آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
پنجشنبه، 19 تیر 1399 - 12:17   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 16841صفحه نخست » برگزیدهشنبه، 15 شهریور 1393 - 03:27
یک نماینده: احمدی‌نژاد دیگری در راه است!
  

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با انتقاد از روش‌هایی که دولت یازدهم در پیش گرفته است، گفت: با روش دولت فعلی، یک احمدی نژاد دوم در راه است اما مجلس بنای چوب لای چرخ دولت گذاشتن را ندارد اما مقابل تخلفات دولت می‌ایستد.

موسی الرضا ثروتی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در ارتباط با میزان پایبندی این دولت به قانون گفت: میزان پایبندی دولت به قانون در این دولت نسبت به دولت گذشته بهتر شده است اما هنوز برخی موارد هستند که نشان می‌دهد باید التزام به قانون افزایش پیدا کند.

نماینده بجنورد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به عنوان مثال مجلس شورای اسلامی تصویب کرده است که تنها به نیازمندان یارانه نقدی ارائه شود اما دولت چنین کاری انجام نمی‌دهد و در حال پرداخت یارانه نقدی به همه مردم است. به همین علت دولت در بحث هدفمندی یارانه ها با کسری 7 هزار میلیارد تومانی روبرو شده است. طبق قانون قرار بود که 10 درصد از درآمدهای حاصل از هدفمند کردن یارانه‌ها به بهداشت و درمان اختصاص پیدا کند. دولت گذشته از انجام چنین کاری سرباز زد اما این دولت مبلغ دو هزار میلیارد تومان را در سال 93 به بهداشت و درمان اختصاص داد. بنا بود به صنعت نیز در این قانون پرداخته شود اما هنوز این سهم هم پرداخت نشده است.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پاسخ به این سوال که آیا عدم اجرای قانون هدفمندی به شکل مورد نظر مجلس بدلیل واکنش منفی افکار عمومی نبوده است نیز گفت: ممکن است به این علت باشد اما برای دولت‌ها باید قانون مهم باشد و قانون هم آن چیزی است که مجلس تصویب کرده است. به نظر من هیچ گاه در کشور تحول عظیمی رخ نمی‌دهد چرا که تفسیر دولت‌ها از قانون متفاوت است.

ثروتی با اشاره به اصل 44 قانون اساسی و بحث واگذاری‌ها اظهار کرد: مثلا در این مورد من احساس می کنم دولت قبلی کمی بهتر عمل کرده است. هرچند که برخی واگذاری ها را به نهادهای عمومی غیر دولتی انجام می داد اما دولت سابق با این کار بدهی‌های خود را صاف می کرد. این روزها ما احساس می کنیم که خصوصی سازی کاملا متوقف مانده است. حتی در برخی موارد واگذاری‌های صورت گرفته شده در گذشته هم در حال برگرداندن هستند.

این نماینده مجلس در پاسخ به این سوال که آیا مشکلات این روزهای دولت برای اجرای قانون به علت تخلفات دولت گذشته نیست و آیا تخلفات دولت گذشته نباید بررسی شود، یادآورشد: به نظر من دولت قبل تمام شد و رفت. رهبری هم تاکید داشتند که به اینکه دولت قبل چنان کرده و چنین نکرده هم تاکید نشود. من معتقدم که با این روشی که دولت یازدهم در پیش گرفته یک احمدی نژاد دوم در پیش داریم.

وی ادامه داد: در حال حاضر مسکن مهر متوقف مانده است و دولت یازدهم نشان داده است که در ارتباط با مسکن ناتوان است. البته دولت فعلی تمرکز خود را روی برخی مسائل دیگر گذاشته است. از جمله آنکه تلاش کرد تا تورم را کاهش دهد. البته من معتقدم که دولت کاری برای کاهش نرخ تورم نکرده است بلکه کاهش تورم به علت آثار روانی آن است. بحث روانی جامعه است که باعث کاهش تورم شده است. روش های دولت دهم استرس زا بود و مردم بنا بر همین استرس به سمت خرید دلار و سکه می رفتند در نهایت تورم افزایش پیدا می‌کرد. اما شعارهای آقای روحانی باعث ایجاد نوعی گفتار درمانی شد. مردم با آن آرامش به وجود آمده که در نتیجه شعارهای پس از انتخابات آقای روحانی بود دیگر به سمت خرید دلار و سکه نرفتند و در نهایت نرخ تورم کاهش پیدا کرد.

ثروتی یادآور شد: در برخی موارد دولت فعلی در حال تکرار خطاهای دولت گذشته است اما دولت باید بداند که مجلس بالاترین رای را به وزرای دولت داده است و نمی‌توانند این انگ را به مجلس بچسبانند که مجلس می خواهد چوب لای چرخ دولت بگذارد و یا دولت را متوقف کند. اما باید به یاد داشته باشند که مجلس در برابر تخلفات می‌ایستد.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 24 نظر (فعال: 19 ، در صف انتشار: 0، غیره: 5)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
سیّد
| 1393/6/15 - 04:01 |     27     1     |
منظورشان پایبندی دولت یازدهم به قانون مد نظر مجلس است و نه قانون اساسی که اساسا دولت های نهم و دهم و بویژه دکتر احمدی نژاد بودند که تبعیت از قانون اساسی را در جامعه مطرح کردند.

وگرنه قانون مجلس که هرچند دولت های نهم و دهم از آن هم بیش از همه ی دولت ها تبعیت کرده اند که باب میل نمایندگان تصویب می شود نه خلاف میل آن ها. آیا نمایندگان شده قانونی را خلاف میل اکثریت مجلس تصویب کنند؟ لوایح دولت ها را هم که باب میل خود اعم از کارشناسی یا غیر آن می توانند تغییر دهند و این کار را هم می کنند. نمونه اش بودجه!

تبعیت از مجلس عبارت بهتری است تا تبعیت از قانون!

مهدیار
| 1393/6/15 - 19:38 |     2     0    
پاسخ: با روش دولت فعلی، یک احمدی نژاد دوم در راه است اما مجلس بنای چوب لای چرخ دولت گذاشتن را ندارد /
خوب شما چوبهایتان را لای چرخ دولت قبل گذاشتید وچوبی برایتان نمانده که لای چرخ بگذارید یادتان هست که چقدر مقام معظم رهبری به مجلس در خصوص ریل گذاری صحیح به شما دستور فرمودندن وشما مثل ... پشت گوش انداختید وفقط ظاهر سازی می کردید یادتان هست که بودجه ی 16 بندی 91 را 180 درجه عوض کردید و151 بند کردید که کاش فقط همین بود تا توانستید لوایح خوب دولت گذشته را به طرههای نامناسب تغییر دادید وعملاً عکس آنچیزی که دولت آقای احمدی نژاد می خواست انجام دهد را تصویب می کردید نمونه آن همان بودجه 91 حالا تریبون دستتان هست او نیست ولی خدا که جای حق است به موقع بساطتان را در هم خواهد پیچید انشاءا... البته هو کشیدنهایتان راهم مردم به یاد دارند بی ادبی شما وورود دلالانی که هرروز به بهانه ای در هر جا ورود می کردند ومعلوم الحال بودنشان برای ما کافیست که آرامش روانی جامعه و بازار را چه کسانی بر هم می زدند دکتر یا ؟؟؟؟
البته که زیاده خواهان خواهند گفت دکتر وانتظار دیگری از زیاده خواهان نیست چرا که امام حسین ع راهم عده ای طالب حکومت می خوانددن وهنوز هم ؟؟؟!!!
وشما یادتان نیست واگر هست هم نمی توانید قبول کنید که او در اوج تهمتها لقب زیبای احیاء کننده ی گفتمان انقلاب اسلامی را از مقام معظم رهبری دریافت نمود پس شما بروید دنبال مصوبه های خط خطیتان و ما می مانیم و توکل به خدا
تا روسیاه شود هر آنکه در او غش باشد

ناشناس
| 1393/6/18 - 21:11 |     1     0    
پاسخ: 1 – اگر به صفحه ویکی پدیا موسی الرضا ثروتی برویم می بینیم که با وجود سه دوره نمایندگی مجلس و عضو کمسیون مهم بودجه بودن، تنها مطلب مهمی که در آن وجود دارد، همین اظهار نظر امروز ایشان درباره دکتر احمدی نژاد است! یعنی دکتر احمدی نژاد آنقدر مهم است که با صرف صحبت کردن درباره ایشان، شخص گوینده مورد توجه قرار می گیرد.
حالا شاید دلیل صحبت های بیمارگونه سیاسیون و رقابت آنها درباره اظهار فضل در مورد دکتر احمدی نژاد را بیشتر بفهمیم!
2 – آقای دکتر ثروتی تصمیمات دکتر احمدی نژاد در اقتصاد را تنش زا دانسته است که مردم را به سمت خرید سکه و ارز سوق می داد اما خط مشی روحانی را آرامش بخش می داند!
درباره این بی انصافی که عمدتا از سوی اصولگرایان تکرار می شود چند نکته گفتنی وجود دارد:
آیا اجرای تصمیماتی مانند هدفمندی یارانه ها با اعلام قبلی از سوی رئیس جمهور عدالت محور تنش زا بود یا گران شدن هر روزه و بی خبرِ قبلی در دولت جدید؟!
آیا تضاد تقریبا صددرصدی بین ادعاهای مسئولین فعلی درباره گران نشدن قیمت کالاها و افزایش مجوز دار قیمت باعث بی اعتمادی و نگرانی مردم می شود یا تلاش شبانه روزی دولت مهر و عدالت برای کنترل بازار؟!
آیا دولت فعلی که کنترل قیمت ها را سرکوب قیمت ها! می داند، باعث نگرانی مردم نمی شود؟!
آقای ثروتی و بقیه سیاستمداران کشور، حقیقت آن است که شاید بخشی از تنش روانی کم شده باشد و در بخش ها دیگر به شدت زیاد شده باشد که آن هم نه به خاطر سیاست دولت حاکم، بلکه به خاطر عملکرد رسانه های قرق شده کشور و سیاست بازان حزب پرست ایران است.
یک مثال و مقایسه مهم: وقتی دکتر احمدی نژاد می خواهد هدفمندی یارانه ها را اجرا کند، رسانه های زور و ثروت از مدت ها قبل مردم را از گران شدن قمیت ها می ترسانند و بعضی سیاست بازان کشور با تورم چند صد درصدی و احتمال قحطی مردم را می ترسانند و صدا و سیمای خاص کشور هم علیه یارانه ها تبلیغ می کند و جک می سازد!
آیا در چنین وضعی مردم نباید نگران شوند؟ آیا این کار به خاطر عملکرد صادقانه دکتر احمدی نژاد که همه چیز را شفاف با مردم در میان می گذارد اما از سوی رسانه ها سانسور می شود و شایعات و جک ها جای آن را می گیرد؟!
آیا دکتر احمدی نژاد باعث نگرانی مردم شد یا مخالفان فرزند ملت، همه تلاششان را کردند تا مردم را بترسانند؟؟
اما وقتی حسن روحانی می خواهد هدفمندی یارانه ها را اجرا کند، رسانه های زور و ثروت هیچ حرفی از گران شدن کالاها نمی زنند و همان سیاست بازان حرفه ای از ندادن سهم یارانه مردم و ریختن آن در جیب دولت حرفی نمی زنند و صدا و سیمای دولتی شده کشور هم در تمام سریال ها و زیرنویس ها و برنامه هایش به نفع دولت و علیه سهم مردم خبر پخش می کند وبرای اینکه مردم نگران نشوند به جای افزایش قیمت از واژه تصحیح قیمت! استفاده می کند.
آیا اگر در این میان آرامش دروغینی ایجاد شود به خاطر عملکرد خوب دولت است یا به خاطر دروغگویان و رسانه هایی که به جای نگران کردن مردم و ساختن شایعه، مردم را به خواب زده اند؟! آیا بی صداقتی دولت یازدهم باعث نگرانی مردم نمی شود؟؟
چرا آقای موسی الرضا ثروتی و سیاستمداران دیگر از نقش جریان سرمایه داری کشور چشم می پوشند؟ آیا جریانی که همه هدفش کنترل اقتصاد است در ماجراهای ارز و طلا ساکت و آرام نشسته بوده و اصلا به افزایش ثروت خود فکر نمی کرده است؟! آیا این جریانات با همراهی گروه های سیاسی مخالف دولت عدالت و مردم نبودند که با ایجاد شایعات و خریدهای هنگفت بازار را به هم ریختند؟!
چرا برای تطهیر چهره سرمایه داران زالوصفت، گناه آنان را به گردن فرزند پاک ملت می اندازید؟!
چرا از تبلیغ شبانه روزی و همصدای بی بی سی و صدا و سیما برای بزرگ کردن ماجرای ارز و طلا و تشویق مردم به خرید آنها چشم پوشی می کنید؟!!
چرا از تنش های ایجاد شده توسط دولت روحانی صحبت نمی کنید که نه تنها اعتماد مردم به آمار و وعده های مسئولین را از بین برده، بلکه بدون آنکه دیگر پای تبلیغ بی بی سی و صدا و سیمای روحانی گرا در میان باشد، پول هایشان را از بازار طاعون زده و معتدل شده بورس بیرون می کشند؟؟
آقای سیاستمدار، لازمه یک سیاستمدار خوب تحلیل بی غرض مسائل است. دیدن نقش آرامش بخش دولت عدالت محور و تنش زایی رسانه ها و سیاستمداران مخالف آن است. دیدن بی اعتمادی ملت به دولت فعلی و نه 98 درصدی آنان به سیاست های اقتصادی روحانی است تا کشور را از سوی پرتگاهی که به آن می برند نجات دهید.
آن مرد که مایه آرامش مردم بود رفته است اما انشاالله با یاری خدا و مردم برمی گردد.


ناشناس
| 1393/6/15 - 04:05 |     32     0     |
کاهش تورم را چرا ما احساس نمى کنیم حالا خودتان بگوییدکى به مردم أمار دروغ مى دهد

ناشناس
| 1393/6/15 - 04:05 |     20     0     |
به خداوندی خدا از الطاف الهی بود دولتی به این شکل به سر کار بیاید تا مردم خودشون قضاوت کنند زمان حال با گذشته و برای اینده تصمیم انقلابی تری نسبت به قبل بگیرند
به لطف خدا همه مردم متحد باحرکت پشت سر رهبری قله های بزرگتری را فتح می کنیم وسنت پیغمر که در جامع روی زمین مانده را اجرا می کنیم مخصوصا سنت صدقه وقرض الحسنه سود بانکی -0- درصد

ناشناس
| 1393/6/15 - 22:34 |     4     0    
پاسخ: البته نمی‌شود گفت که تنها لطف خدا بوده بلکه حداقل قسمتی از آن عذاب الهی بوده به دلیل کفران نعمت بعضیها که متاسفانه دامنگیر همه شده.
امیرحسین
| 1393/6/16 - 03:53 |     0     1    
پاسخ: زرشششششک!
خیلی خودتونو دست بالا میگیرین


علیپور
| 1393/6/15 - 05:51 |     9     1     |
آقای ثروتی با توجه به عدم شناخت کافی از شما آرزو دارم که ارزش شهرت تان بر مسئولیت و نمایندگی تان نچربد ولی از اظهار نظرات جنابعالی چنین استنباط میشود که یا تشخیص خوبی ندارید یا طرفدار همان ثروت و اندوخته هستید چون اولا اینکه هیچ دولتی باندازه دولت قبلی قانونی نبوده و نیست دوم اینکه از کجا باید به فرمایشات شما اعتماد کرد چون این همه درهم برهمی که در جامعه مشاهده میشود شما برعکس آنرا تحویل میدهید ودر ضمن اگر یادتان باشد دکتر قبل از ریاست جمهوری اش قوانین تدوینی دوران آقایان رفسنجانی و خاتمی را رد میکرد و میفرمود هرگز راه آنهارا ادامه نخواهم داد در ضمن قوانینی که بدرد لیبرال ها و سرمایه داران وضع میشود عمل نکردنش هزاران بار بهتر از عمل کردنش است و اما اصل قضیه این شما تعدادی از نمایندگان بودید که چوب لای چرخ دکتر میگذاشتید و موجب کاهش روند کار میشدید و.........

مهر ماندگار
| 1393/6/15 - 07:07 |     12     1     |
دکتر احمدی نژاد قانونگرا ترین رئیس جمهور بودند..
ایشون قوانین واقعی رو از قوانین ضعیف تفکیک میکردند..
چرا باید قوانینی رو که اجراش هزینه بیشتری بر کشور تحمیل میکرد و مردم رو بیشتر دچار مشکل میکرد، اجرا میکرد!؟
ایکاش مجلسی ها بجای خرده گرفتن از دکتر احمدی نژاد و اتهام قانون گریزی، قوانین ضعیف و بدرد نخور خودشونو اصلاح میکردن و اینقدر ضعفها رو در دولت نمیدیدند و در قوانین ضعیف و بچه گانه ای که تصویب میکنند تجدید نظر میکردند!


یگانه رادمهر
| 1393/6/15 - 08:28 |     8     2     |
یک نماینده: احمدی‌نژاد دیگری در راه است!!!
به همین خیال باشید.
آقای کوثری شما یا نمی دانید احمدی نژاد کیست یا نمی دانید میان چه افرادی زندگی می کنید!متاسفم.

گیتی
| 1393/6/15 - 10:22 |     9     0     |
دولت احمدی نژاد استرس زا بود یامجلس راس امور که کارش شده بود رد مصوبات دولت وحتی برای لجبازی گاهی مصوبات خودش راهم لغو میکرد .واقعا که.......البته برای شما استرس زابود نه مردم حالا نوش جان کنید کلمات قصاری را که فقط سرکاری است.و جذذذذذذذذاب.

Morteza
| 1393/6/15 - 12:13 |     7     0     |
نمایندگان عزیز ما بدانند که دوره ی مردم فریبی ها گذشته است. از هر فرصتی اگر برای اهانت به عدالت طلبان و سیاه نمایی نسبت به دکتر احمدی نژاد عزیز استفاده کنیم این کار نه تنها از محبوبیت دکتر عزیز در بین محرومین و مستضعفین نمی کاهد بلکه ماهیت و نفاق گوینده ی آن را فاش می کند و این تهمت های مدعیان اصول گرایی و اصلاح طلبی از طرف خداوندی که بهترین مکر کنندگان است رنگ می بازد.

روستایی
| 1393/6/15 - 14:50 |     3     0     |
بهترین کار مردم شریف بجنورد این است برای گوشمالی داد ن این نماینده کم هوش سیاسی .دور بعد ان را برای نمایندگی شهر خود انتخاب نکنند.

بهارمخالف زمستان
| 1393/6/15 - 16:21 |     5     0     |
ثابت ماندن نرخ طلار وارز به علت عملکرد دولت نیست بلکه صاحبان زر وزور که برای زمین زدن دولت دهم اقدام به خرید طلا وارز میکردن برای حمایت از دولت مورد قبول خود دست از این کار کشیده اندوتورم هم طبیعی است که پایین می ایدوقتی مردم متوسط وضعیف دارند زیر چرخهای گرانی و فاز دوم هدفمندی یارانه ها خورد میشن وقدرت خریدشان سه برابر کاهش یافته است ما از این دولت چیزی ندیدیم جز تخریب دولتهای گذشته!

ناشناس
| 1393/6/15 - 22:03 |     4     0     |
انشاالله همه چی درست میشه
جانم فدای رهبر
یا علی

مریم
| 1393/6/16 - 02:54 |     3     0     |
اقای ثروتی خود احمدی نژاد عزیزمان در راه است نه احمدی نژاد دیگری میبینی

ناشناس
| 1393/6/16 - 23:53 |     1     0     |
احمدی نژاد شعبه دیگری ندارد اقای ثروتی احمدی نژاد یکی یدونه است

مهریار
| 1393/6/17 - 02:05 |     1     0     |

فوکویاما اخیرا درکتابی با توجه به اوضاع پیش آمده در امریکا، به وضعیت تحول در دموکراسی ها ایراد می گیرد و می گوید قدرت گیری زیاد مجلس موجب فلج شدن امور شده و اینک مجلس بعوض نقش نظارتی یک نقش فلج کننده و فشل کننده امور را پیدا کرده است که آنرا از نقایص کار دموکراسی ها می داند که می باید برای آن چاره اندیشی شود. قوه مجریه یک چیز می گوید قوه مقننه یک چیز ، جامعه دو قطبی شده است و تلاش ها برای برقرار وحدت و انسجام هم کارساز نمی افتد.
حالا در ایران ما که سابقه دموکراسی آنچنانی نداشته ایم ، دیر آمده ایم ، هیچ یک از مزایای دموکراسی مردمی و مجالس مردمی را تجربه نکرده ایم ، یکباره رفته ایم پله آخر و این خصوصیت مجلس را که دخالت بیش از حد در امور قوه مجریه است را چسبیده ایم. در حالیکه ریاست جمهور و مجلس هر دو نهادهای برخاسته از رای و نظر مردم هستند و چنانچه در مسیر خواست و رای مردم حرکت کنند چون ما تشکلات حزبی و دو دستگی های متداول معمول در دیگر کشورها را نداریم دولت و مجلس نمی باید این اندازه با یکدیگر سر شاخ شوند.

این برهم خوردگی تعادل میان قوا در ارتباط با دیگر قوا هم در جاهائی در دیگر کشورها مشاهده شود. در کشورهایئ که از نظر قدمت تاریخی مدتها بود اصلا قوه قضائیه نداشتند بعد یکباره که یک دادگستری پیدا کردند در رعایت عدل و انصاف و مساوات و عدم تبعیض بین مردم و مسئولین چنان تند و تیز میروند که کار اولیه و اصلی را ول کرده اند الان مهمترین کارشان شده است محاکمه رئیس جمهورها و رئیس دولت ها. در پاکستان که از زمان محاکمه و اعدام ذوالفقار علی بوتو اینکار ادامه داشته و هیچ رئیس دولتی از گزند محاکمه قضائی برکنار نمانده است. از این نظر دموکراسی پاکستان بر امریکا میچربد و اگر در امریکا یک رئیس جمهور استیضاح شده است در پاکستان همه روسای دولت بدون استثنا محاکمه زندان تبعید و در مواقعی اعدام شده اند. الان در مصر هم قوه قضائیه از چنین استقلال و قوت عمل دموکراتیکی برخوردار است بطوریکه حتی رئیس جمهور منتخب را هم می گیرد و به زندان می اندازد!
این همان ایرادی است که فوکویاما به آن اشاره دارد.
منظورم زیاده روی در بهره برداری از اصل مساوات میان قوا در کشورهای تازه به دموکراسی رسیده است که گاه وظیفه اصلی و اولیه را ول میکنند میچسبند به آن یک کاری که باید گهگاه و بطور استثنائی صورت پیذیرد.
در باب مجلس ما ، در حالیکه در کشور یک سیستم حزبی وجود ندارد که بدانیم کی از کدام فراکسیون است و کدام جناح قرار است نقش مخالف و کدام نقش موافق دولت را بازی کند ، در حالیکه هنوز تحولی رسمی در وضعیت نظام پیش نیامده و نظام همچنان جمهوری از نوع ریاست جمهوریست مجلس بدون احزاب و بدون جناح های پارلمانی دارد نقش یک مجلس شبه سیستم پارلمانی را ایفا می کند که انگار تعیین تکلیف امور با اوست. اما چه میکند دلبخواه است.
با تجربه این مسائل رئیس جمهور پیشین جناب آقای احمدی نژاد لازم تشخیص دادند که وظیفه اجرای قانون اساسی را که در قانون اساسی به رئیس جمهور داده شده با قوت دست بگیرند و دنبال کنند.
اختلافات و مسائل مختلفی هم پیش آمد که خودش یک سوژه خوب مطالعات حقوقی است.
چقدر مجلس حق دارد در بودجه تغییر دهد؟
آیا مجلس در اجرای وظیفه نظراتی حق ملغی سازی اقدامات اجرائی را دارد و اگر ندارد چگونه باید جلو این مغایرت ها گرفته شود؟
آیا مجلس و مجمع و شورای نگهبان در اختلافات می توانند خلاف قانون اساسی هم وضع قانون کنند؟
هزار از این موارد پیش آمده بود که هنوز در مورد آنها کاری نشده است.
مرکز مطالعات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام هم که معلوم نیست در هشت سال ریاست جمهوری احمدی نژاد مشغول چه کاری بود ، چرا که در هیچیک از این موارد که می باید تحقیق و مطالعه جدی میشد و به رهبری نظر داده می شد ظاهرا کاری نکرده است ، خوب البته مشغول کارهائی بود که اتفاقا به دولت مربوط می شد و مجمع میتوانست آنها را به خود دولت رها کند.
بالاخره این امور بلاتکلیف مانده است. اگر آنوقع از وقت و فرصت خود استفاده می کردند و این موضوع ها را برای خودشان روشن می کردند حداقل الان می دانستند در مقابل این رفتارها چه موضعی باید اتخاذ کنند و چه نوع تعاملاتی را با دیگر قوا برقرار سازند.
بهر حال حالا ظاهرا آقای روحانی هم دارد دوهزار ریالی شان در این زمینه می افتد و در نظر دارند آن وظیفه پنهان مانده ریاست جمهوری را رونمائی کنند.
تا این مسائل بشکل مطالعاتی و حقوقی به شیوه درست حل نشود مسائل کشور حل ناشده باقی خواهد ماند. به این یا آن رئیس جمهور هم ارتباطی پیدا نمی کند.


محمود
| 1393/6/17 - 03:33 |     1     0     |
بهتر است این را دوستان بدانند که دولت آقای هاشمی در سال 76 مقابل دولت خاتمی بود اولین کار خاتمی بر ملا کردن اختلاصهای کلباسچی بود اینکه چرا وقتی با شخصی مثل احمدی نژاد بر خورد کردند یک مرتبه پشت سر خاتمی مخفی شدند والله قسم مسئله به خاطر پول بود ، با وجود احمدی نژاد یک مرتبه منافع مالیشان به خطر افتاد ، آقای احمدی نژاد به قرآن قسم قلب مردم با تو است ، همه این ها دروغ می گویند والله نه تو ونه یکی از دولت مرد هایت دزد نبودند.


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
 
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
 
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
 
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
 
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
 
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
 
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار