آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
پنجشنبه، 19 تیر 1399 - 12:56   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 16864صفحه نخست » خبردوشنبه، 15 شهریور 1393 - 06:41
شناسنامه سیاه این بار احمدی نژاد را یک پای فتنه معرفی کرد
عمار هنوز زنده است
عمار هنوز زنده استدولت بهار: مطمئنا ابراز نگرانی رهبر انقلاب از فتنه 88 در سال 92، نشان دهنده کم کاری و عدم تبیین درست فتنه 88 در جامعه است. عدم تمرکز بر مباحث اصلی و دشمنان اصلی و تضعیف جریان های انقلابی در کشور، آسیبی بود که اکنون شاهد تبعات تلخ آن هستیم؛ ظهور جریانی که صراحتا از همزیستی مسالمت آموز با نظام سلطه دم می زند، نتیجه اشتباه و قدرت طلبی خود عمار پندار هایی بود که تصور می کردند با حمله به احمدی نژاد و یارانش کرسی ریاست جمهوری را بدست می آورند.
  

دولت بهار - حسین مولوی/ برنامه شناسنامه این هفته میزبان محسن مهرعلیزاده معاون سید محمد خاتمی بود، برنامه ای که به حق می توان پرچمدار حمله به احمدی نژاد و یاران او نامیدش، در اقدام جدید خود علاوه بر متهم کردن احمدی نژاد و دولت مردان او به بی لیاقتی، فساد، دروغگویی و... رئیس جمهور سابق کشورمان را یکی از عاملان فتنه 88 معرفی کرد.

محسن مهرعلیزاده در بخشی از این مصاحبه گفت در پاسخ به سوال عمیق و راهبردی مجری ظاهر الصلاح که آیا می‌توان فتنه 88 را مصداق تندروی‌ دانست، پاسخ داد:
«نه! فتنه 88 به نظر من حادثه تلخی بود، حادثه تلخی برای نظام و برای کسانی که ارزش‌های نظام را پاس می‌داشتند بود. باید سرفرصت و کارشناسی لحظه لحظه اتفاقات 88 را با دقت و کارشناسی کنار هم بگذارند و بگویند اگر فلان کس، فلان موضع را در فلان جا گرفت....من نمی‌خواهم به این مسائل بپردازم زیرا حادثه تلخی برای نظام بود و آثارش را هنوز هم می‌بینیم. بالاخره یک نفر سخنرانی کرد و یک اصطلاحی را به کار برد که آن اصطلاح همه را به هم ریخت و دوباره موجی را ایجاد کرد. شاید افرادی که آن موج را ایجاد کردند و فردی که به خاطر او این موج ایجاد می‌شد خیلی با این موج موافق نبودند و اصلا این موج غیرقابل کنترل در ازای اعتراض به حرفی بود که زده شد. (1)

اما سوال اصلی اینجاست که چرا در شرایطی که رهبر انقلاب از سال 88 تا بحال بیش از 50 بار به فتنه 88 اشاره مستقیم داشتند (2) و در سال 92 با خطاب قرار دادن دولت یازدهم، فتنه 88 را خط قرمز نظام معرفی می کنند (3) نماینده اصلاح طلبان در تلویزیون، فتنه 88 را به سخنان تحریف شده احمدی نژاد در میدان ولیعصر تهران مربوط می سازد؟

مطمئنا رهبر انقلاب به عنوان حافظ انقلاب، وظیفه خود را به خوبی انجام داده اند. بررسی سخنان ایشان از سال 88 تا اکنون به خوبی نشان می دهد ایشان با توجه به مطرح شدن مسائل فرعی، نگذاشتند مسئله اصلی به فراموشی سپرده شود.
«من در همین فتنه‌ی 88 به بعضی دوستان قرائن و شواهد را نشان دادم؛ حداقل از ده سال، پانزده سال قبل از آن، برنامه‌ریزی وجود داشت. از بعد از رحلت امام برنامه‌ریزی وجود داشت؛ اثر آن برنامه‌ریزی در سال 78 ظاهر شد؛ مسائل کوی دانشگاه و آن قضایائی که اغلب یادتان هست، بعضی هم شاید درست یادشان نباشد. قضایائی که سال گذشته پیش آمد، یک تجدید حیاتی بود برای آن برنامه‌ریزی‌ها.»
۱۳۸۹/۰۸/۰۴

ایشان در هفته دولت سال 88 فرمودند:
«اما آنچه که در وهله‌ی اول باید عرض کنیم، این است که این سالی که بر دولت دهم گذشت، سال خیلی سختی بود و انصافاً تلاشی که در این مدت از سوی مسئولین و دست‌اندرکاران در قوه‌ی مجریه نشان داده شد، تلاش باارزشی بود؛ حقاً و انصافاً تلاش مأجور و مشکوری بود. این سال، هم از لحاظ سیاسی و امنیتی سال دشواری بود، هم از لحاظ تأثیر جریانهای بیگانه بر برخی از بخشهای کشور، مثل اقتصاد و فرهنگ و غیره. کسانی که فتنه‌ی سال 88 را شروع کردند - حالا یا خودشان طراحی کرده بودند، یا دیگران طراحی کرده بودند؛ نمیخواهیم نسبتی بدهیم، ولی به هر حال این فتنه طراحی شده بود - به کار کشور ضربه‌ی سختی زدند. اگر این فتنه نبود، بلاشک کارهای گوناگون کشور بهتر پیش میرفت. اینها دشمنان را امیدوار کردند و روحیه دادند به کسانی که علیه نظام اسلامی جبهه‌بندی کرده‌اند و یک جبهه‌ای تشکیل داده‌اند.»
۱۳۸۸/۰۶/۱۶

رهبر انقلاب از همان زمان شروع فتنه، با مطرح کردن زندگی عمار یاسر، مسئولین و نخبگان حوزه و دانشگاه را به روشن کردن و تبیین فتنه 88 فراخواندند. خوشبختانه بسیاری از دلسوزان انقلاب به فرمان رهبر انقلاب لبیک گفتند و به صحنه آمدند. بگذریم از کسانی سکوت کردند و حتی نیز به طرفداری از فتنه 88 پرداختند. اما اتفاق تلخی که در این 4 سال اتفاق افتاد، طرح مسئله جریان انحرافی بود. بابیت جدید، فراماسونری جدید، سحر و رمالی ، نشانه رفتن اصل اسلام، ضدیت با ولایت از جمله تهمت هایی بود که با شروع شدن بحث جریان انحرافی به دولت عدالتخواه نسبت داده شده و در نهایت با تشبیه رئیس جمهور به بزرگترین خطر از صدر اسلام (4) به اوج خود رسید.

«یکی از دوستان گفتند ما از دست چپ و راست رئیس جمهور دلمان خون است. خوب، حالا دل شما خون- که خدا نکند خون باشد- اما به شما عرض بکنم؛ اینها جزو مسائل تعیین کننده و اصلی‏ نیست. ممکن است ایراد و اشکال وارد باشد- من در این مورد هیچ قضاوتی نمیخواهم بکنم- ممکن است کسی به یک شخصی یا به یک کاری ایراد داشته باشد؛ منتها باید توجه کنیم که مسائل را اصلی- فرعی‏ کنیم. مسائل درجه‏ی دوم جای مسائل اصلی را در انگیزه‏های ما، در همت ما، در صرف انرژی‏ای که میشود، نگیرد. من عرضم فقط این است؛ والا من نه اعتراض میکنم به اینکه شما چرا از زید یا عمرو خوشتان می‏آید یا بدتان می‏آید؛ نه، ممکن است خوشتان بیاید، ممکن است بدتان بیاید- ایرادی ندارد- و نه اعتراض میکنم که چرا آن ایراد را یک وقت به شکلی که یک مفسده‏ای نداشته باشد، بر زبان آوردید؛ آن هم به نظرم اشکالی ندارد. فقط توجه کنید که این جای مسائل اصلی را نگیرد. مسائل اصلی ما چیزهای دیگری است‏.»
۱۳۸۹/۰۵/۳۱

ایشان درباره دشمن شناسی نیز می فرمایند:
«مسائل اصلی را باید شناخت و مسائل فرعی را اصلی نکرد؛ نه اینکه مطرح نکرد؛ نه، مسائل فرعی هم باید طرح شود؛ همه‌ی جزئیات باید طرح شود؛ اما اصلی نشود و ملاک مخالفت و موافقت قرار نگیرد. ملاک موافقت و مخالفت، صراط مستقیم حق است، اسلام است، تشرع است، تدین است، پایبندی به مبانی انقلاب است، پایبندی به آرزوهای امام و اهدافی است که امام ترسیم کردند؛ مقابله‌ی با مستکبرین است، بدبین بودن به مستکبرین است. یعنی بدانیم که دشمن ما کیست. اینجور نباشد که ما با رفیق و برادر خودمان که مثلاً اینجا نشسته، بنا کنیم مخالفت، اما دلمان با آن مستکبر، با آن بی‌حیای مخالف همراه باشد، از او کمک بخواهیم، به او اعتماد کنیم؛ اینجوری نباشد.»
۱۳۸۹/۰۶/۲۵

اما حتی با بیان برجسته شدن ارزشهای انقلاب در دولت نهم و دهم از سوی رهبر معظم انقلاب در روزهای سخت شهریور 91، باز هم از حمله به احمدی نژاد کاسته نشد.
«یک بخش دیگر از این نقاط قوتی که به نظر من روی آن باید تکیه کرد، مسئله‌‌ی برجسته شدن ارزشهای انقلاب است. در این سالهائی که دولت نهم و دولت دهم بر سر کار بودند تا امروز، گفتمان انقلاب و ارزشهای انقلاب و چیزهائی که امام به آن توصیه میکردند و ما آنها را از انقلاب آموختیم، خوشبختانه کاملاً برجسته شده.» 
1391/06/2

مطمئنا ابراز نگرانی رهبر انقلاب از فتنه 88 در سال 92، نشان دهنده کم کاری و عدم تبیین درست فتنه 88 در جامعه است. عدم تمرکز بر مباحث اصلی و دشمنان اصلی و تضعیف جریان های انقلابی در کشور، آسیبی بود که اکنون شاهد تبعات تلخ آن هستیم؛ ظهور جریانی که صراحتا از همزیستی مسالمت آموز با نظام سلطه دم می زند، نتیجه اشتباه و قدرت طلبی خود عمار پندار هایی بود که تصور می کردند با حمله به احمدی نژاد و یارانش کرسی ریاست جمهوری را بدست می آورند.

1. http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930614000379
2. http://farsi.khamenei.ir/keyword-content?id=2174
3. http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=27277
4. http://mesbahyazdi.ir/node/3190

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 60 نظر (فعال: 52 ، در صف انتشار: 0، غیره: 8)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
مهر ماندگار
| 1393/6/15 - 07:28 |     823     6     |
یعنی واقعا باید به این برنامه شناسنامه جایزه داد!!!
برنامه مثلا موجهی که میاد شخصیتی همچون مهرعلیزاده رو دعوت میکنه که همچین حرفای سخیفی بزنه، آیا واقعا مستحق جایزه نیست!!!؟
حالا دیگه از همه جا کم آوردن که برپایی این فتنه رو و مسبب برپایی این فتنه رو مظلوم همیشگی، دکتر احمدی نژاد معرفی میکنن!!!
اونم به چه دلیل؟ بخاطر حرفی که کلا یجور دیگه تفسیرش کردن!!!
فتنه ای که از مدتها قبل برنامه ریزی شده بود، برای براندازی نظام!!!
واقعا متعجبم از برخی برنامه های صدا و سیما که داره توسط برخی به اصطلاح حزب اللهی ها اداره میشه ولی شده برنامه ای در جهت اهداف دشمنان!
خدا واقعا به بعضیا رحم کنه که دارن بد معامله ای میکنن و تصور میکنند دارن بهترین کار رو انجام میدن اما ظلمی رو دارن اعمال میکنن به برخی، که عذاب الهی رو در برنداشته باشه، خیلیه!

shahab
| 1393/6/15 - 21:30 |     33     4    
پاسخ: البته دیروز صداسیما پس از سخنان نورانی احمدی نژاد مناظره چگیتی بنفش را با بیضائی عدالت خواه در رابطه با مسکن را پخش کرد که در انتها آماری بهاری نشان داده شد که چگینی از دولت راستگو! 17% بود و بیضائی 83% و این یک تودهنی بر دشمنان احمدی نژاد بود
سیّد
| 1393/6/16 - 00:19 |     13     2    
پاسخ: درمورد جناب عمار یاسر در تاریخ اسلام و روایات معصومین-علیهم الصّلاة و السّلام- از قول پیامبر اکرم-صلّ الله علیه و آله و سلّم- آمده است که ای عمار تو به دست قومی شقی کشته خواهی شد.

بنده خیلی با این نسبت دادن افراد به هم موافق نیستم اما اگر مخالفان راه عدالت علوی برای اتهام زنی و تخریب همچنان مشتاق خود انتصابی عناوین بزرگان هستند باید عرض کنم که اگر کسی هم نقش عمار را در امروز انقلاب ایفا کرده است آن مهندس رحیم مشایی بوده که اولا در این شلم شوبای هیاهوهای سیاسی به درستی بسیاری از موازین جبهه ی عدالت خواه را در مواجهه با دشمن مشخص کردند و ثانیا هم به دست قومی شقی و تهمت زن و مدعی حق در باطن دروغگو که امروز ماهیتشان بر همه ی ملّت ایران مشخص است کشته و شهید تهمت شده اند. حقانیت ایشان امروز بر همه مشخص است و همه شعار احمدی نژاد یعنی مشایی را به خوبی به یاد دارند.

مهندس رحیم مشایی در این انقلاب همچون شهید بهشتی-رضوان الله تعالی علیه- شهید تهمت شدند اما بسیاری از موارد را روشن کردند، هرچند که آیندگان از شمع وجود ایشان بهتر بهره خواهند جست و افکار ایشان آن روز گفتمان علنی رایج جامعه خواهد بود. همچنان که شریعتی ها و بهشتی ها در دل تاریخ دفن نشدند بلکه مخالفان معاندشان مدفون شدند.

ناشناس
| 1393/6/16 - 16:54 |     2     13    
پاسخ: در سال 88, چه کسی وچه جریانی برای ادامه ی حاکمیت خود بر دولت با بی اخلاقی های شرم آور در مناظره ها به ایراد اتهام علیه کسانی که در جلسات مناظره حضور نداشتند پرداخت و پس از التهاب آفرینی پای خود را کنار کشید و نیروهای انقلاب را مقابل هم قرارداد و برای حذف بزرگان نسل اول انقلاب نقشه کشید...؟! چه کسی و چه جریانی از وقایع سال 88 نهایت سوء استفاده را کرد و هر چه خواست در این کشور انجام داد و سپس کشور را با فساد های گسترده وشاخص های اقتصادی فاجعه بار تحویل آقای روحانی داد...؟! و...
ناشناس
| 1393/6/16 - 21:06 |     10     0    
پاسخ: به 12:24
پیش از مناظره ها میرحسین و کروبی و حتی هاشمی در سخنرانی ها و سفرهای استانی از دولت بدی میگفتند بدون آنکه دولت در آن حضور داشته باشد تا بتواند از خود دفاع کند.
تخریبی که غارت گران بیت المال پیش از انتخابات 88 علیه دولت احمدی نژاد میکردند یادتان رفته است؟ احمدی نژاد در تمام سخنرانیهایش هیچ وقت نام از کسی نبرد!
در مناظره ها در واقع دکتر یک فرصت کوتاه پیدا که در مقابل مهها و سالها تخریب از دولتش دفاع کند. دیدیم پس آنکه مردم دوباره دکتر را با بالاترین رای ممکن در همه انتخابات برگزیدند مخالفان کشور را به آشوب و آتش و خون و کشتار کشتاندند!!
خجالت هم خوب چیزی است!!!

پاسخ به 16:36
| 1393/6/17 - 16:13 |     1     1    
پاسخ: فیلم مناظره های آقای احمدی نژاد با آقای کروبی و آقای موسوی را دوباره و چند باره ببینید تا هم تکذیب هاله ی نور و هم اتهام زنی و نام بردن از خانواده ها یی که در جلسه ی مناظره حضور نداشتند و آن هم دربرابر میلیونها بیننده ی تلویزیونی را ببینید و بشنوید; امیدوارم گوش شنوا, چشم بینا و وجدان بیداری داشته باشید...!؟
ناشناس
| 1393/6/17 - 18:34 |     1     5    
پاسخ: یادتان رفت همین رنجبران که ب لابی گری شده مجری سیما با احمدی نژاد ،رفیق بودو خاطرات سفرهای محمود را می گفت و مدیرکل روابط عمومی وزارتخانه شد...حالا که علیه شما حرف میزند بد شده است؟از دکتر داوری بپرسید
مهدیار
| 1393/6/17 - 19:14 |     4     0    
پاسخ: برنامه های زیادی در تلوزیون ظاهر خوبی دارند ولی متأسفانه خیلی جریان مومن را تخریب می کنند.
البته ازصدا وسیمایی که چندین سال تحت مدیریت برادر هاشمی و لاریجانی بوده انتظاری بیش از این نمی رود. به هر حال مهره هایی دارند که بتوانند صدا وسیما را در دست خود به هر کجا که بخواهند ببرند. البته منکر این هم نمی شویم که انسانهای شریفی هم که حق را خوب از باطل جدا می کنند هستند ولی اگر هم حق را بگویند تحت فشار قرار خواهند گرفت وپاپوشی برایشان ایجاد خواهد شد ...
روزی آن مرد خواهد آمد وریاکاران را پیش از دشمنان به خاک مذلت خواهد نشاند
انشاءا... دور نیست.
به امید ظهور یار
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر واجعلنا من خیر انصاره واعوانه والمستشهدین بین یدیه


گیتی
| 1393/6/15 - 10:03 |     559     4     |
اینها حالا حالاها با احمد نژاد کاردارند. چون اینها جمهوری اسلامی خودشان را میخواهند وشوک جمهوری اسلامی انقلابی ومردمی که دولت عدالت برقرار کرد والبته با اجماع جهانی نگذاشتند به سرانجام برسد....بقدری سهمگین بوده که تصور تکرار آن لرزه بر اندامشان میاندازد. میخواهند سکوت را بشکنند تا بهانه انتقام گیری رسما پیدا شود. توجه کنید به عبارت پرونده در زمان احتمالی...........

ناشناس
| 1393/6/15 - 12:25 |     374     6     |
اینا دارن خودشونو معرفی می کنن که خط مشخص بشه ومردم بعدها بدونن با این ها چیکارکنن!

علیپور
| 1393/6/15 - 12:26 |     106     3     |
باتوجه باینکه فعلا ترقی در جمهوری اسلامی در اوج قرار دارد ولی این انتظار نبود بلکه انتظارها چندین برابراین بود که یکی از علت های کندروی ترقی در ایران استفاده بیمورد از همین کارشناسان خودساخته و مجریان رانتی و بیسواذ میباشد و امید است که سیاستمداران و وکلای دلسوز ملت جلو این چنین روش های ناصحیح و نفوذی و بیمورد را بگیرند.

ناشناس
| 1393/6/15 - 12:30 |     299     4     |
از قول حاج محمود به همه کسانی که بعداً عقده گشایی میکنند و بی محلی حاج محمود را میبینند:

از برای شفای هر روزه
آب بریز قسمتی که میسوزه

8
| 1393/6/15 - 12:30 |     15     22     |
روز میلاد امام رضا روحانی به مشهد می رود.

ناشناس
| 1393/6/15 - 17:19 |     12     4    
پاسخ: که چی اونوقت؟ اشباهی توی این سایت اومدی دوست عزیز
شهاب
| 1393/6/15 - 21:32 |     14     3    
پاسخ: این حرکات پوپولیستی اصلا به حسن آقا نمی آید!
8
| 1393/6/16 - 00:29 |     12     2    
پاسخ: اشتباهی نیامدم ناشناس جان می خواهم اینو بگم که حسن آقا هر استانی که رفت استقبال چندانی نداشت حالا تو این روز رفته تا مزه استقبال باشکوه راهم بچشد افتاد

محمد
| 1393/6/15 - 13:07 |     21     5     |
خوشم میاد اینها نمی فهمند که با این مصاحبه ها و این طرز تخریب ها، به محبوبیت رئیس جمهور همیشگی ما دکتر احمدی نژاد افزوده خواهد شد.

ناشناس
| 1393/6/16 - 10:53 |     0     3    
پاسخ: خخخخخخخخخخ......
شهاب
| 1393/6/17 - 10:44 |     4     2    
پاسخ: نگاه به تهران نکنید که همه آزادند که چه بگویند و چکارکنند قابل شناسائی نیستند، در شهرستانها از این خبرها نیست مردم را با با زور و تزویر و زر و تحقیر به مراسم میروند تا مبادا لطمه ای به معاش نیمه جانشان بخورد در صورتیکه در زمان احمدی نژاد مردم در حسرت دیدار آن نور دیده بودند. روزی که بنا بود حسن آقا به اردبیل تشریف بیاورند من در شهرستان نیر شاهد بودم که چگونه جو ترسناکی را ایجاد کرده بودند اتومبیل های دولتی دائم با شعار دادن از جلو مغازه با بلندگو مانور میدادند و شعار که همه مغازه ها به اجبار عکس فریدون را به شیشه چسبانده بودند و زیر لب غر می زدند و اتوبوس ها را ردیف کرده بودند تا مردم را به اردبیل ببرند

بهروز پورعلی
| 1393/6/15 - 13:15 |     19     2     |
متاسفانه و متاسفانه این سیما جمهوری اسلامی نمی خواهد به این مسخره بازی خاتمه دهد اگر شده یکبار هم سخنرانی دکتر احمدی نژاد را در روز 25 خرداد88 پخش کنه تا بی آطلاعان و مغرضین ملاحظه کنند که دکتر گفت این کسانیکه نقل به مضمون آشوب میکنند و دست به تخریب میزند عده ای خس و خاشاک هستند و برنده این چهل میلیون نفر مردم ایران که رای داده اند هستند حال از شما سئوال میکنم که این سخن کجایش توهین و تخریب است ولی اگر کسی این حرف را به خودش میگیرد پس حتماجزو تخریب کنندگان بوده و ضمیر به مرجعش روجوع میکند و این افراد حتما خودشان میخواهند جزدسته اول باشند و حتم به یقین جزو خس و خاشاک بوده اند چون سخن دکتر دوبخش داشت که هرکه میتواند خود را در این دو بخش قراردهد و دکتر گناهی جز دفاع از اسلام و امام و رهبری و اهداف بلند نظام مقدس اسلامی بدون رودبایستی از کس یا کسانی را داشته و داره و بعد اتمام مسئولیتش تاکنون حرفی بر زبان جاری نکرده و لی مخالفین ، دشمنان ومغرضین هرچه لایق خودشان بوده را به وی نسبت داده و لی ایشان برای حفظ وحدت و اینکه نظام اسلامی را از آن خودمیداند سخن و جمله ای بر له یا علیه شخص و اشخاصی بر زبان جاری نکرده است و این سکوت باعث دیوانگی مخالفین وی شده است .

شهاب
| 1393/6/15 - 21:40 |     16     2    
پاسخ: سخنان نورانی احمدی نژاد چون قران نور دل مومنین را افزایش داده و بر تاریکی دل منافقان می افزاید.

ناشناس
| 1393/6/15 - 13:21 |     19     2     |
به نظر من به این برنامه باید از زاویه دیگری نگاه کرد! برای مثال با دیدن همین برنامه دیروز- آقای مهرعلیزاده- من واقعا تعجب کردم که به واسطه کدام هنر و دانش ایشان به این سطح از مدیریت رسیدند؟ یا برنامه آقای نوبخت!! واقعا ممنونم از احمدی نژاد چشم من به روی حقایق باز شد! حالا میتوانم مسئولان کار بلد را از چاپلوسان و عوامفریبان تشخیص دهم

شهاب
| 1393/6/15 - 21:46 |     9     3    
پاسخ: صدا سیما طبق نظر دکتر شریعتی عمل میکند، برای حمله به دولت پائیز بجای حمله خوب به او دفاع بسیار بدی از دولت می نماید . نمونه در تبلیغات انصراف از گرفتن یارانه نقدی بود که 70 میلیون نفر را کاندید انصراف معرفی نمود و حتی یکی پیدا نشد که بگوید من یارانه نقدی می خواهم

روستایی
| 1393/6/15 - 13:48 |     17     2     |
وقتی به سران فتنه مهلت نفس کشیدن میدهند ان کسی که ظا لم است میشود مظلوم وان کسی مظلوم ا ست میشود ظالم اگر به اینها مهلت بدهند کم کم کل نظام راعامل اشوب می دو نند.

شهاب
| 1393/6/15 - 21:48 |     11     2    
پاسخ: • کارشناسان خسارات مادى وارده به کشور در جریان فتنه 1388 ، را به میزان 324 هزارمیلیارد تومان به قیمت سال 1388 بر آورده کرده اند که به ارزش سال93 یک تیریارد تومان می شود.

ناشناس
| 1393/6/15 - 15:56 |     18     2     |
با این برنامه طراحى شده مى خواهند سکوت احمدى نژاد را بشکنند اما باز هم مى گویم که زهى خیال باطل ،احمدى نژاد با ابن چیزها به دام نمى افتد ،برو این دام بر مرغ دگر نه/که عنقا را بلند است اشیانه

ناشناس
| 1393/6/15 - 15:57 |     15     2     |
این اصلاح طلبان و اصولگرایان تندرو یه رقیب جدی دارن اونم احمدی نژاده.
جنگ خودشون زرگری و سر تقسیم پست و مقام و سهمه!امروز هم شدن مهمان شناسامه رسانه ملی! بعدم با مظلوم نمایی میگن رسانه ملی نیست...
دلیل این اتحاد چپ و راست علیه احمدی نژاد برای همه مشخصه.
یه عمر بااسامی مختلف چپ و راست واسه خودشون نون دونی باز کرده بودن و با جنگ زرگری ملت را سرگرم میکردن تا اینکه با اومدن احمدی نژاد دستشون رو شد.از خاطرات مشترک عالیجناب سرخپوش و اصلاح طلبان در دو رهمی شون بر سر یک سفره در شب انتخابات همه چیز مشخص میشه...
آقایون فرصت طلب و وصولگرا دستتون برای همه رو شده.

ناشناس
| 1393/6/15 - 16:04 |     5     0     |
جالبه اصلاح طلبان در خیلی از برنامه ها ی رسانه ملی از خندوانه تا شناسنامه و برنامه ای اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و خانوادگی و ورزشی حضور فعال دارن بعد با ژست مظلوم نمایی میگن که رسانه ملی با ما مخالفه و ما را سانسور میکنه!
نقطه مشترک این مهمانان به اصطلاح چپ و راستف مخالفت با احمدی نژاده.
منتظر روزی هستم که ضرغامی بره تا ببینم...

ناشناس
| 1393/6/15 - 16:07 |     17     1     |
مجری برنامه شناسنامه یکی از این خود عمار پندار ها بود و هست.
قیافه این جماعت چند وقت دیگه دیدنی خواهد بود...

s
| 1393/6/15 - 17:12 |     15     2     |
افرادی مثل رجبر و طائب و علم الهدی با تمجید از روحانی و بد گفتن از احمدی نژاد می خوان مورد غضب دولت تدبیر قرار نگیرن

مجتبی
| 1393/6/15 - 17:58 |     19     2     |
سال 88 آنها نیز می دانستند که دوباره ملت به دکتر احمدی نژاد رای اعتماد خواهد داد. بخاطر همین فتنه 88 را برپا کردند تا شروع دولت دهم با آشوب و تنش شکل گرفته و دولت نتواند با تمرکز کار خود را آغازکند و بیشتر از دولت نهم به ملت خدمت کند. ولی دکتر به همه آنها نشان داد که نه تنها جلوی کار دولت را نمی توانند بگیرند، بلکه خدمات بسیاری به کشور و مردم انجام شد.

هومن
| 1393/6/15 - 18:13 |     15     6     |
متاسفانه فضا در حال وارونه شدن است و موسوی و کروبی باید از حصر بیرون آیند و خاتمی به عنوان چهره ای موجه و مصلح معرفی شود ولی احمدی نژاد عامل فتنه معرفی می شود ! و در بهترین حالت، گفته می شود که هرسه باید محاکمه شوند! این یعنی احمدی نژاد به خاطر موضع گیری شفاف در برابر فساد مالی فرزندان هاشمی می باید محاکمه شود! این یعنی احمدی نژاد به خاطر موضع گیری در برابر ارتقای آموزشی رانت گونه ی رهنورد باید محاکمه شود!
این افراد رویشان نمی شود، و امام خمینی هم زنده نیستند، در غیر این صورت، امام خمینی را هم به عنوان قاتل شهدای 15 خرداد 1342 و 17 شهریور 1357 در میدان ژاله محاکمه می کردند، و ایشان را به عنوان مسبب جنگ !!- و بدانید و بدانیم که چنین نوشتند و می نویسند و قاتل شهدای جنگ هم محاکمه می نمودند، و در عوض، رضا ربع پهلوی و فرح دیبا را به عنوان بزرگانی که در رسانه ی ملی به آن ها توهین و ظلم شده !!! با اکرام به ایران باز می گرداندند و در حکومت شریکشان می کردند! و چون دستشان به دامان صدام حسین بعثی نمی رسد، مزار او را به عنوان یکی از استوانه های نظام بشریت !!! گلباران می کردند. آنان در گذشته به فراتر از امام خمینی نیز در وارونه نمایی هایشان رحم نکردند، و کشتار عاشورا را در نتیجه پیروزی بدر دانسته و بلاخره برای اولین بار در طول تاریخ شیعیان، از یزید بن معاویه نیز رفع اتهام کردند! اگر دستشان می رسید، حضرت علی روحی له الفداه را نیز العیاذ بالله به دلیل مبازه با مشرکان در جنگ بدر و به عنوان مسبب فتنه ی کربلا در 60 سال پس از آن محاکمه می کردند و از عبیدالله ابن زیاد و شمر و خولی به عنوان مظلومان رسانه ی ملی و کسانی که در نتیجه ی صحبت های تحریک کننده ی پیامبر صلی الله علیه و آله در جنگ بدر !!! ، به کشتن حسین در کربلا مبادرت نموده اند اعاده ی حیثیت می نمودند!
آری، قلب های فاسد آنان این گونه است، و اگر به سراغشان نروید، به سراغتان می آیند.
متاسفانه حمایت احمدی نژاد از حلقه ی مشایی باعث شده است که نیروهای طرفدار حق، به خاطر حمایت احمدی نژاد از برخی نیروهای مساله دار مانند رحیمی، و نیز از ترس این که حمایتشان از احمدی نژاد به سبد مشایی ریخته شود، کاملا منفعلانه و بلکه مفعولانه !!! رفتار کنند.
در حال تجربه ی مقیاس کوچکی از فتنه ی دجال وارونه نما در آخرالزمان هستیم.
فقط باید دعا و نیز تلاش و همچنین برنامه ریزی کنیم که این فضا هرچه زودتر شکسته شود، و این بار برای همیشه شکسته شود...


ناشناس
| 1393/6/15 - 19:47 |     12     3    
پاسخ: متنت عالی بود. جیف که در مورد مشایی اشتباه کردی. اگر مشایی هم نبود مطمئن باش اینا چیز دیگری را برای کوبیدن احمدی نزاد پیدا میکردن. مشایی بهانه بود..
بچه دهاتی
| 1393/6/15 - 21:00 |     8     1    
پاسخ: آقا هومن عزیز! اغلب حرفهایت درست است اما درباره آن پاراگراف ماقبل آخر که ادعا کردی نیروهای طرفدار حق از ترس بعضی چیزها منفعلانه عمل کردند ، جای سخن بسیار است . اگر در همین فقره نیروهای به قول شما طرفدار حق ، گوش به حرف رهبر انقلاب می دادند ، ماجرا به این جاها نمی کشید . آیا دقیقا! بعد از پرسش درباره همین دونفر - مشایی و رحیمی - نبود که رهبر معظم به دانشجویان فرمودند توجهتان به مسائل اصلی باشد؟! عزیزانمان چه کردند؟ گوششان را از رهبری جدا کردند و دادند دست آیت الله مصباح و آقای شریعتمداری و آقای طائب و ....
ضمناً درباره حمایت احمدی نژاد از مدیرانی مانند مشایی ، تو عزیز را ارجاع می دهم به سخنان چندی پیش آقای الویری ؛ و درباره برخورد قاطعش با وزرای کم توان ارجاع می دهم به سخنان آقای عبدالعلی زاده .
آری برادر! اگر عمار باید بود ، قدرت تشخیص مسائلی مانند مشایی و رحیمی و متکی و دستجردی را باید داشت ، وگرنه درباره ساده زیستی و پرکاری و استکبارستیزی احمدی نژاد ، عالم و آدم خبر دارند ؛ نیازی به عمار های رهبری نیست که !

ناشناس
| 1393/6/15 - 22:24 |     13     2    
پاسخ: به تو منفی دادم بخاطر چند جمله آخر.
اگر احمدی نژاد در حق مشایی ظلم می‌کرد، شاید حمایت اصولگراها را بدست می‌آورد اما در آن صورت باید در برابر خداوند پاسخگو می‌شد که دیگر حمایت هیچ اصولگرایی قادر به رهایی او نبود.
عدالت چیزی نیست که کسی مثل احمدی نژاد بتواند به راحتی آن را قربانی کند و روز قیامت از انسان نخواهند پرسید که کسی که در حق او ظلم کردی، مشایی بود یا غیر مشایی.
خداوند در قرآن به صراحت دستور داده که در حق مشرکانی که در حق شما ظلم کردند، عدالت را رعایت کنید حال چگونه ممکن است که خداوند چنین مجوزی را برای ظلم کردن در حق کسی که مشرک هم نیست بلکه مسلمان است و به کشور و نظام و انقلاب خدمت هم کرده، صادر کرده باشد؛ مگر این که به طور اختصاصی چنین مجوزی برای اصولگراها صادر شده باشد که ما از آن بی‌خبریم!!!!!!!!!
و اصولگراها بدانند که هر خدمتی هم که به نظام و انقلاب کرده باشند، در قبال ظلمی که در حق احمدی نژاد و مشایی مرتکب شدند باید در برابر خداوند جوابگو باشند.


عباس مهدوی
| 1393/6/15 - 18:14 |     16     2     |
اینکه احمدی‌نژاده و چه بسا انگشت کوچیکه‌ی قنبر غلام امام علی هم نباشد یک سال پس از رفتنش هنوز دارند می‌کوبنش بعد ما متعجبیم چرا امیرمؤنان پس از 1400 سال هنوز مغضوب عده‌ای است!

ناشناس
| 1393/6/15 - 20:13 |     13     1     |
بهار نزدیک است

ناشناس
| 1393/6/15 - 21:41 |     11     0     |
قبول ندارید خداوند با صابرین است؟ بیخیال..

فدایی ولایت
| 1393/6/15 - 21:46 |     8     0     |
اینها همه اش آب در آسیاب کوبیدن است

تراژدی فتنه 88 و پشت پرده و اطاق فرمان آن امتداد فتنه 78 و ... و تسلط جریان لیبرال سرمایدار غربگرا می باشد که ماعسل فشارها و ... در نتیجه

در انتخابات 92 بروز نموده و این تنهای و مظلومیت رهبری و تسلط غربگراها بر افکار عمومی می باشد که الاظاهر با کوچکترین تهدید صدا و سیما را نیز تحت اختیار خود در آورده اند که این حاسیت و هوشیاری نیروهای حزب الهی و وفادار رهبری را می طلبد.

اللهم عجل لولیک الفرج و....

الهه
| 1393/6/15 - 22:10 |     11     2     |
جالبیه این برنامه یعنی شناسنامه اینه که بایک برنامه ریزی دقیق دارند خاتمی رو تطهیر می کنندتاازش یه قهرمان بسازند ودر عوض از احمدی نژاد یک خائن یک فتنه گر بسازند میخاندجای خادم وخائنو عوض کنند ولی زهی خیال باطل ان الباطل کان زهوقا

ناشناس
| 1393/6/17 - 02:24 |     0     4    
پاسخ: همیشه دنبال نشون دادن این هستید که یک برنامه ریزی دقیق وجود داره که داره فلان می کنه بسه بابا

جمعی از معلمان شهر تهران
| 1393/6/15 - 22:40 |     13     2     |
سلام ، برنامه تبلیغات جناب مهرعلی زاده را حتما دوستان دیدند ایشان قرار بود شاه ایران شوند منظرم تبلیغات ریاست جمهوری است ، حقیقت امر اینست دوستان می دانند حکومت اینها همین سه سال باقیمانده اس ودکتر احمدی نژاد خیلی سریع با رای ، باور کنید چل میلیونی به پاستور باز خواهد گشت اخه این دولت هیج برنامه در زمینه های اقتصادی ، سیاسی ،و اجتماعی ندارد در واقع چیزی در چنته ندارد . ما منتظر بازگشت ابرمرد مرد ایران خادم خاکی ودوست داشتنی می مانیم

سروش
| 1393/6/16 - 03:19 |     8     1     |
به حق دعایی که دکتر عزیزمان در آغاز سخنرانی هایشان برای فرج منجی عالم بشریت مهدی موعود عجل الله میخواند سال 96 در انتخابات حضور قوی و رای 40 میلیونی خواهد داشت انشاء الله و مشت محکمی بر دهن یاوه گویان خواهد بود چون مردم دکتر عزیزمان را دوست دارند و میدانند چه کسی برای کشور آبادانی صورت داد و چه کسی فقط حرف میزند.

hossin
| 1393/6/16 - 03:25 |     13     0     |
احمدی نژاد توی سخنرانی اش آشوبکران را مشتی خس و خاشاک خوانده بود .اگر او آن روز گفت ما الان نیز می گوئیم

ناشناس
| 1393/6/16 - 16:01 |     2     0    
پاسخ: با سلام به همه دوستداران الله واحد و ائمه اطهار.تمام پیامبران و امامان با منافقین و کفار مبارزه می کردند. امروز نیز باید این راه رفت و دین مبین اسلام را در سراسر جهان به تمام انسان ها شناساند به خصوص بعضی مردم ایران که دین اسلام را فراموش کرده اند.

ناشناس
| 1393/6/16 - 11:56 |     1     0     |
راسته میگن مهر علیزاده خواهر زاده خاتمی است

ناشناس
| 1393/6/16 - 20:37 |     6     0     |
درود بر یار رهبری عزیز
درود بر احمدی نژاد

صادق پور حسین معلم باز نشسته
| 1393/6/17 - 00:20 |     4     0     |
اگر به فرض اینکه فتنه88با توجه به سخنرانی اقای احمدی نژاد که در ان عده ای مزدور به خس و خاشاک تشبه شده اتفاق افتاده؟الان می بایستی در کشور جوی خون در این یک سال دولت بی تدبیر روحانی راه می افتاد.چون در این مدت بیشترین توهین ها و هتاکی ها را از راننده تاکسی گرفته و لبو فروش و دانشگاهی گرفته تا ان دلسوزان نظام از سوی روحانی و تیم دولتی او شده است.اما باید به اقای ضرغامی باید گفت که واقعا خوب امانتداری کردی.این رسم وفا نیست از دولتی که حداکثر تلاش خود را در تامین مالی صدا و سیما بدون چشم داشتی حتی در ان روزهاییکه بیشترین تخریب به ایشان در رسانه ملی می شد انجام داد.اقای ضرغامی قبلا هم گفتیم از اینکه دستور داده ای اقای احمدی نژاد و یاران با وفایش توسط مجریان مزدور شما تخریب شوند اقای روحانی هیچ پست و مقامی از این بابت به شما اهدا نخواهد کرد.نم.نه قدردانی او از شما اخیرا شنیده شد.شما هم این دنیاو هم اخرتتان را بر باد می دهید.و حتی در این مورد به تذکرات رهبری عزیز نیز که مدعی فرمانبرداری از معظم اله هستید خیانت می کنید.

یک ایرانی مسلمان
| 1393/6/17 - 02:54 |     4     0     |
دوستان عزیز بهاری صبر را پیشه کنید انشاالله ظفر نزدیک است بگذارید هرچه می خواهند بگویند دکتر ما خدارا دارد واگذارشان به خدا میکنیم عاقبت حق پیروز است . به این فکر کنید که انشاالله احمدی نژاد قهرمان رییس جمهور اینده ایران به کوری چشم دشمنان انشاالله /// تاکور شود هرانکه نتواند دید.

موسی یزدانی
| 1393/6/17 - 02:55 |     4     0     |
واقعن ازکارهای صداوسیمامتاسفم که به این جورآدمهاروی می دهدتا هرچی که دلشان می خواهدبیایندوبگویند

سروش
| 1393/6/18 - 02:28 |     3     0     |
صدا و سیما با غوغاسالاری اصلاح طلبان خودش را در اختیار دولت قرار داده . و از رسالت اصلی که که تبیین مبانی نظام اسلامی کشورمان میباشد دور شده است شاید آقای ضرغامی با نزدیک شدن به پایان مسئولیتش برای آینده خود می اندیشد تا اینچنین با دعوت از افرادی که از لحاظ فکری و عقیدتی با دولت نهم و دهم مخالف بودند در صدا و سیما دست به تخریب دولتی بزنند که شعارهای انقلاب اسلامی را به منصه ی عمل کشادند که بارها رهبر فرزانه مان الامام خامنه ای از آن تعریف نمودند.

ناشناس
| 1393/6/20 - 04:24 |     2     0     |
آقای مهر علیزاده منزل مسکونی اش در خیابان شهید عراقی را 3 میلیارد تومان به قالیباف فروخته است..... این است سوابق عدالت امثال مهر علیزاده


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
با خنده‌های بلند و پیوسته‌اش
 
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
معمای نیرنگ در بازار بورس و سیاستگذاری انتحاری در اقتصاد ایران / بهشت مکاره به جهنم سوزان تبدیل می شود؟!
 
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
متن کامل نامه تاریخی دکتر احمدی نژاد خطاب به رهبر کاتولیک های جهان
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
"اگر" را کاشتیم و سبز نشد / نگاهی به چند "اگرِ نامحقق" که در نقطه جوش، قطار تاریخ را به ریلی دیگر انداخت
 
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
جزئیاتی از پروژه مرموز "آی دی 2020"؛ واکسیناسیون جمعیت جهان به مثابه چیپ ­گذاری عمومی
 
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
خاطره بازی و روایت "ورزش سه" از حضور دکتر احمدی نژاد در اردوی تیم ملی فوتبال + تصاویر
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
بیل گیتس و کرونا / نگاهی به پیشینه پنهانی دستکاری ژنتیکی و خالکوبی های کوانتومی
 
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
آقای وزیر کشور حسن روحانی، ماجرای گم شدن یک میلیارد دلار سال ۸۸ که یادتان نرفته؟!
 
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
چرخش شگفت انگیز در سیاست احزاب شیعه عراق یا موفقیت تاکتیکی بازوی برون مرزی ایران؟!
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار