آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
شنبه، 16 آذر 1398 - 22:12   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 6143صفحه نخست » خبردوچهارشنبه، 23 بهمن 1392 - 14:16
نگرانیم که فردا ما را در ردیف قاجار بنویسند
روایت حسینیان از درخواست عجیب وزارت خارجه از سپاه
روایت حسینیان از درخواست عجیب وزارت خارجه از سپاهدولت بهار: نماینده مردم تهران با اشاره به اینکه در زمان شاه تصمیم می‌گرفتند که چه افرادی به ایران سفر کنند و یا سفر نکنند، تصریح کرد: هفته گذشته در مجلس شایعه شد که سفارت آمریکا در نیویورک مطلع شده که گروهی قرار است از یکی از کشورهای مخالف آمریکا به ایران سفر کند و دعوت از طرف سپاه صورت گرفته است. نامه‌ای به سپاه نوشتند و از این نهاد خواستند که مسافرت این افراد را به تعویق بیندازند. اما سپاه به حرف‌شان اعتنایی نکرد و فرمان آنها را زیر پا گذاشت و از آنان دعوت کرد. این چه برخوردی است که انجام می‌دهند؟ مگر ما در دوران شاه هستیم که بگویند این افراد بیایند و یا نیایند.
  

دولت بهار/ حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس و رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی که امشب به مناسبت یوم‌الله دهه فجر در حوزه علمیه امام مهدی(عج) سخن می‌گفت، با اشاره به سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ما انقلاب کردیم و این انقلاب به پیش می‌رود و انشاءالله پرچم انقلاب در کاخ سفید هم به اهتزاز درمی‌آید.

به گزارش تسنیم، وی با بیان اینکه آمریکا حقارت ما را می‌خواهد، اظهار داشت: دنیا به ایران نگاه می‌کند و می‌بیند که ملت ایران با دست خالی توانسته‌ پوزه آمریکا را به زمین بمالند.

حسینیان  در ادامه تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند که مردم مذاکرات را پیگیری کنند، انگار از ما ناامید شده‌اند البته ما با مذاکره مخالف نیستم و می‌گوییم به مردم دروغ نگویید، به آنها بگویید که مشکلات زیاد است و باید مدتی کوتاه بیاییم و نرمش قهرمانانه نشان دهیم.

وی با بیان اینکه انتقاد می‌کنیم، منتقدین را به بیسوادی یا کم‌سوادی متهم می‌کنند، تاکید کرد: بنده به عنوان یک طلبه آماده هستم که با آقای روحانی درباره فرآیند غنی‌سازی و استفاده از رآکتورها بحث علمی کنم، چندان هم بی‌سواد نیستم.

این نماینده مجلس با بیان اینکه بی‌سوادان از جایی آب نمی‌خورند، افزود: ما دلمان نمی‌آید که روحانی شکست بخورد، نگرانیم که یک روحانی زیر برگه استعماری را امضا کند و نگرانیم که فردا ما را در ردیف قاجار بنویسند لذا معتقدیم سازشکاران قهرمان نخواهند شد.

حسینیان اضافه کرد: غنی‌سازی ما را با 8 شرط به رسمیت شناخته‌اند و به آنها گفته‌ایم این کاری را که شما قبول کرده‌اید، باعث می‌شود که ما خودمان اقداماتمان را تعطیل کنیم. ما می‌گوییم به مردم راست بگویید، بگویید کمرها را محکم ببنیدید و بر روی اقتصاد داخلی تکیه کنید.

وی با اشاره به اینکه قرار است آنها پول‌هایی را به ایران برگردانند، خاطر نشان کرد: البته تاکنون اجازه برداشت داده نشده است، کشوری که سالی 56 میلیارد درآمد غیرنفتی دارد، 4 میلیارد و 500 میلیون دلار برای آن چیزی نمی‌شود، دیدیم چگونه وندی‌شرمن ملت ایران را تحقیر کرد.

حسینیان با بیان اینکه ما همواره شعار مرگ بر منافق را سر می‌دادیم، خاطرنشان کرد: الان معلوم نیست که منافقین کجا زندگی می‌کنند، بدانید نصرت الهی با شما خواهد بود و خداوند ما و انقلاب را یاری می‌کند.

این نماینده مجلس در ادامه به تعدادی از سوالات نمازگزاران مسجد و حوزه علمیه امام مهدی(عج) پاسخ داد.

حسینیان در پاسخ به این سوال که سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه آمریکا را از درون متلاشی می‌کنیم، چگونه ارزیابی می‌کنید، افزود: طاغوت در مقابل خدا ایستادگی می‌کند اما خداوند آنها را ذلیل خواهد کرد و انشاءالله ما سرنگونی آمریکا را خواهیم دید.

وی در پاسخ به این سوال که چرا با وجود نمایندگانی همچون شما برخی از وزرای مسئله‌دار از مجلس رای اعتماد گرفتند و چرا شخص شما همچون دوره اصلاحات واکنش نشان نمی‌دهید و در برخی از موارد سکوت می‌کنید؟ گفت: بپذیرید که بنده پیر شدم. البته دولت گفته بود که در دوره 100 روزه تحول اقتصادی را ایجاد می‌کند ضمن اینکه مقام معظم رهبری چند روز پیش فرمودند که دولت به تازگی سر کار آمده و باید به او فرصت داد، همچنین رهبری منتقدین را هم به رسمیت شناختند.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: بنده در مجلس صحبت‌هایی را پیرامون بحث هسته‌ای کردم اما تلویزیون فقط یک جمله آن را پخش کرد و روزنامه‌ها هم صحبت‌های هسته‌ای من را منعکس نکردند.

حسینیان تاکید کرد: دولت در اینکه مسائل را به گردن دیگران بیندازد، مهارت دارد. با این حال اگر صحبتی داشته باشم، یک عده می‌گویند که این افراد می‌خواهند دولت شکست بخورد.

وی درباره اینکه چرا مقام معظم رهبری در دولت قبل سیاست نرمش قهرمانانه را اعلام نکرده بودند، تاکید کرد: رهبری موضع پدرانه دارند و جایگاه ایشان با جایگاه من و شما متفاوت است. بنده جناحی هستم از این رو می‌توانم از رئیس جمهور انتقاد کنم.

این نماینده مجلس همچنین به قواعد بازی دموکراسی اشاره کرد و افزود: درست است که روحانی با رای 7 دهم درصدی پیروز انتخابات شده است اما بازی دموکراسی همین است و باید به رای مردم احترام گذاشت.

حسینیان یادآور شد: در زمان تعلیق غنی‌سازی در دوره اصلاحات هم رهبری چیزی نگفتند اما وقتی وقتش رسید، انتقاد کردند و از دولت وقت خواستند در مقابل غنی‌سازی موضع‌گیری کند.

وی، رهبر معظم انقلاب را فردی هوشمند دانست و افزود: ما باید به درایت مقام معظم رهبری اطمینان داشته باشیم. در این مدت کسی در مجلس جرات انتقاد کردن نداشت اما با صحبت‌های اخیر ایشان این بار از روی دوش ما برداشته شد.

حسینیان در پاسخ به این سوال که آیا زمان محاکمه سران فتنه فرا نرسیده است؟ گفت: نرسیده و نه می‌رسد، مصلحت این است که به همین شکل برخورد شود.

وی در ادامه در خصوص موضع‌گیری ایران در قبال سوریه گفت: این سوال مطرح می‌شود که چرا باید از سوریه دفاع کنیم؟ اگر دفاع ایران نبود فاتحه حکومت سوریه دو سال پیش فرا می‌رسید.

این نماینده مجلس با بیان اینکه سوریه از دو جهت برای ما مهم است، به شیعه‌بودن مردم سوریه اشاره کرد و افزود: سلفی‌ها که دشمنان آنها هستند، کاملا با نام شیعه مخالفند و آنان را قبول ندارند.

وی خاطرنشان کرد: 80 هزار جنگجوی "کله‌پوک" به خود بمب می‌بندند تا به بهشت بروند با این حال در روزهایی که سوریه در حال سقوط بود، علوی‌های سوریه آموزش دیدند و در حال حاضر هم کار در اختیار ارتش این کشور است.

رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی با بیان این مطلب که در حال حاضر سوریه قدرت گرفته است، گفت: دولت سوریه سقوط کردنی نیست و علویون در سوریه به پیروزی رسیده‌اند.

حسینیان درباره اینکه آیا مواضع وزیر امور خارجه را قبول دارید؟ اظهار داشت: دلمان می‌خواهد وزیر را استیضاح کنیم، اما باید مصالحی را نیز در نظر بگیریم که با این حال سوال می‌کنیم و حرف‌هایمان را خواهیم زد.

وی در ادامه به انتقاد از نحوه توزیع سبد کالا پرداخت و با بیان اینکه دولت در توزیع سبد کالا آبروی مردم را بُُرد، اظهار داشت: این سبد به آن کسی که باید می‌رسید، نرسید و حتی اکثریت نمایندگان مجلس شامل دریافت این سبد شدند ولی برخی از کارمندان مجلس که نیازمند این سبد بودند، از دریافت آن محروم شدند؛ این چه عدالتی است؟

رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی اضافه کرد: به نظر من می‌شد توزیع سبد کالا را به بسیج داد تا آنها محترمانه این سبد را بین مردم توزیع کنند و یا اینکه از همان ابتدا به کمیته امداد می‌دادند تا آنها این سبد را در اختیار محرومین و مستضعفین قرار می‌دادند.

حسینیان خاطرنشان کرد: ما وزیری را به کمیسیون دعوت کردیم، حرف‌های زیادی زدیم اما او در جلسه کمیسیون چرت می‌زد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در زمان شاه تصمیم می‌گرفتند که چه افرادی به ایران سفر کنند و یا سفر نکنند، تصریح کرد: هفته گذشته در مجلس شایعه شد که سفارت آمریکا در نیویورک مطلع شده که گروهی قرار است از یکی از کشورهای مخالف آمریکا به ایران سفر کند و دعوت از طرف سپاه صورت گرفته است. نامه‌ای به سپاه نوشتند و از این نهاد خواستند که مسافرت این افراد را به تعویق بیندازند. اما سپاه به حرف‌شان اعتنایی نکرد و فرمان آنها را زیر پا گذاشت و از آنان دعوت کرد. این چه برخوردی است که انجام می‌دهند؟ مگر ما در دوران شاه هستیم که بگویند این افراد بیایند و یا نیایند.

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 26 نظر (فعال: 23 ، در صف انتشار: 0، غیره: 3)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1392/11/23 - 14:48 |     83     3     |
هنوز اول راه است اگر وضعیت به این منوال پیش برود درآینده نه چندان دور بدون اجازه کدخداآب هم نخواهند خورد

امیرشوکتی نیکو
| 1392/11/24 - 03:56 |     8     0    
پاسخ: آخر راه از اولش مشخص است. منتها باید صبر کرد وبه فرموده آقاباید به دولت فرصت داد. توجه کنید دوستان هیچگاه جلوتر از ولی فقیه نباید حرکت کرد. ما چشممان باید به دهان رهبری باشد. باید بدانیم که کسی جلوتر ودلسوزتر از همه ما اوضاع را با بصیرت وبینشی که دارد . کنترل میکند.ماهم باید بصیرتمان را زیاد کنیم. عمار باشیم نه خود عمار پندار. این خود عمار پندارهایی هم که میبینید الان سکوت کرده اند خودشان میدانند چه گندی زده اند والا انقدر رو دارند که به حرف رهبر هم گوش ندهند و کار خودرا بکنند. ان شاالله مردم خود به موقع میدانند که چه کار باید بکنند.نمونه ای از این بینش را در روز22بهمن دیدیم که چگونه از دکتر احمدی نژاد استقبال کردند.

ناشناس
| 1392/11/23 - 15:20 |     88     0     |
آقای حسینیان
ورود شما به جمع بی‌سوادان را از صمیم قلب تبریک عرض نموده امیدوارم با سواد بودن را تمرین کنید تادیگر انتقاد نکنید

ذوالفقاری
| 1392/11/23 - 15:39 |     90     0     |
احتراما جل الخالق، بالاخره مملکت توسط چه کسی اداره میشود ، این میگوید بیاید ، او عرض میکند نیاید ، شخص دیگری میفرماید .....


ناشناس
| 1392/11/23 - 16:30 |     66     2     |
وقتی نماینده به اصطلاح انقلابی اینطور ضعیف و شل صحبت می کند چه انتظاری از روحانی هست؟
آری آقای حسینیان! پیر شده اید. همه تان پیر شده اید.

پیشنهاد به دولت بهار
| 1392/11/23 - 16:37 |     60     55     |
این کلیک از رهبری خیلی جالب است .دلیل تلاش رهبری عزیز دراین سالها برای ایجاد وحدت همین است که مردم دسته دسته نشوند .دولت بهار لطفا به جای گذاشتن خبرهای اقای هاشمی و خانواده اش خط مشی رهبری و دکتر را پیروی کنید . از دکتر بگویید و از وحدت و مسائلی که باعث تفرقه می شود را بزرگ نکنید. مثلا عکس دختراقای هاشمی درجشنواره چه ارزش خبری دارد؟؟؟؟ لطفا سخنان اقارا لینک دهید و تنهایی و سکوت دکتر را دریابید

http://farsi.khamenei.ir/others-note?id=25063

http://farsi.khamenei.ir/audio-content?id=25087امین
| 1392/11/23 - 16:58 |     11     5     |
ای بابا شما هم که همش نگران .... هستین. .... اگر یادتون رفته یادتون بندازم که فلانی چه طور توی پارکهای غرب می دوید و به زنان دست می داد. فیلمش تو اینترنت هست. فکر کنم چیز خورش کرده بودند. هر چند که در حالت طبیعی هم اینجوری بود !

مردمی نژاد
| 1392/11/23 - 17:33 |     128     3     |
به نظر این حقیر واقها بهترین زمان برای انجام نرمش قهرمانانه در دولت دهم بود ، چرا که احمدی نژاد همیشه از موضع عزت و قدرت حرف میزد و این نرمش انجام میشد ، اما متاسفانه الان این کشش از موضع قدرت نیست ، بلکه از موضع سیاه نمایی خزانه خالی ، نبود پول و ارز در کشور و اثبات کردن جعلی آن در پروژه حقیر کردن مردم با سبد کالا انجام شد . واژه نرمش شده وا دادگی.

این نرمش قهرمانانه محکوب به شکستی مفتضح خواهد بود . هرچند به قول آقای حسینیان « دولت در اینکه مسائل را به گردن دیگران بیندازد، مهارت دارد. با این حال اگر صحبتی داشته باشم، یک عده می‌گویند که این افراد می‌خواهند دولت شکست بخورد.»ناشناس
| 1392/11/23 - 22:55 |     13     0    
پاسخ: جناب مردمی نژاد عزیز!
حتما کتاب ترجمه رهبری با عنوان صلح امام حسن علیه السلام پرشکوهترین نرمش قهرمانانه تاریخ را بخوانید. این نرمش یک انتخاب نبود بلکه یک تحمیل بود و گزینه ناچاری.
ظاهرا هنوز معنای نرمش قهرمانانه را نفهمیده اید. معنایش دقیقا صلح امام حسن علیه السلام است. وقتی مردم رسما رای بدهند که ما دیگر مقاومت در مقابل معاویه را نمی خواهیم و از جنگ خسته ایم. آن وقت است که چاره ای جز صلح نیست برای اینکه مردم تادیب شوند و البته معنای کارآمدی معاویه را بفهمند.
اما همان اما حسن علیه السلام می گفت بخدا اگر یارانی را می یافتم شب و روز را در نبرد با معاویه می گذراندم. در واقع مطمئن باشید اگر امام حسن علیه السلام تنها نمانده بود تحت هیچ شرایطی پیشنهاد صلح نمی داد. حتی پس از تنها ماندنش هم این معاویه بود که نامه سفید امضا فرستاد و خواستار صلح شد و مدعی بود اهل گفتگو و صلح است و امام اهل جنگ طلبی و ریختن خون مسلمین. در این شرایط بود که دیگر چاره ای نماند.
ساختار حقیقی کشور و مجموعه بزرگان و اعاظم و.. خیلی قت بود که دنبال سازش بود. از همان روزی روسیه و چین به قطعنامه علیه ایران رای دادند تا با به ما بفهمانند که حق نداریم بی اجازه آنها با برزیل و ترکیه حرف بزنیم . این تفکر رسما رای هم آورد.
پس دیگری کاری نمی شود کرد.

saber
| 1392/11/24 - 00:49 |     9     0    
پاسخ: حرف شما درست و البته شبیه به زمانی است که وقتی مالک داشت خیمه های دشمن رو نابود میکرد شمشیر رو گذاشتن روی گرن علی ع و گفتن به مالک بگو برگرده وگرنه می کشیمت.
این اقایی که مذاکرات را پیش می برد ابوموسی اشعری هستش و جان کری عمروعاص و اقایان ها.... و خا.... و روح... جزو خوارج اند.


امیر
| 1392/11/23 - 17:35 |     62     3     |
نوش جانت حاج آقا و نوش جان عللللللللامه بابصیرتتان

هومن
| 1392/11/24 - 01:37 |     1     17    
پاسخ: امیر جان، علامه با کسی عهد اخوت نبسته بوده و نبسته است که بخواه پشت و پناه انحرافات و گندکاری هایش نیز باشد. حالا می خواهد آن شخص احمدی نژاد و می خواهد روحانی باشد.
امین
| 1392/11/24 - 17:35 |     2     1    
پاسخ: هومن جان فکر نمی کنی این حرفی که می زنی بوی نفاق می د ه. چه طور کسی می تونه شیعه باشد و همچین حرفی بزنه. هر کس با امام زمانش عهدغلامی نبسته واقعا باید به خودش شک کند. هر کس با منتظران عهد اخوت نبسته باید به خودش شک کند. بنده فرقی بین علامه پرستی و مشایی پرستی نمی بینم. اتفاقا کتابهای علامه رو هم می خوانم استفاده هم می کنم.
راحیل
| 1392/11/24 - 17:40 |     1     2    
پاسخ: متاسفم که هنوز متوجه نشدید گند را چه کسی زده ! البته ما توقعی از شماها نداریم هنوز هم که به وبلاگ عشاق علامه که دست کمی از مجنون ندارن میرم میبینم احمدی نزادو مقصر میدونن برید ببینید این شباهتتون با امثال ترکان به کدام عملتون برمیگرده!
هومن
| 1392/11/25 - 04:06 |     2     6    
پاسخ: امین عزیز ! نفاق و دورویی، و وجود یک شخصیت پنهان که می خواهد در لباس عشق ادعایی به امام زمان، عالمان شیعه ی اثنی عشری انقلابی ستیزه گر با فتنه و انحراف را زیر سوال ببرد، در نوشته ای که گذاشته ای کاملا وضوح دارد ، که امیدوارم از نقصان مطالعاتت باشد.
خانم راحیل . خداوند مرا از عشاق خودش و خادمان عالم چراغ گونه ی دینش قرار دهد، چند تا گند را در دوره ی دو ساله ی آخر احمدی نژاد برایت بشمارم؟
احمدی نژادی که با شجاعت استثنایی و زیرکی منحصر به فرد، در سال 89 خواستار تشکیل کمیته ی بین المللی حقیقت یاب یازده سپتامبر در سازمان ملل شد، دو سال بعدش، خواستار کار در نانوایی های مصر برای بهبود اوضاع اقتصادی مردم مصر شد! نمی دانم باورتان می شود یا نه، در موضوع اول به خودم و ایرانی بودنم و رییس جمهور استثنایی کشورم افتخار کردم، افتخاری از درون، از عمق وجود، با خواندن موضوع دوم، از خودم و ملیتم و رییس جمهور کشورم خجالت کشیدم !
احمدی نژادی که در اوج فتنه، تنها یاورش سیدی پاک و روشن ضمیر بود، یازده روز علیه همان سید حسینی، دست به تحصن زد تا مکمل بی ثباتی های سیاسی در ایران باشد که دشمنان خودش آن را کلید زده بودند!
احمدی نژادی که با سفر - هر چند کوتاه- خود به لبنان در سال 89، بوی انقلاب خمینی و عزت خامنه ای را به لبنان برد، و من خود شاهد بودم که از دیدن لحظانت تاریخی آن سفر، اشک در دیدگان دوستداران پنهان ایرانی مقاومت حلقه زده بود، در سال 91، چنان سفر حقیرانه ای به مصر داشت که از مرسی گرفته تا مفتی، علنی او را تحقیر کردند و او دم برنیاورد، به ایران و شیعه در آن سفر رسما توهین شد، و تنها یک بار ، در یک کنفرانس مطبوعاتی، کمی اخم و تهدید به ترک کرد. در برابرآن رفتارهای علنی، واکنش علنی اش همین بود، فقط همین!
احمدی نژادی که گام هایش در کنار سید حسن نصرالله و بشار اسد در دمشق، در کنفرانس سران مقاومت، نقشه های چندین ساله ی محور غربی- عربی- عبری و حتی ترکی! را برای جداسازی سوریه از محور مقاومت در هم شکست، پس از شروع فتنه و بحران در سوریه، ابتدا عزتمندانه و مقاوت مدارانه موضع گرفت، اما در بعد که اتفاقا کوس رسوایی تکفیری ها جهانگیر شده بود، مواضع او در مورد سوریه چنان خنثی یا حتی در جهت عکس، فاجعه آمیز شد به غیر از یکی دو مورد که باز هم متشکریم! که صدا و سیما نیز آن را سانسور می کرد! که صد رحمت به مواضع روحانی !
احمدی نژاد از سال 84 تا 89 با دلهای ما عجین شده بود، شاید کم طرفیت بودیم، شاید کم شکری و قدر نادانی کردیم، و شاید چیز هایی دیگر که اکنون نمی دانیم، که تاریخ احمدی نژاد 90-92 را به ما داد که اگر در برخی صفاتش ادامه می یافت، میر حسین موسوی را روسفید می کرد!
محمود جان احمدی نژاد ! اگر ما باید صد بار بگرییم از بی انصافی هایی که اکبر رفسنجانی و خاتمی و موسوی و کروبی و مجید انصاری و ... قبیله ی آنان در حق رهبر، تو و ملت نمودند و جفایی که بر تو روا داشتند - که باید زار زار بگرییم و حساب آنان را به خدا واگذار کنیم- هزاران بار باید بگرییم از تخریبی که تو خودت علیه خودت روا داشتی و بگرییم برای محمودی که محمود ویران نمود ...

امین
| 1392/11/25 - 19:04 |     4     1    
پاسخ: علامه مصباح تنها عالم شیعی نیستند. باید به مردم فرصت رشد داد. به سیاستمدارهای جوان فرصت رشد داد. کسی معصوم نیست. نمیشه تا کسی
حرفی زد بگیرند سرش را بکنند تا ریشه انحراف خشکیده شود. چرا باید قصه حلاجها دوباره تکرار کرد. چرا این قدر نگاه دفعی و جزمی.


نواب
| 1392/11/23 - 19:08 |     36     0     |
درسته حاجی متاسفانه پیر شده اید خسته شده اید ولی مردم هر روز سرزنده تر و سرحال تر رو به جلو در حرکتند .ناشناس
| 1392/11/24 - 03:54 |     5     1    
پاسخ: حالا ایشان شکسته نفسی کردند شما توهین نکنید دیگه

شمیم بهار
| 1392/11/24 - 01:59 |     10     0     |
استکبار استعمار می کند دیگر!

حالا یک بار به وسیله ی رضاشاه ...

اما این بار کور خوانده است.

این بار ملت رهبر دارد ولی فقیه دارد.

زیر بار ظلم نخواهد رفت.

خدا لعنت کند آنانی که کشور را به 150سال گذشته برگرداندند.

درود بر بهاریگانه
| 1392/11/24 - 05:38 |     5     0     |
نماینده محترم شما به عنوان یک روحانی انقلابی وشیعه اصلی ترین وظیفه تان کمک به مظلومی بود که در راه انقلاب و مبارزه با استکبار سیلی می خورد . مگه شما هدفی غیراز انقلاب داشتید؟

ناشناس
| 1392/11/24 - 14:48 |     4     0     |
پس اون ... که در دولت 10 دائم داشت با دولت مخالفت میکرد و فریاد میکشید کجاست ؟

ربیع الانام
| 1392/11/25 - 15:53 |     6     0     |
سلام. ی نکمه ای به جناب مردمی نژاد: عزیزی می گفت هر فروشنده ای برای اینکه جنسش را بفروشد معمولا ارزش جنسش را بالا می برد و از آن تعریف می کند، الا یک فروشنده. آنهم وطن فروش. فقط وطن فروش است که برای فروش کالایش یعنی مردم و وطنش ارزش آنرا کمتر و پایین تر جلوه می دهد، تحقیر می کند ...!!!
ی نکته به جناب هومن خان: ظاهرا جریان منتسب به علامه همه را منحرف و فاسد می دانند و خود را خالی از هر انحراف و خطا بر می شمارند. کانه مقام عصمت برای خود قائلند!! ظاهرا این خصیصه جزء خصائص همه جریانهای تکفیری عالم است!
یک خبر: شنیده ها حاکی است وزارت خارجه برای مدعوین سپاه ویزا و روادیت ورود به ایران صادر نکرده!!! و این یعنی فاجعه

حمید
| 1392/11/26 - 02:38 |     5     0     |
ببین کار این دولت کجا رسیده که جرات نمیکنه یک کشور مخالف آمریکا به ایران سفر کند.آخرش را خدا خیر گردونه .


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
 
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
 
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
دکتر احمدی نژاد:  هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
دکتر احمدی نژاد: هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
 
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
 
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
 
اطلاعیه شماره 2 بقایی، جوانفکر و خراسانی/ درخواست از رهبر معظم انقلاب برای مامور نمودن آیت الله شاهرودی جهت رسیدگی به ادعاها و اتهامات
اطلاعیه شماره 2 بقایی، جوانفکر و خراسانی/ درخواست از رهبر معظم انقلاب برای مامور نمودن آیت الله شاهرودی جهت رسیدگی به ادعاها و اتهامات
 
فیلم کامل سخنرانی طوفانی دکتر احمدی نژاد در جمع زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
فیلم کامل سخنرانی طوفانی دکتر احمدی نژاد در جمع زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار