دولتمردان بود.
حفظ انسجام درونی و شنیده شدن یک صدا از دولت، دومین توصیه رهبر انقلاب اسلامی بود.
حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: باید مراقبت شود تا در سخنان مسئولان دولتی تعارض وجود نداشته باشد و فلسفه تعیین سخنگو هم این است که از دولت صدای واحد در مسائل مختلف شنیده شود.
رهبر انقلاب اسلامی در توصیه سوم خود، دولتمردان را به پرهیز از دو قطبی کردن جامعه با شعارها و دعواهای سیاسی سفارش کردند و گفتند: جناح بندیهای سیاسی اشکالی ندارد اما نباید جامعه را به دو قطب تبدیل کرد زیرا این کار موجب دل زدگی و خستگی مردم و شکننده شدن محیط جامعه می شود.
چهارمین توصیه حضرت آیت الله خامنه ای عبور دولت از جناح بندی ها در مسائل سیاسی، بود که ایشان تأکید کردند: علائق اعضای دولت به برخی جناح های سیاسی اشکالی ندارد اما دولت و اعضای آن نباید اسیر جناح بندیها شوند.
ایشان افزودند: در موضوع جناح بندی های سیاسی همواره تأکید بر رفاقت و اُنس با یکدیگر است اما در برخی موارد هم مسئله متفاوت است و باید حتماً خطوط قرمز و خطوط فاصل رعایت شوند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: مسئله فتنه و فتنه گران، از مسائل مهم و از خطوط قرمز است که آقایان وزرا باید همانگونه که در جلسه رأی اعتماد خود بر فاصله گذاری با آن تأکید کردند، همچنان بر آن پایبند باشند.
حضرت آیت الله خامنه ای توصیه پنجم خود را به رعایت سعه صدر و آرامش در قبال انتقادهای منصفانه اختصاص دادند و گفتند: آقای رئیس جمهور از برخی انتقادها ناراحتند که البته در برخی موارد هم واقعاً حق با ایشان است و برخی انتقادها، تند و گاهی غیرمنصفانه هستند.
ایشان افزودند: لزومی ندارد که انسان بخواهد به هر مطلب یا انتقادی، پاسخ دهد زیرا در برخی موارد سکوت بهتر است ضمن آنکه هر حرفی هم که بر ضد ما زده شود اینگونه نیست که حتماً در ذهن افراد جامعه تأثیر بگذارد و مورد قبول قرار گیرد.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: انتقاد باید باشد اما انتقاد باید با لحن خوب و منصفانه باشد و هدف از آن نیز بی آبرویی و سبک کردن طرف مقابل نباشد که این روش قطعاًَ غلط است.
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: پاسخ به انتقادها هم باید منطقی و با خونسردی داده شود.
ایشان با تأکید بر اینکه انتقادهای منصفانه دشمنی نیست بلکه کمک به دولت است، گفتند: یکی از مسائل بسیار مهم کنونی، آرامش روانی موجود در جامعه است که باید حفظ شود.
رعایت انصاف در انتقاد از اقدامات و سیاستهای دولتهای گذشته، توصیه ششم رهبر انقلاب اسلامی به اعضای دولت بود.
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: همواره دولتها نسبت به دوره های گذشته خود منتقد بوده اند که ایرادی هم ندارد اما این انتقاد نباید حالت اغراق آمیز و تخریب پیدا کند زیرا در روحیه مردم تأثیر بد می گذارد و آنان را نسبت به آینده نیز نامطمئن می کند.
ایشان با اشاره به برخی اظهارنظرهای مبالغه آمیز و غیرمنصفانه درخصوص دولت های گذشته افزودند: اگر در این اظهار نظرها بی انصافی شود، قطعاً در آینده نیز نسبت به عملکرد ما هم بی انصافی خواهد شد. اگر برخی سیاست ها یا عملکردهای دوره گذشته را قبول نداریم، بهترین شیوه، اصلاح آن در عمل است و این روش، بهتر از اظهار نظر است.
موضع گیری صریح و قاطع در قبال مسائل منطقه ای و بین المللی، هفتمین توصیه رهبر انقلاب اسلامی به دولت بود.
حضرت آیت الله خامنه ای موضع گیریهای دولت در یکسال گذشته را خوب ارزیابی کردند و گفتند: موضع گیری صریح و قاطع در مسائلی همچون فلسطین، رژیم صهیونیستی، غزه، سوریه، عراق، تکفیری ها و دخالت های امریکا، به نفع نظام جمهوری اسلامی است و منافاتی هم با زبان دیپلماسی و مذاکره ندارد.
ایشان تأکید کردند: موضع گیری صریح و شفاف درخصوص این مسائل شاکله کلی نظام اسلامی و عقبه راهبردی نظام در میان ملتها را حفظ خواهد کرد.
توصیه هشتم رهبر انقلاب اسلامی تأکید بر ادامه پرشتاب رشد علمی کشور و حمایت از شرکتهای دانش بنیان و نقش تعیین کننده تحقیقات کاربردی و تحقیقات بنیانی بود.
حضرت آیت الله خامنه ای طرح نظام سلامت را یکی از اقدامات بسیار خوب دولت یازدهم برشمردند و در توصیه نهم خود گفتند: باید این طرح پشتیبانی شود و ادامه یابد، ضمن آنکه مراقبت شود برخی تصمیم ها، این طرح را به ضد خود تبدیل نکند.
توصیه های بعدی رهبر انقلاب اسلامی به دولت، عمدتاً توصیه های اقتصادی بود.
حضرت آیت الله خامنه ای در توصیه دهم خود با اشاره به لزوم تکیه بر توان و ظرفیت های داخلی و حمایت از تولید، افزودند: کلید رونق اقتصادی که مورد تأکید رئیس جمهور محترم نیز است، مسئله تولید است.باید با استفاده از ظرفیت های فراوان داخلی، تولید را به حرکت درآورد تا رونق اقتصادی و افزایش صادرات غیرنفتی محقق شود.
حضرت آیت الله خامنه ای، اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی را برای بالفعل کردن ظرفیت های داخلی و به حرکت درآوردن تولید، بسیار مهم دانستند و خاطرنشان کردند: دولت باید بسته سیاستهای اقتصادی خود را با سیاستهای اقتصاد مقاومتی تطبیق دهد و مواردی را که غیرمنطبق با این سیاستها است، حذف کند.
ایشان، تثبیت قیمت ارز و کنترل تورم را از اقدامات با ارزش دولت در یکسال گذشته برشمردند و افزودند: نباید به این اقدامات بسنده کرد زیرا این موارد، قدمهای اول هستند.
رهبر انقلاب اسلامی یکی از مشکلات جدی کنونی کشور را بنگاه داری بانک ها دانستند و تأکید کردند: دولت باید این موضوع را بطور جدی پیگیری و حل کند زیرا بانکها باید در خدمت تولید باشند و اگر در خدمت تولید قرار گیرند بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.
توجه ویژه به بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی در روستاها توصیه یازدهم حضرت آیت الله خامنه ای به دولت بود.
ایشان تأکید کردند: صنایع بخش کشاورزی، یکی از بخشهای راهبردی است که در همه کشورها به آن کمک ویژه می شود و دولت باید به بخش کشاورزی مساعدت ویژه ای داشته باشد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی همچنین خاطرنشان کردند: راه توسعه روستاها، ایجاد صنایع تبدیلی در روستاها است.
حضرت آیت الله خامنه ای، اهمیت ویژه بخش معدن و ارزش افزوده و اشتغال زایی این بخش را به عنوان توصیه دوازدهم بیان کردند و سپس با اشاره به ضررها و زیان های واردات بی رویه و تاثیر منفی آن بر تولید داخلی ، توصیه سیزدهم خود را به این موضوع اختصاص دادند.
رهبر انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه موضوع واردات ، فقط از طریق تعرفه حل نخواهد شد ،  افزودند: دولت باید درخصوص واردات کالاهای غیر ضروری و تجملی سخت گیری بیشتری انجام دهد و اِعمال قدرت کند.
چهاردهمین توصیه رهبر انقلاب اسلامی درخصوص آب کشاورزی بود که حضرت آیت الله خامنه ای ضمن تأیید سیاستهای وزارت نیرو درخصوص آب، گفتند: یکی از راه حل های جدی برای مشکل آب در کشور، صرفه جویی در آب کشاورزی از طریق استفاده از شیوه های نوین آبیاری بویژه آبیاری تحت فشار است.
توجه جدی برای تکمیل مسکن مهر، پانزدهمین و آخرین توصیه رهبر انقلاب اسلامی به دولت بود.
حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: اگر احتمالا با اصل طرح مسکن مهر و یا نحوه تزریق اعتبارهای بانکی به آن مخالفتی وجود دارد ، اما این را هم بدانیم که اکنون چند میلیون نفر چشم انتظار تکمیل مسکن مهر هستند و باید این کار بطور جدی پیگیری شود و به اتمام برسد.
رهبر انقلاب اسلامی در پایان سخنان خود، خطاب به اعضای دولت یازدهم گفتند: به خدا تکیه و به او توکل کنید اگر به کمک خداوند امیدوار باشید، قطعاً پروردگار هم به شما کمک خواهد کرد و این راهم بدانید که موفقیت شما، موفقیت و سرافرازی نظام اسلامی است.
پیش از سخنان رهبر معظم انقلاب، حجت الاسلام و المسلمین روحانی رئیس جمهور، گزارشی از عملکرد یکساله دولت بیان کرد.
آقای روحانی با اشاره به تحقق حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم، گفت: تمام تلاش دولت حرکت به سمت ثبات و آرامش در جامعه و امیدوار کردن مردم به آینده‌ی رشد و توسعه کشور بوده است و امروز دولت، مهمترین دستاورد خود را ایجاد همین آرامش و طمأنینه می‌داند.
رئیس جمهور سپس به بیان آمارهایی از تغییرات در برخی شاخصهای اقتصادی پرداخت و خاطرنشان کرد: برنامه دولت در ابتدای کار بر مهار رشد نرخ سریع تورم متمرکز بود و بر اساس وعده داده شده به مردم، تورم در پایان سال 92 به کمتر از 35 درصد کاهش یافت که این رقم در پایان سال جاری به کمتر از 20 درصد خواهد رسید، همچنین امیدواریم در پایان سال 95، برای اولین بار نرخ تورم در کشور تک رقمی شود.
آقای روحانی گفت: در کنار مشکل تورم، رکود بی سابقه در دو سال پیاپیِ 91 و 92، یکی دیگر از مشکلات دولت در آغاز کار بود و دولت برای خروج از رکود پس از ماهها برنامه ریزی، بسته سیاستی مناسبی را تهیه کرد.
رئیس جمهور رشد تولید در بخشهای «نفت و گاز، کشاورزی، صنایع و معادن» و افزایش ورود گردشگر خارجی به کشور را از جمله نشانه‌های آغاز رونق و رشد مثبت اقتصادی برشمرد و افزود: البته برای خروج از رکود، سیاستهای اقتصاد مقاومتی که مبتنی بر اتکا به تولید داخل و افزایش صادرات غیر نفتی است، مورد توجه جدی دولت قرار دارد.
وی مسئله اشتغال و حل مشکل بیکاری را دغدغه دیگر دولت خواند و خاطرنشان کرد: دولت باید برای حل این مشکل اقداماتی فوری در بستر افزایش رونق اقتصادی و سرمایه‌گذاری انجام دهد.
آقای روحانی در بخش دیگری از گزارش خود به اقدامات دولت در بخش آب و مشکلات جدی در تأمین آب کشاورزی، صنعتی و حتی آب شرب اشاره کرد و با تشکر از حمایت و کمک رهبر معظم انقلاب در اجرای این طرحهای مهم و زیربنایی، گفت: 10 میلیارد دلار در این بخش سرمایه‌گذاری و 12 میلیارد متر مکعب آب در ظرف 4 سال آینده مهار خواهد شد.
رئیس جمهور با اشاره به نگرانیهای موجود در تأمین برق نیز، راه حل این مشکل را تشویق سرمایه‌داران و کارآفرینان برای سرمایه‌گذاری در این بخش عنوان کرد.
گزارش آقای روحانی با بیان اقدامات انجام شده در افزایش ظرفیت تولید نفت و گاز به 3 میلیون و 700 هزار بشکه ادامه یافت. رئیس جمهور همچنین گفت: تلاش می کنیم تا ابتدای زمستان سال جاری، 100 میلیون متر مکعب به تولید روزانه گاز و در سال آینده نیز 100 میلیون متر مکعب دیگر به تولید روزانه افزوده شود.
وی با اشاره به مشکلات زیست محیطی در مناطقی نظیر دریاچه ارومیه، دریاچه هامون، جنگلهای بلوط و همچنین معضل ورود ریزگردها به کشور، افزود: این مسائل هنوز بطور کامل رفع نشده اما دولت مصمم به پیگیری و رفع نگرانیهاست.
آقای روحانی سپس به کسری بودجه 14 هزار میلیارد تومانی ناشی از پرداخت یارانه نقدی تا قبل از اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها اشاره کرد و افزود: با اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی در یک شیب ملایم، این کسری جبران و بخشی از منابع حاصله نیز صرف اجرای طرح تحول سلامت شد.
رئیس‌جمهور، کنترل و تثبیت قیمت دارو و کاهش قیمت داروهای خارجی و لوازم پزشکی و همچنین کاهش سهم مردم از هزینه درمان در بیمارستانها از 35 درصد به کمتر از 10 درصد و اعزام متخصصان به مناطق محروم را از دستاوردهای مهم دولت در بخش سلامت برشمرد و گفت: اجرای بیمه همگانی سلامت نیز از جمله موفقیتهای دولت در این بخش است.
وی برنامه دولت در زمینه تأمین امنیت غذایی، طرحهای مربوط به سواحل مکران و انجام 7 سفر استانی با دادن تعهدات قابل اجرا به مردم را از دیگر اقدامات دولت در یکسال گذشته خواند و افزود: در بخش سیاسی، اجتماعی و فرهنگی آرامش، همدلی، وحدت و انسجام ملی افزایش یافته است.
رئیس جمهور سپس به تشریح رویکرد سیاست خارجی دولت پرداخت.
آقای روحانی افزود: دولت در حمایت از مردم عراق، سوریه، لبنان و بخصوص مردم فلسطین، همه توان سیاسی و اقتصادی و اجتماعی خود را بکار گرفته است.
وی اظهار امیدواری کرد آینده‌ی منطقه شاهد پیروزی ملتهای منطقه علیه تروریسم و رژیم جنایتکار صهیونیستی و بازگشت آرامش باشد.
رئیس جمهور همچنین از کوتاه شدن دیوار «ایران هراسی» در افکار عمومی دنیا خبر داد و در خصوص تحریمهای ظالمانه علیه کشور نیز گفت: قدمهایی در زمینه کاهش و رفع تحریمها برداشته شده و قدمهای بسیار زیادی نیز پیش روی دولت است.
آقای روحانی در خصوص راهبرد مذاکراتی دولت نیز گفت: طرف ایرانی، منطق و شفافیت و صلح خواهی خود را نشان داده و مذاکرات را بگونه‌ای ادامه خواهیم داد که اگر زیاده‌خواهی برخی قدرتها مانع از موفقیت مذاکرات شد، افکار عمومی دنیا مسئولیت آن را متوجه همان زیاده‌خواهان کند.
رئیس جمهور سپس با مقایسه وضعیت 3 دوره هشت ساله شروع بکار دولتها تا قبل از دولت یازدهم از لحاظ شاخص تورم و رشد اقتصادی، محور پایانی سخنان خود را به ضرورت کمک و حمایت همه دستگاهها به دولت برای عبور از این شرایط سخت اختصاص داد و گفت: دولت همواره توفیقات خود را مرهون لطف خداوند، توجهات حضرت ولی‌عصر(عج)، حمایت مردم و هدایتها و کمکهای رهبر معظم انقلاب می‌داند.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 34 نظر (فعال: 31 ، در صف انتشار: 0، غیره: 3)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1393/6/5 - 19:54 |     597     0     |
توجه جدی برای تکمیل مسکن مهر، پانزدهمین و آخرین توصیه رهبر انقلاب اسلامی به دولت بود. حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: اگر احتمالا با اصل طرح مسکن مهر و یا نحوه تزریق اعتبارهای بانکی به آن مخالفتی وجود دارد ، اما این را هم بدانیم که اکنون چند میلیون نفر چشم انتظار تکمیل مسکن مهر هستند و باید این کار بطور جدی پیگیری شود و به اتمام برسد.

ناشناس
| 1393/6/5 - 20:19 |     431     2     |
1 - آمار تورم کاهش یافته، خود تورم هم در واقعیت کاهش داشته است؟!
2 - روحانی ادعا کرده، 90 درصد مردم از برنامه هسته ای او دفاع می کنند! آیا آقا جز آن 90 درصد نبوده؟!!
3 - آیا انتقادات غیرمنصفانه و تند از دولت پیش بیشتر بود یا حالا؟

پس تکلیف مظلومیت دولت بی پناه دکتر احمدی نژاد چه می شود؟؟

ناشناس
| 1393/6/6 - 04:10 |     101     0    
پاسخ: برادران... من احساس میکنم جوی بین بچه های بهار افتاده که دارن آرزو میکنن دولت زمین بخوره تا مچش رو بگیرن!!
کسی که نگاهش به مسائل ولایی است و دوستدار رهبر و احمدی نژاد نباید این نگاه رو داشته باشه. نگاه دکتر به مسایل خیلی فراتر از خاله زنکهایی است که در هر فرصتی میخوان بیعرضهگی های خودشون رو به گردن دولتهای قبل بندازن تا فضایی برای تبرئه ی خودشون پیدا کنن و احیانا جایی برای اثبات خودشون و طولانی کردن ریاستشون!
بالاخره ما باید یه فرقی با این احمقهایی که قرار میزارن ساعت 9 اطو به برق بزنن یا دسته جمعی جنبش کچل کردن برای حمایت از یک مشت اغتشاش گر راه بندازن داشته باشیم .
منظور از این مثالها این بود که در و دیوار رو گاز میزنن تا دولت زمین بخوره و اینا عقده هاشون رو خالی کنن .دست که هیچی حتی پای دولت رو هم بگیرن.
انصافا در عناد و دشمنی این جماعت با احمدینژاد شکی نیست اما ما نباید راه اینا رو بریم و جواب نفهمی این جماعت رو مثل خودشون بدیم.
خلاصه نقد باید سازنده و با کمک به دولت باشه هرچند با روشی که پیش گرفتن موافق نیستیم.
حضرت آقا همیشه از منتخب مردم حمایت کردند و خواهند کرد

س س
| 1393/6/6 - 10:18 |     274     0    
پاسخ: من خودم به هیچ وجه قصد بی انصافی نداشتم. اما جناب شیخ با اون کوته فکریهاش، از قبل از انتخابات بنای عقده گشایی داشت. گفتیم شاید بعد از انتخابات مشکلات واقعی کشور رو که هیچ ربطی به احمدی نژاد نداره لمس کنه و یه کم واقع بینانه تر قضاوت کنه. اما آدم نشد که هیچ بدتر هم شد. همین الان هم حساب اون و وزراش باید جدا باشه. هر کسی بر مبنای حرف و عمل خودش باید قضاوت بشه و نباید در حق هیچ کس بی انصافی کرد. لازم نیست ما دعا کنیم که دولت زمین بخوره و حق نداریم کار غلطی بکنیم که دولت زمین بخوره، اونی که بی انصافی بکنه خودش زمین خواهد خورد، این سنت خداست.
سلیمانی یارانه بگیر
| 1393/6/6 - 14:24 |     185     0    
پاسخ: آقا فرمودن ... اما این را هم بدانیم که اکنون چند میلیون نفر چشم انتظار تکمیل مسکن مهر هستند و باید این کار بطور جدی پیگیری شود و به اتمام برسد.

ناشناس
| 1393/6/5 - 21:15 |     145     1     |
قربان رهبری که همیشه به موقع نصیحت میکنه اما بعضیها خوب گوش نمیدهند بویژه فواره های بصیرت!!
اگر آن فواره های افول کرده تخریب نمیکردند الان در این وضعیت اسفناک نبودیم که پروژه های عظیم ملی تعطیل شوند و واردات بی برنامه افزایش یابد و رکود پشت رکود اتفاق بیفتد و مردم امیدشان را از دست بدهند.
فواره های متوهم بصیرت آن دنیا جواب خدا را چه خواهند داد؟

فاضل حسن زاده
| 1393/6/5 - 21:54 |     69     0     |
سخنان حضرت آقا از جنس حق بود همه چیز را صریح بیان کردند و به نوعی با دولت اتمام حجت کردند که فضای تهمت و تخریب را رها کرده و به پیگیری عملی مطالبات مردم بپردازند

ناشناس
| 1393/6/5 - 22:26 |     625     0     |
از نظر من هیچ دولتى احمدى نژاد نمى شود درود بر او وارمانهایش

مهریار
| 1393/6/5 - 22:44 |     961     0     |
-
دو کارِ این دولت را باید از هم تفکیک کرد

یک خط مش گذاری کلی دولت در زمینه های سیاسی و اقتصادی و فرهنگی

دوم اقدامات عملی و اجرائی

با اینکه بیشتر کار این دولت روی کارهای نرم افزاری - آنهم در مورد طراحی های اصلی - متمرکز شده است اما در همین بخش هم معلوم نیست بالاخره دستور العمل کار سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی این دولت چیست.

بالاخره دولتی با اینهمه افراد با سابقه و تجربه دار باید یک بروشوری یک جزوه ای یک راه کار و اصل و اصول کاری را بصورت چاپی در هر زمینه تهیه و منتشر نماید که بشود دید چکار میخواهد بکند.
بدون اینکه اعلام مشخصی باشد یک سری از کارها در امتداد همین بخش سیاستگذاری است یعنی فرضا «مهار تورم» «طرح تحول درمان و سلامت» ـ اینها اقدام عملی و اجرائی خاصی نمی طلبد تصویب که شد خود بخود به اجرا در می آید.
بخشی از توفیقاتی که دولت به خود نسبت می دهد اتفاقاتی است که در دولت قبلی هم پیش بینی شده بود و قرار بود اتفاق بیافتد
فرضا کسری بودجه قطعا موقتی بود و به هر حال قرار بود با افزایش درآمدها بر طرف شود ، یا مساله رکود ، که به کاهش تولید نفت و تحریم مربوط بود ، اینها که برداشته می شد آنهم از بین میرفت.
اما در همین بخش سیاست گذاری و طراحی و برنامه ریزی یک مقوله که کاملا نا گفته رها می شود بحث تکلیف اشتغال است. احتمالا تا چند سالروز دیگر و تا چند گزارش سالانه دیگر هم به آن اشاره ای نخواهد شد. اساسا در برنامه ریزی ها و سیاستگذاریها گفته نمی شود این براساس چه جدول زمانی و آماری قرار است جلو برود همه چیز خالی است.
اما خارج از این اقدامات سیاستی و نرم افزاری هر دولتی میباید توان پرداختن به اجرای تعدادی پروژه ها و برنامه ها را جدای از کار سیاستگذاریها داشته باشد.
من اگر جای رهبری بودم دراین بخش از آقایان توضیح میخواستم می پرسیدم اینهائی که هی دارید افتتاح می کنید یا وعده افتتاحش را می دهید اگر بیمارستان در مازندران است ، اگر پالایشگاه است ، اگر ذوب فلز ، کارخانجات صنعتی و اینها هست اینها که همه اش مال دوره ریاست جمهوری قبل است سئوال می کردم بدانم آیا اینها ها هم مشغول کاری هستند یا اینکه آنقدر مشغول طرح بازی هستند که وقتی برای طراحی کارهای اجرائی و وارد شدن در کارهای اجرائی ساخت و سازی و ابادانی ندارند و آنها را به حال خود رها کرده اند.
رهبری از بعد از دوره احمدی نژاد همه دولت ها را به کار و فعالیت بیشتر و تلاش خستگی ناپذیر تر و خدمت به مردم دعوت می کنند اما بعید است که این خصیصه ذاتی عمومی همه دولت ها باشد. ضمنا صرف شروع به تحرک دردی را دوا نمی کند عقل و درایت توانمندی باید باشد و پشتش تحرک ، و گرنه هم دولت را فرسوده و خسته می کند و هم نتیجه بخش نخواهد بود.
دولتی که جد و جهد خود را بر تعطیلی یک سلسله برنامه های پیشین قرار داده است که همه مفید بودند شاید تحرک زیادترش زیاد هم مفید نیافتد.
جدا از رهبری ، چه خوب بود هیات دولت به مردم هم گزارشی از کارهایش را با تفکیک کارهائی که مال خودش است ، طرح های اجرائی که ریخته است ، آن اسم و رسم دارها ، وگرنه کشیدن جوب و پاک کردن نهر و وصل کردن دو دکل که کار نیست ـ در طراح های عظیم افتخار آفرین و غرور آفرینی که برای کشور دارند و در هشت سال دوره تحقیقات استراتژیک روی آنها کار کرده بوده اند یک گزارشی به مردم میدادند.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت مدعی بودند که احمدی نژاد اجرای بسیار برنامه ها را سد کرده است کاش ایشان هم یک اعلامی می داشتند که با ررفتن احمدی نژاد راه برای تحقق چه کارهای عظیمی به کمک دولت مورد حمایت ایشان فراهم آمده است.
ضمنا بسیاری از ادعاهای دولت برای مردم محسوس نیست. فرشا در آخرین برنامه پایش 70 در صد مردم ، 98 در صد خبرگان اقتصادی کشور و 100 ردصد خبرنگاران و روزنامه نگاران نسبت به توفیق کار دولت در ایجاد تحول تولید ابراز نا امیدی و دلسردی کرده بودند. کاش خود دولت یک فرمولی ارائه می دادند که ما میفهمیدیم چطور بفهمیم قیمت هائی که دارند بالا میروند روند صعودیشان متوقف شده اند. یا بیکاری و وخامت اوضاع اقتصادی چطوری هست که توسط برخی بهبود و رو به بهبود و قابل قبول تصور می شود.
درک کارهای این دولت و نگاه مثبت به آن احتیاج به هنر خاصی دارد که کاشکی دراین زمینه هم رهنمودی ارائه میفرمودند.

امیررضا
| 1393/6/5 - 22:47 |     389     0     |
اگر دقت کنیم رهبری عزیز ، تذکرات جدی و صریح به دولت روحانی داشتند:
1- گزارش ها، آمارها دقیق و بدور از اغراق باشند.
2- مردم به دنبال عمل، و نتیجه عملی، صحبت ها هستند..
3-کار و فعالیت و خدمت مستمر به مردم» و «پرهیز از حاشیه سازی ها»
4-شنیده شدن یک صدا از دولت
5-پرهیز از دو قطبی کردن جامعه با شعارها و دعواهای سیاسی
6- دولت و اعضای آن نباید اسیر جناح بندیها شوند.
7- مسئله فتنه و فتنه گران .... آقایان وزرا همچنان بر فاصله گذاری با آن پایبند باشند.
8- رعایت سعه صدر و آرامش در قبال انتقادهای منصفانه ... انتقاد با لحن خوب و منصفانه
9-رعایت انصاف در انتقاد از اقدامات و سیاستهای دولتهای گذشته
10-پرهیز از اظهارنظرهای مبالغه آمیز و غیرمنصفانه
11-تطبیق بسته سایت اقتصادی با اقتصاد مقاومتی و حذف موارد غیر منطبق
12- توجه جدی برای تکمیل مسکن مهر
و ........

این تذکرات برای دولتی است که تنها یکسال از عمر آن میگذرد ... ! براستی روحانی و دولتش علیرغم بی توجهی و حتی توهین به منتقدان خود که اکثر انتقاداتشان همین مواردی است که رهبری به صراحت بیان داشتند ، چه جوابی برای این تذکرات دارند ... آیا دغدغه ها و نگرانیها و تذکرات رهبری جدی گرفته شده و اصلاحات مورد نظر رهبری انجام خواهد گرفت ... ؟؟!!

مقایسه کنید سخنان رهبری عزیز و قضاوت ایشان در مورد عملکرد یکسال اول دولت دکتر احمدی نژاد با یکسال اول دولت روحانی را :

ویژگیها و شاخصه های دولت نهم از زبان رهبری 85/6/6 :

شعارهای دولت و مسئولان و اهداف تعیین‌شده‌ی آنان کاملاً با مبانی انقلاب و با مبانی اعلام‌شده‌ی امام عزیز ما منطبق است ..... امروز عزت و ابهت ملت ما بسیار برجسته است .... عدالتخواهی و عدالت‌گستری .... فسادستیزی .... اعتزاز به اسلام .... ساده‌زیستی و مردم‌گرایی .... تواضع و نغلتیدن در گرداب غرور .... اجتناب از اسراف و ریخت‌وپاش .... عدم وابستگی عناصر دولت به هیچ گروه و دسته و باند و جریانی .... شایسته‌سالاری .... نظارت بر عملکرد زیرمجموعه .... قانون‌گرایی .... شجاعت و قاطعیت در بیان و اعمال آنچه که حق است ... تمرکززدایی .... شعارهای دولت و مسئولان و اهداف تعیین‌شده‌ی آنان کاملاً با مبانی انقلاب و با مبانی اعلام‌شده‌ی امام عزیز ما منطبق است .... مردم به دولت اعتماد دارند؛ دولت، خود را جزوِ مردم و از جنس مردم میداند و ........

منبع : بیانات در دیدار با رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=3349


محمود
| 1393/6/5 - 23:42 |     134     0     |
سلام درود بر سید خدا سید علی خامنه ای
به امید دیدار یار رهبر دکتر احمدی نزاد بر کرسی ریاست جمهوری

ناشناس
| 1393/6/6 - 01:49 |     293     0     |
چر ا صداوسیما سخنرانی های آقارا پخش نمی کند؟چرا کسی اعتراض نمیکند؟

بچه دهاتی
| 1393/6/6 - 02:14 |     0     2     |
دولت بهار! تیتری که از سخنان حضرت آقا زده اید ، غلط انداز است . لفظ اگر که در متن ابتدای این جمله آمده ، بکلی مفهوم بیان آقا را عوض می کند . لطفاً بررسی و اصلاح کنید.

صافکار
| 1393/6/6 - 02:14 |     1216     0     |
مظلوم ترین دولتها دولت احمدی نژاد،پر کارترین دولتها دولت احمدینژاد.مردمی ترین دولتها دولت احمدی نژاد. و بزرگترین ترس مخالفین از امدن احمدی نژاد و...

ناشناس
| 1393/6/6 - 02:14 |     9     0     |
من فدای محمود احمدی نژاد بشم که غریبانه ...

مهر ماندگار
| 1393/6/6 - 06:01 |     127     0     |
رهبری عزیز همواره اصلی ترین حامی دکتر عزیز ما بودند و هستند..
میدونم که واسه رهبری عزیز هم هیشکی مثل دکتر احمدی نژاد نمیشه..

هادی
| 1393/6/6 - 07:22 |     188     0     |
خدا سایه ایشان را مستدام بدارد اگه هدایتهای ایشان نباشه امثال ... مملکت را به باد میدن

جانم فدای رهبرم سید علی
| 1393/6/6 - 11:59 |     475     0     |
چه فرمایشات زیبایی از دوستان عزیز میخاهم این فرمایشات گوهر بار رهبری را کپی کنید ودر صفحه word یا وان نوت نگهداری کنید خیلی زیبا بود

ناشناس
| 1393/6/6 - 12:30 |     0     0     |

تاثیر اعمال و اقدامات دولت ها را بیشتر از همه مردم درک می کنند چرا که بر وضعیت زندگی آنها اثر می گذارد. امروزه که رفتار دولت ها شدیدا تحت مراقبت است و زمان مهمترین عامل محسوب می شود در دیگر کشورها موسساتی هستند که با توجه به عملکرد دولتها نظر سنجی می کنند و بر اساس این نظر سنجی که معمولا در سالگردها اتفاق می افتد می بینیم که دولتها به اصلاح رفتار خود مبادرت می کنند و گاهی کابینه خود را تغییر می دهند reshuffle می کنند و اعضای جدیدی را وارد کابینه می کنند که به خلاف قبلی ها بتوانند در جهت تحقق وعدههای داده شده پیش بروند.
در ایران با این وضع و اوضاعی که ما داریم ـ بخصوص که مذاکرات هسته ای هم ما را گروگان گرفته است ـ ظاهرا باید با همین دولت هفت سال دیگر جلو برویم بعد مطابق رویه مرسوم 5 سال هم بیخودی طولش بدهیم و بعد از 13 سال بگوئیم : اِ چرا نشد؟
ـ

حسین
| 1393/6/6 - 14:46 |     112     0     |
کاش میتوانستید سخنان رهبری عزیز در دولت نهم دومین جلسه هئت دولت نهم با رهبری عزیز با این دولت مقایسه میکردید تا با بصریتها به ظاهر عمار بهتر متوجه میشدند

احمد
| 1393/6/6 - 15:13 |     464     0     |
بعد از انتخاب روحانی دکتر احمدی نزاد به او تبریک گفت وبه وزرایش دستور همکاری با دکتر روحانی داد ولی درعوض روحانی بمحض برمسند نشستن در صدد تخریب احمدی نزادافتادد که هنوز هم ادامه دارد که تمام اتهامها واهی بود درصورتی که اگر تخلفی بود پس قوه قضاییه چکاره است پس مشکل جای دیگر استببین
| 1393/6/6 - 15:21 |     409     0     |
دولت فریدادی : رئیس جمهور به همه ارکان نظام ولی فقیه-مردم-مجلس-صداوسیما و... در همه زمانها قبل-بعد و دوران ریاست اعتقاد عملی دارد.مثل دولت بهار و هما. در این دولت مقام یک هدیه خدائی از طریق مرم برای خدمت بیشتر و بیشتر ....
دولت فریدونی:تا زمانیکه ارکان نظام موافق ایشان است و همه سرمایه نظام خرج اهداف ریاستی ایشان است - خوب است.ولی وقتی وکلای ارکان نظام از ایشان مطالبه ای دارند؛ بیسواد - غیر موجه و جهنمی خوانده میشوند.در اینجا مردم فقط باید فرمانبر باشند تا آرامش داشته باشند بمحض کوچکترین مطالبه ای- اقتصاد داخلی و روابط بین المللی و .. در جهت ساکت نمودن وکلای ارکان نظام به چالش عمیق کشانده میشود.مثل دولت تدبیر و سازندگی

فدایی ولایت
| 1393/6/6 - 15:29 |     287     0     |
رهبر انقلاب کاملا بر رفتار و عملکرد دولت ها اشراف داشته و صحبتهای وی

بیشتر جنبه تذکر پدرانه و گوشزد به دولت در پرداختن به حواشی و جو سازیهای

نا متعارف و ایرادات به خدمات دولت گذشته برای سرپوش گذاشتن بر ناکارآمدی

و عدم مدیریت ، و اتکا دولت به حل مسائل کشور از طریق مسائل خارجی

و عدم اهمیت به توان داخلی و تقویت تولیدات داخلی و تکیه بر اقتصاد مقاومتی

می باشد که این عدم تسلط و اشراف دولت بر مدیریت و سردرگمی در مدیریت

ویکپارچگی در برنامه و استراتژی مشخص زیانهای غیر قابل جبرانی را در اقتصاد

و امنیت و منافع ملی خواهد داشت و امیدواریم دولت محترم این نصایح

پدرانه را بعنوان آخرین اخطار رهبری تلقی نموده و در رفع آنها تلاش نموده و از

پرداخت به حواشی و... خوداری نماید و برنامه های خود را معطوف به حل

مشکلات کشور از طریق تکیه بر توان داخلی و حمایت از تولید و اقتصاد

غیر نفتی و برنامه ریزی برای توسعه صنایع پایین دستی و بالا دستی و تبدیل

نفت خام به محصولات مورد نیاز و قابل صادرات و عدم خام فروشی می تواند

راهکاری برای عبور از مشکلات صادراتی و ارزی باشد و مطمئن باشد که

دشمنان از طریق مذاکرات و... هیچگونه منافعی برای کشور تامین نخواهند نمود

و تمرکز بر چنین مسائلی که خود برای انحراف کشورمان جهت حل مشکلاتش

و رشد و پیشرفت می باشد باعث عقب افتادگی و از دست دادن هر آنچه را که

اکنون نیز برانیم می باشد و لازم است جناب حقوقدان و تیمش خود را بخواب

نزده و بیش از این منافع کشور را به خطر نیندازند .

اللهم عجل لولیک الفرج و.....

ناشناس
| 1393/6/6 - 18:56 |     1     305     |
اصلا چطوره دوباره بگیم دولت احمدی نزاد بهترین دولت تاریخ ایران از مادها تا امروز بوده؟ در دولت احمدی نزاد هیچگونه تخلف و فسادی اتفاق نیافتاده ؟ چطوره بگوییم دولت احمدی نزاد پاکدست ترین دولت بود؟چطوره بگیم دزدی 3000میلیاردی درزمان نخست وزیری موسوی و خاتمی اتفاق افتاده؟ چطوره بگیم دزدیهای میلیاردی که یکی یکی پرونده هاش رو می شه؟ درزمان موسوی بوده و تا زمان خاتمی ادامه داشته؟ چطوره بگوییم که اصلا غیر از احمدی نزاد کسی دیگر در این مملکت سالم نبوده؟ چطوره بگوییم بقول احمدی نزاد تمام دولتهای قبل از او فاسد بودند و تنها او و دولتمردانش پاک بودند؟ چطوره اصلا در مورد کارهای احمدی نزاد دربردن ایران به تحریمها و زمینگیر کردن اقتصاد ایران در زمان موسوی و خاتمی اتفاق افتاده و احمدی نزاد منجی عالم ایرانی بوده و ما را از اینمنجلاب نجات داد؟ چطوره اصلا تمام مملکت را تعطیل کنیم و دوباره بدهیم دسن احمدی نزاد؟

ناشناس
| 1393/6/7 - 01:07 |     523     0    
پاسخ: امسال شماهاچندوقت دیگه گیرمیدید که آی ملت میدونین چیه این گرمای طاقت فرساوخشکسالی حاصل کاشت دولت قبلیه اصلاآب وهواهم دست نشانده اونا هستن پس ای وای-----

ناشناس
| 1393/6/6 - 20:18 |     304     0     |
با سلام بهارجان عزیز چه خوب میشه بیانات رهبری با هیئت دولت در هفته دولت در سال اول ریاست دکتر احمدی نژاد را با سال اول هفته دولت اقای روحانی منشر کنید منتظریم

ناشناس
| 1393/6/7 - 02:40 |     1     3     |
شما دولت بهاری ها برنامه تون برای جذب کسانی که کمی تا زیاد شبیه شما هستند و اشتراک عقیده دارید ولی در برخی موارد اختلاف دارید چیه؟
فقط فحش و هتاکی به اونها مگر اینکه صددر صد مثل شما باشند؟
اینگونه حرکت سیاسی به نتیجه نمی رسد.
بقیه را شمر بدونید خودتون و راه وفکرتون را آخر عصمت
خیلی ها بیشتر از شما برای پیاده کردن اصول انقلاب که توسط احمدی نژاد بیان شد خون دل خوردند و زحمت کشیدند اما شما آنها را از خودتون دور می کنید چون قائل به عصمت خود هستید.
اصلا نمی پذیرید که شما هم اشتباه داشته اید و برخی از اشتباهات شما وحشتناک بوده است


خسرو ایرانی
| 1393/6/7 - 04:34 |     271     0     |
تیم تبلیغاتی روحانی بقول خودشون نشستند برنامه ریختند که با خراب کردن احمدی نژاد با یک تیر دو نشان میزنیم هم احمدی نژادهم .... را چقدر ....است این مشاورین که کرور کرور پول میگیرند تا روحانی را دست بیندازند هر بچه ای میفهمد بد بیراه برای احمدی نژادبهانه خراب کردن راس خیمه است خودشان را به نفهمی میزنند ولی واقعا نفهمند

خسرو ایرانی
| 1393/6/7 - 22:01 |     215     0     |
در حاشیه حضور روحانی در پیشگاه مقام معظم رهبری:

با سلام صحنه دیدار اقای روحانی و تیم دولت با مقام معظم رهبری برایم هم ناراحت کننده بود و هم مایه خوشی.از اینکه روحانی با این همه دبدبه وکبکبه ،یکساله ... دلم برای مردم و ایران سوخت.وقتی رئیس دولت نمیداند چکار میکند و باید دست اورا گرفت وپا به پایش کرد دیگر تکلیف مردم روشن است.کار به جایی رسیده که .....این بنده خدا ... ...ناشناس
| 1393/6/8 - 00:48 |     380     0     |
امروز امام جمعه ای در نماز جمعه ای توضیح وتایید سخنان مقام معظم رهبری دولت احمدی نژادرا قانون گریز خواندندخطاب به ایشان می پرسم شما خودتان دارید دولت را نصیحت می کنید که حرف های مقام معظم رهبری رانصب العین قرار دهند آنوقت خودتان برخلاف مورد ششم سخنان ایشان دولت قبل را خراب می کنید؟برایتان متاسفم.....

ناشناس
| 1393/6/8 - 14:30 |     72     0     |
البته فرمایشات رهبر عزیزمان متین ولیکن خداوند گوش شنوا به مسئولین ما بدهد وفقط قسمت به به وچه چه اش را نبینند ولیکن ختم الله علی قلوبهم وعلی سمعهم وعلی ابصارهم غشاوة ولهم عذاب عظیم خلاص آقا حجة را براینها تمام کرد


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
 
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
 
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
دکتر احمدی نژاد:  هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
دکتر احمدی نژاد: هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
 
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
 
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
 
اطلاعیه شماره 2 بقایی، جوانفکر و خراسانی/ درخواست از رهبر معظم انقلاب برای مامور نمودن آیت الله شاهرودی جهت رسیدگی به ادعاها و اتهامات
اطلاعیه شماره 2 بقایی، جوانفکر و خراسانی/ درخواست از رهبر معظم انقلاب برای مامور نمودن آیت الله شاهرودی جهت رسیدگی به ادعاها و اتهامات
 
فیلم کامل سخنرانی طوفانی دکتر احمدی نژاد در جمع زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
فیلم کامل سخنرانی طوفانی دکتر احمدی نژاد در جمع زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار