آرشیو   |  درباره ما   |  باشگاه مخاطبان دولت بهار    RSS   |  ارتباط با ما   |  پیوندها  
 * صفحه اصلی    * ارسال خبر و یادداشت    * عضویت در کانال تلگرام دولت بهار    * صدای مهر و عدالت (آرشیو سخنرانیهای دکتر احمدی نژاد 92-84)  
شنبه، 16 آذر 1398 - 22:19   
  تازه ها:  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 9443صفحه نخست » خبردوشنبه، 6 اردیبهشت 1393 - 18:48
روایت یکی از حاضران درباره نشست احمدی نژاد با دوستداران
علاقه قلبی ما به رهبر انقلاب نشات گرفته از فطرت است
علاقه قلبی ما به رهبر انقلاب نشات گرفته از فطرت استدولت بهار: دیروز دکتر احمدی نژاد، با جمعی محدود از دوستداران خود در مشهد دیدار داشت.
  

به گزارش دولت بهار، این دیدار که به تاکید دکتر احمدی نژاد قرار نبود رسانه ای شود، متاسفانه با بی اخلاقی برخی افراد به خبرگزاری فارس رسید و این خبرگزاری روایتی ناقص و تحریف شده از محتوای جلسه و با تیتر "قصد ندارم وارد سیاست شوم" منتشر کرد.
«غ - گ» یکی از حاضران در جلسه و از اعضای "هما" روایتی مختصر از این نشست برای روشن شدن ماجرا به دولت بهار ارسال کرد که نکات مهم آن را در ادامه می خوانید:
-    این جلسه با اصرار دوستداران دکتر احمدی نژاد و با حضور برخی افراد از جمله برادر شهید فیض، از شهدای فتنه 88 برگزار شد.
-    یکی از اعضای تحریریه روزنامه شهرآرا در جلسه مشغول نوشتن سخنان دکتر احمدی نژاد بود که به وی تذکر داده شد ننویسد.
-    جلسه حدود دوساعت به طول انجامید که اکثر آن به سخنان حاضران اختصاص داشت.
-    محور عمده سخنان حاضرا به مسایل و مشکلات روز و ضرورت شکستن سکوت دکتر احمدی نژاد و حضور جدی تر ایشان در عرصه های سیاسی و اجتماعی اختصاص داشت.
-    سخنان دکتر احمدی نژاد نیم ساعت به طول انجامید.
-    دکتر احمدی نژاد مطلقا سخنی درباره حضور یا عدم حضور در عرصه سیاسی بیان نکرد.
-    تاکید ایشان بر تقوای سیاسی و کار برای خدا بود.
-    ایشان بر حفظ امید در جامعه تاکید و بیان کردند که انقلاب اسلامی زمینه ساز تاسیس جمهوری اسلامی است و دارای پایگاهی قدرتمند در جهان است و باید زمینه ساز ظهور امام عصر (عج) باشد.
-    دکتر احمدی نژاد مسوولان را الگوی مردم دانسته و تاکید کردند که همواره فساد از بالادستی ها به پایین دستی ها سرایت می کند.
-    ایشان بیان داشتند که با وجود جوانان غیور ، جمهوری اسلامی صدها هزار کلاهک آماده پرتاب دارد و نیازی به سلاح هسته ای ندارد.
-    دکتر احمدی نژاد علاقه قلبی خود و سایر دوستان به رهبر فرزانه انقلاب را نشات گرفته از فطرت دانستند.
-    ایشان رفتار مردم در ماجرای هدفمندسازی یارانه ها را آغاز یک تحول دانستند.

علاقه قلبی ما به رهبر انقلاب نشات گرفته از فطرت است

   
  

اضافه نمودن به:          

نظرات کاربران: 70 نظر (فعال: 52 ، در صف انتشار: 0، غیره: 18)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
مهر ماندگار
| 1393/2/6 - 19:04 |     291     10     |
بذارید رسانه های مریض هر چی دلشون میخواد حرف مفت بزنن. هر چی بیشتر از این کارای بیهوده بکنند دکتر عزیز ما محبوب هست محبوبتر هم میشه..
خوششششششششششششبحال اونایی که در این جمع صمیمی حضور داشتند..
خوشبحال اونایی که با دکتر عزیز من عکس گرفتن..
فدات بشم دکتر عزیزم که روز به روز داری محبوبتر میشی..
و ما مصداق واقعی با خدا باش پادشاهی کن رو داریم در مورد دکتر عزیزم میبینیم..
تا کور بشن همه حسودای بیچاره..

ناشناس
| 1393/2/6 - 20:27 |     11     670    
پاسخ: کریمی اصفهانی : احمدی‌نژاد پس از سوار شدن بر موج آرای مردم و اصول‌گرایان چنین اظهاراتی را مطرح کرد و امروز که متوجه شده است میان اصلاح‌طلبان و اصولگرایان واقعی محلی از اعراب ندارد با شگردهای جدیدی وارد عرصه شده است.وی با بیان اینکه جریان احمدی‌نژاد تلاش می‌کند که طیف خاکستری جامعه را به سمت خود جلب کند، گفت: به هر حال مردم به قدر کافی از عملکرد آنها مطلع هستند. شورای نگهبان نیز باید به گونه‌ای عمل کند که این عده دیگر نتوانند مردم را فریب دهند.همچنین ابوالقاسم رئوفیان گفته : اگر احمدی‌نژاد می‌خواهد با جریان اصولگرایی همکاری کند باید از جریان انحرافی اعلام برائت کند، گفت: با تبری جستن از جریان انحرافی می‌توان بحث بازگشت وی را در دستور کار قرار داد.همچنین حداد عادل فرمودند : خدا احمدی ن‍ژاد را خلق کرد، بعد پشیمان شد و قالب اش را هم شکست! باید فراموش کنید که شخصی مانند احمدی ن‍ژاد وجود داشته و رویه اش چنین بوده یا چنان بوده.این چشمه ای از دریای بیکران واقعیت هایی است که در مورد اربابت صدق می کند. در هر صورت دیگه خیلی خیلی دیر شده فهمیدی؟


بچه تهرون
| 1393/2/6 - 21:04 |     353     5    
پاسخ: این کریمی اصفهانی بچه رفسنجان نیست ؟!
مهر ماندگار
| 1393/2/6 - 21:39 |     502     4    
پاسخ: این چرندیات فقط و فقط به درد خودت و اونهایی میخوره که ازشون اسم بردی..
همونایی که ازشون اسم بردی انگشت کوچیکه دکتر احمدی نژاد هم نمیشن و از حسادتی که به دکتر دارن این چرندیاتو گفتن..
یه جوری حرف میزنی انگار حالا کی این حرفا رو زده!!! یه مشت بی بصیرت افولگرا!!!
شماها چه بخواید و چه نخواید دکتر بی نظیر ما هر روز داره محبوبتر میشه تا کور بشن حسودای بی خاصیت..

امین
| 1393/2/6 - 23:40 |     541     3    
پاسخ: آقای ناشناس 16:57 این وصولگراها و افسادطلبها اصلا چی هستند!؟ چیه چی هستند!!؟؟ اصلا چیه کی هستند !!!!؟؟؟
دخترِ ایرآنی !
| 1393/2/7 - 00:09 |     1073     10    
پاسخ: نآشنآسِ بی نآم و نشآن کِ خیلی ادعآ دآری می فهمیـــــــــــــــــی !
یِ سوآل : جریآنِ انحرآفی دقیقن چیه ؟!
کدوم جریآن رو بش می گن جریآنِ انحرآفی ؟!
رئیسِ و سرکرده ی این جریآنِ انحرآفی کیه و چی کآر اس و چی کآر دآره می کنه ؟!
پآیه ... اصول .... قوآعد فکر و چآرچوب این جریآن انحرآفی دقیقن چیه ؟!
در کدآم و شهر و منطقه ی ایرآن تشکیل شده و پیروآن این جریآن چ کسآنی هستند ؟!
برآی من این ـآ رو توضیح بده تو کِ این می فهمی .... فهمیده ای ... فهمت خیلی بآلـآس !
اینآ رو رو برآی من توضیح بده تآ منم من متوجه بشم !
تمآمِ کسآنی کِ از جریآن موهومِ انجرآفی حرف می زنن ؛ خوب می دونن کِ این موضوع ؛ فقط و فقط سآخته و پردآخته ی اشخآص خآصی بود کِ قصدی جز خرآب کردن و ب حآشیه کشآندن احمدی نژآد و مشایی بود !
القآی وجوذ جریآن انحرآفی و در پی آن ؛ معرفی کردن احمدی نژآد ب عنوآن رئیس این جریآن ؛ قبل از آن کِ از سوی اصول گرآیآن مطرح شود ؛ از سوی هآشمی خآن مطرح شد کِ ب طور خیلی خیلی سآیت هآشمی خآن ب این مسأله پردآخت و سعی کرد چنین چیزی رو ب مردم القآ کند .... این مسأله از سآل 89 و بعد از انتخآبآت سآل 88 از سوی هآشمی خآن شروع شد و ادآمه پیدآ کرد تآ این کِ دس ب دس ؛ ب اصول گرآیآن رسید ... این جآ بود کِ اصول گرآیآن ب تبع هآشمی خآن و دآر و دسته و ایل و تبآرش و هم فکرآنش شروع کردن ب تقویت این جریآن موهوم و القآی آن ب بسترِ جآمعه و مردم .... امآ این چیزی بود کِ هیچ وقت وآقعیتِ خآرجی ندآش !
این مسأله تآ بدآن جآ پیش رفت کِ بآ همرآه شدنِ اصول گرآیآن در پیِ هآشمی خآن، سآیت مربوط ب خآنِ بزرگ ؛ رسمن و صرآحتن و علنن از این جریآنِ موهوم نآم برد و تلـآش ـآی هآشمی برآی خرآب کردنِ احمدی نژآد رو مقآبله بآ این جریان دونس و این مسخره ترین و مضحک ترین حرفی بود کِ می شد زد ... چرآ کِ هآشمی خآن در سآلِ 88 نشون دآد کِ در تقآبل بآ انقلـآب و آرمآن ـآش قرآر گرفته و دآره منحرف می شه رسمن !
این القآی وجود انحرآف ؛ ابتدآ از مشآیی ب عنوآن منحرف نآم می برد و اینقدر از طریق رسآنه هآ ب این مسأله ی دورغ و موهوم پردآخته شد کِ در مرحله ی بعدی ؛ احمدی نژاد رو وآردِ این دآیره ی اتهآمآت و القآئآت کردن و اونُ ب عنوآن یکی از اعضآی حلقه ی انحرآفی معرفی کردن !
اتفآقی کِ در این مرحله افتآد این بود کِ این امرِ موهوم رو بآورپذیر کنن و این طور نشون بدن کِ چنین امری وآقعن وجود دآره در حآلی کِ دروغی بیش نبود !
پس اولین کسی کِ از چنین جریآنی نآم برد هآشمی خآن و دآر و دسته ش بود تآ احمدی نژآد رو و جآیگآهش رو در میآن مردم و جامعه از بین ببرن !
این فضآ بر مجلس ب وحود اومد و برخی از نمآیندگآن و مخآلفآن احمدی نژآد برآی تخطئه و کوبیدنِ وی از این حربه استفآده کردن امآ این در حآلی بود کِ وآقعن چنین چیزی وجود ندآش !
چن سآل از این قضیه گذش و هنوزم هیچ اثری از وجودِ چنین چیزی و جریآن موهوم و خیآلیِ انحرآفی وجود ندآره و هر چن عده ای هنوز می خوآن ب مردم این رو القآ کنن !
در حآلی کِ برآی مردم و جآمعه کآملن روشن شده کِ این القآئآت ؛ دورغی بیش نبود کِ از سوی افرآدی خآص و بر اسآسِ سیآستِ غیر اخلـآقی و غیر اسلـآمی مطرح شد تآ بآ احمدی نژاد فعالیت ـآش مبآرزه شود ... فعآلیت ـایی کِ هیچ گآه ب نفع همون افرآد و گروه خآص کِ این جریآن رو سآختن نبود ! منآفع شخصی و طمع سیآسی و جآه طلبی ؛ تمومِ گروه هآی مخآلف رو در مقآبلِ احمدی نژآد قرآر داد و سعی کردن بآ وجود اختلـآفآتِ دآخلی در بین خودشون ؛ در مقآبلِ احمدی نژآد و تخطئه اون همرآه و همدس شدن و در یک جهبه قرآر گرفتن !
الـآن هم همون گروه کِ از برگشتنِ احمدی نژآد وجشت دآرن و منآفعشون رو در خطر می بینن همچنآن بر این دروغ تأکید دآرن ؛ در حآلی کِ برآی خیلی ـآ وآضخ هس کِ چنین چیزی نیس ! اگر بود بآید تآ الـآن احمدی نزآد و مشآیی کآری می کردن .. حرک.تی خلـآفِ نظآم و انقلـآب و ملت انحآم می دآدن امآ دیدیم کِ هرگز چنین چیزی ازشون سر نزد و همچنآن احمدی نژآد و مشآیی در خط رهبری و انقلـآب حرکت می کنن !
پس می دونم کِ تو خیلی فهمت بآلـآس و مآ سطح فهــــــــــــــممون پآیینِ امآ جون عمه ت تو یِ خورده فهــــــمتُ بیش تر ببر بآلـآ !
فهمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیدی ؟!
سلـآم دولتِ بهآر !
خوبم تو خوبی ؟! :دی

ناشناس
| 1393/2/7 - 06:51 |     18     2    
پاسخ: جناب ناشناس 16:57 راوی کریمی اصفهانی!
بدان که نداشتن اعراب در دو باصطلاح جریان اصولگرا و اصلاح طلب برگه برنده ما طرفداران ولایت و احمدی نژاد در پیشگاه حق تعالی است. اگر چشمان خوابتان را باز کنید خواهید فهمید که انتخابات 92 یکی از موفقیت های بزرگ گفتمان انقلاب اسلامی بود. اتحاد 2 1 اصولگرایان که قرار بود دو تا به نفع یکی کنار بروند آنقدر بی رمق ولی قدرت طلب بودند که در همان مناظره ها زیر آب همدیگر را زدند. وضعیت بقیه اصولگرایان بهتر از آنها نبود. بنابراین اصولگرائی از همان دوره انتخابات 92 به حالت احتضار درآمده است.
اما اصلاح طلبان کمی زرنگ تر بودند. حرکت کلیشه ای و نخ نما شده کاندیدای اصلاح طلبان در کناره گیری به نفع شیخ حسن کاملا قابل پیش بینی بود چون آنها اگر احساس میکردند رای خواهند آورد انصراف نمیدادند تا بعدا برای گرفتن پست وزارت و … التماس شیخ حسن را بکنند. بنابراین اصلاح طلبان هم امیدی به آینده ندارند گرچه با پولهای به غارت رفته از زمان هاشمی و خاتمی بوق های تبلیغاتی راه انداخته اند و لی خود میدانند راه بجائی نمی برند.
رفراندوم 31 فروردین هم یک سیلی محکم به دولت یازدهم و کابینه پیر و فرسوده اش بود.
بنابراین الان شرایط بحمدالله کاملا به نفع حزب الله است.
سکوت احمدی نژاد برگه برنده حزب الله است چون شیخ حسن در حال حاضر پشت سر هم خرابکاری می کند. در واقع احمدی نژاد با کارهای خداپسندانه خود در دوره های 9 و 10 ریاست جمهوری پاسخ همه تاریخ را داده و یک شاخص نانوشته کارائی و مدیریت در ایران در سطح بالا ایجاد نموده است. شاخصی که نه شیخ حسن و نه هاشی رفسنجانی و نه خاتمی و نه مجموعه همه آنها باضافه اصولگرایان و اصلاح طلبان اگر جمع شوند نمی توانند آنرا پر کنند. و این فضل خدا به امت حزب الله و دکتر احمدی نژاد است.

ح ح
| 1393/2/7 - 12:43 |     5     6    
پاسخ: آفرین بر کریمی اصفهانی!
باز هم ادبیات طرفداراشو دیدی؟ مثل محبوب خودشون حرف میزنن! البته خودتو خسته میکنی بدجوری خودشونو به خواب زدن!

ناشناس
| 1393/2/7 - 17:12 |     7     11    
پاسخ: بله ، کاربر یکشنبه، 7 اردیبهشت 1393 - 03:21 من هم اینو میگم که الحمدالله شرایط به نفع حزب اللهی ها و ولایت مداران واقعی است و جای برای احمدی نژاد هم باز است البته مشروط به اینکه از جریان انحرافی فاصله بگیرد.
ناشناس
| 1393/2/8 - 01:35 |     5     6    
پاسخ: عزیزم جریان انحرافی وجود ندارد وفقط جریان فتنه ومنحرفین از نظامند که جریان هاشمی وخاتمی و موسوی وکروبین الانم مهره انها که ازش حمایت کردن جناب روحانی می باشد چشم و گوشتان را باز کنید

غلامرضا
| 1393/2/6 - 19:32 |     195     7     |
احسنت به دکتر احمدی نژاد مردمی و بامعرفت. خدا لعنت کند رسانه هایی که به قصد تخریب دروغ پراکنی می کنند و آنها را هدایت کند.
زنده باد بهار - زنده باد احمدی نژاد

ناشناس
| 1393/2/6 - 19:37 |     15     6     |
سکوت معنایی جز عدم دخالت در سیاست را ندارد و دوستان نباید ناراحت شوند.
یک انسان با شرافت هرگز بدون رفع اتهام مجددا به صحتنه بر نمی گردد تا حداکثر یک رییس جمهور خلع ید شده باشد.

ناشناس
| 1393/2/7 - 01:51 |     319     2    
پاسخ: موافقم روزی یوسف پیامبر رو بی گناه زندان بردند..هرچند که اونم خواست خدا بود برای پیدا کردن یارانش..اما وقتی پادشاه خواست که اونو از زندان دربیاره اولش قبول نکرد وگفت باید از من رفع اتهام شود...برگشت دکتر هم دقیقا در همچین حالتی خواهد بود..به نظر من دکتر دیگه نه حرف میزنه و نه برمیگرده...و روزی میرسه که میرن دنبالش..یعنی به شدت بهش نیاز پیدا میکنند..مردم تازه میفهمن دکتر چی بوده..اینارو که ببینن تازه قدر دکتر رو میدونن..به قول خود دکتر همین هدفمندی مرحله دوم خودش آغاز یک تحوله..مردم توی همین مرحله دوم میفهمن اونی که مرحله اول رو اجرا کرد چقدر قوی و مدیر بوده چقدر به فکر مردم بوده..همونی که معتقد بود که باید یکدفعه انجام داد..ولی مجلس مانع شد..اما میرن سراغ دکتر..همونظور که سراغ یوسف رفتن..خدا این فرصت رو پیش میاره چون خدا میخواد که صالحان خلفای زمین باشند..و اونروزه که باید از دکتر و مهندس مشایی مخصوصا مهندس مشایی رفع اتهام بشه..واقعا سخته بخشیدن ادمایی که به مهندس مشایی و دکتر اتهام زدند..اسم خودشونن گذاشتن عالم..واقعا باید تاسف خورد.خدا اینارو به این راحتی نمیبخشه...باید توبه کنند
shahab
| 1393/2/7 - 02:20 |     19     3    
پاسخ: احمدی نژاد/مشائی باید زمانی منت نهاده رئیس جمهور شود که ظالمین به وی از گناه خود توبه نصوح نموده و حداقل 40 ملیون به وی رای بدهند تا با دست باز و اطاعت قوای دگر کشور را بقله برسانذ
سیّد
| 1393/2/7 - 03:23 |     10     2    
پاسخ: shahab جان ظالمین 4 میلیون هم نیستند چه برسه به چهل میلیون!

ضمنا دوست گمنام مگر آنخماهو پذیرفت که یوزارسیف بیگناه یا لایق است؟ باید بر دشمن غالب شد. البته خداوند رحمان خودش از دکتر احمدی نژاد رفع اتهام خواهد کرد. ضمنا ما رهبری داریم از جنس نور که یقینا روزی که به موقع است از این زحمت کشان رفع اتهام خواهند کرد هرچند که کلامشان رفع اتهام از این عزیزان است.

البته ما مثل اصولگرایان نیستیم. خواستند خودشان می فرمایند و نخواستند هم به دیده منت. ما همچنان جان بر کفیم. هرگز مثل برخی نخواهیم گفت که ای رهبر آماده آزاده ایم آزاده.

خدا با حق است.


احمدی نژادی
| 1393/2/6 - 19:52 |     305     4     |
آفرین بر این گل خوش عطر و بوی ما احمدی نژاد نازنین
عزیزدلهایی اگرچه تنهایی
طنین امیدی اگرچه خاموشی

خورشیدی
| 1393/2/6 - 20:01 |     55     2     |

ای سکوت ای مادر فریادها

sarshar
| 1393/2/7 - 02:29 |     349     2    
پاسخ: سکوت احمدی نژاد سکوت معجزه زای مریمی است
• تنها کسی میتواند سکوت کند که حرفی برای گفتن داشته باشد. نام دیگر مولوی خموش بود
• مریم 26 و بخور و بنوش و دیده روشن دار پس اگر کسى از آدمیان را دیدى بگوى من براى خداى رحمان روزه نذر کرده‏ام و امروز مطلقا با انسانى سخن نخواهم گفت

• انقلاب و مبارزات انقلابی به معنای امروزین یک پدیده کاملاً اسلامی – شیعی در تاریخ جھان است که در پس پرده این اندیشه ھمانا امامان شیعه قرار داشته اند و سپس علما و عرفای اسلامی مانند امام خمینی و خامنه ای و احمدی نژاد در طول تاریخ بانی مبارزه انقلابی برعلیه حکام جور بوده اند. شمس تبریزی و بایزید بسطامی از اولیای ذاکر خاموشند و مولوی و ابن عربی ذاکر ناطق و امام خمینی و احمدی نژاد از علمای عارف اسلامی ذاکر ناطق عملی هستند.
• توبه32 مى خواهند نور خدا را با سخنان خویش خاموش کنند
• هود123 بخدا توکل کن و به هیچ وسیله ای دل مبند
• هود113 و به کسانى که ستم کرده‏اند متمایل مشوید که آتش دوزخ به شما مى‏رسد و در برابر خدا براى شما دوستانى نخواهد بود و سرانجام یارى نخواهید شد
• عنکبوت 59 هر مومنی باید صبر و توکل داشته باشد
• بجای مردم داری ،رضای خدا را در نظر بگیرید تا مردم هم بسراغ شما بیایند
• خدایا قرار ده ، مسیرم را عبرت و خاموشیم را فکرت و سخنم را ذکرت


همدرد
| 1393/2/6 - 20:04 |     132     2     |
رئیس جمهور قلب ها هنوز هستی دکتر محمود احمدی نژاد جان !
نفرین بر فصاحت دروغ که تداوم تو را مانع شد و مشائی را تکفیر کرد .
زنده باد بهار آدمیان

رضا
| 1393/2/6 - 20:07 |     6     379     |
ایشان نگفتن سکوت یازده روزه و در خانه ماندن شون در زمان ریاست جمهوری نشات گرفته از چه بوده است؟!

زمینی
| 1393/2/6 - 23:05 |     192     2    
پاسخ: ایشون چیزی نگفتن ، ولی رهبری فرمودن دشمنان را ببینید که دنبال بهانه ای میگردند که رسانه های خود را پر کنند از این حرفهای سست و بی پایه . تحلیلهای خود را بردند به این سمت که رییس جمهور حرف رهبری را گوش نکرده و قهر کرده . میدانند که دولت مشغول کار و خدمت است ، میخواهند مشکل سازی کنند .
آقا رضا خدایی نکرده شما که جزو این دشمنان نیستین؟؟!!

شهاب
| 1393/2/7 - 02:32 |     173     3    
پاسخ: آقایان عمارپندار با کینه حسدی شتری که دارند در اینده جزو مفقودین خواهند شد
سیّد
| 1393/2/7 - 03:01 |     4     1    
پاسخ: ناشی از ناخالصی های وصولگرایی که هنوز در دولتش بودند!
بچه تهرون
| 1393/2/7 - 11:52 |     9     2    
پاسخ: حالا برای شما پایداری ها رئیس جمهوری ولایی و متدین و روحانی اومده برین با همون حسن فریدون حال کنید که ما ..!

امین
| 1393/2/6 - 20:12 |     41     2     |
این هزار بار. معلوم نیست تو این مملکت باید حرف چه کسی را باور کرد. می گویند رسانه های غربی فلان اند اما خودشان بدتر اند.

سیّد
| 1393/2/7 - 03:02 |     13     1    
پاسخ: حرف، فقط حرف حساب که امروز آقای احمدی نژاد حتی با سکوتش هم می زند!

موسوی
| 1393/2/6 - 20:16 |     404     4     |
تا عکسی یا صدایی ازش میبینم یا می شنوم روحیه میگیرم چون این یکسال جهنم بود درود براحمدی نژاد ودوستدارانش

بهار تگرگ زده
| 1393/2/6 - 21:12 |     531     2     |
دکتر محمود احمدی نژاد نشون داد تنها مرد عدالته و تمام اصول گرایان و عمارپندارها و علامه های مدعی نتوانستند مملکت را از دست مافیا بگیرند و بلکه دو دستی با توهم انحرافی دادند دستشون و ساکت شدند پایداری ها و اصول گرایان مدعی فقط مأمورند تا جلوی آمدن دکتر احمدی نژاد را بگیرند و بس و هنری ندارند و معجزشون هم جلیلی است که با آراء باطله رقابت کرد .

درود بر بزرگ مرد ایران زمین دکتر محمود احمدی نزاد

و نفرین بر متحجرین و خوارج زمانه که هنوز بخودشون نیومدند...

بهاری مبشر بهاران
| 1393/2/6 - 21:54 |     8     2     |
سلام

خوب خودتون هم همونو منتشر کردین که!

شهاب
| 1393/2/7 - 02:36 |     12     2    
پاسخ: جناب بهار اگر نیت خیر باشد خداوند شر را هم به خیر تبدیل کند .
عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد خمیر مایه دکان شیشه گر سنگ است


دولت بهار: اعتماد بی جا کردیم

بهاری
| 1393/2/6 - 22:32 |     206     2     |
خواستم تشکر کنم از دولت بهار که با اینکه خبر را منتشر کردند و دوباره تصحیح کردند شجاعت این را داشتند که بگویند اعتماد بیش از حد کردند.

اما خیلی از خبرگزاری ها هستند که من اسم آنها را نمیاورم!!!!!!!! ولی همه می شناسیم.خبر دروغ را منتشر می کنند پس از چندی حذف می کنند و میگن کی بود کی بود ما که نبودیم!!!!!!

ناشناس
| 1393/2/6 - 23:27 |     164     2     |
مشکل ما و یاوران دکتر احمدی نژاد خبرهای دروغیه که میگن. به امید بهار و ظهور امام زمان..عج

امیدوارم یاوران احمدی نژاد و تفکر او در مشهد پیروز و سربلند باشند...

حمید
| 1393/2/7 - 02:04 |     215     3     |
نکته کلیدی رو دوستان گرفتید؟ رفتار مردم آغاز یک تحول است

اشنا
| 1393/2/7 - 02:50 |     7     1     |
نظر: شیخ مفید از علی بن عقبه و او از پدرش نقل کرده: هنگامی که قائم ع قیام کند به عدالت داوری کند و در دوران او ظلم و ستم بر طرف شود و راه ها امنیت پیدا کند و زمین برکات خود را خارج گرداند و هر حقی را به صاحب ان برگرداند، هر کس اهل هر دینی باشد به اسلام گرایش پیدا کند و به ان ایمان اورد. ایا نشنیده ای که خداوند متعال فرموده است همه ی اهل اسمان و زمین خواه نا خواه تسلیم فرمان او گردند ال عمران/ 83 حضرت مهدی ع در میان مردم به حکم داودع و محمدص داوری کند و در این هنگام زمین گنج های پنهان خود را ظاهر کند و برکاتش را اشکار سازد و بی نیازی همه ی مومنین را فرا گیرد بطوری که کسی محلی برای پرداختن صدقه و احسان خود پیدا نکندسپس فرمود: ان دولتنا اخر الدول و لم یبق اهل بیت لهم دولة الا ملکوا قبلنا لئلا یقو لوا اذا راوا سیرتنا اذا ملکنا سرنا بمثل سیرة هولاء
همانا دولت ما اخرین دولت هاست و اهل هر صنف و طایفه ای پیش از ما بهحکومت رسد و پادشاهی کند تا هنگامی که حکومت ما را دید و روش ما را در زمامداری مشاهده کرد نگو ید ماهم اگر به حکومت رسیده بودیم اینگونه عمل
می کردیم وهمین روش را اجرا می نمودیم و این سخن خداوند متعال است که
ولعا قبة للمتقین عراف 128 بحار النوار/338/52/ هدیه به شیر بیشه ولایت حاج محمود ایرانی نژاد


مرتضی رحیمی یگانه
| 1393/2/7 - 03:06 |     7     1     |
Long live Dr Ahmadinezhad

منتظر عدالت
| 1393/2/7 - 03:46 |     16     1     |
فارس اقدام به تحریف سخنان دکتر احمدی نژاد کرده است/ سخنی مبنی بر عدم دخالت در سیاست طرح نشده است
متاسفانه خبرگزاری فارس در اقدامی غیر اخلاقی خبر دیدار چند تن از هواداران دکتر احمدی نژاد را بصورت تحریف شده منتشر کرده است.

آیا خبرگزاری فارس می داند که با این تحریفات دو نتیجه را آگاهانه ویا نا آگاهانه دنبال می کند که یکی مثبت وبه برکت الهی اگر چه مقصود آنان نیست اما خواست خداوند حکیم است وآن رغبت واقبال بیشتر مردم به مرد عدالت محور مقتدر واثبات کنند ه ما می توانیم است
و اما دومین نتیجه که اینگونه تحریفات در پی دارد نا امید کردن مردم از حضور پر رنگ در تعیین سرنوشت خودشان است ودر واقع مردم را به بن بستی می کشاند که چون صاحبان زر وزور بر سرنوشت مردم حاکمند لذا حضور ما تاثیری ندارد و انحصار گرایان سیاسی با دست به دست کردن غنایم قدرتی همچنان یکه تاز میدان قدرت وتقسیم مناصب هستند
اما امید واریم کسانی که عمدآ ویا سهوآ اقدام به پراکنده کردن مردمی که به جهت حفظ و ادامه اهداف نظام مقدس و در حمایت وهوا داری دکتر محمود احمدی نژاد تجمع کرده اند
بیدار شوند وبه این جهالت پایان دهند ، زیرا که این مردم شهید داده ودلسوزان ادامه دهنده اهداف مقدس شهدا هستند که باعث سربلندی وعظمت نظام می شوند نه گروه های قدرت طلب ومزور که فقط منافع گروه وحزب و...را دنبال می کنند و منافع ملی جزء آخرین اولویت های آنان است
خدایا به خانم زینب کبری سلام الله علیها و مصائبی که در جهت انجام رسالت بی بدیل خود متحمل شد فرج مولای مستضعفان ویاور مظلومان وستم دیده گان مهدی فاطمه سلام علیها را نزدیک بفرما الهی آ مین

مهربان
| 1393/2/7 - 14:52 |     8     1     |
خدایا چرا اینهمه اتهام به نزدیکان احدی نژاد میزنند انهایی که امروز بی مهابا به دکتر ونزدیکاش تهمت وانگ میزنند باید از فرداشون بترسند. مثلا آقای رحیمی . ایشون 35 سال تو بدنه اجرایی کشور بوده ودر دولتهای مختلف هم بوده چرا حالا باید متهم بشه هر کدوم از مخالفان دکتر که زورشون به دکتر نرسید یه انگ به او چسبوندن تا از دکتر انتقام بگیرند من ایشون رو می شناسم وبه پاکیش شهادت می دم . مطمئنا دکتر هم اینها رو می دونه واز این بابت غم پنهانی را با خودش به دوش می کشه

حمید
| 1393/2/7 - 15:35 |     7     3     |
دورد بر دکتر غلامرضا گنابادی که در این جمع حضور داده....پزشک اخلاقی و ارزشی ومدافع همیشگی حق وعدالت...

زیارتی
| 1393/2/7 - 23:00 |     1     0    
پاسخ: گنابادی عشق منی

مسعود
| 1393/2/7 - 17:17 |     5     5     |
در مورد دختر ایرانی گزارش های زیادی به من میرسد به هیچکدام آنها ترتیب اثر ندادیم بخصوص که بیشتر از جانب کسانی بود که عادت به زدن اتهامات واهی داشتند اما اخیرا یکی از موردان وثوق و طرف های اعتماد بالا ـ اگر با اون سمتی ها ساخت و پاختی نکرده باشد ـ صبح زحمت کشیده اند با اپل ایرشان سری زده اند به سایت و گزارش کردند و حتی به ما نشان دادند که دختر ایرانی بالاترین خطر برای سایت از زمان تاسیس آن تاکنون است حتی در هیچ دوره قبلی هم چنین خطری نبوده است باز هم ما قبول نکردیم اما آورد نشان داد. حُسنی هم که این تابلت ها دارد اینست که بزرگ می کند دیدیم بله سبک و سیاق خود دختر ایرانی بی سواد و تحصیل نکرده و بد خط است نام و نشان او را هم دارد اما جرات کرده در مقابل ما بلند شده است و یکی از مطالبش بیشترین لایک را خورده است میزان لایکی که در چهار دوره فعالیت سایت از جمع همه لایک خوردگان دیگر بیشتر است. البته احتمالاتی هم داده می شد که تقلب شده باشد و یا به جن و انس متوسل شده باشد بهر حال باز هم قبول نکردیم اما فشار هم از سوی مخالفان و هم از سوی موافقان انقدر زیاد شد و دست به کارها و ادا بازیهائی می زدند که دیدیم چاره نیست اساس خانه و زندگی را دارند ویران می کنند اینست که با اینکه یک ته قلب علاقه ای هم به او داریم تصمیم گرفته ایم پیشنهاد کنیم دختر ایرانی از سایت برکنار شود و ممنوع القلم و ممنوع المطلب باشد حتی اگر میخواهد کامنت یک خطی باشد. درانعکاس نظراتش هم برای اینکه لایکی های حامی اش ناراحت نشوند اگر قرار است مطلبی بیاید از شیوه صدا و سیما تبعیت شود اول و آخر مطلب را بزنند و اصل مطلب را هم تحریف کنند و بیشتر امکانات را به تهمت زنندگان و محکوم کنندگان او بدهند. سایتهم باید دلیل ناپدیدشدن یا کم پدیدار شدن او را در صحنه «کج خطی» پاپولیست لایکی بودن ، بزرگترین خطر برای سایت از بدو تاسیس تاکنون ، شعبده باز ، مدافع ارزش های ناپسند ایرانی معرفی کرده و او را به گروه تحصیل کرده های روشن بین که خط و ربط خودشان را دارند و حاضر به صرف داروی چشم تقلبی نیستند مرتبط سازد. دامنه اینکار باید چنان گسترده باشد که هر بیچاره چیز نفهمی این مطالب را باور و خصومت شدیدی نسبت به او در قلبش پیدا شود. نهایتا باید تبلیغ کرد که او نه دختر و نه ایرانی هیچکدام نبوده است. باید گفت خدا دختر ایرانی را خلق کرد و خودش هم او را نابود کرد. یک همچین چیزهائی!

دخترِ ایرآنی !
| 1393/2/8 - 03:46 |     1     1    
پاسخ: چی ؟!
این چی می گه ؟!

دخترِ ایرآنی !
| 1393/2/8 - 03:57 |     1     6    
پاسخ: مسعودخآن !
اینقده دندونم درد می کنه کِ متوجه نشدم چی گفتی !
حآلـآ وآقعن دختر ایرآنی اینقده خطرنآکه ؟!
وآقعن این طوره ؟!
کی گفته حآلـآ ؟!
دستتون درد نکنه مسعود خآن !
اولش متوجه نشدم امآ بعدش روآنم شآد و اندکی لبخند زدیم و دردِ دندونِ کوفتیمون یآدمون رفت ! :دی
یِ بنده خدآیی تو نکآت پرس گفته بود این دخترِ ایرآنی نفوذیه ! :دی :دی

ناشناس
| 1393/2/8 - 17:17 |     1     1    
پاسخ: دختر ایرانی ببین به قول ارسطو حساس نشو و روی علاقه ما حساب نکن. همانی که مطالب را در آی پدش بزرگ میکنه و هر صبح می آورد به ما نشان می دهد اگر ببیند من کمترین پیروی از خواسته دلم کرده ام چنان قشقرقی بپا می کند که بیا و ببین.
اما اگر واقعا میخواهی مورد قبول قرار بگیری و دوباره به جمع ما برگردی باید از دولت بهار جدا بشی. باید با سایت خداحافظی کنی. این چه معنی می دهد هی مینویسی «سلام دولت بهار! خوبم تو خوبی؟! :دی»

لوطی محل
| 1393/2/9 - 01:28 |     1     0    
پاسخ: منظور؟حالا زورتون به یه ضعیفه میرسه؟بچه ها بپرید رو این خوارج...

سید مصطفی حسینی
| 1393/2/7 - 19:40 |     1     2     |
خود اصلاح طلبان اعتراف کردن کف رای احمدی نژاد بالای 15 میلیمون هست توجه کنید گفتم کف حالا عمکرد ایشان و پایگاه اجتماعی و تبلیغات جای خودش که میشود همان 30 میلیمون مهندس اشاره کردن .بلوف زیاد است این ارابشان .که بلوف زد کد خدایی جوابش رو داد میگه آقای هاشمی نامزد شد، هر صبح و شب دایما افکار سنجی می‌کنیم. رای ایشان به سرعت بالا می‌رود و تا شب گذشته به ۷۰ درصد رسیده و اگر دو روز دیگر صبر کنید، به ۹۰ درصد می‌رسد. اینها همه حرف های ساختگی برای ضربه زدن است خورشون جای ندارن طرفدارانشون هم جی ندارن تا پایان سال هم اصلاحات دستش از روحانی کوتاه میشه اون وقت ...................

منصور
| 1393/2/7 - 21:29 |     2     1     |
آن روزی که اصول گرایان دست در دست اصلاح طلبان یاران دشمنان ایران و ایرانی گذاشتند و پشت دکتر احمدی نژاد را خالی گذاشتند و تا توانستن بخاطر چرب و شیرین دنیا حکومت علی وار ایشان را منکوب کردند باید می فهمیدند که بزرگترین اشتباه زندگی سیاسیشان را کردند و مورد نفرت خدا و خلق خدا قرار خواهند گرفت که انشا الله نزدیک است و آنان نیز به زباله دان تاریخ خواهند رفت

امیر
| 1393/2/7 - 21:56 |     4     1     |
فطری شمردن علاقه به رهبری به برداشت من به این معنی است که من خود را فرزند انقلاب ، فرزند امام و فرزند رهبری میدانم کدام فرزند خلفی است که از علاقه مفرط به پدر و رهبر خود سرشار نباشد. بخصوص فرزندی که تمام هم و غمش حفظ آرمان و اهداف پدر و رهبرش باشد.
گذشته از جنبه فطری ، رهبر در کشور ما مظهر رسالت الهی و ماهیت دینی مردمسالاری ماست که به انقلاب و نظام ما ویژگی خاص و منحصر بفرد خود را می بخشد.
رهبری هستند که در تلاطم های موجود و در مقابله با زیرکیها و توطئه های عدیده داخلی و خارجی نقش محافظ و نگهبان ماهیت اصلی نظام را که اسلام محور است بر عهده داشته اند و دارند.
همه دلسوزان انقلاب از هر مسلک و مرام و وابسته به هر جناح و دار و دسته ای که باشند به دلیل وجود و حضور ایشان است که امکان وجودی و عرضه وجود پیدا می کنند.
بدون حضور و مراقبت هشیارانه رهبری خیلی زود مسیر انقلاب به بیراهه افتاده بود. بقا و استحکام نظام همه مرهون وجود رهبری است. این نقش را داشته و دارند و خواهند داشت و احمدی نژاد سرباز کوچکی در جهت تامین خواسته های رهبری است.

حامی
| 1393/2/8 - 00:46 |     5     1     |
درود بر رییس جمهور حامی محرومان همان کسی که نام او لرزه بر اندام آقازاده ها مینداخت . الهی که سال 96 برگردی عموم ملت ایران دوستت دارند.

مرتضی
| 1393/2/8 - 13:37 |     5     1     |
سلام بر دکتر احمدی نژاد
سلام بر دوستان دکتر احمدی نژاد
سلام بر خادمی که در قلب ماست و می ماند و می درخشد
سلام بر تنها ی تنهای تنها
فقط بگم دوست داریم دکتر جان دلمون برات تنگ شده

ناشناس
| 1393/2/9 - 06:29 |     2     0     |
از کجا معلوم خزعبلاتی که شما نوشتید راست باشد؟ من واقعا نمی فهمم چرا آقای احمدی نژاد فقط در جمع های خصوصی به رهبر انقلاب ابراز علاقه می کنند و چند تا جوجه بسیجی هم راوی آن می شوند؟

ناشناس
| 1393/2/10 - 04:23 |     0     2    
پاسخ: آقای گرامی آقای با ادب اتفاقا ما هم در این زمینه با شما هم دردیم. بنظر ما از وقتی که آقای روحانی به ریاست جمهوری رسیده اند کشور یک وضعیت شبه یک حزبی پیدا کرده است که یک دولتی بر سرکار است و هیچ مخالفی ندارد هر چه میخواهد می گوید و هر چی میخواهد ادعا می کند و همه بقیه هم تائیدش می کنند. یک دید و نظر مخالف جدی که نقطه نظر متفاوت و دیدگاه متفاوتی را مطرح کند در میان نیست. صدا و سیما و همه روزنامه ها و مجلات همه صحبت ها و نظرات یک جناح را مطرح می کنند. مقایسه اش کنید در امریکا که دولت دموکرات روی کار است حزب جمهوریخواه برنامه تلویزیونی اول کشور یعنی فاکس را دارد و دائم مشغول نقد دولت است. اتفاقا اشکال در همین است. یعنی اینجا صدای دیدگاه مخالفی در کار نیست. حالا تنها به صدای احمدی نژاد هم ارتباطی ندارد ، صدای مردم هم شنیده نمی شود. در همین داستان انصراف از یارانه شما همه صداها را شنیدید اما صدای مردم را کسی منعکس کرد؟ این بود که مردم صدایشان را به طریق دیگری نشان دادند. در دیگر مسائل هم همینطور است. صدای مردم جائی ندارد. شما بیائید دست بالا بزنید کمک کنید یک روزنامه ای ، یک رادیوئی ، یک پودیومی ، یک بلندگوئی ، یک تلویزیونی ، نه یک کانالی در اختیار مخالفان قرار گیرد. فعلا همین روزنه ها باز است. آن هم معلوم نیست تا کی باز بماند. همین اندازه را هم تحمل نمی کنند و هی اسم از معدود افراد می آورند. 95 درصد مردم معدود افرادند. اصلا در این کار اشکال ساختاری وجود دارد. نه صدای احمدی نژاد بلکه هر صدای منتقد و مخالف منطقی باید امکان بیان پیدا کند. اگر آن وضعیت برقرار شود بعد شما اخبار را از منابع قرص ومحکم و درست و مورد وثوق خواهید داشت. دست اندرکاران امور هم تصویر بهتری از اوضاع و نظرات مردم خواهند داشت. در راه های غلط و نادرست انقدر پیش نمی روند و خیالبافی نمی کنند که بعد با چنین پاسخ های کوبنده ای روبرو شوند و دربمانند. احمدی نژاد اخلاق دروغ ندارد وقتی می گوید به رهبر علاقه فطری دارد واقعا علاقه فطری و ذاتی دارد. اتفاقا بعضی ها می بخشید از جمله شما تحمل مشاهده این عشق و علاقه را ندارید. او هم قصد تحریک و ناراحت کردن دیگران را ندارد. یک مقدار ماخوذ به حیاست. وگرنه واقعیت برای او و برای حامیانش عینا همین است بی کم و کاست.

غریبِ آشنا
| 1393/2/14 - 06:30 |     2     0     |
لبیک یا خامنه ای
لبیک یا خامنه ای
لبیک یا خامنه ای
الا مسها که در گرد و غبارید
به اکسیر ولایت دل سپارید
طلا آنوقت طلای ناب گردد
که در هرم ولایت آب گردد...
لبیک یا علی النقی جانم فدای نام زیبایت


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  لطفا از ارسال واژه ها و عبارات توهین آمیز ، مطالب دارای بار حقوقی و پیگرد قضایی و نیز حروف و کلمات و نشانه ها (مانند علامت تعجب) بصورت مکرر خودداری فرمایید. نظرات کوتاه تر زودتر بررسی و منتشر می شود. / توجه داشته باشید کد امنیتی ، زمان انقضا دارد و دقایقی پس از باز کردن منقضی می شود و برای ارسال نظر صفحه را باید رفرش کنید.
  کد امنیتی:
 
 
 
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
نامه دکتر احمدى نژاد به محضر مقام معظم رهبرى درباره شرایط کشور، توطئه دشمنان، عملکرد مسئولین و خواست و نظرات مردم
 
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
متن کامل نامه مهم دکتر احمدی نژاد به رهبر معظم انقلاب / انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید
 
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
درخواست هفت تن از مقامات دولت دکتر احمدی نژاد از وزارت کشور برای برگزاری تجمع اعتراضی مردمی
دکتر احمدی نژاد:  هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
دکتر احمدی نژاد: هر کسی در هر مقام و منصبی باشد اگر ملت او را نخواهد، غاصب است/ دولت با درآمد فعلی هدفمندی یارانه ها می تواند به ۷۵ میلیون ایرانی نفری ۷۵ هزار تومان بدهد + فیلم
 
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
بخشی از سخنرانی دکتر احمدی نژاد در جمع دانشجویان/ اینها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد + فیلم
 
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
پاسخ دکتر احمدی نژاد به نامه عضو مجلس خبرگان رهبری/ مقامات معادل نظام نیستند
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
دکتر احمدی نژاد: صهیونیسم بین الملل در چهره طاغوت ها و خودپرستانِ خودبرتربین در برابر جامعه انسانی صف آراسته است
 
اطلاعیه شماره 2 بقایی، جوانفکر و خراسانی/ درخواست از رهبر معظم انقلاب برای مامور نمودن آیت الله شاهرودی جهت رسیدگی به ادعاها و اتهامات
اطلاعیه شماره 2 بقایی، جوانفکر و خراسانی/ درخواست از رهبر معظم انقلاب برای مامور نمودن آیت الله شاهرودی جهت رسیدگی به ادعاها و اتهامات
 
فیلم کامل سخنرانی طوفانی دکتر احمدی نژاد در جمع زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
فیلم کامل سخنرانی طوفانی دکتر احمدی نژاد در جمع زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)
 
 
::  پخش زنده ::  خانه ::  تماس با ما ::  RSS
© دولت بهار
[email protected]
پشتیبانی توسط: خبرافزار