آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
سه شنبه، 19 آذر 1398 - 20:19   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 330909صفحه نخست » خبردوپنجشنبه، 20 آبان 1395 - 13:00
سرلشکر باقری: ترامپ شکر زیادی خورده/ ایران در حلب سوریه موشک‌هایی ساخت که علیه اسرائیل شلیک شد/ تهدید ایران یک شوخی است
سرلشکر باقری: ترامپ شکر زیادی خورده/ ایران در حلب سوریه موشک‌هایی ساخت که علیه اسرائیل شلیک شد/ تهدید ایران یک شوخی استدولت بهار: رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: آن فرد جدیدی که این روزها به صحنه قدرت آمده در دوره تبلیغات حرف‌های بزرگتر از دهانش می‌زد که اگر من بودم در برابر دستگیری ملوانان در خلیج فارس چنین می‌کردم و چنان می‌کردم، در موقع تبلیغات ایشان شکر زیادی خوردند؛ بگذار از راه برسی بعد از فرماندهان بپرس که در خلیج فارس آن نیروها چه بلایی بر سر خود در قایق‌ها می‌آوردند.
  

به گزارش دولت بهار به نقل از تسنیم، سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح صبح امروز در مراسم پنجمین سالگرد شهادت شهید طهرانی‌مقدم که در ستاد فرماندهی هوافضای سپاه برگزار شد، گفت: شهیدانی عزیز در ایجاد قدرت بازدارندگی و موشکی ایران شب و روز را نشناختند و گره‌های بزرگی را در این مسیر باز کردند و راه‌های پیموده نشده را پیمودند.

وی افزود: یکی از آن شهیدان، شهید گرانقدر طهرانی‌مقدم بود که گام‌های اساسی را در این مسیر برداشت .

سرلشکر باقری خاطرنشان کرد: من از سال 1360 و عملیات طریق‌القدس شهید طهرانی‌مقدم را شناختم؛ جوانی مخلص و بی‌ادعا که بدون داشتن سابقه نظامی شبانه‌روز در ساختن ادوات جنگی و خمپاره‌ها کار کرد. وی توپخانه سپاه را سازماندهی کرد، توپخانه‌هایی که افسران چند سال برای آن درجه را می‌گذراندند و نیز باید 6 ماه دوره عالی توپخانه را می‌گذراندند تا پس از آن بتوانند هدایت قبضه توپ را بر عهده بگیرند، اما تمامی این مراحل در دست این یک جوان ٢٢ ساله قرار گرفته بود.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح تصریح کرد: تاریخ نشان خواهد داد که شهید طهرانی‌مقدم چه کارهای بزرگی انجام داده است و آنچه در دفاع مقدس نمایش داده شده صرفا مقدمات کار بوده است.

وی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس توازنی بین برد موشک‌های ما و دشمن وجود نداشت و در این زمینه شهید طهرانی‌مقدم خدمات بزرگی ارائه کرد، اظهار داشت: وقتی موشک‌ها از سوریه و لیبی به تعداد اندکی وارد کشور شد و آنها دیگر اعلام عدم همکاری کردند، شهید طهرانی‌مقدم و همکارانش بودند که با هوش تمام و کمک الهی چگونگی استفاده از این موشک‌ها و ادوات را فرا گرفتند و استفاده کردند. همه این موشک‌ها هم به هدف می‌خورد.

سرلشکر باقری با تاکید بر اینکه از ثمره این جهاد این بود که همه دانش‌های مورد استفاده در زمینه موشکی یک به یک حل می‌شد و جلو می‌رفت، گفت: قبل از شروع تست موشک، زیارت عاشورا و بعد از تست آن نیز نماز شکر می‌خواند و این از عمق اعتقاد بود.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در ادامه خاطرنشان کرد: حرکت با اخلاص و حرکت جهادی بن‌بستی برای شهید طهرانی‌مقدم باقی نگذاشت. ما در حوزه موشکی گره‌های بزرگی داشتیم. همین کشورهایی که اعلام کردیم برای دادن موشک فخر می‌فروختند و سخت‌گیری می‌کردند، مانند سوری‌ها که می‌گفتند انبارهای ما نگهبان روسی دارد و نمی‌توانیم موشک بدهیم، لیبی هم می‌گفت کجا را باید بزنیم و کجا را نزنیم.

وی افزود: اما همین سوریه به جایی رسید که در سال‌های گذشته جمهوری اسلامی ایران در منطقه حلب صنعت موشکی برای سوریه ساخت و در این مجموعه صنعتی موشک تولید شد و در جنگ 33 روزه علیه رژیم‌صهیونیستی به کار رفت و این همت و کار شهید طهرانی‌مقدم بود. به علت این اخلاص بود که همه او را دوست داشتند و با تمام توان وی را کمک می‌کردند. ما در دفاع مقدس و ستادکل نیروهای مسلح افتخار می‌کردیم اگر بتوانیم در جهت عکس‌های ماهواره‌ای و سوالات اطلاعاتی او پاسخ داشته باشیم.

سرلشکر باقری تاکید کرد: در صنعت هوافضا شهید طهرانی‌مقدم را به عنوان همکار و راهنمای بزرگ قبول داشتد. این شهید گرانقدر می‌گفت که چگونه است عده‌ای بی سر و پا همانند صهیونیست‌ها برای جمهوری اسلامی ایران چنگ و دندان نشان می‌دهند و ما موشکی نداشته باشیم و آن قدر مجاهدت کرد تا به موشک شهاب 3 رسید.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه امروز با تلاش‌های که شده در زمینه موشکی خیلی جلوتر از زمان شهید طهرانی‌مقدم هستیم، گفت: مسئله سوخت جامد موشکی از جمله موضوعات پیشرفته جهان است که دست هر کسی نیست، اما شهید طهرانی‌مقدم و یارانش تلاش خود را برای حل سوخت موشکی گذاشتند.

وی با تاکید بر اینکه راه شهید طهرانی‌مقدم و شهدای گرانقدر ادامه دارد و با تمام توان و بدون ضعف و کاستی این راه را ادامه می‌دهیم، تصریح کرد: پشت سر ولایت بدون تفسیر و تعبیر و بدون اظهارنظر را از شهید طهرانی‌مقدم یاد گرفتیم و باید به آن عمل کنیم و به دیگران هم یاد دهیم.

سرلشکر باقری با اشاره به اینکه اقتدار موشکی که شهید طهرانی‌مقدم پایه‌گذاری کرد  قابل قیاس با گذشته و حتی قابل قیاس با سال گذشته هم نیست، خاطرنشان کرد: حرکت آن قدر پرشتاب و سرعتی است که همه جهان کفر جمع شدند و چندین سیستم‌های ضدموشکی تولید کردند و نام‌های دهن پر کن می‌گذارند، اما نتوانستند بر سرعت، قدرت، دقت و فراگیری موشک‌های ما غلبه کنند.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه توان موشکی ما به جایی رسیده که دشمنان نمی‌توانند تصمیم به تجاوز بگیرند، افزود: هر چند در راس این دشمن دیوانه‌ای به نام نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی باشد که چند بار تا  پای جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران بیاید، اما دوستانش مانع او شوند که جنگ به صلاح اسرائیل نیست. بله، همین طور است، جنگی که با جمهوری اسلامی ایران آغاز شود پایانش معلوم نیست، پایانش زمانی است که دشمنان ذلیلانه شکست را بپذیرند.

وی با اشاره به سخنان و ادعاهای رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در زمان تبلیغات انتخاباتی گفت: آن فردی که تازه به قدرت رسیده حرف‌های بزرگ‌تر از دهانش زده
و در موقع تبلیغاتش شکر زیادی خورده است. ما به او می‌گوییم بگذار از راه برسی، از فرمانده نیروی دریایی و فرماندهان آن روز بپرس که نیروهایت روی قایق‌ها به چه روزی افتادند. تهدید جمهوری اسلامی ایران در تنگه هرمز و خلیج‌فارس به مانند شوخی است، همین اقتدار دریایی را در زمین و هوا و پدافند و نیروی قدس سپاه دایم.

سرلشکر باقری در بخش دیگری از سخنانش گفت: زمانی در سوریه مطرح شد که ما به عنوان عضوی از محور مقاومت در حال نبرد هستیم و باید موشک داشته باشیم که شهید طهرانی‌مقدم با تعداد اندکی از یارانش به آنجا رفت و آموزش‌های چندین ساله را در چند ماه فرا گرفت و زمانی که آنها اعلام عدم همکاری کردند طهرانی‌مقدم و یارانش یاد گرفته بودند که چگونه از این ادوات استفاده کنند.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه به همت شهید طهرانی‌مقدم و یارانش افق آینده ایران و اسلام کاملاً روشن و مسیر ذلت دشمنان نیز کاملاً شفاف است، تصریح کرد: ملت شاید نداند در پنج سال گذشته کارهای بسیار عظیمی در شمال غرب کشور انجام شده و شاهد درگیری با دشمنان بوده‌ایم و دو حزب ورشکسته بعد از سال‌ها شروع به عملیات کردند و تلفاتی هم دادند و حالا اعلام می‌کنند که به کار سیاسی برمی‌گردند و در این عرصه امیدواریم با هوشمندی مسئولان به ذلت برسند.

وی افزود: ما می‌دانیم که اگر یک شب بخوابیم، دشمن بیدار است، لذا مراقب هستیم. ایران بدون هیچ چشم داشتی به یک وجب خاک همسایگان، منافع خود و اسلام را دنبال می‌کند و با رعایت تمام مبانی به مستضعفین در برابر تروریست‌ها و استکبارجهانی کمک و به آن افتخار می‌کند. کمک به حزب‌الله لبنان در حوزه موشکی و سایر ابعاد صورت گرفته و در همین راستاست و همین حزب‌الله که ایران به او کمک کرد، دیدید چگونه اسرائیل را به ذلت کشاند.

سرلشکر باقری تاکید کرد: نیروهای مسلح در امور کشوری دخالت نمی‌کنند، اما از مقامات کشور دعوت، تشویق و آنها را ترغیب می‌کنیم که راه نورانی شهدا را در پیش بگیرند و بهتر از گذشته در مسیر حرکت کنند که عزت ما در این مسیر است.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح اظهار داشت: از مسئولان و مقامات می‌خواهیم اقتصاد مقاومتی مدنظر فرمانده معظم کل قوا را پیاده کنند و آنچه خود داریم از بیگانه تمنا نکنند. شما ببینید مگر تولید دان مرغ و کنجاله یا چیزهای شبیه به آن سخت‌تر از تولید موشک زمین به زمین است که جوانان ما آن را ساخته‌اند؟

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما از خدا می‌خواهیم آگاهی و درایت مسئولان بالاتر برود و توفیق پیدا کنند در هر دوره‌ای از مسئولیت که رأی می‌آورند، چه چهار سال و چه هشت سال بعد از آن بتوانند بگویند از کجا به کجا رسیدیم و چه کارهایی برای مردم انجام دادند و چه مشکلاتی از مردم را حل کردند. این ملت لیاقت بهتر از اینها را دارد و باید برای عزت و موفقیت این ملت شبانه‌روز تلاش کرد.

   
  

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 21 نظر (فعال: 19 ، در صف انتشار: 0، غیره: 2)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
محبوب احمدی نژاد
| 1395/8/20 - 17:57 |     15     11     |
این نوع سخن گفتن بی بصیرانه است
باید بهتر سخن میگفتن
وقتی شبکه های اجتماعی رهبری یک سخنی رو بازنشر میکنند یعنی هوشیاری و بصیرت
ایرانی شیعه نباید احساسی باشد باید با منطق جلو رود
در جای لازمش این حرفا مناسبه ولی این حرفا در این موقع مناسب نبود و نیست
باید منتظر واکنش ها و رفتار طرف مقابل که اقای ترامپ باشند بود
...
همراه ولایت
نه پیش و نه پس

ضد فتنه
| 1395/8/21 - 14:37 |     2     4    
پاسخ: شما محبوب کی هستی؟ فرمانده سپاه بی حساب حرف نمی زنند. شما ظاهرا نظرت به بزدلان فتنه گر آمریکا دوست بیشتر نزدیکه. تجدید نظر کن. ندیدی چه شکرهایی خورده ترامپ؟ مگر رهبری در اوج عربده کشی ترامپ، جواب ندادند خودشون. حتما صلاح بوده سردار جواب بدهند تا برخی بزدلان در داخل نگویند چرا در مقابل سخنان بخوانید شکر خوری اربابمان، پاسخ دادید. وادادگی تا کی؟
ضمنا، شما هم مثل برخی وادادگان، کلمه ی آقا، جلوی اسم ترامپ کسی که شکرهای زیادی خورده علیه ایران، مشکوکه، شدیدا. چرا بیخود اسم دکتر عزیزمان را جلوی آی دی خودت گذاشتی؟

ناشناس
| 1395/8/21 - 23:46 |     4     3    
پاسخ: پس بی بصیرت تر از ایشان امام بود که فرمود: آمریکا شیطان بزرگ است و هرچه فریاد دارید برسر آمریکا بکشید!
کدام بصیرت?!
بصیرت آمریکایی? که دست ذلت به سمت آمریکا دراز کنیم و او چماقش را بالای سر ما بگیرد?!
برو اول ببین ولی فقیه چه می گوید بعد به بزرگترین مدافعانش اهانت کن.


شهید آیت الله دکتر بهشتی:
به آمریکا بگویید از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.

به تعبیر رسای قرآنی:
قل موتوا بغیظکم

محبوب احمدی نژاد
| 1395/8/22 - 21:02 |     1     1    
پاسخ: جواب دوست بالا
1 خود رهبرم با انعطاف و نرمی و حالت پذیری در استکبارستیزی موافقند
شما کاسه های داغ تر از اش نشوید
2 این اسم رو انتخاب کرده ام چون جریان دکتر
جریانی حداکثری هست یا باید باشد که تمامی نقطه نظرات رو شامل شود
----------
جواب دوست دوم
امام درست هست که ان سخنان رو گفتند یا رهبری یا ...
ولی این نوع سخنان بسته به شرایط مردم هم باید لحاظ شود
امام حسین ع کسی رو مجبور به استکبارستیزی نکردند
درحالی که بزرگترین جریان ضداستکباربودن
ما نباید و نمیتوانیم شرعا و عقلا
هرطور که عشقمون کشید سخن بگوییم
سخنان و گفتمان دکتر هم در زمان اوباما بود
و در اون برهه و به عنوان یک تاکتیک مناسب و مقتضی مناسب بوده است

ناشناس
| 1395/8/23 - 14:47 |     1     2    
پاسخ: جناب محبوب احمدی نژاد! در سخنان شما حداقل عقلانیت دیده می شود امری که متاسفانه در آقای احمدی نژاد دیده نشد که اگر احمدی نژاد از حداقل عقلانیت و اخلاق برخوردار بود نه کشور را به سوی انزوا و فاجعه می برد و نه تنش ها را در کشور به اوج می رسانید...! نام احمدی نژاد با عقلانیت و اخلاقیات در تضاد است و وی همچنان بر رویه های غلط گذشته اش اصرار دارد و اشتباهات خود را نمی پذیرد...! تطهیر احمدی نژاد جز با اذعان به اشتباهات و عذر خواهی وی آغاز نمی شود که این امر بعید به نظر می رسد و تلاش شما برای تطهیر احمدی نژاد بی حاصل است...!

سیداحمد
| 1395/8/21 - 00:15 |     5     2     |
ماکارخودمان رامیکنیم اماازطریق روسیه وتوجه به سخنان ترامپ درخصوص نشناختن تروریستهای سوریه ووعراق ولیبی. بایدبگذاریم اودرمقابل داعش قراربگیرد . ایران دژی مستحکم است ونبایداجازه دادباایجادفضایی ناخواسته عربستان منتفع شود جاییکه اروپاازنظرنظامی ناامیدانه بدنبال نیروی نظامی اروپایی هستندبایددیدعربستان رهامیشود . نظردوستمان منطقی است گاهی دشمن ظرفیتی ایجادمیکندکه بایدازآن استقبال کرد . مابایدبرجام ناقص راچاره ای بکنیم واگرترامپ برعلیه ایران حرکتی نظامی امنیتی کند ازظرفیت برجام خواهدبود مابایدسرسختانه برجام را کالایی بی ارزش بدانیم وهرآن آماده باشیم این توافق نحس رایاآتش بزنیم یااگردولت ترامپ همانطورکه گفت قصدتغییرش داش خواسته های ما بسیاربالاوازسرعزت وقدرت باشد .ترامپ شکرخورده امابایدبادقت منتظرماند .

فرهاد
| 1395/8/21 - 04:28 |     5     1     |
به بد یا خوب بودنِ این سخنان کاری ندارم.البته که از زحمات و خدماتِ اشخاصی مثلِ شهید تهرانی مقدم باید قدردانی بشه و در این شکی نیست.
اما خودمان را که نمیتوانیم گول بزنیم و صددرصد آقای باقری هم از هزارتا امثالِ بنده اینرا بهتر و دقیقتر میدانند.اما به لحاظ جایگاهی که دارن شاید محدودیتهایی هم دارن!
آن برگِ برنده ایی که باعث میشد احمدی نژاد عزیز اینقدر جایِ مانور داشته باشه در رویارویی با غربیها.برگی که پتانسیلِ کشاندنِ شش قدرتِ جهانی به پایِ میز مذاکره را داشت. برگی که به قولِ خودِ آقای باقری چندین بار جلویِ سگِ هارِ صهیون را گرفته بود.وووو.را در عرضِ یک روز حسن خانِ روحانی و شرکا به خاکستر تبدیلش کردن.مطمئنا الآن دیگه به راحتیِ هف هش سال پیش نمیتونیم تو روِ غربیها در بیایم.تمامِ بحثهایِ اعتقادی و فداکاریهایِ دفاع مقدس و مسائلی از این دست، سرِ جایِ خودشون و البته که آمریکا و متحداش از این روحیه واهمه دارن و سعی درنابود کردنِ این روحیه در دنیا دارن،نه تنها ایران.
اما خب،بازدارندگیِ صنعتِ هسته ایی رو نمیشه نادیده گرفت؟! در این یکسال واندی که خیالِ همه راحت شد.بالاخص از اراک و پلوتونیمِش!ببینید کشوری مثلِ عربستان داره رسما رجزخوونی میکنه واسمون!!در صورتیکه تا قبل از اون تهدیدها بیشتر حالتِ بلف داشت و عمدتا از سویِ آمریکا!!هیچ کشوری در منطقه نمیخواست خودش رو با یک قدرتِ هسته ایی درگیر کنه!که از داشتن یا نداشتنِ سلاحِ اتمیش مطمئن نبود!! و همه اینها به یمنِ برکت و زحمتهایِ شبانه روزیِ حضرتِ استوانه و جنابِ کلید و شرکا محقق شد! وبه پاسِ خدماتِ بی شائبه اشان کماکان در قدرت هستند و چه بسا که موفقیتهایِ چشمگیرِ دیگری هم نطیرِ بتن ریزی در سکوها!!ایجادِ دفاترِ نظارت بر پروژه ها از نزدیک و خدماتی دیگر هم داشته باشند!!

شیرین
| 1395/8/23 - 09:08 |     0     1    
پاسخ: ببخشبد فرهاد عزیز
درست دیدم ؟؟
::احمدی نژاد عزیز اینقدر جایِ مانور داشته باشه .....برگی که پتانسیلِ کشاندنِ شش قدرتِ جهانی به پایِ میز مذاکره.........::
بابا تو رو خدا از توهم در بیایید.
این داروها رو به موقع مصرف کنید که تاریخ 8 سال پیش رو فراموش نکنید.
این حرفا چیه که می زنید ؟؟؟
کدوم قدرت ؟؟
نامه های بی پاسخ ؟؟؟
راستی نامه گفتم یادم اومد....
شنیدم قراره آقای احمدی نژاد به ترامپ هم نامه بنویسند ؟
درسته ؟؟؟


سیاووش
| 1395/8/21 - 04:55 |     2     1     |
باید یک کار نمادین کرد-کاغذ های قرار داد برجام رو توی یک جعبه شیشه ایی گذاشت و در کنار اون یک شیشه نفت و یک ساعت! روزش که رسید نفت ریخت روی برجام و اونو به آتش کشید-و البته باید متحد باشیم و به هم دیگه چه اونهایی که مذاکره کردند و اونهایی که منتقد بودند قوت قلب بدیم نه دشمنی ما هموطن و همراهیم-غنی سازی باید از مرز 40 درصد عبور کنه باید ما زیر دریایی با موتور اتمی داشته باشیم در این صورته که دیوانه هایی مثل ترامپت کابوس شبهاشون ما خواهیم بود...مراسم سوزاندن برجام باید با شکوه و همراه همه برادران و دوستان چه اونها که مذاکره کردند و دیگران برگزار بشود...

فرهاد
| 1395/8/22 - 21:12 |     2     1    
پاسخ: سیاوش جان؟دوست عزیز،با یه خورده چکشکاری!کلیتِ حرفت درسته و همون دست یرِ زانو گذاشتن و یاعلی گفتنِ قدیمیها که در حق بودنش هیچ عاقلی شک ندارد،مگر...؟!! اما حیف که دیگر اینگونه عمل کردن به این راحتیها نیست!!هم امکانِ سخت افزاری و هم نرم افزاریِ اینگونه عمل کردن را از کشوری به بزرگی ایران سلب کرده اند!
وبه خاطرِ همین است که عده ای براین باورندکه این قفل سازِ بی کلید و حامیانش باید محاکمه شوند.کارشان مصداقِ بارزِ خیانت بود.ودر این هیچ شکی نیست و در تاریخ اسمشان به عنوانِ خائن ثبت شده!وراجع به آگاهانه یا ناآگاهانهِ آنهم به اینراحتی نمیتوان گفت که ندانسته اینکارراکرده اند!!حالا با ثروت و قدرت و رسانه هایِ داخلی و خارجی ایی که در اختیار دارند.شاید بنابر مصلحتهایی بازهم ادامه دهند و من و شما وما نتوانیم محاکمه برحقِ اینان را ببینیم و تازه مجبور باشیم تحملشان هم کنیم!! اما در حقیقتِ ماجرا که این چند نفر مسیرِ روبه جلو کشور را مسدود کردند و خائنانه عمل کردند، هیچ شکی نیست!!!خدا انشاالله شرایطِ محاکمه اشان را مهیا کند.


عبدالحمید
| 1395/8/21 - 11:28 |     4     0     |
بسمه تعالی
وقتی کسی را نمی شناسید فورا خود را د ر مقام قضاوت قرار ندهید این سردار عزیز هم بصیر است و هم شجاع و قبل از ایشان هم مقام معظم رهبری حفظه الله در مقابل حرافی های امثال ترامپ که گفته بودند برجام را پاره می کنیم ، فرمودند ما هم برجام را آتش می زنیم.

ناشناس
| 1395/8/21 - 13:44 |     1     3     |
فقط دکتر فریدون عباسی 96

ابوالفضل ف
| 1395/8/21 - 14:02 |     3     1     |
کسی که از طرفدارهای دکتر عزیز باشد از مچاله شده های جنایتکار نمی ترسد
در این سه سال واندی به اندازه 50 سال عقب افتادیم حالا اظهار شل بودن می کنی . دکتر عزیز آنموقع گفت اگر توگزینه روی میز داری ما از تو بیشتر داریم و گزینه زیر میز هم داریم که تو نمی دانی چی هست
باید با اینها برخورد این چنینی شود اگر برخورد این چنینی با آمریکا نشود و تا زمانی که به دست وپای ما نیفتد دم دوستی زدن با او خلاف جهت آرمان امام خمینی می باشد و تفاوتی در شخصیت مخالف ندارد هر کسی می خواهد باشد .ولایت ائمه عدم دوستی با جنایتکار ها ودزدان است
اگر با اینها دوست باشی در جنایتهای آنها شریک جرمی

ابوالفضل ف
| 1395/8/21 - 14:06 |     0     1     |
بنده نظری که گذاشتم منظورم جواب کسی بود که نوشته محبوب احمدی نژاد

حاج عباس
| 1395/8/21 - 14:33 |     3     0     |
برادرعزیز جناب سرلشگر پاسدار
بسیار زیبا وعاقلانه صحبت فرمودید وواقعیت را گفتید این دیوانه ونوچه های داخلی این هالو باید از صحنه جهانی محوگردند ما پیرو حسینم تفکر هیچگاه شکست نخواهد خورد امثال این زوزه کشان همانطور که امام خمینی ره فرمو دهیچ غلطی نمیتوانند بکنند حتی نوچه های آنها درداخل کشور، از خداوند میخواهم تا جناب آقای دکتر احمدی نژاد علمدااین تفکررا به صحنه بازگرداند تا دست دردست هم تحت زعامت حضرت امام خامنه ای برای ریشه کن کردن استکبار وفرزند نامشروعش صهیونست به پا خیزیم انشاءالله

ناشناس
| 1395/8/21 - 18:21 |     1     0     |
بهترین سخن را گفته عزیزان امریکا دشمن اصلی ما است وباید پاسخ هرگزافه گویی آن داده شود اگر خدایی نکرده دل خوش به این مرد کثیف آمریکای کرده اید یا فکر میکنید ممکن است با آمدن این تغییری در دشمنی امریکا با ایران پیدا شود معلوم است که هنوز دشمن را درست نشناخته اید بخدا قسم این سردار دشمن را خوب شناخته وخوب پاسخشان را داده واین عین مسیر انقلاب وولایت است که فرمود هرچه فریاد دارید برسر امریکا بزنید ونه گفت اگر رئیس جمهور امریکا عوض شد صبر کنید ببینید ایا این یکی خوب است وبعد که یقیین کردید بد است بر سرش فریاد زنید نه بلکه همیشه ودر همه حال هرچه فریاد دارید برسر امرریکا بزنید

ناشناس
| 1395/8/21 - 19:01 |     3     1     |
هنوز نتوانستم بفهمم چه کسی وبرچه اساسی چند ماه مانده به انتخابات در ایران جلسه خصوصی مقام معظم رهبری با احمدی نژاد را علنی کرد وچرا حتی قبل از نتیجه انتخابات آمریکا یک پتانسیل گفتمان انقلابی را سوزاند؟؟؟؟

reza
| 1395/8/22 - 04:12 |     4     0     |
اتفاا کاملا درست است
جواب باید متناسب با تهدید طرف مقابل باشد وقتی ترامپ به خودش اجازه میدهد اینقدر بی ادبانه خطاب به ایرانیها حرف بزند باید همین جواب رو هم بشنود نه اینکه لبخند بزنیم بهش!
ترامپ گفت برجام رو پاره می کنم رهبری در جواب گفتند اگر پاره کنید ما آتش میزنیم!
ترامپ گفته ایرانیها تروریست هستند و در خلیج فارس باید با اونها چنین و چنان برخورد کنیم و نباید بهشون باج بدیم و از این حرفا
سردار باقری هم با ادبیات نظامی ها جوابش رو داده نه با ادبیات دیپلماتیک و ...


بدر
| 1395/8/28 - 14:56 |     0     0     |
ایشون هم ضمنی تایید و تاکید کرد دولت بنفش عملکردی نداشته و بباد داده


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
 
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
 
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
دکتر احمدی نژاد:  هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
دکتر احمدی نژاد: هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
 
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
 
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
 
اطلاعیه شماره 2 بقایی، جوانفکر و خراسانی/ درخواست از رهبر معظم انقلاب برای مامور نمودن آیت الله شاهرودی جهت رسیدگی به ادعاها و اتهامات
اطلاعیه شماره 2 بقایی، جوانفکر و خراسانی/ درخواست از رهبر معظم انقلاب برای مامور نمودن آیت الله شاهرودی جهت رسیدگی به ادعاها و اتهامات
 
فیلم کامل سخنرانی طوفانی دکتر احمدی نژاد در جمع زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
فیلم کامل سخنرانی طوفانی دکتر احمدی نژاد در جمع زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار